Wagtail - en to gl translation catalogue (859 entries)

en: Publish
gl: Publicar

en: Submit for moderation
gl: Enviar para ser moderado

en: Resubmit to %(task_name)s
gl: Reenviar a %(task_name)s

en: Submit to %(workflow_name)s
gl: Enviar a %(workflow_name)s

en: Restart workflow
gl: Reiniciar fluxo de traballo

en: Cancel workflow
gl: Cancelar fluxo de traballo

en: Unpublish
gl: Cancelar publicación

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Page locked
gl: Páxina bloqueada

en: %(label)s and Publish
gl: %(label)s e Publicar

en: Wagtail admin
gl: Administrador de Wagtail

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
gl: Síntoo, non tes permiso para acceder a esta área.

en: You do not have permission to access the admin
gl: Non tes permiso para acceder ao administrador

en: None
gl: Ningún

en: Date from
gl: Data dende

en: Date to
gl: Data ata

en: Locale
gl: Rexión

en: All
gl: Todos

en: Collection
gl: Colección

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Filter by up to ten most popular tags.
gl: Filtrar ata as dez etiquetas máis populares.

en: Use server language: %(language_name)s
gl: Usar linguaxe do servidor: %(language_name)s

en: Use server time zone
gl: Usar zona horaria do servidor

en: Preferred language
gl: Idioma preferido

en: Current time zone
gl: Zona horaria actual

en: First Name
gl: Nome

en: Last Name
gl: Apelidos

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Upload a profile picture
gl: Sube unha foto do perfil

en: Enter password
gl: Introduce contrasinal

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
gl: O teu %(username_field)s e contrasinal non coinciden. Por favor, téntao de novo.

en: Enter your %(username_field_name)s
gl: Introduce o teu %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
gl: Escribe a túa dirección de correo para restaurar o teu contrasinal

en: Search term
gl: Procurar termo

en: Search
gl: Procurar

en: All collections
gl: Todas as coleccións

en: Parent
gl: Nai

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
gl: Selecciona posición xerárquica. Nota: unha colección non pode converterse en filla de si mesma ou un dos seus descendentes.

en: Please select another parent
gl: Por favor, elixe outra nai

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
gl: Non podes ter múltiples rexistros de permisos para a mesma colección.

en: Add
gl: Engadir

en: Add collections
gl: Engadir coleccións

en: Edit
gl: Editar

en: Edit collections
gl: Editar coleccións

en: Delete
gl: Eliminar

en: Delete collections
gl: Eliminar coleccións

en: You cannot edit another user's comment.
gl: Non podes editar os comentarios doutro usuario.

en: Go live date/time must be before expiry date/time
gl: A data/tempo de por en vivo debe ser anterior á data/tempo de expiración

en: Expiry date/time must be in the future
gl: A data/tempo de expiración debe ser no futuro

en: New title
gl: Novo título

en: New slug
gl: Novo slug

en: New parent page
gl: Nova páxina pai

en: This copy will be a child of this given parent page.
gl: Esta copia será filla desta páxina pai.

en: Copy subpages
gl: Copiar subpáxinas

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
gl[0]: Isto copiará %(count)s subpáxina.
gl[1]: Isto copiará %(count)s subpáxinas.

en: Publish copied page
gl: Publicar páxina copiada

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
gl: Esta páxina está en vivo. ¿Gustaríalle publicar esta copia tamén?

en: Publish copies
gl: Publicar copias

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
gl[0]: %(count)s das páxinas que están sendo copiadas están en vivo. ¿Gustaríalle publicar a súa copia?
gl[1]: %(count)s das páxinas que están sendo copiadas están en vivo. ¿Gustaríalle publicar as súas copias?

en: Keep the new pages updated with future changes
gl: Manter as novas páxinas actualizadas con futuros cambios

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
gl: Non tes permiso para copiar a páxina "%(page_title)s"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
gl: Este slug está xa en uso no contexto da súa páxina pai "%(parent_page_title)s"

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
gl: Non podes copiar unha páxina dentro de si mesma cando copias subpáxinas

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
gl: O slug '%(page_slug)s' xa se está usando dentro da páxina nai

en: Select a new parent for this page.
gl: Elixe outra nai para esta páxina.

en: Parent page
gl: Páxina pai

en: The new page will be a child of this given parent page.
gl: Esta nova páxina será a filla desta páxina nai.

en: You do not have permission to create a page under "%(page_title)s".
gl: Non tes permiso para crear a páxina en "%(page_title)s".

en: You cannot create a page of type "%(page_type)s" under "%(page_title)s".
gl: Non podes crear unha páxina de tipo "%(page_type)s" en "%(page_title)s".

en: Search…
gl: Busca...

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
gl: A(s) etiquetas(s) %(value_too_long)s teñen máis de %(max_tag_length)d caracteres.

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: This field is required.
gl: Este campo é requirido.

en: Please select at least one group.
gl: Por favor selecciona polo menos un grupo.

en: All types
gl: Todos os tipos

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
gl: Esta páxina xa ten o fluxo de traballo '%(workflow_name)s' asignado.

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
gl: Non podes asignarlle este fluxo de traballo múltiples veces á mesma páxina.

en: Snippet '%(content_type)s' already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
gl: O fragmento '%(content_type)s' xa ten o fluxo de traballo '%(workflow_name)s' asignado.

en: Give your workflow a name
gl: Ponlle nome ó fluxo de traballo

en: Add tasks to your workflow
gl: Engade tarefas ó fluxo de traballo

en: Task
gl: Tarefa

en: 1 page selected
gl: 1 páxina seleccionada

en: %(objects)s pages selected
gl: %(objects)s páxinas seleccionadas

en: All %(objects)s pages on this screen selected
gl: Seleccionadas as %(objects)s páxinas desta pantalla

en: All pages in listing selected
gl: Seleccionadas tódalas páxinas da lista

en: 1 document selected
gl: 1 documento seleccionado

en: %(objects)s documents selected
gl: %(objects)s documentos seleccionados

en: All %(objects)s documents on this screen selected
gl: Seleccionados os %(objects)s documentos desta pantalla

en: All documents in listing selected
gl: Seleccionados tódolos documentos do listado.

en: 1 image selected
gl: 1 imaxe seleccionada

en: %(objects)s images selected
gl: %(objects)s imaxes seleccionadas

en: All %(objects)s images on this screen selected
gl: Seleccionadas as %(objects)s imaxes desta pantalla

en: All images in listing selected
gl: Seleccionadas tódalas imaxes do listado

en: 1 user selected
gl:  1 usuario seleccionado

en: %(objects)s users selected
gl: %(objects)s usuarios seleccionados

en: All %(objects)s users on this screen selected
gl: Seleccionados os %(objects)s usuarios desta pantalla

en: All users in listing selected
gl: Seleccionados tódolos usuarios do listado

en: 1 snippet selected
gl:  1 fragmento seleccionado

en: %(objects)s snippets selected
gl: %(objects)s fragmentos seleccionados

en: All %(objects)s snippets on this screen selected
gl: Seleccionados os %(objects)s fragmentos desta pantalla

en: All snippets in listing selected
gl: Seleccionados tódolos fragmentos do listado

en: 1 item selected
gl: 1 ítem seleccionado

en: %(objects)s items selected
gl: %(objects)s ítems seleccionados

en: All %(objects)s items on this screen selected
gl: Seleccionados os %(objects)s ítems desta pantalla

en: All items in listing selected
gl: Seleccionados tódolos ítems do listado

en: Can access Wagtail admin
gl: Pode entrar no admin de Wagtail

en: Content
gl: Contido

en: Promote
gl: Promocionar

en: Settings
gl: Propiedades

en: Title
gl: Título

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Error 404: Page not found
gl: Error 404: páxina non atopada

en: The requested page could not be found.
gl: A páxina solicitada non pudo atoparse.

en: Go to Wagtail admin
gl: Ir ao administrador de Wagtail

en: More actions
gl: Máis accións

en: Reset password
gl: Restablecer contrasinal

en: Password change successful
gl: Cambiouse o contrasinal correctamente

en: Set your new password
gl: Establece o teu novo contrasinal

en: Invalid password reset link
gl: Enlace inválido de cambio de contrasinal

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
gl: O enlace para o cambio de contrasinal era inválido, posiblemente porque xa se usara.

en: Request a new password reset
gl: Solicitar un novo cambio de contrasinal

en: Check your email
gl: Revisa o teu correo electrónico

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
gl: Mandóuseche un correo co enlace para cambiar o contrasinal si existe unha conta con esta dirección.

