Wagtail - en to dv translation catalogue (701 entries)

en: Publish
dv: ޝާއިއުކުރުން

en: Submit for moderation
dv: މޮޑެރޭޝަނަށް ހުށަހެޅުން

en: Resubmit to %(task_name)s
dv: %(task_name)s އަށް އަލުން ހުށަހެޅުން

en: Submit to %(workflow_name)s
dv: %(workflow_name)s އަށް ހުށަހެޅުން

en: Restart workflow
dv: ވޯކްފްލޯ އަލުން ފަށާށެވެ

en: Cancel workflow
dv: ވޯކްފްލޯ ކެންސަލް ކުރުން

en: Unpublish
dv: އަންޕަބްލިޝް ކުރުން

en: Save Draft
dv: ސޭވް ޑްރާފްޓް

en: Page locked
dv: ސަފްހާ ތަޅުލެވިފައި

en: %(label)s and Publish
dv: %(label)s އަދި ހުށައަޅާ

en: Wagtail admin
dv: ވަގްޓޭލް އެޑްމިން

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
dv: މާފަށް އެދެން، މި ސަރަހައްދަށް ވަނުމުގެ ހުއްދައެއް ނެތް.

en: You do not have permission to access the admin
dv: އެޑްމިން އަށް ވަނުމުގެ ހުއްދައެއް ނެތެވެ

en: Date from
dv: ތާރީޚުން ފެށިގެން...

en: Date to
dv: ތާރީޙާއި ހަމަޔަށް

en: Locale
dv: ލޯކަލް

en: All
dv: ހުރިހާ

en: Collection
dv: ކަލެކްޝަން

en: Tag
dv: ޓެގް

en: Filter by up to ten most popular tags.
dv: އެންމެ މަގުބޫލު ދިހަ ޓެގް އާއި ހަމައަށް ފިލްޓަރ ކުރާށެވެ.

en: Preferred language
dv: އިސްކަންދޭ ބަހެވެ

en: Current time zone
dv: މިހާރުގެ ޓައިމް ޒޯން

en: First Name
dv: ފުރަތަމަ ނަން

en: Last Name
dv: ފަހު ނަން

en: Email
dv: އީމެއިލް

en: Upload a profile picture
dv: ޕްރޮފައިލް ޕިކްޗަރއެއް އަޕްލޯޑް ކުރުން

en: Enter password
dv: ޕާސްވޯޑް ލިޔެލާށެވެ

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
dv: ތިބާގެ %(username_field)s އާއި ޕާސްވޯޑް އެއްގޮތް ނުވިއެވެ. އަނެއްކާވެސް މަސައްކަތް ކުރައްވާށެވެ.

en: Enter your %(username_field_name)s
dv: ތިބާގެ %(username_field_name)s ލިޔެލާށެވެ

en: Enter your email address to reset your password
dv: ޕާސްވޯޑް ރީސެޓް ކުރުމަށް އީމެއިލް އެޑްރެސް ލިޔެލާށެވެ

en: URL
dv: ޔޫ.އާރް.އެލް

en: Search term
dv: ސަރޗް ޓާމް

en: Search
dv: ހޯދާ

en: All collections
dv: ހުރިހާ ކަލެކްޝަންތަކެއް

en: Parent
dv: ބެލެނިވެރިޔާއެވެ

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
dv: ހައިރާރކިކަލް ޕޮޒިޝަން ހޮވުން. ނޯޓް: ކަލެކްޝަނަކީ އޭގެ އަމިއްލަ ދަރިއަކަށް ނުވަތަ އޭގެ ދަރިފަސްކޮޅުގެ މީހަކަށް ނުވެވޭނެއެވެ.

en: Please select another parent
dv: އެހެން ބެލެނިވެރިއެއް ހޮވުން އެދެމެވެ

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
dv: އެއް ކަލެކްޝަނަކަށް ގިނަ ހުއްދަ ރެކޯޑްތަކެއް ނުހުންނާނެއެވެ.

en: Add
dv: އިތުރު

en: Add collections
dv: ކަލެކްޝަންތައް އިތުރުކުރުން

en: Edit
dv: އެޑިޓް

en: Edit collections
dv: ކަލެކްޝަންތައް އެޑިޓްކުރުން

en: Delete
dv: ޑިލީޓް

en: Delete collections
dv: ކަލެކްޝަންތައް ޑިލީޓްކުރުން

en: You cannot edit another user's comment.
dv: އެހެން ޔޫޒަރެއްގެ ކޮމެންޓް އެޑިޓް ނުކުރެވޭނެއެވެ.

en: Go live date/time must be before expiry date/time
dv: ގޯ ލައިވް ތާރީޚު/ގަޑި ހުންނަންވާނީ މުއްދަތު ހަމަވާ ތާރީޚު/ގަޑިގެ ކުރިންނެވެ

en: Expiry date/time must be in the future
dv: މުއްދަތު ހަމަވާ ތާރީޚު/ގަޑިއަކީ ކުރިއަށް އޮތް ތަނުގައި ވާންޖެހޭނެއެވެ

en: New title
dv: އައު ލަގަބެވެ

en: New slug
dv: އައު ސްލަގެވެ

en: New parent page
dv: އާ ބެލެނިވެރި ސަފްހާއެއް

en: This copy will be a child of this given parent page.
dv: މި ކޮޕީ ވާނީ މި ދީފައިވާ ބެލެނިވެރިޔާ ޕޭޖުގެ ދަރިއަކަށެވެ.

en: Copy subpages
dv: ސަބްޕޭޖްތައް ކޮޕީކުރޭ

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
dv[0]: މީގެން %(count)s ސަބްޕޭޖް ކޮޕީ ކުރާނެ
dv[1]: މީގެން %(count)s ސަބްޕޭޖް ކޮޕީ ކުރާނެ

en: Publish copied page
dv: ކޮޕީކޮށްފައިވާ ޞަފްޙާ ޝާއިޢުކުރުން

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
dv: މި ޕޭޖް ލައިވް ކުރަނީ. އޭގެ ކޮޕީ ވެސް ޝާއިއު ކުރަން ބޭނުން ތަ؟

en: Publish copies
dv: ކޮޕީތައް ޝާއިއުކުރުން

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
dv[0]: %(count)s ކޮޕީ ކުރަމުންދާ ޞަފްޙާތަކުގެ ތެރެއިން ލައިވް ކުރެވިފައިވާ ޞަފްޙާތަކެވެ. އެމީހުންގެ ކޮޕީތައް ޝާއިއު ކުރަން ބޭނުން ހެއްޔެވެ؟
dv[1]: %(count)s ކޮޕީ ކުރަމުންދާ ޞަފްޙާތަކުގެ ތެރެއިން ލައިވް ކުރެވިފައިވާ ޞަފްޙާތަކެވެ. އެމީހުންގެ ކޮޕީތައް ޝާއިއު ކުރަން ބޭނުން ހެއްޔެވެ؟

en: Alias
dv: އެލިއާސް އެވެ

en: Keep the new pages updated with future changes
dv: ކުރިއަށް އޮތް ބަދަލުތަކާ އެކު އާ ޞަފްޙާތައް އަޕްޑޭޓްކޮށް ބެހެއްޓުން

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
dv: \&quot;%(page_title)s\ ޞަފްޙާއަށް ކޮޕީ ކުރުމުގެ ހުއްދައެއް ނެތެވެ.

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
dv: ސަބްޕޭޖް ކޮޕީ ކުރާއިރު ޕޭޖެއް އޭގެ ތެރެއަށް ކޮޕީ ނުކުރެވޭނެއެވެ

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
dv: ސްލަގް &#39;%(page_slug)s&#39; މިހާރުވެސް ބެލެނިވެރި ޞަފްޙާގެ ތެރޭގައި ބޭނުން ކުރަމުންދެއެވެ

en: Select a new parent for this page.
dv: މި ޕޭޖަށް އާ ބެލެނިވެރިއަކު ހޮވާށެވެ.

en: Parent page
dv: ބެލެނިވެރި ޕޭޖް

en: The new page will be a child of this given parent page.
dv: އާ ޕޭޖަކީ މި ދީފައިވާ ބެލެނިވެރި ޕޭޖުގެ ދަރިއަކަށް ވާނެއެވެ.

en: You do not have permission to create a page under "%(page_title)s".
dv: %(page_title)s ގެ ދަށުން ޕޭޖެއް އުފެއްދުމުގެ ހުއްދައެއް ނެތެވެ.

en: Search…
dv: ހޯދުން…

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
dv: ޓެގް(ސް) %(value_too_long)s ހުންނަނީ %(max_tag_length)d އަކުރުތަކުގެ މައްޗަށެވެ

en: Visibility
dv: ފެންނަން ހުރުމެވެ

en: This field is required.
dv: މި ދާއިރާ ބޭނުންވެއެވެ.

en: Please select at least one group.
dv: މަދުވެގެން އެއް ގްރޫޕެއް ހޮވުން އެދެމެވެ.

en: All types
dv: ހުރިހާ ބާވަތެކެވެ

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
dv: މި ޞަފްޙާގައި މިހާރުވެސް ވޯކްފްލޯ &#39;%(workflow_name)s&#39; ޙަވާލުކޮށްފައިވެއެވެ.

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
dv: މި ވޯކްފްލޯ އެއް ޕޭޖަކަށް އެތައް ފަހަރަކު އެސައިން ނުކުރެވޭނެއެވެ.

en: Give your workflow a name
dv: ތިމާގެ ވޯކްފްލޯއަށް ނަމެއް ދޭށެވެ

en: Add tasks to your workflow
dv: ތިމާގެ ވޯކްފްލޯއަށް ޓާސްކްތައް އިތުރުކުރުން

en: Task
dv: މަސައްކަތެއް

en: 1 page selected
dv: 1 ޞަފްޙާ ހޮވާފައިވެއެވެ

en: %(objects)s pages selected
dv: %(objects)s ގެ ޞަފްޙާތައް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All %(objects)s pages on this screen selected
dv: މި ސްކްރީންގައިވާ ހުރިހާ %(objects)s ޞަފްޙާތައް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All pages in listing selected
dv: ލިސްޓިންގގައިވާ ހުރިހާ ޞަފްޙާއެއް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: 1 document selected
dv: 1 ޑޮކިއުމަންޓް ހޮވިއްޖެއެވެ

en: %(objects)s documents selected
dv: %(objects)s ޑޮކިއުމަންޓްތައް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All %(objects)s documents on this screen selected
dv: މި ސްކްރީންގައިވާ ހުރިހާ %(objects)s ޑޮކިއުމަންޓްތައް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All documents in listing selected
dv: ލިސްޓިންގގައިވާ ހުރިހާ ލިޔެކިޔުންތަކެއް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: 1 image selected
dv: 1 އިމޭޖް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: %(objects)s images selected
dv: %(objects)s ގެ ތަސްވީރުތައް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All %(objects)s images on this screen selected
dv: މި ސްކްރީންގައިވާ ހުރިހާ %(objects)s ތަސްވީރުތައް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All images in listing selected
dv: ލިސްޓިންގގައިވާ ހުރިހާ ތަސްވީރުތަކެއް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: 1 user selected
dv: 1 ޔޫޒަރ ސެލެކްޓް ކުރެވިއްޖެއެވެ

