Wagtail - en to lv translation catalogue (282 entries)

en: Publish
lv: Publicēt

en: Submit for moderation
lv: Iesniegt moderācijai

en: Resubmit to %(task_name)s
lv: Atkārtoti iesniegt uz %(task_name)s

en: Submit to %(workflow_name)s
lv: Iesniegt uz %(workflow_name)s

en: Restart workflow
lv: Restartēt darbplūsmu

en: Cancel workflow
lv: Atcelt darbplūsmu

en: Unpublish
lv: Atsaukt publicēšanu

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Page locked
lv: Lapa slēgta

en: %(label)s and Publish
lv: %(label)s un publicēt

en: Wagtail admin
lv: Wagtail administrācija

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
lv: Atvainojiet, jums nav piekļuves tiesību šai zonai.

en: You do not have permission to access the admin
lv: Jums nav tiesību pieklūt administrācijas videi

en: None
lv: Nav

en: Date from
lv: Datums no

en: Date to
lv: Datums līdz

en: Locale
lv: Lokalizācija

en: All
lv: Viss

en: Collection
lv: Kolekcija

en: Preferred language
lv: Vēlamā valoda

en: Current time zone
lv: Pašreizējā laika josla

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Upload a profile picture
lv: Augšupielādēt profila attēlu

en: Enter password
lv: Ievadīt paroli

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
lv: Lietotājvārds %(username_field)s neatbilda parole. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Enter your %(username_field_name)s
lv: Ievadiet jūsu %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
lv: Ievadiet savu e-pasta adresi, lai atjaunotu paroli

en: URL
lv: Adrese

en: Search term
lv: Meklēšanas termins

en: Search
lv: Meklēt

en: All collections
lv: Visas kolekcijas

en: Parent
lv: Augstāka līmeņa vienība

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
lv: Atlasīt hierarhisko pozīciju. Piezīme: kolekcija nevar piederēt pati sev vai kādai no tās apakšpozīcijām.

en: Please select another parent
lv: Lūdzu, izvēlieties citu valodu

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
lv: Vienai kolekcijai nevar būt vairāki tiesību ieraksti.

en: Add
lv: Pievienot

en: Add collections
lv: Pievienot kolekcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Edit collections
lv: Rediģēt kolekcijas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete collections
lv: Izdzēst kolekcijas

en: You cannot edit another user's comment.
lv: Jūs nevarat rediģēt cita lietotāja komentārus

en: Go live date/time must be before expiry date/time
lv: Publicēšanas datumam/laikam jābūt pirms beigu datuma/laika

en: Expiry date/time must be in the future
lv: Beigu datumam/laikam jābūt nākotnē

en: New title
lv: Jauns virsraksts

en: New slug
lv: Jauns tekstuālais identifikators

en: New parent page
lv: Jauna augstāka līmeņa lapa

en: This copy will be a child of this given parent page.
lv: Šī kopija būs bērnelements šai augstāka līmeņa lapai.

en: Copy subpages
lv: Kopēt apakšlapas

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
lv[0]: Darbība nokopēs %(count)s apakšlapas.
lv[1]: Darbība nokopēs %(count)s apakšlapu.
lv[2]: Darbība nokopēs %(count)s apakšlapas.

en: Publish copied page
lv: Publicēt kopēto lapu

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
lv: Šī lapa ir publicēta. Vai vēlaties publicēt arī tās kopijas?

en: Publish copies
lv: Publicēt kopijas

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
lv[0]: %(count)s lapas kopijas ir publicētas. Vai vēlaties publicēt arī tās kopijas?
lv[1]: %(count)s lapas kopijas ir publicētas. Vai vēlaties publicēt arī tās kopiju?
lv[2]: %(count)s lapas kopijas ir publicētas. Vai vēlaties publicēt arī tās kopijas?

en: Alias
lv: Aizstājējlapa

en: Keep the new pages updated with future changes
lv: Uzturiet jauno lapu atjaunināšanu ar turpmākajām izmaiņām

