Wagtail - en to nl translation catalogue (830 entries)

en: Publish
nl: Publiceer

en: Submit for moderation
nl: Dien in ter controle

en: Resubmit to %(task_name)s
nl: Stuur opnieuw door naar %(task_name)s

en: Submit to %(workflow_name)s
nl: Stuur door naar %(workflow_name)s

en: Restart workflow
nl: Workflow herstarten

en: Cancel workflow
nl: Workflow annuleren

en: Unpublish
nl: Publicatie intrekken

en: Save Draft
nl: Concept opslaan

en: Page locked
nl: Pagina is vergrendeld

en: %(label)s and Publish
nl: %(label)s en publiceren

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
nl: Sorry, je hebt geen toegang tot dit gedeelte.

en: You do not have permission to access the admin
nl: Je hebt geen toegang tot de administratoropties.

en: None
nl: Geen

en: Date from
nl: Datum vanaf

en: Date to
nl: Datum tot

en: Locale
nl: Taalregio

en: All
nl: Alle

en: Collection
nl: Collectie

en: Filter by up to ten most popular tags.
nl: Filter op maximaal tien meest populaire tags.

en: Use server language: %(language_name)s
nl: Gebruik server taal: %(language_name)s

en: Use server time zone
nl: Gebruik server tijdzone

en: Preferred language
nl: Voorkeurstaal

en: Current time zone
nl: Huidige tijdzone

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Email
nl: E-mail

en: Upload a profile picture
nl: Upload een profiel foto

en: Enter password
nl: Voer wachtwoord in

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
nl: Je %(username_field)s en wachtwoord komen niet overeen. Probeer het opnieuw.

en: Enter your %(username_field_name)s
nl: Voer je %(username_field_name)s in

en: Enter your email address to reset your password
nl: Vul je e-mailadres in om je wachtwoord te herstellen

en: Search term
nl: Zoekterm

en: Search
nl: Zoeken

en: All collections
nl: Alle collecties

en: Parent
nl: Bovenliggende pagina

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
nl: Selecteer een plek in de hiërarchie. Let op: een collectie kan niet aan zichzelf of aan onderliggende collecties worden toegevoegd.

en: Please select another parent
nl: Selecteer een ander bovenliggend item

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
nl: Het is niet mogelijk om meerdere machtigingen voor dezelfde collectie in te stellen.

en: Add
nl: Mag toevoegen

en: Add collections
nl: Voeg collecties toe

en: Edit
nl: Wijzig

en: Edit collections
nl: Bewerk collecties

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete collections
nl: Verwijder collecties

en: You cannot edit another user's comment.
nl: Je kunt opmerkingen van een andere gebruiker niet wijzigen.

en: Go live date/time must be before expiry date/time
nl: Publicatiedatum/tijd moet voor de vervaldatum/tijd liggen.

en: Expiry date/time must be in the future
nl: Vervaldatum moet in de toekomst liggen

en: New title
nl: Nieuwe titel

en: New slug
nl: Nieuwe slug

en: New parent page
nl: Nieuwe bovenliggende pagina

en: This copy will be a child of this given parent page.
nl: Deze kopie zal een onderliggende pagina van deze pagina worden.

en: Copy subpages
nl: Kopieer onderliggende pagina's

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
nl[0]: Dit zal %(count)s onderliggende pagina kopiëren.
nl[1]: Dit zal %(count)s onderliggende pagina's kopiëren.

en: Publish copied page
nl: Publiceer gekopieerde pagina

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
nl: De oorspronkelijke pagina is gepubliceerd. Wil je de kopie ook publiceren?

en: Publish copies
nl: Publiceer kopieën

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
nl[0]: %(count)s pagina die gekopieerd zal worden is gepubliceerd. Wil je de kopie ook publiceren?
nl[1]: %(count)s pagina's die gekopieerd zullen worden zijn gepubliceerd. Wil je de kopieën ook publiceren?

en: Keep the new pages updated with future changes
nl: Werk nieuwe pagina's bij als er wijzigingen plaatsvinden