en: %(objects)s users selected
dv: %(objects)s ޔޫޒަރުން ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All %(objects)s users on this screen selected
dv: މި ސްކްރީންގައިވާ ހުރިހާ %(objects)s ޔޫޒަރުން ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All users in listing selected
dv: ލިސްޓިންގގައި ތިބި ހުރިހާ ޔޫޒަރުން ހޮވާފައިވެއެވެ

en: 1 snippet selected
dv: 1 ސްނިޕެޓް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: %(objects)s snippets selected
dv: %(objects)s ސްނިޕެޓްސް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All %(objects)s snippets on this screen selected
dv: މި ސްކްރީންގައިވާ ހުރިހާ %(objects)s ސްނިޕެޓްތައް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All snippets in listing selected
dv: ލިސްޓިންގގައިވާ ހުރިހާ ސްނިޕެޓްތަކެއް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: 1 item selected
dv: 1 އެއްޗެއް ހޮވިއްޖެއެވެ

en: %(objects)s items selected
dv: %(objects)s ގެ ތަކެތި ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All %(objects)s items on this screen selected
dv: މި ސްކްރީންގައިވާ ހުރިހާ %(objects)s އައިޓަމްތައް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: All items in listing selected
dv: ލިސްޓިންގގައިވާ ހުރިހާ އެއްޗެއް ހޮވާފައިވެއެވެ

en: Can access Wagtail admin
dv: ވެގްޓޭލް އެޑްމިން އަށް އެކްސެސް ކުރެވޭ

en: Content
dv: މައިގަނޑު ކޮންޓެންޓް

en: Promote
dv: ކުރިއެރުވުން

en: Settings
dv: ސެޓިންގސް

en: Title
dv: މަޤާމު

en: Page title
dv: ޞަފްޙާގެ ސުރުޚީ

en: Error 404: Page not found
dv: އެރަރ 404: ޞަފްޙާ ނުފެނެއެވެ

en: Error 404
dv: އެރަރ 404

en: The requested page could not be found.
dv: އެދިފައިވާ ޕޭޖް ހޯދިފައެއް ނުވެއެވެ.

en: Go to Wagtail admin
dv: ވަގްޓޭލް އެޑްމިން އަށް ދާށެވެ

en: More actions
dv: އިތުރު އަމަލުތަކެވެ

en: Reset password
dv: ޕާސްވޯޑް ރީސެޓްކުރުން

en: Password change successful
dv: ޕާސްވޯޑް ބަދަލުކުރުން ކާމިޔާބު

en: Login
dv: ލޮގިން ވެވޭނެއެވެ

en: Set your new password
dv: އާ ޕާސްވޯޑް ސެޓް ކުރާށެވެ

en: Invalid password reset link
dv: ސައްހަ ނޫން ޕާސްވޯޑް ރީސެޓް ލިންކެއް

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
dv: ޕާސްވޯޑް ރީސެޓް ލިންކް ސައްހަ ނޫން ކަމަށް ބެލެވެނީ، ކުރިން ބޭނުންކޮށްފައި އޮތުމުން ކަމަށް ވެދާނެ އެވެ.

en: Request a new password reset
dv: އާ ޕާސްވޯޑް ރީސެޓް ކުރުމަށް އެދިއްޖެއެވެ

en: Check your email
dv: އީމެއިލް ޗެކް ކުރާށެވެ

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
dv: މި އެޑްރެހަށް އެކައުންޓެއް އޮތްނަމަ ޕާސްވޯޑް ރީސެޓް ކުރުމަށް ލިންކެއް އީމެއިލް ކުރެވިފައިވެއެވެ.

en: Please follow the link below to reset your password:
dv: ޕާސްވޯޑް ރީސެޓް ކުރުމަށް ތިރީގައިވާ ލިންކަށް ފޮލޯ ކުރައްވާ:

en: Your username (in case you've forgotten):
dv: ތިބާގެ ޔޫޒަރނޭމް (ހަނދާން ނައްތާލެވިއްޖެ ހާލަތެއްގައި):

en: Password reset
dv: ޕާސްވޯޑް ރީސެޓް ކުރުން

en: Reset your password
dv: ޕާސްވޯޑް ރީސެޓް ކުރާށެވެ

en: Reset to default
dv: ޑިފޯލްޓް އަށް ރީސެޓް ކުރާށެވެ

en: Default avatar
dv: ޑިފޯލްޓް އަވަޓަރ އެވެ

en: Upload a profile picture:
dv: ޕްރޮފައިލް ތަސްވީރެއް އަޕްލޯޑް ކުރުން:

en: Sidebar
dv: ސައިޑްބާރ އެވެ

en: Go back
dv: އެނބުރި ދާށެވެ

en: Bulk actions
dv: ބަލްކް އެކްޝަންސް

en: Select
dv: ޚިޔާރުކުރުން

en: Select row
dv: ރޯ ހޮވާށެވެ

en: Select all
dv: ހުރިހާ އެއްޗެއް ހޮވާށެވެ

en: Internal link
dv: އެތެރޭގެ ލިންކެއް

en: External link
dv: ބޭރު ލިންކެއް

en: Email link
dv: އީމެއިލް ލިންކް

en: Phone link
dv: ފޯނު ލިންކް

en: Anchor link
dv: އެންކަރ ލިންކް

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
dv[0]: %(counter)s މެޗު އެބަހުއްޓެވެ
dv[1]: %(counter)s މެޗުތައް އެބަހުއްޓެވެ

en: Add an anchor link
dv: އެންކަރ ލިންކެއް އިތުރުކުރުން

en: Insert anchor
dv: އެންކަރ ޖައްސާށެވެ

en: Choose
dv: އިޚްތިޔާރު

en: Choose a page
dv: ޞަފްޙާއެއް ހޮވާށެވެ

en: Confirm selection
dv: ސެލެކްޝަން ކޮންފަރމްކުރުން

en: Convert to internal link
dv: އެތެރޭގެ ލިންކަށް ބަދަލުކުރުން

en: Use external link
dv: ބޭރު ލިންކް ބޭނުން ކުރާށެވެ

en: Add an email link
dv: އީމެއިލް ލިންކެއް އިތުރުކުރުން

en: Insert link
dv: ލިންކް އިންސަރޓް ކުރާށެވެ

en: Add an external link
dv: ބޭރު ލިންކެއް އިތުރުކުރުން

en: Add a phone link
dv: ފޯނު ލިންކެއް އިތުރުކޮށްލާށެވެ

en: Select %(title)s
dv: %(title)s ހޮވާށެވެ

en: Explore subpages of '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; ގެ ސަބްޕޭޖްތައް ހޯދުން.

en: Explore
dv: ދިރާސާކުރުން

en: This collection has been made private by a parent collection.
dv: މި ކަލެކްޝަން ޕްރައިވެޓްކޮށްފައިވަނީ ބެލެނިވެރި ކަލެކްޝަނަކުންނެވެ.

en: You can edit the privacy settings on:
dv: ޕްރައިވެސީ ސެޓިންގސް އެޑިޓް ކުރެވޭނީ:

en: Save
dv: ރައްކާކުރުން

en: Change privacy
dv: ޕްރައިވެސީ ބަދަލުކުރުން

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
dv: މި ކަލެކްޝަންގައި ހިމެނޭ ލިޔެކިޔުންތައް ބަލާލެވޭނެ ގޮތް ކަނޑައަޅަނީ ޕްރައިވެސީ ސެޓިންގްސް އިންނެވެ.

en: Privacy
dv: އަމިއްލަ

en: Set collection privacy. Current status: Public
dv: ކަލެކްޝަން ޕްރައިވެސީ ސެޓްކުރުން. މިހާރުގެ ހާލަތު: އާންމު

en: Public
dv: ޢާންމު

en: Set collection privacy. Current status: Private
dv: ކަލެކްޝަން ޕްރައިވެސީ ސެޓްކުރުން. މިހާރުގެ ޙާލަތު: އަމިއްލަ

en: Private
dv: އަމިއްލަ

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
dv: މި ކަލެކްޝަން ޑިލީޓް ނުކުރެވޭނެ، އެއީ ހުސް ކަލެކްޝަނެއް ނޫން ކަމުންނެވެ. އޭގައި ހިމެނެނީ:

en: Sorry, there are no matches for "<em>%(search_query)s</em>"
dv: މާފަށް އެދެން، \&quot; <em>%(search_query)s</em> \

en: There are no results.
dv: އޭގެ ނަތީޖާއެއް ނުފެނެއެވެ.

en: Yes, delete
dv: އާދެ، ޑިލީޓް ކުރާށެވެ

en: No, don't delete
dv: ނޫން ޑިލީޓް ނުކުރާށެވެ

en: Are you sure you want to unpublish this %(model_name)s?
dv: މި %(model_name)s އަންޕަބްލިޝް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަގީން ހެއްޔެވެ؟

en: Yes, unpublish it
dv: އާދެ، އަންޕަބްލިޝް ކޮށްލާށެވެ

en: No, don't unpublish
dv: ނޫން، އަންޕަބްލިޝް ނުކުރާށެވެ

en: Publish %(model_name)s
dv: %(model_name)s ޝާއިޢުކުރުން

en: Publishing this %(model_name)s will cancel the current workflow.
dv: މި %(model_name)s ޕަބްލިޝް ކުރުމުން މިހާރު ހިނގަމުންދާ ވޯކްފްލޯ ކެންސަލް ވާނެއެވެ.

en: Would you still like to publish this %(model_name)s?
dv: އަދިވެސް މި %(model_name)s ޝާއިއު ކުރަން ބޭނުން ހެއްޔެވެ؟

en: Cancel
dv: ކެންސަލް

en: Actions
dv: އަމަލުތައް

en: Comment
dv: ކޮމެންޓްކުރޭ

en: Update
dv: އަޕްޑޭޓް

en: Preview not available
dv: ޕްރިވިއުއެއް ނުލިބެއެވެ

en: Preview cannot display due to validation errors. <br /> Click save to highlight the relevant fields.
dv: ވެލިޑޭޝަން އެރަރސް ގެ ސަބަބުން ޕްރިވިއު ނުފެނެއެވެ.<br /> ކަމާބެހޭ ދާއިރާތައް ހައިލައިޓް ކުރުމަށް ސޭވް އަށް ފިތާލާށެވެ.

en: Fields
dv: ދަނޑުތަކެވެ

en: Changes
dv: ބަދަލުތައް

en: Moved down 1 place. | Moved down %(counter)s places.
dv[0]: 1 ތަން ތިރިއަށް ބަދަލުވިއެވެ.
dv[1]: %(counter)s ތަންތަން ތިރިއަށް ބަދަލުވިއެވެ.

en: Moved up 1 place. | Moved up %(counter)s places.
dv[0]: މައްޗަށް 1 ލެވެލް ބަދަލުވެއްޖެ
dv[1]: މައްޗަށް %(counter)sލެވެލް ބަދަލުވެއްޖެ

en: There are no differences between these two versions
dv: މި ދެ ވަރޝަންގެ އެއްވެސް ތަފާތެއް ނެތެވެ

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
dv: މިއީ ތިބާ އުފެއްދި ކޮންޓެންޓާ ބެހޭ އެހީތެރި މައުލޫމާތުތައް ދައްކާނެ ތިބާގެ ޑޭޝްބޯޑެވެ.