en: Please follow the link below to reset your password:
gl: Por favor, segue a seguinte ligazón para restablecer o contrasinal:

en: Your username (in case you've forgotten):
gl: O teu nome de usuario (no caso de que che esqueceses):

en: Password reset
gl: Restablecer contrasinal

en: Reset your password
gl: Restablecer o teu contrasinal

en: Reset to default
gl: Cambiar a predeterminado

en: Default avatar
gl: Avatar por defecto

en: Upload a profile picture:
gl: Sube unha foto do perfil:

en: Sidebar
gl: Barra lateral

en: Go back
gl: Ir atrás

en: Bulk actions
gl: Accións en masa

en: Select
gl: Seleccionar

en: Select row
gl: Seleccionar fila

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: Internal link
gl: Ligazón interna

en: External link
gl: Ligazón externa

en: Email link
gl: Ligazón de correo electrónico

en: Phone link
gl: Enlace de teléfono

en: Anchor link
gl: Enlace de áncora

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
gl[0]: Hai %(counter)s coincidencia
gl[1]: Hai %(counter)s coincidencias

en: Add an anchor link
gl: Engadir enlace de áncora

en: Insert anchor
gl: Inserir áncora

en: Choose
gl: Seleccionar

en: Choose a page
gl: Seleccionar unha páxina

en: Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types. | Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
gl[0]: So se poden escoller páxinas de tipo "%(type)s". Os resultados de busca excluirán páxinas de outros tipos.
gl[1]: So se poden escoller os seguintes tipos de páxina para este campo: %(type)s. Os resultados das buscas excluirán páxinas de outros tipos.

en: Confirm selection
gl: Confirmar selección

en: Convert to internal link
gl: Convertir a enlace interno

en: The URL you entered, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, looks like it matches the internal page %(page)s, which has the URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.
gl: A URL que introduciches, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, parece que coincide ca páxina interna %(page)s, que ten a URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.

en: Converting this to an internal link to %(page)s would make the link automatically update if the underlying page changes its URL. Would you like to do this?
gl: Convertir esto nun enlace interno a %(page)s fará que o enlace se actualice automáticamente si a páxina destino cambia de URL. Quererías facelo?

en: Use external link
gl: Usar enlace externo

en: Add an email link
gl: Engadir unha ligazón de correo electrónico

en: Insert link
gl: Inserir unha ligazón

en: Add an external link
gl: Engadir unha ligazón externa

en: Add a phone link
gl: Engadir enlace de teléfono

en: Select %(title)s
gl: Seleccionar %(title)s

en: Explore subpages of '%(title)s'
gl: Explorar subpáxinas de '%(title)s'

en: Explore
gl: Explorar

en: This collection has been made private by a parent collection.
gl: Esta colección fíxose privada por unha colección nai.

en: You can edit the privacy settings on:
gl: Podes editar a configuración de privacidade en:

en: Save
gl: Gardar

en: Change privacy
gl: Cambiar privacidade

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
gl: Os axustes de privacidade determinan quén pode ver os documentos desta colección.

en: Privacy
gl: Privacidade

en: Set collection privacy. Current status: Public
gl: Axustar privacidade da colección. Estado actual: Pública.

en: Public
gl: Público

en: Set collection privacy. Current status: Private
gl: Axustar privacidade da colección. Estado actual: Privada..

en: Private
gl: Privado

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
gl: Esta colección non pode ser eliminada, porque non está baleira. Contén:

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
gl: Non se creou ningunha colección. ¿Por que non <a href="%(add_collection_url)s">engadir unha</a>?

en: Sorry, there are no matches for "<em>%(search_query)s</em>"
gl: Sentímolo, non hai coincidencias para "<em>%(search_query)s</em>"

en: There are no results.
gl: Non hai resultados.

en: Yes, delete
gl: Si, eliminar

en: No, don't delete
gl: Non, non eliminar.

en: Are you sure you want to unpublish this %(model_name)s?
gl: Seguro que queres despublicar este %(model_name)s?

en: Yes, unpublish it
gl: Sí, non publicar

en: No, don't unpublish
gl: Non, non despublicar

en: Publish %(model_name)s
gl: Publicar %(model_name)s

en: This %(model_name)s was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
gl: Este %(model_name)s marcouse como necesitado de cambios en <strong>%(task)s</strong> en <strong>%(workflow)s</strong>.

en: This %(model_name)s is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
gl: Este %(model_name)s agora está en <strong>%(task)s</strong> en <strong>%(workflow)s</strong>.

en: Publishing this %(model_name)s will cancel the current workflow.
gl: Publicar este %(model_name)s cancelará o fluxo de traballo actual.

en: Would you still like to publish this %(model_name)s?
gl: Aínda quererías publicar este %(model_name)s?

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Actions
gl: Accións

en: Comment
gl: Comentario

en: There are no %(model_name)s to display. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
gl: Non hai %(model_name)s que amosar. Por qué non <a href="%(add_url)s">engadír un</a>?

en: Update
gl: Actualizar

en: Preview not available
gl: Vista previa non dispoñible

en: Preview cannot display due to validation errors. <br /> Click save to highlight the relevant fields.
gl: A vista previa non pode amosarse porque hai erros de validación. <br /> Pulsa gardar para resaltar os campos afectados.

en: Fields
gl: Campos

en: Changes
gl: Cambios

en: Moved down 1 place. | Moved down %(counter)s places.
gl[0]: Movido cara abaixo 1 posición.
gl[1]: Movido cara abaixo %(counter)s posición.

en: Moved up 1 place. | Moved up %(counter)s places.
gl[0]: Movido cara arriba 1 posición.
gl[1]: Movido cara arriba %(counter)s posicións.

en: There are no differences between these two versions
gl: Non hai diferencias entre esas dúas versións

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
gl: Este é o teu panel de control onde aparecerá información útil sobre o contido que creaches.

en: Account
gl: Conta

en: Wagtail %(current_version)s editor guide
gl: Guía do editor de Wagtail %(current_version)s

en: Your locked pages
gl: Páxinas que bloqueaches

en: Language
gl: Linguaxe

en: Privacy and access
gl: Privacidade e acceso

en: Status
gl: Estado

en: Locked at
gl: Bloqueadas en

en: Edit this page
gl: Editar esta páxina

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Draft
gl: Borrador

en: Live
gl: En vivo

en: Your most recent edits
gl: As túas edicións máis recentes

en: Date
gl: Data

en: Site summary
gl: Resumo do sitio

en: %(total)s Page <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | %(total)s Pages <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
gl[0]: %(total)s Páxina <span class="w-sr-only">creada en %(site_name)s</span>
gl[1]: %(total)s Páxinas <span class="w-sr-only">creadas en %(site_name)s</span>

en: Wagtail upgrade available
gl: Dispoñible unha actualización de Wagtail

en: Your version: <strong>%(current_version)s</strong>. New version: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.
gl: A túa versión: <strong>%(current_version)s</strong>. Nova versión: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.

en: Read the release notes.
gl: Lee as notas da versión

en: Your pages and snippets in a workflow
gl: As túas páxinas e fragmentos nun fluxo de traballo

en: Task started
gl: Tarefa iniciada

en: Changes requested at
gl: Cambios requeridos en

en: Awaiting
gl: Agardando

en: Close
gl: Pechar

en: Things in Wagtail %(version)s have changed!
gl: As cousas en Wagtail %(version)s cambiaron!

en: Don't worry, we've got your back. Check out the <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtail Editor Guide</a> to get the low down on what's changed and some exciting new features!
gl: Non te preocupes, estamos para axudar. Bótalle un ollo á <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Guía do Editor de Wagtail</a> para aprender qué cambiou e algunhas novas ferramentas!

en: Awaiting your review
gl: Agardando pola túa revisión

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Task submitted by
gl: Tarefa enviada por

en: Preview
gl: Previsualizar

en: Compare with live version
gl: Comparar ca versión en vivo

en: Compare with previous version
gl: Comparar con versión anterior

en: Sign in
gl: Iniciar sesión

en: Sign in to Wagtail
gl: Iniciar sesión en Wagtail

en: Forgotten password?
gl: Esqueciches o contrasinal?

en: Remember me
gl: Lémbrame

en: Signing in…
gl: Entrando...

en: The page "%(title)s" has been approved.
gl: A páxina "%(title)s" ha sido aprobada.

en: You can view the page here:
gl: Pode visualizar a páxina aquí:

en: The page "%(title)s" has been approved
gl: A páxina "%(title)s" ha sido aprobada

en: Hello %(username)s,
gl: Hola %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
gl: Edita as túas preferencias de notificación aquí:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
gl: A páxina "%(title)s" foi rexeitada.