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
lv: Jums nav tiesību kopēt uz lapu "%(page_title)s"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
lv: Šis tekstuālais identifikators jau lietots kontekstā ar augstāka līmeņa lapu "%(parent_page_title)s"

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
lv: Kopējot apakšlapas nav iespējams kopēt lapu uz sevi pašu

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
lv: Tekstuālais identifikators "%(page_slug)s" jau tiek izmanots vecāklapā

en: Select a new parent for this page.
lv: Izvēlieties jaunu vecāklapu šai lapai

en: Parent page
lv: Augstāka līmeņa lapa

en: Search…
lv: Meklēt...

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
lv: Birka(s) %(value_too_long)s pārsniedz %(max_tag_length)d rakstzīmes

en: Visibility
lv: Redzamība

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir nepieciešams

en: Please select at least one group.
lv: Lūdzu izvēlieties vismaz vienu grupu

en: All types
lv: Visi tipi

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
lv: Šai lapai jau ir piešķirta darbplūsma '%(workflow_name)s'

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
lv: Nav iespējams piešķirt darbplūsmu vienai un tai pašai lapai vairākas reizes.

en: Snippet '%(content_type)s' already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
lv: Fragmentam "%(content_type)s" jau ir piešķirta "%(workflow_name)s" darbplūsma

en: Give your workflow a name
lv: Piešķir darbplūsmai nosaukumu

en: Add tasks to your workflow
lv: Pievieno uzdevumus savai darbplūsmai

en: Task
lv: Uzdevums

en: 1 page selected
lv: 1 lapa ir atlasīta

en: %(objects)s pages selected
lv: %(objects)s lapas ir atlasītas

en: 1 snippet selected
lv: 1 fragments ir atlasīts

en: %(objects)s snippets selected
lv: %(objects)s fragmenti ir atlasīti

en: All %(objects)s snippets on this screen selected
lv: Visi %(objects)sfragmenti šajā ekrānā ir atlasīti

en: All snippets in listing selected
lv: Visi fragmenti sarakstā ir atlasīti

en: Content
lv: Saturs

en: Promote
lv: Veicināšana

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Title
lv: Virsraksts

en: Page title
lv: Lapas virsraksts

en: Error 404: Page not found
lv: Kļūda 404: lapa nav atrasta

en: Error 404
lv: Kļūda 404

en: The requested page could not be found.
lv: Pieprasīto lapu nav iespējams atrast

en: Go to Wagtail admin
lv: Doties uz Wagtail administrāciju

en: Reset password
lv: Mainīt paroli

en: Password change successful
lv: Paroles maiņa izdevusies

en: Login
lv: Lietotājvārds

en: Set your new password
lv: Izvēlieties jaunu paroli

en: Invalid password reset link
lv: Nederīga paroles atiestatīšanas saite

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
lv: Paroles atiestatīšanas saite nav derīga; iespējams, jau izmantota.

en: Request a new password reset
lv: Pieprasīt jaunu paroles atiestatīšanu

en: Check your email
lv: Pārbaudiet savu e-pastu

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
lv: Ja šai adresei ir izveidots konts, jums tika nosūtīta saite paroles atiestatīšanai.

en: Please follow the link below to reset your password:
lv: Lūdzu sekojiet norādei lai atiestatītu jūsu paroli:

en: Your username (in case you've forgotten):
lv: Jūsu lietotājvārds (ja gadījumā to esat aizmirsis/-usi):

en: Password reset
lv: Atjaunot paroli

en: Reset your password
lv: Atjaunot paroli

en: Internal link
lv: Iekšēja saite

en: External link
lv: Ārēja saite

en: Email link
lv: E-pasta saite

en: Phone link
lv: Tālruņa saite

en: Anchor link
lv: Enkura saite

en: Add an anchor link
lv: Pievienot enkura saiti

en: Insert anchor
lv: Pievienot enkuru

en: Choose
lv: Izvēlēties

en: Choose a page
lv: Izvēlēties lapu

en: Add an email link
lv: Pievienot e-pasta saiti

en: Insert link
lv: Pievienot saiti

en: Add an external link
lv: Pievienot ārēju saiti

en: Add a phone link
lv: Pievienot tālruņa saiti

en: Explore subpages of '%(title)s'
lv: Pārlūkot '%(title)s' apakšlapas

en: Explore
lv: Pārlūkot

en: This collection has been made private by a parent collection.
lv: Šo kolekciju privātu ir padarījusi augstāka līmeņa kolekcija.