en: Account
dv: އެކައުންޓު

en: Your locked pages
dv: ތިބާގެ ތަޅުލާފައިވާ ޞަފްޙާތަކެވެ

en: Language
dv: ބަހުރުވަ

en: Status
dv: ޙާލަތު

en: Locked at
dv: ތަޅުލާފައި އޮތީ

en: Edit this page
dv: މި ޕޭޖް އެޑިޓް ކުރާށެވެ

en: Unlock
dv: އަންލޮކް

en: Draft
dv: ދެލިކޮޕީ

en: Live
dv: ދިރިއުޅުން

en: Your most recent edits
dv: ތިޔަބޭފުޅުންގެ އެންމެ ފަހުގެ އެޑިޓްތަކެވެ

en: Date
dv: ތާރީޚް

en: Site summary
dv: ސައިޓްގެ ޚުލާސާ

en: Read the release notes.
dv: ރިލީޒް ނޯޓްސް ކިޔާށެވެ.

en: Your pages and snippets in a workflow
dv: ވޯކްފްލޯއެއްގައި ތިބާގެ ޞަފްޙާތަކާއި ސްނިޕެޓްތައް

en: Task started
dv: ޓާސްކް ފެށުނެވެ

en: Changes requested at
dv: ބަދަލު ގެނައުމަށް އެދިފައިވަނީ ގދ

en: Awaiting
dv: އިންތިޒާރުގައެވެ

en: Close
dv: ލެއްޕުން

en: Awaiting your review
dv: ތިޔަބޭފުޅުންގެ ރިވިއުގެ އިންތިޒާރުގައެވެ

en: Tasks
dv: މަސައްކަތެއް

en: Task submitted by
dv: ހުށަހަޅާފައިވާ ޓާސްކް

en: Preview
dv: ޕްރިވިއު

en: Compare with live version
dv: ލައިވް ވާޝަން އާއި އަޅާކިޔާށެވެ

en: Compare with previous version
dv: ކުރީގެ ވަރޝަނާ އަޅާކިޔާށެވެ

en: Sign in
dv: ސައިން އިން ކޮށްލައްވާށެވެ

en: Sign in to Wagtail
dv: ވަގްޓޭލް އަށް ސައިން އިން ކުރާށެވެ

en: Forgotten password?
dv: ޕާސްވޯޑް ހަނދާން ނެތިއްޖެތަ؟

en: Remember me
dv: އަހަރެންގެ މަތިން ހަނދާން ކުރާށެވެ

en: Signing in…
dv: ސައިން އިން ކުރަނީ...

en: The page "%(title)s" has been approved.
dv: \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް ފާސްކޮށްފި އެވެ.

en: You can view the page here:
dv: މިތަނުން ޕޭޖް ބަލާލެވޭނެއެވެ:

en: The page "%(title)s" has been approved
dv: \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް ފާސްކޮށްފި އެވެ

en: Edit your notification preferences here:
dv: މިތަނުން ނޮޓިފިކޭޝަން ޕްރެފެރެންސް އެޑިޓް ކުރައްވާ:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
dv: \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް ބާތިލްކޮށްފި އެވެ.

en: You can edit the page here:
dv: މިތަނުން ޞަފްޙާ އެޑިޓް ކުރެވޭނެއެވެ:

en: The page "%(title)s" has been rejected
dv: \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް ބާތިލްކޮށްފި އެވެ

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
dv: \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް މޮޑެރޭޝަން މަރުހަލާ \&quot;%(task)s\&quot; ގައި ފާސްކޮށްފައިވެއެވެ.

en: You can edit the %(model_name)s here:
dv: %(model_name)s މިތަނުން އެޑިޓް ކުރެވޭނެއެވެ:

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
dv: \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް ފާސްކޮށްފައިވަނީ \&quot;%(task)s\&quot; ގައެވެ.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
dv: %(model_name)s \&quot;%(title)s\&quot; \&quot;%(task)s\&quot; ގައި އެޕްރޫވް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
dv: \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް މޮޑެރޭޝަން މަރުހަލާ \&quot;%(task)s\&quot; ގައި ރިޖެކްޓް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
dv: \&quot;%(task)s\&quot; ގެ ތެރޭގައި %(model_name)s \&quot;%(title)s\&quot; ރިޖެކްޓް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: You can preview the page here:
dv: މިތަނުން ޕޭޖް ޕްރިވިއު ކުރެވޭނެއެވެ:

en: You can preview the %(model_name)s here:
dv: %(model_name)s ޕްރިވިއު ކުރެވޭނީ މިތަނުން:

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
dv: %(editor)s އިން \&quot;%(title)s\&quot; އަށް ކޮމެންޓްތައް އަޕްޑޭޓްކޮށްފިއެވެ.

en: New comments
dv: އާ ކޮމެންޓްތަކެއް

en: Resolved comments
dv: ހައްލުކޮށްފައިވާ ކޮމެންޓްތަކެވެ

en: Deleted comments
dv: ކޮމެންޓްތައް ޑިލީޓްކޮށްފިއެވެ

en: New replies
dv: އައު ޖަވާބުތަކެވެ

en: New replies to:
dv: އާ ޖަވާބުތައް:

en: New comments:
dv: އާ ކޮމެންޓްތައް:

en: Resolved comments:
dv: ހައްލުކޮށްފައިވާ ކޮމެންޓްތައް:

en: Deleted comments:
dv: ޑިލީޓްކޮށްފައިވާ ކޮމެންޓްތައް:

en: New replies:
dv: އައު ޖަވާބުތައް:

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
dv: ވޯކްފްލޯ \&quot;%(workflow)s\&quot; ގައި \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް ފާސްކޮށްފައިވެއެވެ.

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
dv: \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް ފާސްކޮށްފައިވަނީ \&quot;%(workflow)s\&quot; ގައެވެ.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
dv: %(model_name)s \&quot;%(title)s\&quot; \&quot;%(workflow)s\&quot; ގައި ފާސްކޮށްފައިވެއެވެ.

en: The following comment was left: "%(comment)s"
dv: ތިރީގައި މިވާ ކޮމެންޓް ދޫކޮށްލެވުނީ: \&quot;%(comment)s\

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
dv: \&quot;%(workflow)s\&quot; ގެ ތެރޭގައި \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް ރިޖެކްޓް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
dv: %(model_name)s \&quot;%(title)s\&quot; \&quot;%(workflow)s\&quot; ގެ ތެރޭގައި ރިޖެކްޓް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: The page "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
dv: \&quot;%(title)s\&quot; ޕޭޖް ވޯކްފްލޯ \&quot;%(workflow)s\&quot; އަށް ހުށަހަޅާފައިވެއެވެ.

en: Publishing…
dv: ހުށައެޅެނީ . . .

en: Publish this version
dv: މި ވާޝަން ޕަބްލިޝްކުރޭ

en: Saving…
dv: ސޭވްކުރަނީ

en: Replace current draft
dv: މިހާރުގެ ޑްރާފްޓް މިޔާ ބަދަލުކުރޭ

en: Save draft
dv: ޑްރާފްޓް ރައްކާކުރޭ

en: Create a page in %(title)s
dv: %(title)s ގައި ޕޭޖެއް އުފެއްދުން

en: Create a page in
dv: އިން ޕޭޖެއް އުފެއްދުން

en: Choose which type of page you'd like to create.
dv: އުފައްދަން ބޭނުންވަނީ ކޮން ވައްތަރެއްގެ ޕޭޖެއްތޯ ހޮވާށެވެ.

en: Sorry, you cannot create a page at this location.
dv: މާފަށް އެދެން، މި ތަނުގައި ޕޭޖެއް ނުހެދޭނެ.

en: Pages using %(page_type)s
dv: %(page_type)s ބޭނުންކުރާ ޞަފްޙާތައް

en: Delete 1 page | Delete %(counter)s pages
dv[0]: 1 ސަފްހާ ފުހެލެވިއްޖެ
dv[1]: %(counter)s ސަފްހާ ފުހެލެވިއްޖެ

en: Are you sure you want to delete these pages?
dv: މި ޞަފްޙާތައް ޑިލީޓް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަޤީން ހެއްޔެވެ؟

en: This will also delete one more subpage. | This will also delete %(counter)s more subpages.
dv[0]: މިކަމުގެ ސަބަބުން 1 އިތުރު ސަބްޕޭޖް ފުހެލެވޭނެ
dv[1]: މިކަމުގެ ސަބަބުން %(counter)s އިތުރު ސަބްޕޭޖް ވެސް ފުހެލެވޭނެ

en: You don't have permission to delete this page | You don't have permission to delete these pages
dv[0]: މި ޞަފްޙާ ޑިލީޓް ކުރުމުގެ ހުއްދަ ތިބާގެ އަތުގައި ނެތެވެ
dv[1]: މި ޞަފްޙާތައް ޑިލީޓް ކުރުމުގެ ހުއްދަ ތިބާގެ އަތުގައި ނެތެވެ

en: Move 1 page | Move %(counter)s pages
dv[0]: 1 ސަފްހާ މޫވްކުރޭ
dv[1]: %(counter)s ސަފްހާ މޫވް ކުރޭ

en: Move
dv: މޫވްކުރޭ

en: Are you sure you want to move these pages?
dv: މި ޞަފްޙާތައް ބަދަލުކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަޤީން ހެއްޔެވެ؟

en: This page has one child page | This page has %(counter)s child pages
dv[0]: މި ސަފްހާގަ 1 ދަރިޕޭޖް ހިމެނޭ
dv[1]: މިސަފްހާގަ %(counter)s ދަރިޕޭޖް ހިމެނޭ

en: You don't have permission to move this page | You don't have permission to move these pages
dv[0]: މި ޞަފްޙާ ބަދަލުކުރުމުގެ ހުއްދަ ތިބާގެ އަތުގައި ނެތެވެ
dv[1]: މި ޞަފްޙާތައް ބަދަލުކުރުމުގެ ހުއްދަ ތިބާގެ އަތުގައި ނެތެވެ

en: The following page cannot be moved due to duplicate slug | The following pages cannot be moved due to duplicate slugs
dv[0]: ތިރީގައިވާ ޞަފްޙާ ޑަބިލިކޭޓް ސްލަގްތަކުގެ ސަބަބުން ބަދަލު ނުކުރެވޭނެއެވެ
dv[1]: ތިރީގައިވާ ޞަފްޙާތައް ޑަބިލިކޭޓް ސްލަގްތަކުގެ ސަބަބުން ބަދަލު ނުކުރެވޭނެއެވެ

en: There is no valid destination page for these pages
dv: މި ޞަފްޙާތަކަށް ސައްޙަ މަންޒިލް ޞަފްޙާއެއް ނެތެވެ

en: Yes, move these pages
dv: އާދެ، މި ޞަފްޙާތައް ބަދަލުކޮށްލާށެވެ

en: No, don't move
dv: ނޫން ހަރަކާތެއް ނުކުރާށެވެ

en: Publish 1 page | Publish %(counter)s pages
dv[0]: 1 ދަރިޕޭޖް ޕަބްލިޝް ކުރޭ
dv[1]: %(counter)sދަރި ޕޭޖް ޕަބްލިޝްކުރެވިއްޖެ

en: Are you sure you want to publish these pages?
dv: މި ޞަފްޙާތައް ޝާއިޢުކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަޤީން ހެއްޔެވެ؟

en: This page has one unpublished subpage | This page has %(counter)s unpublished subpages
dv[0]: މި ސަފްހާ ގަ 1 ޕަބްލިޝްނުކުރާ ސަބް ސަފްހާ ހިމެނޭ
dv[1]: މި ސަފްހާ ގަ %(counter)s ޕަބްލިޝްނުކުރާ ސަބް ސަފްހާ ހިމެނޭ