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
nl: Je hebt geen rechten om naar deze pagina te kopiëren '%(page_title)s'

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
nl: Er bestaat al een pagina met deze slug binnen de context van de bovenliggende pagina '%(parent_page_title)s'

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
nl: Het is niet mogelijk een pagina naar zichzelf te kopiëren bij het kopiëren van onderliggende pagina's

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
nl: Er is al een andere pagina op dit niveau dat de slug '%(page_slug)s' gebruikt.

en: Select a new parent for this page.
nl: Kies een nieuwe bovenliggende pagina

en: Parent page
nl: Bovenliggende pagina

en: The new page will be a child of this given parent page.
nl: De nieuwe pagina zal onder deze bovenliggende pagina geplaatst worden.

en: You do not have permission to create a page under "%(page_title)s".
nl: Je hebt geen rechten om een pagina te maken onder "%(page_title)s".

en: You cannot create a page of type "%(page_type)s" under "%(page_title)s".
nl: Je kunt geen pagina van het type "%(page_type)s" maken onder "%(page_title)s".

en: Search…
nl: Zoeken…

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
nl: De volgende tag(s) zijn langer dan %(max_tag_length)d tekens: %(value_too_long)s

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: This field is required.
nl: Dit is een verplicht veld.

en: Please select at least one group.
nl: Selecteer minimaal één groep.

en: All types
nl: Alle types

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
nl: Deze pagina heeft al workflow '%(workflow_name)s' toegewezen gekregen.

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
nl: Je kan deze workflow niet meerdere keren aan dezelfde pagina toewijzen.

en: Snippet '%(content_type)s' already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
nl: Snippet '%(content_type)s' heeft al workflow '%(workflow_name)s' toegewezen gekregen.

en: Give your workflow a name
nl: Geef je workflow een naam

en: Add tasks to your workflow
nl: Voeg taken aan je workflow toe

en: Task
nl: Taak

en: 1 page selected
nl: 1 pagina geselecteerd

en: %(objects)s pages selected
nl: %(objects)s pagina's geselecteerd

en: All %(objects)s pages on this screen selected
nl: Alle %(objects)s pagina's op dit scherm geselecteerd

en: All pages in listing selected
nl: Alle pagina's in lijst geselecteerd

en: 1 document selected
nl: 1 document geselecteerd

en: %(objects)s documents selected
nl: %(objects)s documenten geselecteerd

en: All %(objects)s documents on this screen selected
nl: Alle %(objects)s documenten op dit scherm geselecteerd

en: All documents in listing selected
nl: Alle documenten in lijst geselecteerd

en: 1 image selected
nl: 1 afbeelding geselecteerd

en: %(objects)s images selected
nl: %(objects)s afbeeldingen geselecteerd

en: All %(objects)s images on this screen selected
nl: Alle %(objects)s afbeeldingen op dit scherm geselecteerd

en: All images in listing selected
nl: Alle afbeeldingen in lijst geselecteerd

en: 1 user selected
nl: 1 gebruiker geselecteerd

en: %(objects)s users selected
nl: %(objects)s gebruikers geselecteerd

en: All %(objects)s users on this screen selected
nl: Alle %(objects)s gebruikers op dit scherm geselecteerd

en: All users in listing selected
nl: Alle gebruikers in lijst geselecteerd

en: 1 snippet selected
nl: 1 snippet geselecteerd

en: %(objects)s snippets selected
nl: %(objects)s snippets geselecteerd

en: All %(objects)s snippets on this screen selected
nl: Alle %(objects)s snippets op dit scherm geselecteerd

en: All snippets in listing selected
nl: Alle snippets in lijst geselecteerd

en: 1 item selected
nl: 1 item geselecteerd

en: %(objects)s items selected
nl: %(objects)s items geselecteerd

en: All %(objects)s items on this screen selected
nl: Alle %(objects)s items op dit scherm geselecteerd

en: All items in listing selected
nl: Alle items in lijst geselecteerd

en: Can access Wagtail admin
nl: Toegang tot Wagtail admin

en: Content
nl: Inhoud

en: Promote
nl: Eigenschappen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Title
nl: Titel