en: You can edit the page here:
gl: Podes editar a páxina aquí:

en: The page "%(title)s" has been rejected
gl: A páxina "%(title)s" foi rexeitada

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
gl: A páxina "%(title)s" aprobouse no estado de moderación "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" aprobouse no estado de moderación "%(task)s"-

en: You can edit the %(model_name)s here:
gl: Podes editar o %(model_name)s aquí:

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
gl: A páxina "%(title)s" aprobouse en "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" aprobouse en "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
gl: A páxina "%(title)s" rexeitouse no estado de moderación "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" rexeitouse no estado de moderación "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
gl: A páxina "%(title)s" rexeitouse durante "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" rexeitouse durante "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
gl: A páxina "%(title)s" enviouse para aprobación no estado de moderación "%(task)s".

en: You can preview the page here:
gl: Podes previsualizar a páxina aquí:

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" enviouse para aprobación no estado de moderación "%(task)s".

en: You can preview the %(model_name)s here:
gl: Podes previsualizar o %(model_name)s aquí:

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
gl: A páxina "%(title)s" enviouse para moderación ó estado de moderación "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" enviouse para aprobación no estado de moderación "%(task)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
gl: A páxina "%(title)s" enviouse para aprobación no estado de moderación "%(task)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
gl: O %(model_name)s "%(title)s" enviouse para aprobación no estado de moderación "%(task)s".

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
gl: %(editor)s actualizóu os comentarios en "%(title)s".

en: New comments
gl: Novos comentarios

en: Resolved comments
gl: Comentarios resoltos

en: Deleted comments
gl: Comentarios eliminados

en: New replies
gl: Novas respostas

en: New replies to:
gl: Novas respostas a:

en: New comments:
gl: Novos comentarios:

en: Resolved comments:
gl: Comentarios resoltos:

en: Deleted comments:
gl: Comentarios eliminados:

en: New replies:
gl: Novas respostas:

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
gl: %(editor)s actualizóu comentarios en "%(title)s"

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
gl: A páxina "%(title)s" aprobouse no fluxo de traballo "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" aprobouse no fluxo de traballo "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
gl: A páxina "%(title)s" aprobouse en "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" aprobouse en "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
gl: A páxina "%(title)s" rexeitouse durante "%(task)s" no fluxo de traballo "%(workflow)s" por %(rejector)s.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
gl: A páxina "%(title)s" foi rexeitada durante "%(task)s" no fluxo de traballo "%(workflow)s".

en: The following comment was left: "%(comment)s"
gl: Deixouse este comentario: "%(comment)s"

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
gl: O %(model_name)s "%(title)s" rexeitouse durante "%(task)s" no fluxo de traballo "%(workflow)s" por %(rejector)s.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" rexeitouse durante "%(task)s" no fluxo de traballo "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
gl: A páxina "%(title)s" rexeitouse durante "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" rexeitouse no fluxo de traballo "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
gl: A páxina "%(title)s" enviouse para moderación ó fluxo de traballo "%(workflow)s" por %(requester)s.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
gl: A páxina "%(title)s" enviouse para moderación ó fluxo de traballo "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
gl: O %(model_name)s "%(title)s" enviouse para moderación ó fluxo de traballo "%(workflow)s" por %(requester)s.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
gl: O %(model_name)s "%(title)s" enviouse para moderación ó fluxo de traballo "%(workflow)s".

en: The page "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
gl: A páxina "%(title)s" reenviouse ó fluxo de traballo "%(workflow)s".

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
gl: O %(model_name)s "%(title)s" enviouse ó fluxo de traballo "%(workflow)s".

en: Changing the privacy for this page has been disabled.
gl: O cambio de privacidade para esta páxina deshabilitouse.

en: Publishing…
gl: Publicando...

en: Publish this version
gl: Publicar esta versión

en: Saving…
gl: Gardando…

en: Replace current draft
gl: Substituír borrador actual

en: Save draft
gl: Gardar borrador

en: Create a page in %(title)s
gl: Crear unha páxina en %(title)s

en: Create a page in
gl: Crear unha páxina en

en: Choose which type of page you'd like to create.
gl: Selecciona qué tipo de páxina desexas crear.

en: Sorry, you cannot create a page at this location.
gl: Sentímolo, non podes crear unha páxina neste lugar.

en: Pages using %(page_type)s
gl: Páxinas usando %(page_type)s

en: Delete 1 page | Delete %(counter)s pages
gl[0]: Eliminar 1 páxina
gl[1]: Eliminar %(counter)s páxinas

en: Are you sure you want to delete these pages?
gl: Seguro que queres eliminar estas páxinas?

en: This will also delete one more subpage. | This will also delete %(counter)s more subpages.
gl[0]: Tamén se eliminará unha subpáxina máis.
gl[1]: Tamén se eliminarán %(counter)s subpáxinas máis.

en: You don't have permission to delete this page | You don't have permission to delete these pages
gl[0]: Non tes permiso para eliminar esta páxina.
gl[1]: Non tes permiso para eliminar estas páxinas.

en: Move 1 page | Move %(counter)s pages
gl[0]: Mover 1 páxina
gl[1]: Mover %(counter)s páxinas

en: Move
gl: Mover

en: Are you sure you want to move these pages?
gl: Seguro que queres mover esas páxinas?

en: This page has one child page | This page has %(counter)s child pages
gl[0]: Esta páxina ten unha páxina filla
gl[1]: Esta páxina ten %(counter)s páxinas fillas

en: You don't have permission to move this page | You don't have permission to move these pages
gl[0]: Non tes permiso para mover esta páxina
gl[1]: Non tes permiso para mover estas páxinas

en: The following page cannot be moved to %(dest_title)s | The following pages cannot be moved to %(dest_title)s
gl[0]: A seguinte páxina non pode moverse a %(dest_title)s
gl[1]: As seguintes páxinas non poden moverse a %(dest_title)s

en: The following page cannot be moved due to duplicate slug | The following pages cannot be moved due to duplicate slugs
gl[0]: A seguinte páxina non pode moverse porque ten o slug duplicado
gl[1]: As seguintes páxinas non poden moverse porque teñen os slugs duplicados

en: There is no valid destination page for these pages
gl: Non hai páxina de destino válida para estas páxinas

en: Yes, move these pages
gl: Sí, mover estas páxinas

en: No, don't move
gl: Non, non movelas

en: Publish 1 page | Publish %(counter)s pages
gl[0]: Publicar 1 páxina
gl[1]: Publicar %(counter)s páxinas

en: Are you sure you want to publish these pages?
gl: Seguro que queres publicar estas páxinas?

en: This page has one unpublished subpage | This page has %(counter)s unpublished subpages
gl[0]: Esta páxina ten una subpáxina sen publicar
gl[1]: Esta páxina ten %(counter)s subpáxinas sen publicar

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
gl[0]: Non tes permiso para publicar esta páxina
gl[1]: Non tes permiso para publicar estas páxinas

en: Yes, publish
gl: Sí, publicar

en: No, don't publish
gl: Non, non publicar

en: Unpublish 1 page | Unpublish %(counter)s pages
gl[0]: Despublicar 1 páxina
gl[1]: Despublicar %(counter)s páxinas

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
gl: Seguro que queres despublicar estas páxinas?

en: This page has one subpage | This page has %(counter)s subpages
gl[0]: Esta páxina ten unha subpáxina
gl[1]: Esta páxina ten %(counter)s subpáxinas

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
gl[0]: Non tes permiso para despublicar esta páxina
gl[1]: Non tes permiso para despublicar estas páxinas

en: Yes, unpublish
gl: Sí, despublicar

en: Convert alias %(title)s
gl: Converter alias %(title)s

en: Convert alias
gl: Converter alias

en: Are you sure you want to convert this alias into an ordinary page?
gl: Seguro que queres converter este alias nunha páxina normal?