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
dv[0]: މި ޞަފްޙާ ޝާއިޢުކުރުމުގެ ހުއްދަ ތިޔަބޭފުޅާގެ އަތުގައި ނެތެވެ
dv[1]: މި ޞަފްޙާތައް ޝާއިޢުކުރުމުގެ ހުއްދަ ތިޔަބޭފުޅާގެ އަތުގައި ނެތެވެ

en: Yes, publish
dv: އާދެ، ޝާއިޢުކުރުން

en: No, don't publish
dv: ނޫން ޝާއިއު ނުކުރާށެވެ

en: Unpublish 1 page | Unpublish %(counter)s pages
dv[0]: 1 ސަފްހާ އަންޕަބްލިޝްކުރޭ
dv[1]: %(counter)s  ޞަފްޙާތައް އަންޕަބްލިޝްކުރުން

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
dv: މި ޞަފްޙާތައް އަންޕަބްލިޝް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަޤީން ހެއްޔެވެ؟

en: This page has one subpage | This page has %(counter)s subpages
dv[0]: މި ސަފްހާގައި 1 ސަބްޕޭޖް އެބަ ހުރި
dv[1]: މި ޞަފްޙާގައި %(counter)s ސަބްޕޭޖްތައް އެބަ ހުރި

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
dv[0]: މި ޞަފްޙާ އަންޕަބްލިޝް ކުރުމުގެ ހުއްދަ ތިބާގެ އަތުގައި ނެތެވެ
dv[1]: މި ޞަފްޙާތައް އަންޕަބްލިޝް ކުރުމުގެ ހުއްދަ ތިބާގެ އަތުގައި ނެތެވެ

en: Yes, unpublish
dv: އާދެ، އަންޕަބްލިޝް

en: Convert alias %(title)s
dv: އެލިއާސް %(title)s ބަދަލުކުރުން

en: Convert alias
dv: އެލިއާސް ބަދަލުކުރުން

en: Are you sure you want to convert this alias into an ordinary page?
dv: މި އެލިއާސް އާދައިގެ ޞަފްޙާއަކަށް ބަދަލުކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަޤީން ހެއްޔެވެ؟

en: This action cannot be undone.
dv: މި ޢަމަލު އަނބުރާ ނުގެންދެވޭނެއެވެ.

en: Yes, convert it
dv: އާދެ، އެކަން ބަދަލުކުރައްވާށެވެ

en: No, leave it as an alias
dv: ނޫން، އެލިއާސްއެއްގެ ގޮތުގައި ދޫކޮށްލާށެވެ

en: Are you sure you want to delete this page?
dv: މި ޕޭޖް ޑިލީޓް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަގީން ހެއްޔެވެ؟

en: This action will delete total <b>%(total_pages)s</b> pages.
dv: މި ޢަމަލުގެ ސަބަބުން ޖުމްލަ <b>%(total_pages)s</b> ޞަފްޙާތައް ޑިލީޓްވާނެއެވެ.

en: Please type <b>%(wagtail_site_name)s</b> to confirm.
dv: ކޮންފަރމް ކުރުމަށް <b>%(wagtail_site_name)s</b> ލިޔެލާށެވެ.

en: Yes, delete it
dv: އާދެ ޑިލީޓް ކޮށްލާށެވެ

en: No, don't delete it
dv: ނޫން ޑިލީޓް ނުކުރާށެވެ

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
dv: މި ޞަފްޙާ &#39;%(title)s&#39; އަށް ބަދަލުކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަޤީން ހެއްޔެވެ؟

en: This will also move one translation of this page and its child pages | This will also move %(translations_to_move_count)s translations of this page and their child pages
dv[0]: މިކަމުގެ ސަބަބުން މި ޞަފްޙާގެ ތަރުޖަމާތަކާއި އެމީހުންގެ ޗައިލްޑް ޕޭޖްތައްވެސް ބަދަލުވެގެންދާނެއެވެ
dv[1]: މިކަމުގެ ސަބަބުން މި ޞަފްޙާގެ%(translations_to_move_count)s  ތަރުޖަމާތަކާއި އެމީހުންގެ ޗައިލްޑް ޕޭޖްތައްވެސް ބަދަލުވެގެންދާނެއެވެ

en: Yes, move this page
dv: އާދެ، މި ޞަފްޙާ ބަދަލުކުރައްވާށެވެ

en: Are you sure you want to unpublish this page?
dv: މި ޕޭޖް އަންޕަބްލިޝް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަގީން ހެއްޔެވެ؟

en: This will also unpublish one translation of the page. | This will also unpublish all %(translation_count)s translations of the page.
dv[0]: މިކަމުގެ ސަބަބުން ވެސް ޞަފްޙާގެ އެއް ތަރުޖަމާ ޝާއިޢުނުކުރެވިގެންދާނެއެވެ.
dv[1]: މިކަމުގެ ސަބަބުން ވެސް ޞަފްޙާގެ%(translation_count)s ތަރުޖަމާ ޝާއިޢުނުކުރެވިގެންދާނެއެވެ.

en: This page has one subpage and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too
dv[0]: މި ޞަފްޙާގައި ޗައިލްޑް ޕޭޖްތައް ހުންނައިރު، އޭގެ ތަރުޖަމާތަކުގައި އެއްކޮށް ތަރުޖަމާކޮށްފައިވާ އެއް ތަރުޖަމާ ޗައިލްޑް ޕޭޖެއް ހުރެއެވެ. މިކަންކަން ވެސް އަންޕަބްލިޝް ކުރާށެވެ
dv[1]: މި ޞަފްޙާގައި ޗައިލްޑް ޕޭޖްތައް ހުންނައިރު، އޭގެ ތަރުޖަމާތަކުގައި އެއްކޮށް ތަރުޖަމާކޮށްފައިވާ %(live_descendant_count)s ތަރުޖަމާ ޗައިލްޑް ޕޭޖެއް ހުރެއެވެ. މިކަންކަން ވެސް އަންޕަބްލިޝް ކުރާށެވެ

en: This page has one subpage. Unpublish this too | This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
dv[0]: މި ޞަފްޙާގައި އެއް ސަބްޕޭޖްތައް ހުރެއެވެ. މިސަފްހާ ވެސް އަންޕަބްލިޝް ކުރާށެވެ
dv[1]: މި ޞަފްޙާގައި  %(live_descendant_count)s ސަބްޕޭޖްތައް ހުރެއެވެ. މިސަފްހާ ވެސް އަންޕަބްލިޝް ކުރާށެވެ

en: Publish page
dv: ޕަބްލިޝް ޕޭޖް

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
dv: މި ޕޭޖް ޝާއިއުކުރުމުން މިހާރު ހިނގަމުންދާ ވޯކްފްލޯ ކެންސަލް ވާނެއެވެ.

en: Would you still like to publish this page?
dv: އަދިވެސް މި ޕޭޖް ޝާއިއު ކުރަން ބޭނުން ހެއްޔެވެ؟

en: Copy
dv: ނަކަލުކޮށްލާ

en: Copy this page
dv: މި ޕޭޖް ކޮޕީ ކޮށްލާށެވެ

en: This page is an alias of another page.
dv: މި ޞަފްޙާއަކީ އެހެން ޞަފްޙާއެއްގެ އެލިއާސްއެކެވެ.

en: Edit original page
dv: އަސްލު ޞަފްޙާ އެޑިޓްކުރުން

en: Convert this alias into an ordinary page
dv: މި އެލިއާސް އާދައިގެ ޞަފްޙާއަކަށް ބަދަލުކުރުން

en: The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
dv: ރޫޓް ލެވެލް އަކީ ތިމާގެ ވެގްޓޭލް އިންސްޓޯލޭޝަނަށް އާ ސައިޓްތައް އިތުރުކުރެވޭނެ ތަނެކެވެ. މިތަނުގައި އުފައްދާ ޞަފްޙާތަކަށް ސައިޓަކާ ގުޅިފައިވާ ޞަފްޙާތަކެއް ނޫނީ އެއްވެސް ޔޫ.އާރ.އެލް އެއްގައި ނުވަދެވޭނެއެވެ.

en: Configure a site now.
dv: މިހާރު ސައިޓެއް ކޮންފިގްރޭޓް ކުރާށެވެ.

en: If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
dv: ހަމައެކަނި މިހާރު ހުރި ސައިޓަކަށް ޕޭޖްތައް އިތުރުކުރަން ބޭނުންނަމަ، އޭގެ ބަދަލުގައި ހޯމްޕޭޖުގެ ކުދިންގެ ގޮތުގައި އެ ޕޭޖްތައް އުފައްދާށެވެ.

en: Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
dv: މިތަނުގައި އުފައްދާ ޞަފްޙާތަކަށް އެއްވެސް ޔޫ.އާރ.އެލް އެއްގައި އެކްސެސް ނުކުރެވޭނެއެވެ. މިހާރު ހުރި ސައިޓަކަށް ޕޭޖްތައް އިތުރުކުރުމަށްޓަކައި، ހޯމްޕޭޖުގެ ކުދިންގެ ގޮތުގައި އެ ޕޭޖްތައް އުފައްދާށެވެ.

en: There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
dv: މިތަނަށް އެއްވެސް ސައިޓެއް ސެޓްއަޕް ކުރެވިފައެއް ނުވެއެވެ. މިތަނުގައި އުފައްދާފައިވާ ޞަފްޙާތަކަށް އެއްވެސް ޔޫ.އާރ.އެލް އެއްގައި ސައިޓެއް މި ތަނާއި ގުޅިފައި ނުވާހާ ހިނދަކު އެކްސެސް ނުކުރެވޭނެއެވެ.

en: There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
dv: މިތަނުގެ ސައިޓް ރެކޯޑެއް ނެތެވެ. މިތަނުގައި އުފައްދާ ޞަފްޙާތަކަށް އެއްވެސް ޔޫ.އާރ.އެލް އެއްގައި އެކްސެސް ނުކުރެވޭނެއެވެ.

en: Select all pages in listing
dv: ލިސްޓިންގގައިވާ ހުރިހާ ޞަފްޙާއެއް ހޮވާށެވެ

en: This page is locked, by you, to further editing
dv: މި ޞަފްޙާ ލޮކްކޮށްފައިވަނީ، ތިޔަބޭފުޅުންގެ ފަރާތުން، އިތުރަށް އެޑިޓް ކުރުމަށްޓަކައެވެ

en: This page is locked to further editing
dv: މި ޕޭޖް ލޮކްކޮށްފައިވަނީ އިތުރަށް އެޑިޓް ކުރުމަށްޓަކައެވެ

en: Explore child pages of '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; ގެ ޗައިލްޑް ޕޭޖްތައް އެކްސްޕްލޯރ ކުރާށެވެ.

en: Add a child page to '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; އަށް ޗައިލްޑް ޕޭޖެއް އިތުރުކުރުން.