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Error 404: Page not found
nl: Error 404: Pagina niet gevonden

en: The requested page could not be found.
nl: De pagina kon niet worden gevonden.

en: Go to Wagtail admin
nl: Ga naar de Wagtail admin

en: More actions
nl: Meer acties

en: Reset password
nl: Wachtwoord resetten

en: Password change successful
nl: Je wachtwoord is succesvol gewijzigd.

en: Login
nl: Inloggen

en: Set your new password
nl: Vul je nieuwe wachtwoord in

en: Invalid password reset link
nl: Onjuiste wachtwoord reset link

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
nl: De wachtwoord reset link is niet juist, waarschijnlijk is deze al gebruikt.

en: Request a new password reset
nl: Vraag een nieuw wachtwoord reset aan

en: Check your email
nl: Controleer je e-mail

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
nl: Een link om je wachtwoord te herstellen is naar je e-mailadres verstuurd als dit adres bestaat.

en: Please follow the link below to reset your password:
nl: Klik op de link hieronder om je wachtwoord te wijzigen:

en: Your username (in case you've forgotten):
nl: Jouw gebruikersnaam (mocht je die vergeten zijn):

en: Password reset
nl: Wachtwoord herstel

en: Reset your password
nl: Reset je wachtwoord

en: Reset to default
nl: Reset naar standaard foto

en: Default avatar
nl: Standaard avatar

en: Upload a profile picture:
nl: Upload een profiel foto:

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Go back
nl: Ga terug

en: Bulk actions
nl: Bulk acties

en: Select
nl: Selecteer

en: Select row
nl: Selecteer rij

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Internal link
nl: Interne link

en: External link
nl: Externe link

en: Phone link
nl: Telefoonlink

en: Anchor link
nl: Ankerlink

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
nl[0]: Er is %(counter)s resultaat
nl[1]: Er zijn %(counter)s resultaten

en: Add an anchor link
nl: Voeg een ankerlink toe

en: Insert anchor
nl: Anker toevoegen

en: Choose
nl: Kies

en: Choose a page
nl: Kies een pagina

en: Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types. | Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
nl[0]: Alleen pagina's van het type %(type)s mogen hier gekozen worden. Andere paginatypes zullen niet in de zoekresultaten voorkomen.
nl[1]: Alleen pagina's van het type %(type)s mogen hier gekozen worden. Andere paginatypes zullen niet in de zoekresultaten voorkomen.

en: Confirm selection
nl: Selectie bevestigen

en: Convert to internal link
nl: Converteer naar interne link

en: The URL you entered, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, looks like it matches the internal page %(page)s, which has the URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.
nl: Het lijkt erop dat de URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a> die net ingevoerd is overeenkomt met de URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a> van de interne pagina %(page)s.

en: Converting this to an internal link to %(page)s would make the link automatically update if the underlying page changes its URL. Would you like to do this?
nl: Door het omzetten naar een interne link naar %(page)s wordt de link automatisch aangepast als de URL van de onderliggende pagina wijzigt. Wil je deze link omzetten naar een interne link?

en: Use external link
nl: Gebruik externe link

en: Add an email link
nl: Voeg een e-mail link toe

en: Insert link
nl: Voeg een link toe

en: Add an external link
nl: Voeg een externe link toe

en: Add a phone link
nl: Voeg een telefoonlink toe

en: Select %(title)s
nl: Selecteer %(title)s

en: Explore subpages of '%(title)s'
nl: Bekijk onderliggende pagina's van '%(title)s'

en: Explore
nl: Bekijk

en: This collection has been made private by a parent collection.
nl: Deze collectie is privé gemaakt door een bovenliggende collectie.