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode desfacerse.

en: Yes, convert it
gl: Sí, convertela

en: No, leave it as an alias
gl: Non, deixala como un alias

en: Delete %(title)s
gl: Eliminar %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
gl: ¿Seguro que queres eliminar esta páxina?

en: Deleting this page will also delete %(descendant_count)s child page. | Deleting this page will also delete %(descendant_count)s more child pages.
gl[0]: Eliminar esta páxina tamén eliminará %(descendant_count)s páxina filla.
gl[1]: Eliminar esta páxina tamén eliminará %(descendant_count)s páxinas fillas máis.

en: It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
gl[0]: Tamén se eliminará 1 traducción e as súas %(translation_descendant_count)s traducións da páxina filla.
gl[1]: Tamén se eliminará 1 traducción e as súas %(translation_descendant_count)s traduccións combinadas das páxinas fillas.

en: It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
gl[0]: Tamén se eliminarán %(translation_count)s traduccións e as %(translation_descendant_count)s traduccións combinadas da páxina filla.
gl[1]: Tamén se eliminarán %(translation_count)s traduccións e as súas %(translation_descendant_count)s traduccións combinadas das páxinas fillas.

en: It will also delete %(translation_count)s translation. | It will also delete %(translation_count)s translations.
gl[0]: Tamén se eliminará %(translation_count)s traducción.
gl[1]: Tamén se eliminarán %(translation_count)s traduccións.

en: Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
gl[0]: Eliminar esta páxina tamén eliminará 1 traducción e as súas %(translation_descendant_count)s traduccións combinadas da páxina filla.
gl[1]: Eliminar esta páxina tamén eliminará 1 traducción e as súas %(translation_descendant_count)s traduccións combinadas das páxinas fillas.

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
gl[0]: Eliminar esta páxina tamén eliminará %(translation_count)s traducción e as súas %(translation_descendant_count)s traduccións combinadas da páxina filla.
gl[1]: Eliminar esta páxina tamén eliminará %(translation_count)s traduccións e as %(translation_descendant_count)s traduccións combinadas das páxinas fillas

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translation of this page. | This will also delete %(descendant_count)s more child pages. Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations of this page.
gl[0]: Eliminar esta páxina tamén eliminará %(translation_count)s traduccións desta páxina.
gl[1]: Tamén se eliminarán %(descendant_count)s páxinas fillas máis. Eliminar esta páxina tamén eliminará %(translation_count)s traduccións desta páxina.

en: This action will delete total <b>%(total_pages)s</b> pages.
gl: Esta acción eliminará un total de <b>%(total_pages)s</b> páxinas.

en: Please type <b>%(wagtail_site_name)s</b> to confirm.
gl: Por favor escribe <b>%(wagtail_site_name)s</b> para confirmalo.

en: Yes, delete it
gl: Sí, eliminala

en: No, don't delete it
gl: Non, non eliminala

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
gl: Como alternativa tamén podes <a href="%(unpublish_url)s">despublicar a páxina</a>. Esto quita a páxina da vista pública e podes editala ou publicala de novo máis adiante.

en: Move %(title)s
gl: Mover %(title)s

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
gl: ¿Seguro que queres mover esta páxina a '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
gl: ¿Seguro que queres mover esta páxina e todas as súas páxinas filla a '%(title)s'?

en: This will also move one translation of this page and its child pages | This will also move %(translations_to_move_count)s translations of this page and their child pages
gl[0]: Tamén se moverá unha traducción desta páxina e as súas páxinas fillas.
gl[1]: Tamén se moverán %(translations_to_move_count)s traduccións desta páxina e as súas páxinas fillas.

en: Yes, move this page
gl: Sí, mover esta páxina

en: Are you sure you want to unpublish this page?
gl: ¿Seguro que non queres publicar esta páxina?

en: This will also unpublish one translation of the page. | This will also unpublish all %(translation_count)s translations of the page.
gl[0]: Tamén se despublicará unha traducción da páxina.
gl[1]: Tamén se despublicarán as %(translation_count)s traduccións da páxina.

en: This page has one subpage and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too
gl[0]: Esta páxina ten unha subpáxina e as súas traduccións teñen un total de unha páxina filla traducida. Despublicalas tamén
gl[1]: Esta páxina ten %(live_descendant_count)s páxinas fillas e as súas traduccións teñen un total de unha páxina filla traducida. Despublicala tamén

en: This page has one child page and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too
gl[0]: Esta páxina ten unha páxina filla e as súas traduccións teñen un total de %(translation_descendant_count)s páxinas fillas traducidas. Despublicalas tamén
gl[1]: Esta páxina ten %(live_descendant_count)s páxinas fillas e as súas traduccións teñen un total de %(translation_descendant_count)s páxinas fillas traducidas. Despublicalas tamén.

en: This page has one subpage. Unpublish this too | This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
gl[0]: Esta páxina ten unha subpáxina. Despublicala tamén
gl[1]: Esta páxina ten %(live_descendant_count)s subpáxinas. Despublicalas tamén

en: Publish page
gl: Publicar páxina

en: This page was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
gl: Esta páxina marcouse como necesitada de cambios en <strong>%(task)s</strong> en <strong>%(workflow)s</strong>.

en: This page is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
gl: Esta páxina agora está en <strong>%(task)s</strong> en <strong>%(workflow)s</strong>.

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
gl: Publicar esta páxina cancelará o fluxo de traballo actual.

en: Would you still like to publish this page?
gl: Aínda quererías publicar esta páxina?

en: Copy %(title)s
gl: Copiar %(title)s

en: Copy
gl: Copiar

en: Copy this page
gl: Copiar esta páxina

en: This page is an alias of another page.
gl: Esta páxina é un alias doutra páxina.

en: Edit original page
gl: Editar páxina orixinal

en: Convert this alias into an ordinary page
gl: Converter este alias en unha páxina normal

en: The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
gl: O nivel raíz é ónde podes engadir novos sitios á túa instalación de Wagtail. As páxinas creadas aquí non serán accesibles en ningunha URL ata que se asocien con un sitio.

en: Configure a site now.
gl: Configurar un sitio web agora.

en: If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
gl: Si so queres engadir páxinas a un sitio existente, créaas como fillas da páxina de inicio.

en: Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
gl: As páxinas creadas aquí non serán accesibles en ningunha URL. Para engadir páxinas a un sitio existente, créaas como filas da páxina de inicio.

en: There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
gl: Non hai ningún sitio configurado para esta localización. As páxinas creadas aquí non serán accesibles en ningunha URL ata que un sitio se asocie con esta localización.

en: There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
gl: Non hai ningún sitio para esta localización. As páxinas creadas aquí non serán accesibles en ningunha URL.

en: Select all pages in listing
gl: Seleccionar tódalas páxinas no listado

en: This page is locked, by you, to further editing
gl: Esta páxina está bloqueada, por ti, para seguir editando.

en: This page is locked to further editing
gl: Esta páxina está bloqueada para a súa edición

en: Explore child pages of '%(title)s'
gl: Explorar páxinas fillas de '%(title)s'

en: Add a child page to '%(title)s'
gl: Engadir páxina filla a '%(title)s'

en: Drag
gl: Levar

en: Item %(index)s of %(total)s
gl: Elemento %(index)s de %(total)s

en: Disable ordering of child pages
gl: Deshabilitar organización de páxinas fillas

en: Sort
gl: Ordenar

en: Enable ordering of child pages
gl: Habilitar organización de páxinas fillas

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s across entire site.
gl: %(start_index)s-%(end_index)sde %(items_count)s en todo o sitio.

en: No results across entire site.
gl: Non hai resultados en todo o sitio.

en: Search in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'
gl: Busca en '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
gl: %(start_index)s-%(end_index)s de %(items_count)s en '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: No results in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
gl: Sen resultados en '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: Search the whole site
gl: Buscar no sitio completo

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s
gl: %(start_index)s-%(end_index)s de %(items_count)s

en: Sites menu
gl: Menú de sitios

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
gl: Páxina %(page_number)s de %(num_pages)s.