en: Drag
dv: ލަސްކުރުން

en: Disable ordering of child pages
dv: ޗައިލްޑް ޕޭޖްތައް ތަރުތީބުކުރުން ނުކުޅެދުންތެރިކުރުން

en: Sort
dv: ހަމައަކަށް އެޅުވުން

en: Enable ordering of child pages
dv: ޗައިލްޑް ޕޭޖްތައް ތަރުތީބުކުރުން އެނެބަލްކުރުން

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s across entire site.
dv: %(start_index)s-%(end_index)s ގެ %(items_count)s މުޅި ސައިޓް ހުރަސްކޮށް.

en: No results across entire site.
dv: މުޅި ސައިޓް ހުރަސްކޮށް އެއްވެސް ނަތީޖާއެއް ނުލިބެއެވެ.

en: Search in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'
dv: &#39; <span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span> &#39; އިން ހޯދާށެވެ.

en: No results in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
dv: &#39; <span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span> &#39; ގެ ނަތީޖާއެއް ނުލިބެއެވެ.

en: Search the whole site
dv: މުޅި ސައިޓް ހޯދާށެވެ

en: Sites menu
dv: ސައިޓްސް މެނޫ

en: Pagination
dv: ޕޭޖިނޭޝަން

en: Previous
dv: ފަހަތް

en: Next
dv: ދެންއޮތް

en: This page is protected from public view
dv: މި ޞަފްޙާއަކީ އާންމުންގެ ލޮލުން ރައްކާތެރިކޮށްފައިވާ ޞަފްޙާއެކެވެ

en: Confirm
dv: ޔަގީން ކުރޭ

en: Add child page
dv: ޗައިލްޑް ޕޭޖް އިތުރުކުރުން

en: Page types
dv: ޞަފްޙާގެ ބާވަތްތައް

en: There is one matching page | There are %(counter)s matching pages
dv[0]: އެއްގޮތް  1 ޞަފްޙާއެބަ ހުރި
dv[1]: އެއްގޮތް %(counter)s ޞަފްޙާތަކެއް ހުރެއެވެ

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
dv: މާފަށް އެދެން، އެއްވެސް ޞަފްޙާއެއް <em>%(query_string)s އާއި</em> ދިމާނުވެއެވެ

en: Enter a search term above
dv: މަތީގައިވާ ސަރޗް ޓާރމްއެއް ލިޔެލާށެވެ

en: Move up
dv: މައްޗަށް ދޭ

en: Move down
dv: ތިރިޔަށް ދޭ

en: Choose when this %(model_name)s should go live and/or expire
dv: މި %(model_name)s ލައިވްވާންވީ ވަގުތު އަދި/ނުވަތަ މުއްދަތު ހަމަވާންވީ ވަގުތު ހޮވާށެވެ

en: Choose when this page should go live and/or expire
dv: މި ޕޭޖް ލައިވްވާންވީ ވަގުތު އަދި/ނުވަތަ މުއްދަތު ހަމަވާންވީ ވަގުތު ހޮވާށެވެ

en: This publishing schedule will only take effect after you select the "Publish" option
dv: މި ޕަބްލިޝިންގ ޝެޑިއުލަށް އަމަލުކުރަން ފަށާނީ "ޕަބްލިޝް" އޮޕްޝަން ހޮވުމުންނެވެ

en: Anyone with editing permissions can create schedules
dv: އެޑިޓް ކުރުމުގެ ހުއްދަ ލިބިފައިވާ ކޮންމެ މީހަކަށް ވެސް ޝެޑިއުލް ތައްޔާރު ކުރެވޭނެ އެވެ

en: But only those with publishing permissions can make them effective.
dv: އެކަމަކު އެކަންކަން އެފެކްޓިވް ކުރެވޭނީ ޕަބްލިޝިން ހުއްދަ ލިބިފައިވާ މީހުންނަށް އެކަންޏެވެ.

en: Set publishing schedule
dv: ޕަބްލިޝިންގ ޝެޑިއުލް ކަނޑައެޅުން

en: Save schedule
dv: ޝެޑިއުލް ސޭވްކުރުން

en: Collection management permissions
dv: ކަލެކްޝަން މެނޭޖްމަންޓްގެ ހުއްދަތައް

en: Add a collection permission
dv: ކަލެކްޝަން ހުއްދައެއް އިތުރުކުރުން

en: Last published
dv: އެންމެ ފަހުން ޝާއިއުކުރި...

en: Last published by
dv: އެންމެ ފަހުން ޝާއިއުކޮށްފައިވަނީ...

en: Type
dv: ބާވަތް

en: No pages found.
dv: އެއްވެސް ޞަފްޙާއެއް ނުފެނެއެވެ.

en: No pages match this report's criteria.
dv: މި ރިޕޯޓުގެ މިންގަނޑާ އެއްވެސް ޞަފްޙާއެއް ނުފެތޭ.

en: Updated
dv: އަޕްޑޭޓް ކުރެވިއްޖެއެވެ

en: App
dv: އެޕް

en: Pages
dv: ސަފްހާތައް

en: Last edited page
dv: އެންމެ ފަހުން އެޑިޓްކުރި ޞަފްޙާ

en: Last edit
dv: އެންމެ ފަހުން އެޑިޓް ކުރިއެވެ

en: Locking status
dv: ލޮކިންގ ސްޓޭޓަސް

en: Locked by <b>you</b> at <b>%(locking_date)s</b>
dv: <b>%(locking_date)s</b> ގައި <b>ތިބާ</b> ލޮކް ކޮށްފައިވެއެވެ

en: Locked by <b>%(locked_by)s</b> at <b>%(locking_date)s</b>
dv: <b>%(locking_date)s</b> ގައި <b>%(locked_by)s</b> އިން ލޮކް ކުރެވިފައިވެއެވެ

en: Locked at <b>%(locking_date)s</b>
dv: <b>%(locking_date)s</b> ގައި ލޮކް ކުރެވިފައިވެއެވެ

en: Locked
dv: ތަޅުލެވިފައި

en: No locked pages found.
dv: ތަޅުލާފައިވާ ޞަފްޙާއެއް ނުފެނެއެވެ.

en: No page types found.
dv: ޕޭޖް ވައްތަރެއް ނުފެނެއެވެ.

en: Name
dv: ނަން

en: Action
dv: ހަރަކާތް

en: User
dv: ޔޫޒަރ

en: Date / Time
dv: ތާރީޚު / ގަޑި

en: Edit this item
dv: މި އެއްޗެއް އެޑިޓް ކުރާށެވެ

en: No log entries found.
dv: ލޮގް އެންޓްރީއެއް ނުފެނެއެވެ.

en: Workflow
dv: ވޯކްފްލޯ

en: Page/Snippet
dv: ޞަފްޙާ/ސްނިޕެޓް

en: Requested by
dv: އެދިފައިވަނީ...

en: Started at
dv: ފެށުނީ

en: Incomplete task
dv: ފުރިހަމަ ނުވާ މަސައްކަތެއް

en: No pages/snippets have been submitted for moderation yet
dv: މޮޑެރޭޝަނަށް އަދި އެއްވެސް ޕޭޖެއް/ސްނިޕެޓެއް ހުށަހަޅާފައެއް ނުވެއެވެ

en: Completed at
dv: ނިންމާފައި ވަނީ ގދ

en: Clear
dv: ސާފުކޮށް

en: Toggle breadcrumbs
dv: ރޮށި ޓޮގްލް ކޮށްލާށެވެ

en: Breadcrumb
dv: ބްރެޑްކްރަމްބް އެވެ

en: Close dialog
dv: ޑައިލޮގް ބަންދުކުރުން

en: Continue
dv: ކުރިޔަށް

en: Download XLSX
dv: އެކްސްއެލްއެސްއެކްސް ޑައުންލޯޑް ކޮށްލައްވާށެވެ

en: Download CSV
dv: ސީއެސްވީ ޑައުންލޯޑް ކޮށްލައްވާށެވެ

en: Filter
dv: ފިލްޓަރ ކޮށްލާށެވެ

en: Apply filters
dv: ފިލްޓަރުތައް އުނގުޅާށެވެ

en: Add comment
dv: ކޮމެންޓް އެޑް ކުރާށެވެ

en: Show filters
dv: ފިލްޓަރުތައް ދައްކާށެވެ

en: Filter by
dv: ފިލްޓަރ ކުރާށެވެ

en: Back
dv: ފަހަތް

en: History
dv: ތާރީޚް

en: Current page status:
dv: މިހާރުގެ ޞަފްޙާގެ ޙާލަތު:

en: Visit the live page
dv: ލައިވް ޕޭޖަށް ޒިޔާރަތް ކުރައްވާ

en: Visible to all. Visit the live page
dv: އެންމެންނަށް ފެންނަން ހުރެއެވެ. ލައިވް ޕޭޖަށް ޒިޔާރަތް ކުރައްވާ

en: Visible to all
dv: އެންމެންނަށް ފެންނަން ހުރެއެވެ

en: Private. Visit the live page
dv: އަމިއްލަ. ލައިވް ޕޭޖަށް ޒިޔާރަތް ކުރައްވާ

en: Toggle section
dv: ޓޮގްލް ސެކްޝަން

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
dv: މި އިސްލާހު އަންޝެޑިއުލް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަގީން ހެއްޔެވެ؟

en: Yes, unschedule
dv: އާދެ، ޝެޑިއުލް ނޫން

en: No, don't unschedule
dv: ނޫން، އަންޝެޑިއުލް ނުކުރާށެވެ

en: Other searches
dv: އެހެން ހޯދުންތަކެވެ

en: Minimap
dv: މިނިމެޕް

en: Side panels
dv: ސައިޑް ޕެނަލްތަކެވެ

en: Toggle side panel
dv: ޓޮގްލް ސައިޑް ޕެނަލް

en: Side panel width
dv: ސައިޑް ޕެނަލް ފުޅާމިން

en: Issues found
dv: މައްސަލަތަކެއް ފެނިއްޖެއެވެ

en: Comment notifications
dv: ކޮމެންޓް ނޮޓިފިކޭޝަންތައް

en: Locale:
dv: ލޯކަލް:

en: Available in %(translations_total)s locales
dv: %(translations_total)s ގެ ލޮކޭޝަންތަކުގައި ލިބެން ހުރެއެވެ

en: No other translations
dv: އެހެން ތަރުޖަމާއެއް ނެތެވެ

en: Switch locales
dv: ލޮކޭޝަން ބަދަލުކުރުން

en: Locking:
dv: ލޮކްކުރުން:

en: Unlocked
dv: އަންލޮކް ކޮށްފައި

en: Anyone can edit this %(model_name)s
dv: މި %(model_name)s ކޮންމެ މީހަކަށްވެސް އެޑިޓް ކުރެވޭނެއެވެ

en: Lock
dv: ތަޅު

en: Page visibility:
dv: ޞަފްޙާ ފެންނަ ގޮތް:

en: Once live anyone can view
dv: އެއްފަހަރު ލައިވް ކޮށްލުމުން ކޮންމެ މީހަކަށްވެސް ބަލާލެވޭނެއެވެ

en: Not visible to the public
dv: އާންމުންނަށް ފެންނަން ނެތް

en: Choose who can view the live version of this page
dv: މި ޕޭޖުގެ ލައިވް ވާޝަން ބަލާލެވޭނީ ކޮންބަޔަކަށްތޯ ހޮވާށެވެ