en: You can edit the privacy settings on:
lv: Mainīt privātuma iestatījumus:

en: Save
lv: Saglabāt

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
lv: Privātuma iestatījumi nosaka, kurš var skatīt šajā kolekcijā esošos dokumentus.

en: Privacy
lv: Privātums

en: Set collection privacy. Current status: Public
lv: Iestatiet kolekcijas privātumu. Pašreizējais statuss: Publisks

en: Public
lv: Publisks

en: Set collection privacy. Current status: Private
lv: Iestatiet kolekcijas privātumu. Pašreizējais statuss: Privāts

en: Private
lv: Privāts

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
lv: Nevar izdzēst šo kolekciju, jo tā nac tukša. Tā satur:

en: Yes, delete
lv: Dzēst

en: Yes, unpublish it
lv: Atsaukt publicēšanu

en: Actions
lv: Darbības

en: Comment
lv: Komentārs

en: Update
lv: Atjaunot

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
lv: Šis ir jūsu informācijas panelis, kurā saņemsiet noderīgu informāciju par saturu ko esat izveidojis.

en: Account
lv: Konts

en: Your locked pages
lv: Jūsu slēgtās lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Locked at
lv: Slēgta plkst.

en: Edit this page
lv: Labot šo lapu

en: Unlock
lv: Atslēgt

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Live
lv: Aktīva

en: Your most recent edits
lv: Neseni labojumi

en: Date
lv: Datums

en: Site summary
lv: Kopsavilkums

en: Your pages and snippets in a workflow
lv: Jūsu lapas un fragmenti darbplūsmā

en: Task started
lv: Uzdevums uzsākts

en: Changes requested at
lv: Pieprasītās izmaiņas

en: Awaiting
lv: Gaida

en: Close
lv: Aizvērt

en: Awaiting your review
lv: Gaida jūsu pārbaudi

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Sign in
lv: Ieiet

en: Sign in to Wagtail
lv: Ieet Wagtail

en: Signing in…
lv: Notiek pierakstīšanās...

en: The page "%(title)s" has been approved.
lv: Lapa "%(title)s" tika apstiprināta

en: You can view the page here:
lv: Apskatiet lapu šeit:

en: The page "%(title)s" has been approved
lv: Lapa "%(title)s" tika apstiprināta

en: Hello %(username)s,
lv: Sveiki %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
lv: Labot paziņojumu iestatījumus:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
lv: Lapa "%(title)s" tika noraidīta

en: You can edit the page here:
lv: Labot lapu:

en: The page "%(title)s" has been rejected
lv: Lapa "%(title)s" tika noraidīta

en: You can preview the page here:
lv: Priekšskatīt lapu:

en: Saving…
lv: Saglabā...

en: Replace current draft
lv: Aizvietot pašreizējo melnrakstu

en: Save draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Create a page in %(title)s
lv: Izveidot lapu %(title)s

en: Create a page in
lv: Izveidot lapu

en: Choose which type of page you'd like to create.
lv: Izvēlieties lapas veidu.

en: Pages using %(page_type)s
lv: Lapas, kas lieto %(page_type)s

en: Move
lv: Pārvietot

en: Delete %(title)s
lv: Dzēst %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
lv: Dzēst lapu?

en: Move %(title)s
lv: Pārvietot %(title)s

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
lv: Pārvietot lapu uz '%(title)s'?