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: This page is protected from public view
gl: Esta páxina está protexida da vista pública

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Add child page
gl: Engadir páxina filla

en: Page types
gl: Tipos de páxina

en: There is one matching page | There are %(counter)s matching pages
gl[0]: Hai unha páxina coincidente
gl[1]: Hai %(counter)s páxinas coincidentes

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
gl: Sentímolo, non hai páxinas que coincidan con <em>%(query_string)s</em>

en: Enter a search term above
gl: Introduce o termo de procura arriba

en: Add %(label)s
gl: Engadir %(label)s

en: Move up
gl: Subir

en: Move down
gl: Baixar

en: Choose when this %(model_name)s should go live and/or expire
gl: Elixe cando debe estar en vivo e/ou caducar este %(model_name)s

en: Choose when this page should go live and/or expire
gl: Escolle cándo debería esta páxina verse en vivo e/ou caducar

en: This publishing schedule will only take effect after you select the "Publish" option
gl: Este adiamento de publicación so terá efectos despóis de que selecciones a opción "Publicar"

en: Anyone with editing permissions can create schedules
gl: Calquera con permisos de edición pode crear adiamentos

en: But only those with publishing permissions can make them effective.
gl: Pero so os que teñan permisos de publicación poden facelos efectivos.

en: Set publishing schedule
gl: Axustar adiamento de publicación

en: Save schedule
gl: Gardar adiamento

en: Collection management permissions
gl: Permisos para manexo de colección

en: Add a collection permission
gl: Engadir un permiso de colección

en: Last published
gl: Publicada por última vez

en: Last published by
gl: Publicada a última vez por

en: Type
gl: Tipo

en: No pages found.
gl: Non se atoparon páxinas.

en: No pages match this report's criteria.
gl: Ningunha páxina coincide cos criterios deste informe.

en: Updated
gl: Actualizada

en: Pages
gl: Páxinas

en: Last edited page
gl: Última páxina editada

en: Last edit
gl: Última edición

en: Locking status
gl: Estado de bloqueo

en: Locked by <b>you</b> at <b>%(locking_date)s</b>
gl: Bloqueado por <b>ti</b> o <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked by <b>%(locked_by)s</b> at <b>%(locking_date)s</b>
gl: Bloqueado por <b>%(locked_by)s</b> o <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked at <b>%(locking_date)s</b>
gl: Bloqueado o <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked
gl: Bloqueada

en: No locked pages found.
gl: Non se atoparon páxinas bloqueadas.

en: No page types found.
gl: Non se atoparon páxinas dese tipo.

en: Name
gl: Nome

en: Action
gl: Acción

en: User
gl: Usuario

en: Date / Time
gl: Data / Hora

en: Edit this item
gl: Editar este ítem

en: No log entries found.
gl: Non se atoparon entradas no rexistro.

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Page/Snippet
gl: Páxina/Fragmento

en: Requested by
gl: Solicitado por

en: Started at
gl: Comezado o

en: Incomplete task
gl: Tarefa incompleta

en: No pages/snippets have been submitted for moderation yet
gl: Aínda non se enviaron páxinas nin fragmentos á moderación.

en: Completed at
gl: Completado o

en: Clear
gl: Limpar

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
gl: Páxina %(page_num)s de %(total_pages)s.

en: Edit account avatar
gl: Editar avatar da conta

en: Toggle breadcrumbs
gl: Permutar migas de pan

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Close dialog
gl: Pechar diálogo

en: You saved a new version in another window
gl: Gardaches unha nova versión noutra ventana

en: System
gl: Sistema

en: %(user_name)s saved a new version
gl: %(user_name)s gardóu unha nova versión

en: Refresh
gl: Actualizar

en: You have unsaved changes in another window
gl: Tes cambios sen gardar noutra ventana

en: %(user_name)s has unsaved changes
gl: %(user_name)s ten cambios sen gardar

en: Currently viewing
gl: Vendo agora mesmo

en: One other user is currently viewing | %(num_user)s other users are currently viewing
gl[0]: Outro usuario vendo agora mesmo
gl[1]: Outros %(num_user)s usuarios están vendo agora mesmo

en: Proceeding will overwrite the changes you made in that window. Refreshing the page will show you the new changes, but you will lose any of your unsaved changes in the current window.
gl: Proceder vai sobreescribir os cambios que fixeches nesa ventana. Actualizar a páxina mostrarache os novos cambios, pero perderás tódolos cambios sen gardar da ventana actual.

en: Proceeding will overwrite the changes made by %(user_name)s. Refreshing the page will show you the new changes, but you will lose any of your unsaved changes.
gl: Proceder vai sobreescribir os cambios feitos por %(user_name)s. Actualizar a páxina mostrarache os novos cambios, pero perderás tódolos teus cambios sen gardar.

en: Refreshing the page means you will lose any unsaved changes
gl: Actualizar a páxina implica que perderás tódolos cambios sen gardar.

en: Refresh page
gl: Actualizar páxina

en: Continue
gl: Continuar

en: Refresh the page
gl: Actualizar a páxina

en: Download XLSX
gl: Descargar XLSX

en: Download CSV
gl: Descargar CSV

en: Filter
gl: Filtro

en: Apply filters
gl: Aplicar filtros

en: Add comment
gl: Engadir comentario

en: Show filters
gl: Amosar filtros

en: Filter by
gl: Filtrado por

en: Back
gl: Atrás

en: History
gl: Historial

en: Keyboard shortcuts
gl: Atallos de teclado

en: All keyboard shortcuts
gl: Tódolos atallos de teclado

en: Section
gl: Sección

en: Keyboard shortcut
gl: Atallo de teclado

en: Current page status:
gl: Estado actual da páxina:

en: Visit the live page
gl: Visitar a páxina en vivo

en: Visible to all. Visit the live page
gl: Visible para todos. Visitar a páxina en vivo

en: Visible to all
gl: Visible para todos

en: Private. Visit the live page
gl: Privada. Visitar a páxina en vivo

en: Toggle section
gl: Permutar sección

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
gl: Estás seguro de que queres desadiar esta revisión?

en: Yes, unschedule
gl: Sí, desadiar

en: No, don't unschedule
gl: Non, non desadiar

en: Other searches
gl: Outras procuras

en: Minimap
gl: Minimapa

en: Side panels
gl: Panéis laterais

en: Toggle side panel
gl: Permutar panel lateral

en: Side panel width
gl: Ancho do panel lateral

en: Show issue
gl: Mostrar asunto

en: Content metrics
gl: Métricas do contido

en: Words
gl: Palabras

en: Reading time
gl: Tempo de lectura

en: Issues found
gl: Problemas atopados

en: Comment notifications
gl: Notificacións de comentario

en: Locale:
gl: Rexión:

en: Available in %(translations_total)s locales
gl: Dispoñible en %(translations_total)s idiomas

en: No other translations
gl: Non hai máis traduccións

en: Switch locales
gl: Cambiar idioma

en: Locking:
gl: Bloqueando:

en: Unlocked
gl: Desbloqueada

en: Anyone can edit this %(model_name)s – lock it to prevent others from editing
gl: Calquera pode editar este %(model_name)s – bloquéao para impedir que outros o editen.

en: Anyone can edit this %(model_name)s
gl: Calquera pode editar este %(model_name)s

en: Lock
gl: Bloquear

en: Page visibility:
gl: Visibilidade da páxina:

en: Once live anyone can view
gl: Unha vez en vivo calquera pode vela

en: Not visible to the public
gl: Non visible polo público

en: Choose who can view the live version of this page
gl: Elixe qué pode ver a versión en vivo desta páxina

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
gl: Os cambios de privacidade aplícanse a todas as fillas desta páxina tamén.

en: Usage
gl: Uso

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
gl[0]: Usado %(usage_count)s vez
gl[1]: Usado %(usage_count)s veces

en: Status:
gl: Estado:

en: Expiry:
gl: Caducidade:

en: Edit schedule
gl: Editar adiamento

en: In Moderation
gl: En Moderación

en: View details
gl: Ver detalles

en: by %(user)s
gl: por %(user)s

en: View history
gl: Ver historial

en: Invalid schedule
gl: Adiamento inválido

en: Go-live:
gl: Verse en vivo:

en: Once published:
gl: Unha vez publicada:

en: No publishing schedule set
gl: Non se configurou adiamento de publicación

en: Set schedule
gl: Configurar adiamento

en: Preview in new tab
gl: Previsualizar nunha nova lapela

en: Loading
gl: Cargando

en: Refreshing…
gl: Actualizando...

en: Preview is out of date
gl: A previsualización caducóu

en: Correct the validation errors to resume preview (saving will highlight errors)
gl: Corrixe os errores de validación para seguir co previsualizado (gardar resaltará os erros)

en: Preview mode
gl: Modo previsualización

en: First published
gl: Publicado por primeira vez

en: Save your changes before leaving
gl: Garda os cambios antes de sair

en: You have <span>unsaved edits</span>
gl: Tes <span>edicións sen gardar</span>

en: You have <span>unsaved comments</span>
gl: Tes <span>comentarios sen gardar</span>

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
gl: Tes <span>edicións</span> e <span>comentarios sen gardar</span>

en: This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s time. | This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s times.
gl[0]: Este %(model_name)s ten %(usage_count)s referencia.
gl[1]: Este %(model_name)s ten %(usage_count)s referencias.

en: One or more references to this %(model_name)s prevent it from being deleted.
gl: Unha ou máis referencias cara este %(model_name)s evitan que se poida borrar.