en: You can edit the privacy settings on:
nl: Je kunt de zichtbaarheid wijzigen op de pagina:

en: Save
nl: Opslaan

en: Change privacy
nl: Wijzig zichtbaarheid

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
nl: De privacy instellingen bepalen wie documenten in deze collectie mogen bekijken.

en: Set collection privacy. Current status: Public
nl: Privacy-status van deze collectie. Huidige status: Openbaar

en: Public
nl: Openbaar

en: Set collection privacy. Current status: Private
nl: Privacy-status van deze collectie. Huidige status: Privé

en: Private
nl: Privé

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
nl: Deze collectie kan niet verwijderd worden omdat deze niet leeg is. De collectie bevat:

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
nl: Er zijn nog geen collecties aangemaakt. Waarom <a href="%(add_collection_url)s">voeg je er niet een toe</a>?

en: Sorry, there are no matches for "<em>%(search_query)s</em>"
nl: Sorry, er zijn geen resultaten voor "<em>%(search_query)s</em>"

en: There are no results.
nl: Er zijn geen resultaten.

en: Yes, delete
nl: Ja, verwijderen

en: No, don't delete
nl: Nee, niet verwijderen

en: Are you sure you want to unpublish this %(model_name)s?
nl: Weet u zeker dat u de publicatie van %(model_name)s wilt intrekken?

en: Yes, unpublish it
nl: Ja, trek de publicatie in

en: No, don't unpublish
nl: Nee, niet de publicatie intrekken

en: Publish %(model_name)s
nl: %(model_name)s publiceren

en: This %(model_name)s was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
nl: %(model_name)s werd gemarkeerd als 'wijzigingen nodig' tijdens <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.

en: This %(model_name)s is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
nl: %(model_name)s zit momenteel in <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.

en: Publishing this %(model_name)s will cancel the current workflow.
nl: %(model_name)s publiceren zal de huidige workflow annuleren.

en: Would you still like to publish this %(model_name)s?
nl: Wil je %(model_name)s nog steeds publiceren?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Actions
nl: Acties

en: Comment
nl: Opmerking

en: There are no %(model_name)s to display. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
nl: Er zijn geen %(model_name)s om te tonen. <a href="%(add_url)s">Voeg toe</a>

en: Update
nl: Bijwerken

en: Preview not available
nl: Voorvertoning niet beschikbaar

en: Preview cannot display due to validation errors. <br /> Click save to highlight the relevant fields.
nl: Voortvertoning kon niet worden getoond vanwege validatiefouten.<br />Klik op opslaan om de relevante velden te markeren.

en: Fields
nl: Velden

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Moved down 1 place. | Moved down %(counter)s places.
nl[0]: 1 positie naar beneden verplaatst.
nl[1]: %(counter)s posities naar beneden verplaatst.

en: Moved up 1 place. | Moved up %(counter)s places.
nl[0]: 1 positie naar boven verplaatst.
nl[1]: %(counter)s posities naar boven verplaatst.

en: There are no differences between these two versions
nl: Er zijn geen verschillen tussen deze versies

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
nl: Dit is jouw dashboard waarop praktische informatie over content die je hebt gemaakt getoond zal worden.

en: Wagtail %(current_version)s editor guide
nl: Wagtail %(current_version)s gebruikershandleiding

en: Your locked pages
nl: Jouw vergrendelde pagina's

en: Language
nl: Taal

en: Privacy and access
nl: Privacy en toegang

en: Locked at
nl: vergrendeld op

en: Edit this page
nl: Wijzig deze pagina

en: Unlock
nl: Ontgrendel

en: Draft
nl: Concept

en: Your most recent edits
nl: Laatste wijzigingen

en: Date
nl: Datum

en: Site summary
nl: Site samenvatting

en: %(total)s Page <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | %(total)s Pages <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
nl[0]: %(total)s Pagina <span class="w-sr-only">aangemaakt in %(site_name)s</span>
nl[1]: %(total)s Pagina's <span class="w-sr-only">aangemaakt in %(site_name)s</span>

en: Wagtail upgrade available
nl: Nieuwe versie van Wagtail beschikbaar

en: Your version: <strong>%(current_version)s</strong>. New version: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.
nl: Huidige versie: <strong>%(current_version)s</strong>. Nieuwe versie: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.