en: Yes, move this page
lv: Pārvietot šo lapu

en: Are you sure you want to unpublish this page?
lv: Atsaukt lapas publicēšanu?

en: Copy %(title)s
lv: Kopēt %(title)s

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy this page
lv: Kopēt šo lapu

en: Configure a site now.
lv: Konfigurēt vietni

en: This page is locked to further editing
lv: Lapa ir slēgta labojumiem

en: Explore child pages of '%(title)s'
lv: Pārlūkot lapas '%(title)s' zemāka līmeņa lapas.

en: Add a child page to '%(title)s'
lv: Pievienot  zemāka līmeņa lapas pie '%(title)s'

en: Drag
lv: Pārvilkt

en: Disable ordering of child pages
lv: Atspējot apakšlapu kārtošanu

en: Enable ordering of child pages
lv: Iespējot apakšlapu kārtošanu

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: This page is protected from public view
lv: Lapa nav publiski pieejama

en: Add child page
lv: Pievienot apakšlapu

en: Enter a search term above
lv: Lūdzu ievadiet meklēšanas terminu

en: Add %(label)s
lv: Pievienot %(label)s

en: Move up
lv: Uz augšu

en: Move down
lv: Uz leju

en: Type
lv: Veids

en: Updated
lv: Atjaunots

en: Pages
lv: Lapas

en: Locked
lv: Slēgts

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Edit this item
lv: Rediģēt šo vienību

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Page/Snippet
lv: Lapa/Fragments

en: Started at
lv: Sākās plkst.

en: No pages/snippets have been submitted for moderation yet
lv: Neviena lapa/fragments vēl netika iesniegts moderēšanai

en: Completed at
lv: Pabeigts plkst.

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
lv: %(page_num)s. lapa  no %(total_pages)s. lapām.

en: Download CSV
lv: Lejupielādēt CSV failu

en: Filter
lv: Atsijāt

en: Other searches
lv: Citi meklējumi

en: Unlocked
lv: Atslēgts

en: Lock
lv: Slēgt

en: Edited
lv: Labots

en: Add a child page
lv: Pievienot apakšlapu

en: Show in Explorer
lv: Parādīt pārlūkā

en: No
lv: Nē

en: Assign your workflow to snippets
lv: Piešķirt jūsu darbplūsmu fragmentiem

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any snippets.
lv: Jūsu darbplūsma ir atspējota un nevar tikt piešķirta fragmentiem.

en: Page
lv: Lapa

en: 1 snippet type | %(counter)s snippet types
lv[0]: %(counter)s fragmentu veidi
lv[1]: 1 fragmentu veids
lv[2]: %(counter)s fragmentu veidi

en: New
lv: Jauns

en: More
lv: Vairāk

en: Log out
lv: Iziet

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Redo
lv: Atcelt atsaukšanu

en: Password
lv: Parole

en: You have been successfully logged out.
lv: Jūs esat veiksmīgi izgājis no sistēmas.

en: Collections
lv: Kolekcijas

en: Add a collection
lv: Pievienot kolekciju

en: Add collection
lv: Pievienot kolekciju

en: Collection '%(object)s' created.
lv: Kolekcija '%(object)s' izveidota.

en: Collection '%(object)s' updated.
lv: Kolekcija '%(object)s' atjaunota.

en: The collection could not be saved due to errors.
lv: Kļūdu dēļ šo kolekciju nebija iespējams saglabāt.

en: Collection '%(object)s' deleted.
lv: Kolekcija '%(object)s' dzēsta.

en: Delete collection
lv: Dzēst kolekciju

en: Are you sure you want to delete this collection?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo kolekciju?

en: Home
lv: Sākumlapa

en: Current draft
lv: Patreizējā sagatave

en: Edit '%(title)s'
lv: Rediģēt '%(title)s'

en: Editing
lv: Labo

en: Edit this %(object)s
lv: Labot šo %(object)s

en: Dashboard
lv: Informācijas panelis

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
lv: Lapa '%(page_title)s' un apakšlapas %(subpages_count)s kopētas.