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
gl: Solicitado por <b>%(modified_by)s</b>

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
gl: Comezóu no <b>%(started_at)s</b>

en: Status %(status)s
gl: Estado %(status)s

en: Timeline
gl: Cronoloxía

en: Initial Revision
gl: Revisión inicial

en: Edited
gl: Editado

en: %(action)s by <b>%(who)s</b> at <b>%(at)s</b>
gl: %(action)s por <b>%(who)s</b> en <b>%(at)s</b>

en: %(action)s at <b>%(at)s</b>
gl: %(action)s en <b>%(at)s</b>

en: with comment:
gl: co comentario:

en: Workflow started
gl: Fluxo de traballo iniciado

en: Workflow completed
gl: Fluxo de traballo completado

en: %(action)s by <b>%(who)s</b>
gl: %(action)s por <b>%(who)s</b>

en: Approved task
gl: Tarefa aprobada

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
gl: Esta páxina aínda non se envióu á moderación

en: This %(model_name)s hasn't been submitted for moderation yet
gl: Este %(model_name)s aínda non se envióu á moderación

en: JavaScript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br /> Here are the <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
gl: Precísase JavaScript para usar Wagtail, pero agora mesmo está desactivado.<br /> Aquí tes as <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instruccións para activar JavaScript no teu navegador</a>.

en: Skip to main content
gl: Ir ó contido principal

en: View Wagtail quick actions
gl: Ver accións rápidas de Wagtail

en: Accessibility
gl: Accesibilidade

en: Warnings
gl: Avisos

en: Add a child page
gl: Engadir unha páxina filla

en: Show in Explorer
gl: Mostrar no Navegador

en: This workflow is currently in progress on %(workflow_states_in_progress)s pages. Deleting this workflow will cancel moderation on these page. Are you sure you want to delete this workflow?
gl: Este fluxo de traballo está en marcha en %(workflow_states_in_progress)s páxinas. Eliminar este fluxo de traballo cancelará a moderación nesas páxinas. Seguro que queres eliminar este fluxo de traballo?

en: No
gl: Non

en: Are you sure you want to disable this workflow?
gl: Seguro que queres desactivar este fluxo de traballo?

en: Yes, disable
gl: Sí, desactivar

en: Are you sure you want to disable this task?
gl: Seguro que queres desactivar esta tarefa?

en: Assign your workflow to pages
gl: Asignarlle o teu fluxo de traballo ás páxinas

en: Assign your workflow to snippets
gl: Asignarlle o teu fluxo de traballo ós fragmentos

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
gl: Os fluxos de traballo tamén se lle aplican ás páxinas fillas. Si seleccionas aquí unha páxina nai, as súas páxinas fillas tamén usarán este fluxo de traballo. Mira <a href="%(workflow_pages_url)s">a lista de páxinas</a> ás que se lle aplica o teu fluxo de traballo.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
gl: Este fluxo de traballo está desactivado así que non pode asignárselle a ningunha páxina.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any snippets.
gl: Este fluxo de traballo está desactivado así que non pode asignárselle a ningún fragmento.

en: Used on the following active workflows
gl: Usado nos seguintes fluxos de traballo activos

en: Not used
gl: Non usado

en: Disabled
gl: Deshabilitado

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
gl[0]: +%(counter)s máis
gl[1]: +%(counter)s máis

en: Assigned pages
gl: Páxinas asignadas

en: Page
gl: Páxina

en: Assign to another page
gl: Asignarllo a outra páxina

en: Step %(step_number)s
gl: Paso %(step_number)s

en: 1 page | %(counter)s pages
gl[0]: 1 páxina
gl[1]: %(counter)s páxinas

en: 1 snippet type | %(counter)s snippet types
gl[0]: 1 tipo de fragmento
gl[1]: %(counter)s tipos de fragmentos

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
gl: Non se crearon fluxos de traballo. Por qué non <a href="%(add_url)s">engadir un</a>?

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
gl: Non hai fluxos de traballo activados. Por qué non <a href="%(add_url)s">engadir un</a>?

en: Choose which type of task you'd like to create.
gl: Elixe qué tipo de tarefa che gustaría crear.

en: Choose a task
gl: Elixe unha tarefa

en: New
gl: Nova

en: Existing
gl: Xa existen

en: Choose a different task type
gl: Elixe unha tarefa de distinto tipo

en: Creating…
gl: Creando...

en: Create
gl: Crear

en: Task type
gl: Tipo de tarefa

en: Used on
gl: Usado en

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
gl: Sentímolo, ningunha tarefa coincide con "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any tasks.
gl: Non creaches ningunha tarefa

en: Why not <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>create one now</a>?
gl: Por qué non <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>crear unha agora</a>?

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
gl: Non se crearon tarefas. Por qué non <a href="%(add_url)s">engadir unha</a>?

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
gl: Non hai tarefas activadas. Por qué non <a href="%(add_url)s">engadir unha</a>?

en: Submitted
gl: Enviado

en: Not started
gl: Non comezóu

en: Changes requested by %(requested_by)s
gl: Cambios solicitados por %(requested_by)s

en: Changes requested
gl: Cambios solicitados

en: Approved by %(approved_by)s
gl: Aprobado por %(approved_by)s

en: Published
gl: Publicada

en: See full history
gl: Ver historial completo

en: More
gl: Máis

en: More bulk actions
gl: Máis accións en masa

en: 0 minutes
gl: 0 minutos

en: just now
gl: xusto agora

en: %(time_period)s ago
gl: Fai %(time_period)s

en: at %(time)s by %(user_display_name)s
gl: ás %(time)s por %(user_display_name)s

en: at %(time)s
gl: ás %(time)s

en: %(time)s by %(user_display_name)s
gl: %(time)s por %(user_display_name)s

en: %(time_period)s ago by %(user_display_name)s
gl: Fai %(time_period)s por %(user_display_name)s

en: Log out
gl: Pechar sesión

en: Changes requested %(finished_at)s
gl: Cambios solicitados %(finished_at)s

en: Sent to %(task_name)s %(started_at)s
gl: Enviado a %(task_name)s %(started_at)s

en: Common actions
gl: Accións comúns

en: Cut
gl: Cortar

en: Paste
gl: Pegar

en: Paste and match style
gl: Pegar e incluir estilo

en: Paste without formatting
gl: Pegar sin formato

en: Undo
gl: Desfacer

en: Redo
gl: Refacer

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Text content
gl: Contido de texto

en: Insert or edit a link
gl: Insertar ou editar un enlace

en: Text formatting
gl: Formatear texto

en: Bold
gl: Grosa

en: Italic
gl: Cursiva

en: Underline
gl: Subliñar

en: Monospace (code)
gl: Monoespacio (código)

en: Strike-through
gl: Riscar

en: Superscript
gl: Superíndice

en: Subscript
gl: Subíndice

en: Toggle status
gl: Permutar estado

en: Referenced %(count)s time | Referenced %(count)s times
gl[0]: Referenciado %(count)s vez
gl[1]: Referenciado %(count)s veces

en: Toggle comments
gl: Permutar comentarios

en: Comments
gl: Comentarios

en: Toggle checks
gl: Permutar seleción

en: Checks
gl: Selecións

en: Toggle preview
gl: Permutar previsualización

en: Sort by '%(label)s' in ascending order.
gl: Ordear por '%(label)s' en orde ascendente

en: Sort by '%(label)s' in descending order.
gl: Ordear por '%(label)s' por orde descendente

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
gl: Ordenar as páxinas fillas dentro de '%(parent)s' por '%(label)s' en orde crecente.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
gl: Ordenar as páxinas fillas dentro de '%(parent)s' por '%(label)s' en orde decrecente.

en: Button text is empty
gl: O texto do botón está baleiro

en: Use meaningful text for screen reader users
gl: Usa un texto con sentido para os usuarios con lectores de pantalla

en: Empty heading found
gl: Atopado un encabezado valeiro

en: Table header text is empty
gl: O encabezado da tabla está baleiro

en: Empty frame title found
gl: Atopado título de marco baleiro

en: Use a meaningful title for screen reader users
gl: Usa un título con sentido para os usuarios con lectores de pantalla

en: Incorrect heading hierarchy
gl: Xerarquía de encabezados incorrecta

en: Avoid skipping levels
gl: Evita saltar niveles

en: Input button text is empty
gl: O texto do botón de entrada está baleiro

en: Link text is empty
gl: O texto do enlace está baleiro

en: Misusing paragraphs as headings
gl: Mal uso de párrafos como encabezados

en: Use proper heading tags
gl: Usa etiquetas de encabezados apropiados

en: Image alt text has inappropriate pattern
gl: O texto alternativo da imaxe ten un patrón inapropiado

en: Use meaningful text
gl: Usa un texto con sentido

en: Profile
gl: Perfil

en: Notifications
gl: Notificacións

en: Name and Email
gl: Nome e Email

en: Profile picture
gl: Foto do perfil

en: Theme preferences
gl: Preferencias do tema

en: Password
gl: Contrasinal

en: Your account settings have been changed successfully!
gl: Os axustes da túa conta gardáronse correctamente!