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
dv: ޕްރައިވެސީއަށް އަންނަ ބަދަލުތައް މި ޕޭޖުގެ ހުރިހާ ކުދިންނަށް ވެސް އަމަލުކުރެވޭނެ އެވެ.

en: Usage
dv: ބޭނުންކުރުން

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
dv[0]: %(usage_count)sފަހަރު ބޭނުން ކުރެވިއްޖެ
dv[1]:  %(usage_count)s ފަހަރު ބޭނުންކުރެވިއްޖެ

en: Status:
dv: ޙާލަތު:

en: Expiry:
dv: މުއްދަތު ހަމަވުން:

en: Edit schedule
dv: ޝެޑިއުލް އެޑިޓްކުރުން

en: In Moderation
dv: އިން މޮޑެރޭޝަން

en: View details
dv: ތަފްސީލް ބައްލަވާށެވެ

en: View history
dv: ތާރީޚު ބަލާށެވެ

en: Invalid schedule
dv: ސައްހަ ނޫން ޝެޑިއުލެއް

en: Go-live:
dv: ގޯ-ލައިވް:

en: Once published:
dv: އެއްފަހަރު ޝާއިއު ކުރުމުން:

en: No publishing schedule set
dv: ޕަބްލިޝިންގ ޝެޑިއުލް ކަނޑައެޅިފައެއް ނުވެއެވެ

en: Set schedule
dv: ޝެޑިއުލް ކަނޑައެޅުން

en: Preview in new tab
dv: އާ ޓެބްގައި ޕްރިވިއު ކުރާށެވެ

en: Loading
dv: ލޯޑިންގ

en: Preview is out of date
dv: ޕްރިވިއު މުސްކުޅިވެއްޖެއެވެ

en: Correct the validation errors to resume preview (saving will highlight errors)
dv: ޕްރިވިއު އަލުން ފެށުމަށްޓަކައި ވެލިޑޭޝަން އެރަރސް ރަނގަޅުކުރުން (ސޭވް ކުރުމުން އެރަރސް ހައިލައިޓްވާނެ)

en: Preview mode
dv: ޕްރިވިއު މޯޑް

en: First published
dv: ފުރަތަމަ ޝާއިއުކުރިއެވެ

en: You have <span>unsaved edits</span>
dv: ތިބާގެ އަތުގައި <span>ސޭވް ނުކުރެވި ހުރި އެޑިޓްތައް</span> އެބަހުއްޓެވެ

en: You have <span>unsaved comments</span>
dv: ތިބާގެ އަތުގައި <span>ސޭވް ނުކުރެވި ހުރި ކޮމެންޓްތައް</span> އެބަހުއްޓެވެ

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
dv: ތިބާގެ އަތުގައި <span>ސޭވް ނުކުރެވި ހުރި އެޑިޓްތަކާއި</span> <span>ކޮމެންޓްތައް</span> އެބަހުއްޓެވެ

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
dv: ރިކުއެސްޓް ކޮށްފައިވަނީ <b>%(modified_by)s</b> އިންނެވެ

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
dv: <b>%(started_at)s</b> އިން ފެށިގެން ދިޔައެވެ

en: Timeline
dv: ޓައިމްލައިން

en: Initial Revision
dv: އިސްލާހުކުރުން

en: Edited
dv: އެޑިޓްކޮށްފައި

en: %(action)s by <b>%(who)s</b> at <b>%(at)s</b>
dv: %(action)s އިން <b>%(who)s</b> އިން <b>%(at)s</b> ގައި

en: with comment:
dv: ކޮމެންޓާއެކު:

en: Workflow started
dv: ވޯކްފްލޯ ފެށުނެވެ

en: Workflow completed
dv: ވޯކްފްލޯ ނިމިއްޖެއެވެ

en: %(action)s by <b>%(who)s</b>
dv: %(action)s އިން <b>%(who)s</b>

en: Approved task
dv: ފާސްކޮށްފައިވާ މަސައްކަތެވެ

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
dv: މި ޕޭޖް އަދި މޮޑެރޭޝަނަށް ހުށަހަޅާފައެއް ނުވެއެވެ

en: This %(model_name)s hasn't been submitted for moderation yet
dv: މި %(model_name)s އަދި މޮޑެރޭޝަނަށް ހުށަހަޅާފައެއް ނުވެއެވެ

en: JavaScript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br /> Here are the <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
dv: ވެގްޓެއިލް ބޭނުން ކުރުމަށް ޖާވާސްކްރިޕްޓް ބޭނުންވާ ނަމަވެސް މިވަގުތު އެ ޖާވާސްކްރިޕްޓް ޑިސެބިލް ކޮށްފައިވެ އެވެ.<br /> <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">މިއީ ވެބް ބްރައުޒާގައި ޖާވާސްކްރިޕްޓް އެނެބަލް ކުރާނެ ގޮތުގެ އިރުޝާދުތަކެވެ.</a>

en: Skip to main content
dv: މައިގަނޑު ކޮންޓެންޓަށް ސްކިޕް ކުރާށެވެ

en: View Wagtail quick actions
dv: ވެގްޓޭލް އަވަސް އަމަލުތައް ބަލާށެވެ

en: Accessibility
dv: އެކްސެސިބިލިޓީ

en: Warnings
dv: އިންޒާރުތައް

en: Add a child page
dv: ޗައިލްޑް ޕޭޖެއް އިތުރުކުރުން

en: Show in Explorer
dv: އެކްސްޕްލޯރަރ އިން ދައްކާށެވެ

en: No
dv: ނޫން

en: Are you sure you want to disable this workflow?
dv: މި ވޯކްފްލޯ ޑިސެބިލް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަގީން ހެއްޔެވެ؟

en: Yes, disable
dv: އާދެ، ޑިސެބަލް ކުރާށެވެ

en: Are you sure you want to disable this task?
dv: މި ޓާސްކް ޑިސެބިލް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަގީން ހެއްޔެވެ؟

en: Assign your workflow to pages
dv: ތިބާގެ ވޯކްފްލޯ ޕޭޖްތަކަށް ޙަވާލުކުރުން

en: Assign your workflow to snippets
dv: ތިބާގެ ވޯކްފްލޯ ސްނިޕެޓްތަކަށް ޙަވާލުކުރުން

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
dv: މި ވޯކްފްލޯ ޑިސެބިލް ކުރެވިފައިވާތީ އެއްވެސް ޕޭޖަކަށް އެސައިން ނުކުރެވޭނެއެވެ.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any snippets.
dv: މި ވޯކްފްލޯ ޑިސެބިލް ކުރެވިފައިވާތީ އެއްވެސް ސްނިޕެޓަކަށް ޙަވާލު ނުކުރެވޭނެއެވެ.

en: Used on the following active workflows
dv: ތިރީގައިވާ އެކްޓިވް ވޯކްފްލޯތަކުގައި ބޭނުންކުރެއެވެ

en: Not used
dv: ބޭނުން ނުކުރެވޭ

en: Disabled
dv: ނުކުޅެދޭ

en: Assigned pages
dv: ޙަވާލުކުރެވިފައިވާ ޞަފްޙާތަކެވެ

en: Page
dv: ޞަފްޙާ

en: Assign to another page
dv: އެހެން ޕޭޖަކަށް ޙަވާލުކުރުން

en: Step %(step_number)s
dv: ފިޔަވަޅު %(step_number)s

en: 1 page | %(counter)s pages
dv[0]: 1 ސަފްހާ
dv[1]: %(counter)s ސަފްހާ

en: 1 snippet type | %(counter)s snippet types
dv[0]: 1 ސްނިޕެޓް ގެ ބާވަތް
dv[1]: %(counter)sސްނިޕެޓް ގެ ބާވަތް

en: Choose which type of task you'd like to create.
dv: އުފައްދަން ބޭނުންވާ ވައްތަރެއްގެ ޓާސްކެއް ހޮވާށެވެ.

en: Choose a task
dv: މަސައްކަތެއް ހޮވާށެވެ

en: New
dv: އާ

en: Existing
dv: މިހާރު ހުރި

en: Choose a different task type
dv: ތަފާތު ޓާސްކް ޓައިޕެއް ހޮވާށެވެ

en: Creating…
dv: އުފައްދަމުން...

en: Create
dv: ތައްޔާރުކުރުން

en: Task type
dv: ޓާސްކް ޓައިޕް

en: Used on
dv: ބޭނުންކޮށްފައިވަނީ އޮން...

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
dv: މާފަށް އެދެން، އެއްވެސް މަސައްކަތެއް \&quot; <em>%(query_string)s</em> \

en: You haven't created any tasks.
dv: އެއްވެސް މަސައްކަތެއް އުފައްދާފައެއް ނުވެއެވެ.

en: Why not <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>create one now</a>?
dv: މިހާރު އެއްޗެއް <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>ނުއުފައްދާނީ ކީއްވެގެން؟ </a>

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
dv: އެއްވެސް މަސައްކަތެއް އުފެދިފައެއް ނުވެއެވެ. ކީއްވެތަ <a href="%(add_url)s">އެއްޗެއް އިތުރު</a> ނުކުރަނީ ?

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
dv: އެނެބަލް ކުރެވިފައިވާ މަސައްކަތެއް ނެތެވެ. ކީއްވެތަ <a href="%(add_url)s">އެއްޗެއް އިތުރު</a> ނުކުރަނީ ?

en: Submitted
dv: ހުށަހަޅާފައި

en: Not started
dv: ފެށުނީކީ ނޫނެވެ

en: Changes requested by %(requested_by)s
dv: %(requested_by)s އިން އެދިފައިވާ ބަދަލުތައް

en: Changes requested
dv: ބަދަލުތަކެއް ގެނައުމަށް އެދިއްޖެއެވެ

en: Approved by %(approved_by)s
dv: %(approved_by)s އިން ފާސްކޮށްފައިވެއެވެ

en: Published
dv: ޝާއިޢުކޮށްފައިވެއެވެ

en: See full history
dv: ފުރިހަމަ ތާރީޚު ބައްލަވާށެވެ

en: More
dv: އިތުރަށް

en: More bulk actions
dv: އިތުރު ބަލްކް އެކްޝަންސް

en: 0 minutes
dv: 0 މިނެޓް

en: just now
dv: ހަމަ މިހާރު

en: %(time_period)s ago
dv: %(time_period)s ކުރިން

en: at %(time)s by %(user_display_name)s
dv: at %(time)s by %(user_display_name)s އިންނެވެ

en: %(time_period)s ago by %(user_display_name)s
dv: %(time_period)s ކުރިން %(user_display_name)s އިންނެވެ

en: Log out
dv: ލޮގް އައުޓް ކޮށްލާށެވެ

en: Changes requested %(finished_at)s
dv: ބަދަލުތައް އެދިފައިވާ %(finished_at)s

en: Sent to %(task_name)s %(started_at)s
dv: %(task_name)s %(started_at)s އަށް ފޮނުވާފައިވެއެވެ

en: Bold
dv: ބޯލްޑް

en: Italic
dv: އިޓަލިކް އެވެ

en: Superscript
dv: ސުޕަރސްކްރިޕްޓް

en: Subscript
dv: ސަބްސްކްރިޕްޓް

en: Toggle status
dv: ޓޮގްލް ސްޓޭޓަސް

en: Toggle comments
dv: ކޮމެންޓްތައް ޓޮގްލް ކުރާށެވެ

en: Comments
dv: ކޮމެންޓްތައް

en: Toggle checks
dv: ޗެކްތައް ޓޮގްލް ކުރުން

en: Checks
dv: ޗެކް ކުރެއެވެ

en: Toggle preview
dv: ޓޮގްލް ޕްރިވިއު

en: Sort by '%(label)s' in ascending order.
dv: އުފުލޭ ތަރުތީބުން &#39;%(label)s&#39; އަށް ތަރުތީބުކުރުން.