en: Page '%(page_title)s' copied.
lv: Lapa '%(page_title)s' kopēta.

en: View draft
lv: Skatīt melnrakstu

en: View live
lv: Skatīt tekošo versiju

en: Page '%(page_title)s' created.
lv: Lapa '%(page_title)s' izveidota.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
lv: '%(page_title)s' lapa izveidota un plānota publicēšanai.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
lv: Lapa '%(page_title)s' izveidota un publicēta.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
lv: Lapa '%(page_title)s' izveidota un iesniegta moderācijai.

en: The page could not be created due to validation errors
lv: Validācijas kļūdas dēļ šo lapu nav iespējams izveidot

en: Page '%(page_title)s' deleted.
lv: Lapa '%(page_title)s' dzēsta.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
lv: Lapa '%(page_title)s' ir atjaunota.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
lv: Lapa '%(page_title)s' ir ieplānota publicēšanai.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
lv: Lapa '%(page_title)s' ir publicēta.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
lv: Lapa '%(page_title)s' ir nosūtīta moderācijai.

en: The page could not be saved as it is locked
lv: Lapu nav iespējams saglabāt jo tā ir bloķēta

en: The page could not be saved due to validation errors
lv: Validācijas kļūdu dēļ lapu nav iespējams saglabāt

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Site
lv: Vietne

en: Yes
lv: Jā

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
lv: Lapa '%(page_title)s ir atbloķēta.

en: Page '%(page_title)s' moved.
lv: Lapa '%(page_title)s' pārvietota.

en: Pages using
lv: Lapas, kas lieto

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
lv: Lapa '%(page_title)s' negaida moderāciju.

en: Show
lv: Rādīt

en: Awaiting my review
lv: Gaida manu pārbaudi

en: Page/Snippet ID
lv: Lapas/Fragmenta ID

en: Page/Snippet Type
lv: Lapas/Fragmenta veids

en: Page/Snippet Title
lv: Lapas/Fragmenta nosaukums

en: This workflow is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this workflow will cancel moderation on this page/snippet. | This workflow is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this workflow will cancel moderation on these pages/snippets.
lv[0]: Šī darbplūsma ir procesā %(states_in_progress)d lapās/fragmentos. Šīs darbplūsmas atspējošana atcels moderāciju šajās lapās/fragmentos.
lv[1]: Šī darbplūsma ir procesā %(states_in_progress)d lapā/fragmentā. Šīs darbplūsmas atspējošana atcels moderāciju šinī lapā/fragmentā.
lv[2]: Šī darbplūsma ir procesā %(states_in_progress)d lapās/fragmentos. Šīs darbplūsmas atspējošana atcels moderāciju šajās lapās/fragmentos.

en: This task is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow. | This task is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow.
lv[0]: Šī darbplūsma ir procesā %(states_in_progress)d lapās/fragmentos. Šī uzdevuma atcelšana izraisīs tā izlaišanu moderācijas darbplūsmā un nebūs iekļauta sarakstā, rediģējot darbplūsmu.
lv[1]: Šī darbplūsma ir procesā %(states_in_progress)d lapā/fragmentā. Šī uzdevuma atcelšana izraisīs tā izlaišanu moderācijas darbplūsmā un nebūs iekļauta sarakstā, rediģējot darbplūsmu.
lv[2]: Šī darbplūsma ir procesā %(states_in_progress)d lapās/fragmentos. Šī uzdevuma atcelšana izraisīs tā izlaišanu moderācijas darbplūsmā un nebūs iekļauta sarakstā, rediģējot darbplūsmu.

en: Choose an item
lv: Izvēlies vienību

en: Choose another item
lv: Izvēlēties citu vienību

en: Clear choice
lv: Atcelt izvēli

en: Choose another page
lv: Izvēlēties citu lapu

en: Choose another task
lv: Izvēlēties citu uzdevumu

en: Edit this task
lv: Labot šo uzdevumu