en: You have been successfully logged out.
gl: Fuches desconectado correctamente.

en: Collections
gl: Coleccións

en: Add a collection
gl: Engadir unha colección

en: Add collection
gl: Engadir colección

en: Collection '%(object)s' created.
gl: Colección '%(object)s' creada.

en: Collection '%(object)s' updated.
gl: Colección '%(object)s' actualizada.

en: The collection could not be saved due to errors.
gl: A colección non pudo ser gardada debido a errores.

en: Collection '%(object)s' deleted.
gl: Colección '%(object)s' eliminada.

en: Delete collection
gl: Eliminar colección

en: Are you sure you want to delete this collection?
gl: ¿Seguro que queres eliminar esta colección?

en: Home
gl: Principal

en: No %(model_name)s match your query.
gl: Ningún %(model_name)s coincide ca túa busca

en: There are no %(model_name)s to display.
gl: Non hai %(model_name)s que amosar.

en: Live version
gl: Versión en vivo

en: Current draft
gl: Borrador actual

en: Review this version
gl: Revisar esta versión

en: Compare with current version
gl: Comparar ca versión actual

en: Cancel scheduled publish
gl: Cancelar publicación adiada

en: Workflow history
gl: Historial do fluxo de traballo

en: Workflow progress
gl: Avance no fluxo de traballo

en: Edit / Review
gl: Editar / Revisar

en: %(model_name)s '%(title)s' is now unlocked.
gl: %(model_name)s '%(title)s' está agora desbloqueado.

en: The %(model_name)s could not be saved as it is locked
gl: O %(model_name)s non pudo ser gardado xa que está bloqueado

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
gl: %(model_name)s '%(object)s' actualizada.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
gl: %(model_name)s '%(object)s' creada.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
gl: %(model_name)s '%(object)s' adiouse para publicación.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and scheduled for publishing.
gl: %(model_name)s '%(object)s'  creado e adiado para publicación.

en: %(model_name)s '%(object)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
gl: %(model_name)s '%(object)s' está en vivo e esta versión foi adiada para publicación.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated and published.
gl: %(model_name)s '%(object)s' actualizado e publicado.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and published.
gl: %(model_name)s '%(object)s' creado e publicado.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been submitted for moderation.
gl: %(model_name)s '%(object)s' enviouse para moderación.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and submitted for moderation.
gl: %(model_name)s '%(object)s' creada e enviada para moderación.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been restarted.
gl: Reiniciouse o fluxo de traballo no %(model_name)s '%(object)s'.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been cancelled.
gl: Cancelouse o fluxo de traballo no %(model_name)s '%(object)s'.

en: You are viewing a previous version of this %(model_name)s from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
gl: Estás vendo unha versión anterior deste %(model_name)s de <b>%(created_at)s</b> por %(user)s

en: %(model_name)s '%(object)s' has been replaced with version from %(timestamp)s.
gl: O %(model_name)s '%(object)s'  reemplazouse pola versión de %(timestamp)s.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been published.
gl: Publicouse a versión de %(timestamp)s de %(model_name)s '%(object)s'.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
gl: A version de %(timestamp)s de %(model_name)s '%(object)s' adiouse para ser publicada.

en: %(related_model_name)s %(field_label)s
gl: %(related_model_name)s%(field_label)s

en: Edit '%(title)s'
gl: Editar '%(title)s'

en: Copy '%(title)s'
gl: Copiar '%(title)s'

en: Inspect
gl: Inspeccionar

en: Inspect '%(title)s'
gl: Inspeccionar '%(title)s'

en: Delete '%(title)s'
gl: Eliminar '%(title)s'

en: More options for '%(title)s'
gl: Máis opcións para '%(title)s'

en: Add %(model_name)s
gl: Engadir %(model_name)s

en: The %(model_name)s could not be created due to errors.
gl: O %(model_name)s non puido ser creado debido a erros.

en: New: %(model_name)s
gl: Novo: %(model_name)s

en: Editing
gl: Editando

en: The %(model_name)s could not be saved due to errors.
gl: O %(model_name)s non puido ser gardado debido a erros.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
gl: %(model_name)s '%(object)s' eliminada

en: Are you sure you want to delete this %(model_name)s?
gl: Seguro que queres borar este %(model_name)s?

en: Compare
gl: Comparar

en: Earliest
gl: Primeira

en: Latest
gl: Última

en: '%(object)s' unpublished.
gl: '%(object)s' despublicado.

en: Version %(revision_id)s of "%(object)s" unscheduled.
gl: Desadiada a versión %(revision_id)s de "%(object)s".

en: Unschedule
gl: Desadiar

en: revision %(revision_id)s of "%(object)s"
gl: revisión %(revision_id)s de "%(object)s"

en: Preview for %(block_label)s (%(block_type)s)
gl: Vista previa para %(block_label)s (%(block_type)s)

en: If you confirm deletion
gl: Se confirmas o borrado

en: Field
gl: Campo

en: (Private %(object)s)
gl: (%(object)s privado)

en: Edit this %(object)s
gl: Editar este %(object)s

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation.
gl: O %(model_name)s '%(title)s' non está esperando a ser moderado.

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
gl: O %(model_name)s '%(title)s' non está esperando a ser moderado na tarefa '%(task_name)s'.

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Search all pages…
gl: Buscando tódalas páxinas...

en: Privacy is inherited from the ancestor page - %(ancestor_page)s
gl: A Privacidade heredouse da páxina ancestra - %(ancestor_page)s

en: Delete selected pages
gl: Eliminar as páxinas seleccionadas

note: Translators: This forms a message such as "1 page and 3 child pages have been deleted"
en: %(parent_pages)s and %(child_pages)s have been deleted
gl: Elimináronse %(parent_pages)s e %(child_pages)s

en: %(num_parent_objects)d page has been deleted | %(num_parent_objects)d pages have been deleted
gl[0]: Eliminouse %(num_parent_objects)d páxina
gl[1]: Elimináronse %(num_parent_objects)d páxinas

en: Select a new parent page
gl: Selecciona unha nova páxina nai

en: Move selected pages
gl: Mover as páxinas seleccionadas

en: %(num_pages)d page has been moved | %(num_pages)d pages have been moved
gl[0]: Moveuse %(num_pages)d páxina
gl[1]: Movéronse %(num_pages)d páxinas

en: %(num_parent_objects)d page | %(num_parent_objects)d pages
gl[0]: %(num_parent_objects)d páxina
gl[1]: %(num_parent_objects)d páxinas

en: %(num_child_objects)d child page | %(num_child_objects)d child pages
gl[0]: %(num_child_objects)d páxina filla
gl[1]: %(num_child_objects)d páxinas fillas

en: Publish selected pages
gl: Publicar as páxinas seleccionadas

note: Translators: This forms a message such as "1 page and 3 child pages have been published"
en: %(parent_pages)s and %(child_pages)s have been published
gl: Publicáronse %(parent_pages)s e %(child_pages)s

en: %(num_parent_objects)d page has been published | %(num_parent_objects)d pages have been published
gl[0]: Publicouse %(num_parent_objects)d páxina
gl[1]: Publicáronse %(num_parent_objects)d páxinas

en: Unpublish selected pages
gl: Despublicar as páxinas seleccionadas

note: Translators: This forms a message such as "1 page and 3 child pages have been unpublished"
en: %(parent_pages)s and %(child_pages)s have been unpublished
gl: Despublicáronse %(parent_pages)s e %(child_pages)s

en: %(num_parent_objects)d page has been unpublished | %(num_parent_objects)d pages have been unpublished
gl[0]: Despublicouse %(num_parent_objects)d páxina
gl[1]: Despublicáronse %(num_parent_objects)d páxinas

en: Choose parent
gl: Elixir nai

en: Create a new %(model_name)s
gl: Crear un novo %(model_name)s

en: Page '%(page_title)s' has been converted into an ordinary page.
gl: A Páxina '%(page_title)s' converteuse nunha páxina normal.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
gl: Páxina '%(page_title)s' e %(subpages_count)s subpáxinas copiadas.

en: Page '%(page_title)s' copied.
gl: Páxina '%(page_title)s' copiada.

en: View draft
gl: Ver borrador

en: View live
gl: Ver en vivo

en: Page '%(page_title)s' created.
gl: Páxina '%(page_title)s' creada.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
gl: Páxina '%(page_title)s' creada e programada para publicación.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
gl: Páxina '%(page_title)s' creada e publicada.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
gl: Páxina '%(page_title)s' creada e enviada para ser moderada.

en: The page could not be created due to validation errors
gl: A páxina non pudo ser creada debido a errores de validación

en: Page '%(page_title)s' deleted.
gl: Páxina '%(page_title)s' eliminada.

en: Editing %(page_type)s
gl: Editando %(page_type)s

en: Page '%(page_title)s' has been replaced with version from %(previous_revision_datetime)s.
gl: A Páxina '%(page_title)s' reemplazouse pola versión de %(previous_revision_datetime)s.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
gl: Páxina '%(page_title)s' foi actualizada.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
gl: Cancelouse o fluxo de traballo na páxina '%(page_title)s'.

en: Version from %(previous_revision_datetime)s of page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
gl: A versión de %(previous_revision_datetime)s da páxina '%(page_title)s' foi adiada para publicarse.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
gl: A páxina '%(page_title)s' está en vivo e esta versión foi adiada para publicarse.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
gl: A páxina '%(page_title)s' adiouse para publicación.