en: Sort by '%(label)s' in descending order.
dv: ތިރިއަށް އަންނަ ތަރުތީބުން &#39;%(label)s&#39; އަށް ތަރުތީބުކުރުން.

en: Profile
dv: ޕްރޮފައިލް

en: Notifications
dv: ނޮޓިފިކޭޝަންތައް

en: Name and Email
dv: ނަމާއި އީމެއިލް

en: Profile picture
dv: ޕްރޮފައިލް ޕިކްޗަރ

en: Theme preferences
dv: ތީމް ޕްރެފެރެންސް

en: Password
dv: ޕާސްވަރޑް

en: Your account settings have been changed successfully!
dv: އެކައުންޓް ސެޓިންގްސް އަށް ކާމިޔާބުކަމާއެކު ބަދަލު ގެނެސްފި!

en: You have been successfully logged out.
dv: ކާމިޔާބުކަމާއެކު ލޮގްއައުޓް ވެއްޖެއެވެ.

en: Collections
dv: ކަލެކްޝަންތައް

en: Add a collection
dv: ކަލެކްޝަނެއް އިތުރުކުރުން

en: Add collection
dv: ކަލެކްޝަން އިތުރުކުރުން

en: Collection '%(object)s' created.
dv: ކަލެކްޝަން &#39;%(object)s&#39; އުފެއްދިއެވެ.

en: Collection '%(object)s' updated.
dv: ކަލެކްޝަން &#39;%(object)s&#39; އަޕްޑޭޓް ކޮށްފި.

en: The collection could not be saved due to errors.
dv: ގޯސްތަކެއް ހުރުމުން ކަލެކްޝަން ސޭވް ނުކުރެވުނެވެ.

en: Collection '%(object)s' deleted.
dv: ކަލެކްޝަން &#39;%(object)s&#39; ޑިލީޓްކޮށްފިއެވެ.

en: Delete collection
dv: ކަލެކްޝަން ޑިލީޓްކުރުން

en: Are you sure you want to delete this collection?
dv: މި ކަލެކްޝަން ޑިލީޓް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަގީން ހެއްޔެވެ؟

en: Home
dv: ހޯމް

en: Live version
dv: ލައިވް ވާރޝަން

en: Current draft
dv: މިހާރުގެ ޑްރާފްޓް

en: Review this version
dv: މި ވާރޝަން ރިވިއު ކުރޭ

en: Compare with current version
dv: މިހާރުގެ ވާރޝަން އާއި އަޅާކިޔާލާ

en: Cancel scheduled publish
dv: ޝެޑިއުލް ކުރެވިފައިވާ ޕަބްލިޝްކުރުން ކެންސަލްކުރޭ

en: Workflow history
dv: ވޯކްފްލޯ ތާރީޚު

en: Workflow progress
dv: ވޯކްފްލޯގެ ކުރިއެރުން

en: Edit / Review
dv: އެޑިޓް / ރިވިއުކުރުން

en: %(model_name)s '%(title)s' is now unlocked.
dv: %(model_name)s &#39;%(title)s&#39; މިހާރު އަންލޮކް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: The %(model_name)s could not be saved as it is locked
dv: %(model_name)s ލޮކްކޮށްފައި ހުރުމުން ސޭވް ނުކުރެވުނެވެ

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; އަޕްޑޭޓް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; އުފެއްދިއެވެ.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; ޝާއިއު ކުރުމަށް ޝެޑިއުލް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and scheduled for publishing.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; އުފައްދައި ޝާއިއު ކުރުމަށް ޝެޑިއުލް ކުރެވިފައިވެއެވެ.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated and published.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; އަޕްޑޭޓްކޮށް ޝާއިއުކޮށްފައިވެއެވެ.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and published.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; އުފައްދައި ޝާއިއުކޮށްފައިވެއެވެ.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been submitted for moderation.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; މޮޑެރޭޝަނަށް ހުށަހަޅާފައިވެއެވެ.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and submitted for moderation.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; އުފައްދައި މޮޑެރޭޝަނަށް ހުށަހަޅާފައިވެއެވެ.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been restarted.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; ގައި ވޯކްފްލޯ އަލުން ފަށައިފިއެވެ.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been cancelled.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; ގައި ވޯކްފްލޯ ކެންސަލް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: Edit '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; އެޑިޓްކުރުން.

en: Copy '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; ކޮޕީ ކުރާށެވެ.

en: Inspect
dv: އިންސްޕެކްޓް ކުރުން

en: Inspect '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; އިންސްޕެކްޓްކުރުން.

en: Delete '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; ޑިލީޓްކުރުން.

en: More options for '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; އަށް އިތުރު އިޚްތިޔާރުތައް.

en: Add %(model_name)s
dv: %(model_name)s އިތުރުކުރުން

en: The %(model_name)s could not be created due to errors.
dv: %(model_name)s އަށް ގޯސްތަކެއް ހުރުމުން އުފެއްދެވޭ ގޮތެއް ނުވިއެވެ.

en: Editing
dv: އެޑިޓްކުރުން

en: The %(model_name)s could not be saved due to errors.
dv: %(model_name)s އަށް ގޯސްތަކެއް ހުރުމުން ސޭވް ނުކުރެވުނެވެ.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
dv: %(model_name)s &#39;%(object)s&#39; ޑިލީޓް ކޮށްފިއެވެ.

en: Are you sure you want to delete this %(model_name)s?
dv: މި %(model_name)s ޑިލީޓް ކުރަން ބޭނުންވާކަން ޔަގީން ހެއްޔެވެ؟

en: Earliest
dv: އެންމެ ކުރީގެ...

en: Latest
dv: އެންމެފަހުގެ

en: '%(object)s' unpublished.
dv: &#39;%(object)s&#39; ޝާއިޢު ނުކުރެވިފައިވެއެވެ.

en: Version %(revision_id)s of "%(object)s" unscheduled.
dv: \&quot;%(object)s\&quot; ގެ ވަރޝަން %(revision_id)s ޝެޑިއުލް ނުކުރެވިފައިވެއެވެ.

en: Unschedule
dv: ޝެޑިއުލް ނުކޮށް

en: If you confirm deletion
dv: ޑިލީޓް ކޮންފަރމް ކޮށްފިނަމަ

en: Field
dv: ދާއިރާ

en: Edit this %(object)s
dv: މި %(object)s އެޑިޓް ކުރާށެވެ

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation.
dv: %(model_name)s &#39;%(title)s&#39; މިވަގުތު މޮޑެރޭޝަނަށް އިންތިޒާރު ނުކުރެއެވެ.

en: Dashboard
dv: ޑޭޝްބޯޑެވެ

en: Delete selected pages
dv: ހޮވާފައިވާ ޞަފްޙާތައް ޑިލީޓްކުރުން

en: Select a new parent page
dv: އާ ބެލެނިވެރި ޕޭޖެއް ހޮވާށެވެ

en: Move selected pages
dv: ހޮވާފައިވާ ޞަފްޙާތައް ބަދަލުކުރުން

en: Publish selected pages
dv: ހޮވާފައިވާ ޞަފްޙާތައް ޝާއިޢުކުރުން

en: Unpublish selected pages
dv: ހޮވާފައިވާ ޞަފްޙާތައް އަންޕަބްލިޝްކުރުން

en: Page '%(page_title)s' has been converted into an ordinary page.
dv: ޞަފްޙާ &#39;%(page_title)s&#39; އާދައިގެ ޞަފްޙާއަކަށް ބަދަލުކޮށްފައިވެއެވެ.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; އަދި %(subpages_count)s ސަބްޕޭޖް ކޮޕީކޮށްފައިވެއެވެ.

en: Page '%(page_title)s' copied.
dv: ޞަފްޙާ &#39;%(page_title)s&#39; ކޮޕީކޮށްފައިވެއެވެ.

en: View draft
dv: ޑްރާފްޓް ބަލާށެވެ

en: View live
dv: ލައިވްކޮށް ބަލާށެވެ

en: Page '%(page_title)s' created.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; އުފެދިއްޖެއެވެ.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; އުފައްދައި ޝާއިއުކުރުމަށް ޝެޑިއުލްކޮށްފައިވެއެވެ.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; އުފައްދައި ޝާއިއުކޮށްފައިވެއެވެ.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; އުފައްދައި މޮޑެރޭޝަނަށް ހުށަހެޅިއެވެ.

en: The page could not be created due to validation errors
dv: ވެލިޑޭޝަން އެރަރސް ގެ ސަބަބުން ޕޭޖް އުފެއްދެވޭ ގޮތެއް ނުވިއެވެ

en: Page '%(page_title)s' deleted.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; ޑިލީޓްކޮށްފިއެވެ.

en: Editing %(page_type)s
dv: %(page_type)s އެޑިޓްކުރުން

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; އަޕްޑޭޓް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
dv: &#39;%(page_title)s&#39; ޞަފްޙާގައިވާ ވޯކްފްލޯ ކެންސަލް ކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; ޝާއިއު ކުރުމަށް ވަނީ ހަމަޖެހިފައެވެ.

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
dv: &#39;%(page_title)s&#39; ޞަފްޙާގެ %(datetime)s އިން ވަރޝަން ޝާއިޢުކޮށްފައިވެއެވެ.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
dv: ޞަފްޙާ &#39;%(page_title)s&#39; ޝާއިޢުކޮށްފައިވެއެވެ.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
dv: މޮޑެރޭޝަނަށް ހުށަހަޅާފައިވަނީ &#39;%(page_title)s&#39; ޞަފްޙާއެވެ.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
dv: &#39;%(page_title)s&#39; ޞަފްޙާގައިވާ ވޯކްފްލޯ އަލުން ފަށައިފިއެވެ.

en: The page could not be saved as it is locked
dv: އެ ޕޭޖް ލޮކްކޮށްފައި އޮތުމުން ސޭވް ކުރެވޭ ގޮތެއް ނުވި އެވެ

en: The page could not be saved due to validation errors
dv: ވެލިޑޭޝަން އެރަރސް ގެ ސަބަބުން ޕޭޖް ސޭވް ނުކުރެވުނެވެ

en: Is commenting action
dv: ކޮމެންޓް ކުރަނީ ފިޔަވަޅެވެ

en: Date updated
dv: ތާރީޚު އަޕްޑޭޓް ކޮށްފި

en: Owner
dv: ވެރި ފަރާތް

en: Edited by
dv: އެޑިޓްކޮށްފައިވަނީ...

en: Site
dv: ސައިޓް

en: Has child pages
dv: ޗައިލްޑް ޕޭޖްތައް ހުރެއެވެ

en: Any
dv: ކޮންމެ

en: Yes
dv: އާނ

en: Page type
dv: ޞަފްޙާގެ ބާވަތެވެ

en: Exploring
dv: އެކްސްޕްލޯރ ކުރަމުންނެވެ

en: Focus on the drag button and press up or down arrows to move the item, then press enter to submit the change.
dv: ޑްރެގް ބަޓަންއަށް ފޯކަސްކޮށް މައްޗަށް ނުވަތަ ތިރިއަށް ތިރިއަށް ޖަހާ ތިރިއަށް ފިތާލުމަށްފަހު އެ އެއްޗެއް ގެންދިއުމަށްފަހު އެންޓަރ އަށް ފިތާލުމުން ބަދަލު ހުށަހަޅޭނެ

en: '%(page_title)s' has been moved successfully.
dv: &#39;%(page_title)s&#39; ކާމިޔާބުކަމާއެކު ބަދަލުކުރެވިއްޖެއެވެ.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; މިހާރު ވަނީ އަންލޮކް ކޮށްފައެވެ.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
dv: ސްލަގް %(page_slug)s މިހާރުވެސް ބޭނުންކުރަމުންދަނީ ހޮވާފައިވާ ބެލެނިވެރި ޞަފްޙާގައެވެ. ސްލަގް ޔުނިކްކަން ޔަގީންކޮށް އަލުން ފަށާށެވެ

en: Page '%(page_title)s' moved.
dv: ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; ބަދަލުކޮށްފިއެވެ.