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
gl: Publicouse a versión de %(datetime)s da páxina '%(page_title)s'.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
gl: Páxina '%(page_title)s' foi publicada.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
gl: A páxina '%(page_title)s' enviouse para ser moderada.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
gl: Reiniciouse o fluxo de traballo na páxina '%(page_title)s'.

en: The page could not be saved as it is locked
gl: A páxina non pudo ser gardada xa que está bloqueada

en: The page could not be saved due to validation errors
gl: A páxina non puido ser gardada debido a erros de validación

en: Is commenting action
gl: É acción de comentar

en: Date updated
gl: Data de actualización

en: Owner
gl: Propietario

en: Edited by
gl: Editado por

en: Site
gl: Sitio web

en: Has child pages
gl: Ten páxinas fillas

en: Any
gl: Calquera

en: Yes
gl: Si

en: Page type
gl: Tipo de páxina

en: Exploring
gl: Explorando

en: Focus on the drag button and press up or down arrows to move the item, then press enter to submit the change.
gl: Enfoca no botón de arrastre e pulsa as frechas arriba ou abaixo para mover o elemento, despóis pulsa Intro para gardar o cambio.

en: '%(page_title)s' has been moved successfully.
gl: '%(page_title)s' moveuse correctamente.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
gl: A páxina '%(page_title)s' está agora desbloqueada.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
gl: O slug '%(page_slug)s' xa se está usando na páxina nai seleccionada. Asegúrate de que o slug é único e tenta de novo

en: Page '%(page_title)s' moved.
gl: Páxina '%(page_title)s' movida.

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
gl: Estás vendo unha versión anterior desta páxina de <b>%(created_at)s</b> por %(user)s

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
gl: Páxina '%(page_title)s' non publicada.

en: Pages using
gl: Páxinas usando

en: Page types usage
gl: Uso dos tipos de páxina

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
gl: A páxina '%(page_title)s' non está esperando a ser moderada.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
gl: A páxina '%(page_title)s' non está esperando a ser moderada na tarefa '%(task_name)s'.

en: Last published before
gl: Publicada por última vez antes de

en: Aging pages
gl: Páxinas envellecidas

en: Last published at
gl: Publicada por última vez en

en: Site history
gl: Historial do sitio

en: Action type
gl: Tipo de acción

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Locked pages
gl: Páxinas bloqueadas

en: Show
gl: Amosar

en: Awaiting my review
gl: Agardar a miña revisión

en: Workflows
gl: Fluxos de traballo

en: Page/Snippet ID
gl: ID Páxina/Fragmento

en: Page/Snippet Type
gl: Tipo Páxina/Fragmento

en: Page/Snippet Title
gl: Título Páxina/Fragmento

en: By task
gl: Por tarefa

en: Workflow tasks
gl: Tarefas do fluxo de traballo

en: Requested By
gl: Solicitado Por

en: By workflow
gl: Por fluxo de traballo

en: Show disabled
gl: Amosar deshabilitados

en: Add a workflow
gl: Engadir fluxo de traballo

en: Used by
gl: Usado por

en: New workflow
gl: Novo fluxo de traballo

en: Workflow '%(object)s' created.
gl: Creado fluxo de traballo '%(object)s'.

en: Editing workflow
gl: Editando fluxo de traballo

en: Workflow '%(object)s' updated.
gl: Fluxo de traballo '%(object)s' actualizado.

en: Disable
gl: Deshabilitar

en: Enable
gl: Habilitar

en: Disable workflow
gl: Deshabilitar fluxo de traballo

en: Workflow '%(object)s' disabled.
gl: Fluxo de traballo '%(object)s' deshabilitado.

en: This workflow is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this workflow will cancel moderation on this page/snippet. | This workflow is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this workflow will cancel moderation on these pages/snippets.
gl[0]: Este fluxo de traballo está en marcha en %(states_in_progress)d páxina/fragmento. Deshabilitar este fluxo de traballo cancelará a moderación nesta páxina.
gl[1]: Este fluxo de traballo está en marcha en %(states_in_progress)d páxinas/fragmentos. Deshabilitar este fluxo de traballo cancelará a moderación nesas páxinas.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
gl: Fluxo de traballo '%(workflow_name)s' habilitado.

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
gl: Eliminado fluxo de traballo da Páxina '%(page_title)s'.

en: New workflow task
gl: Nova tarefa de fluxo de traballo

en: Task '%(object)s' created.
gl: Tarefa '%(object)s' creada.

en: Editing workflow task
gl: Editando tarefa de fluxo de traballo

en: Task '%(object)s' updated.
gl: Tarefa '%(object)s' actualizada.

en: Editing %(task_type)s
gl: Editando %(task_type)s

en: Disable task
gl: Deshabilitar tarefa

en: Task '%(object)s' disabled.
gl: Tarefa '%(object)s' deshabilitada.

en: This task is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow. | This task is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow.
gl[0]: Esta tarefa está en marcha en %(states_in_progress)d páxina/fragmento. Deshabilitar esta tarefa fará que se salte no fluxo de traballo de moderación, e que non apareza para ser seleccionada cando se edite un fluxo de traballo.
gl[1]: Esta tarefa está en marcha en %(states_in_progress)d páxinas/fragmentos. Deshabilitar esta tarefa fará que se salte no fluxo de traballo de moderación, e que non apareza para ser seleccionada cando se edite un fluxo de traballo.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
gl: Tarefa '%(task_name)s' habilitada.

en: Choose another
gl: Elixe outra

en: Preview draft version of '%(title)s'
gl: Previsualizar o borrador de '%(title)s'

en: View live version of '%(title)s'
gl: Ver versión en vivo de '%(title)s'

en: Move page '%(title)s'
gl: Mover páxina '%(title)s'

en: Copy page '%(title)s'
gl: Copiar páxina '%(title)s'

en: Delete page '%(title)s'
gl: Eliminar páxina '%(title)s'

en: Unpublish page '%(title)s'
gl: Despublicar páxina '%(title)s'

en: View page history for '%(title)s'
gl: Ver historial da páxina '%(title)s'

en: Sort menu order
gl: Axustar orde do menú

en: Change ordering of child pages of '%(title)s'
gl: Cambiar orde das páxinas fillas de '%(title)s'

en: Heading %(level)d
gl: Cabeceira %(level)d

en: Bulleted list
gl: Lista de viñetas

en: Numbered list
gl: Lista numerada

en: Blockquote
gl: Cita en bloque

en: Link
gl: Enlace

en: Strikethrough
gl: Riscado

en: Code
gl: Código

en: Reports
gl: Informes

en: What's new in Wagtail %(version)s
gl: Qué hai de novo en Wagtail %(version)s

en: Editor Guide
gl: Guía do Editor

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Help
gl: Axuda

en: Choose an item
gl: Seleccionar un elemento

en: Choose another item
gl: Seleccionar outro elemento

en: Clear choice
gl: Borrar selección

en: Choose another page
gl: Seleccionar outra páxina

en: Multi-word tags with spaces will automatically be enclosed in double quotes (").
gl: As etiquetas multi-palabra con espacios vanse envolver automáticamente en comiñas dobles (").

en: Tags can only consist of a single word, no spaces allowed.
gl: As etiquetas so poden ter unha palabra, non se permiten espacios

en: Choose another task
gl: Seleccionar outra tarefa

en: Edit this task
gl: Editar esta tarefa