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
dv: ތިޔަ ބަލަނީ މި ޞަފްޙާގެ ކުރީގެ ވަރޝަނެއް 1 އިންނެވެ <b>%(created_at)s</b> by %(user)s

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
dv: ޞަފްޙާ &#39;%(page_title)s&#39; ޝާއިޢު ނުކުރެވިފައިވެއެވެ.

en: Pages using
dv: ޕޭޖްތައް ބޭނުންކޮށްގެން

en: Page types usage
dv: ޕޭޖް ޓައިޕްސް ބޭނުންކުރުން

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
dv: &#39;%(page_title)s&#39; ޕޭޖް މިވަގުތު މޮޑެރޭޝަނަށް އިންތިޒާރު ނުކުރެއެވެ.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
dv: %(page_title)s ޕޭޖް މިވަގުތު މޮޑެރޭޝަން އިން ޓާސްކް %(task_name)s ގެ އިންތިޒާރަކު ނެތެވެ.

en: Last published before
dv: އެންމެ ފަހުން ޝާއިއުކޮށްފައިވަނީ މީގެ ކުރިންނެވެ

en: Aging pages
dv: މުސްކުޅިވުމުގެ ޞަފްޙާތަކެވެ

en: Last published at
dv: އެންމެ ފަހުން ޝާއިއުކޮށްފައިވަނީ ގދ

en: Site history
dv: ސައިޓްގެ ތާރީޚު

en: ID
dv: އައިޑީ

en: Action type
dv: ޢަމަލުގެ ބާވަތެވެ

en: Date/Time
dv: ތާރީޚު/ގަޑި

en: Locked pages
dv: ތަޅުލާފައި ހުންނަ ޞަފްޙާތަކެވެ

en: Show
dv: ދެއްކުން

en: Awaiting my review
dv: އަހަރެންގެ ރިވިއުގެ އިންތިޒާރުގައެވެ

en: Workflows
dv: ވޯކްފްލޯސް

en: Page/Snippet ID
dv: ޕޭޖް/ސްނިޕެޓް އައިޑީ

en: Page/Snippet Type
dv: ޕޭޖް/ސްނިޕެޓް ޓައިޕް

en: Page/Snippet Title
dv: ޞަފްޙާ/ސްނިޕެޓް ސުރުޚީ

en: By task
dv: ޓާސްކްގެ

en: Workflow tasks
dv: ވޯކްފްލޯ ޓާސްކްސް

en: Requested By
dv: ރިކުއެސްޓް ކޮށްފައިވަނީ

en: By workflow
dv: ވޯކްފްލޯ އިން

en: Show disabled
dv: ޑިސޭބަލްކޮށްފަވާ ދައްކާ

en: Add a workflow
dv: ވޯކްފްލޯއެއް އިތުރުކުރުން

en: Used by
dv: ބޭނުން ކުރަނީ...

en: New workflow
dv: އާ ވޯކްފްލޯއެއް

en: Workflow '%(object)s' created.
dv: ވޯކްފްލޯ &#39;%(object)s&#39; އުފެއްދިއެވެ.

en: Editing workflow
dv: ވޯކްފްލޯ އެޑިޓްކުރުން

en: Workflow '%(object)s' updated.
dv: ވޯކްފްލޯ &#39;%(object)s&#39; އަޕްޑޭޓް ކޮށްފި.

en: Disable
dv: ޑިޒޭބަލް

en: Enable
dv: އެނޭބަލް

en: Disable workflow
dv: ވޯކްފްލޯ ޑިސެބަލް ކުރުން

en: Workflow '%(object)s' disabled.
dv: ވޯކްފްލޯ &#39;%(object)s&#39; ޑިސެބިލްކޮށްފިއެވެ.

en: This workflow is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this workflow will cancel moderation on this page/snippet. | This workflow is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this workflow will cancel moderation on these pages/snippets.
dv[0]: މި ވޯކްފްލޯ%(states_in_progress)dޕޭޖް/ސްނިޕެޓްތަކުގައެވެ. މި ވޯކްފްލޯ ޑިސެބިލް ކުރުމުން މި ޕޭޖް/ސްނިޕެޓްތަކުގައި މޮޑެރޭޝަން ކެންސަލް ވާނެއެވެ.
dv[1]: މި ވޯކްފްލޯ%(states_in_progress)d ޕޭޖް/ސްނިޕެޓްތަކުގައެވެ. މި ވޯކްފްލޯ ޑިސެބިލް ކުރުމުން މި ޕޭޖް/ސްނިޕެޓްތަކުގައި މޮޑެރޭޝަން ކެންސަލް ވާނެއެވެ.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
dv: ވޯކްފްލޯ &#39;%(workflow_name)s&#39; އެނެބަލްކޮށްފިއެވެ.

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
dv: ވޯކްފްލޯ ނައްތާލާފައިވަނީ ޕޭޖް &#39;%(page_title)s&#39; އިންނެވެ.

en: New workflow task
dv: އައު ވޯކްފްލޯ ޓާސްކެއް

en: Task '%(object)s' created.
dv: ޓާސްކް &#39;%(object)s&#39; އުފެއްދިއެވެ.

en: Editing workflow task
dv: ވޯކްފްލޯ ޓާސްކް އެޑިޓްކުރުން

en: Task '%(object)s' updated.
dv: ޓާސްކް &#39;%(object)s&#39; އަޕްޑޭޓް ކޮށްފި.

en: Editing %(task_type)s
dv: %(task_type)s އެޑިޓްކުރުން

en: Disable task
dv: ޑިސެބަލް ޓާސްކް

en: Task '%(object)s' disabled.
dv: ޓާސްކް &#39;%(object)s&#39; ޑިސެބިލްކޮށްފިއެވެ.

en: This task is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow. | This task is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow.
dv[0]: މި މަސައްކަތަކީ ޞަފްޙާ/ސްނިޕެޓްތަކުގައި%(states_in_progress)d މަސައްކަތެކެވެ. މި ޓާސްކް ޑިސެބިލް ކުރުމުން މޮޑެރޭޝަން ވޯކްފްލޯގައި ސްކިޕްވެ، ވޯކްފްލޯއެއް އެޑިޓް ކުރާއިރު ސެލެކްޝަން އަށް ލިސްޓް ނުކުރެވޭނެއެވެ.
dv[1]: މި މަސައްކަތަކީ ޞަފްޙާ/ސްނިޕެޓްތަކުގައި %(states_in_progress)dމަސައްކަތެކެވެ. މި ޓާސްކް ޑިސެބިލް ކުރުމުން މޮޑެރޭޝަން ވޯކްފްލޯގައި ސްކިޕްވެ، ވޯކްފްލޯއެއް އެޑިޓް ކުރާއިރު ސެލެކްޝަން އަށް ލިސްޓް ނުކުރެވޭނެއެވެ.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
dv: ޓާސްކް &#39;%(task_name)s&#39; އެނެބަލްކޮށްފިއެވެ.

en: Choose another
dv: އެހެން ހޮވާށެވެ

en: Preview draft version of '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; ގެ ޑްރާފްޓް ވާޝަން ޕްރިވިއުކުރުން.

en: View live version of '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; ގެ ލައިވް ވާޝަން ބަލާށެވެ.

en: Move page '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; ޞަފްޙާ ބަދަލުކުރުން.

en: Copy page '%(title)s'
dv: ކޮޕީ ޕޭޖް &#39;%(title)s&#39;.

en: Delete page '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; ޞަފްޙާ ޑިލީޓްކުރުން.

en: Unpublish page '%(title)s'
dv: އަންޕަބްލިޝް ޕޭޖް &#39;%(title)s&#39;.

en: View page history for '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; އަށް ޕޭޖް ހީސްޓްރީ ބަލާށެވެ.

en: Sort menu order
dv: މެނޫ ތަރުތީބު ތަރުތީބުކުރުން

en: Change ordering of child pages of '%(title)s'
dv: &#39;%(title)s&#39; ގެ ޗައިލްޑް ޕޭޖްތަކުގެ ތަރުތީބު ބަދަލުކުރުން.

en: Bulleted list
dv: ބުލެޓް ޖަހާފައިވާ ލިސްޓެވެ

en: Numbered list
dv: ނަންބަރު ޖަހާފައިވާ ލިސްޓެވެ

en: Blockquote
dv: ބްލޮކްކޯޓް

en: Link
dv: ލިންކް

en: Strikethrough
dv: ސްޓްރައިކްތްރޫ އެވެ

en: Code
dv: ކޯޑް

en: Reports
dv: ރިޕޯޓްތައް

en: Editor Guide
dv: އެޑިޓަރ ގައިޑް

en: Shortcuts
dv: ޝޯޓްކާޓްސް

en: Help
dv: އެހީވުން

en: Choose an item
dv: އެއްޗެއް ހޮވާށެވެ

en: Choose another item
dv: އެހެން އެއްޗެއް ހޮވާށެވެ

en: Clear choice
dv: ސާފު ޗޮއިސް

en: Choose another page
dv: އެހެން ޞަފްޙާއެއް ހޮވާށެވެ

en: Multi-word tags with spaces will automatically be enclosed in double quotes (").
dv: ޖާގަ ހުންނަ މަލްޓި ވޯޑް ޓެގްތައް އޮޓޮމެޓިކުން ޑަބަލް ކޯޓްސް (") ގެ ތެރޭގައި ބަންދުވާނެއެވެ.

en: Tags can only consist of a single word, no spaces allowed.
dv: ޓެގްތައް އެކުލެވިގެންވާނީ އެންމެ ލަފުޒެއް ކަމަށާއި، ޖާގައެއް ނެތް ކަމަށް ވެސް ވިދާޅުވި އެވެ.

en: Choose another task
dv: އެހެން މަސައްކަތެއް ހޮވާށެވެ

en: Edit this task
dv: މި ޓާސްކް އެޑިޓް ކުރާށެވެ