en: Read the release notes.
nl: Lees de release notes

en: Your pages and snippets in a workflow
nl: Jouw pagina's en snippets in een workflow

en: Task started
nl: Taak gestart

en: Changes requested at
nl: Wijzigingsverzoek op

en: Awaiting
nl: In afwachting

en: Close
nl: Sluit

en: Things in Wagtail %(version)s have changed!
nl: Dingen in Wagtail %(version)s zijn veranderd!

en: Don't worry, we've got your back. Check out the <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtail Editor Guide</a> to get the low down on what's changed and some exciting new features!
nl: Maak je geen zorgen, wij helpen. Bekijk de <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtail Editor Guide</a> voor meer informatie over wat er is veranderd en een aantal spannende nieuwe functies!

en: Awaiting your review
nl: In afwachting van jouw beoordeling

en: Tasks
nl: Taken

en: Task submitted by
nl: Taak ingediend door

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Compare with live version
nl: Vergelijk met live versie

en: Compare with previous version
nl: Vergelijk met vorige versie

en: Sign in
nl: Inloggen

en: Sign in to Wagtail
nl: Inloggen in Wagtail

en: Forgotten password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Remember me
nl: Ingelogd blijven

en: Signing in…
nl: Bezig met inloggen...

en: The page "%(title)s" has been approved.
nl: De pagina '%(title)s' is goedgekeurd.

en: You can view the page here:
nl: Je kunt de pagina hier bekijken:

en: The page "%(title)s" has been approved
nl: De pagina '%(title)s' is goedgekeurd

en: Hello %(username)s,
nl: Hallo %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
nl: Pas je notificatievoorkeuren hier aan:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
nl: De pagina '%(title)s' is afgekeurd.

en: You can edit the page here:
nl: Je kunt de pagina hier wijzigen:

en: The page "%(title)s" has been rejected
nl: De pagina '%(title)s' is afgekeurd

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
nl: De pagina '%(title)s' is goedgekeurd in beoordelingsfase '%(task)s'.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is goedgekeurd in beoordelingsfase '%(task)s'.

en: You can edit the %(model_name)s here:
nl: %(model_name)s kan hier gewijzigd worden:

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
nl: De pagina '%(title)s' is goedgekeurd in '%(task)s'.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is goedgekeurd in '%(task)s'.

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
nl: De pagina '%(title)s' is afgekeurd in beoordelingsfase '%(task)s'.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is afgekeurd in beoordelingsfase '%(task)s'.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
nl: De pagina '%(title)s' is afgekeurd in '%(task)s'.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is afgekeurd in '%(task)s'.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
nl: De pagina '%(title)s' is ingediend ter goedkeuring in beoordelingsfase '%(task)s'.

en: You can preview the page here:
nl: Je kunt hier een voorbeeld van de pagina bekijken:

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is ingediend ter goedkeuring in beoordelingsfase '%(task)s'.

en: You can preview the %(model_name)s here:
nl: %(model_name)s voorbeeld kan hier bekeken worden:

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
nl: De pagina '%(title)s' is ingediend ter goedkeuring in beoordelingsfase '%(task)s'.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is ingediend ter goedkeuring in beoordelingsfase '%(task)s'.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
nl: De pagina '%(title)s' is ter goedkeuring ingediend in beoordelingsfase '%(task)s'

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
nl: %(model_name)s '%(title)s' is ingediend ter goedkeuring in beoordelingsfase '%(task)s'.

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
nl: %(editor)sheeft opmerkingen op '%(title)s' gewijzigd.

en: New comments
nl: Nieuwe opmerkingen

en: Resolved comments
nl: Opgeloste opmerkingen

en: Deleted comments
nl: Verwijderde opmerkingen

en: New replies
nl: Nieuwe reacties

en: New replies to:
nl: Nieuwe reacties op:

en: New comments:
nl: Nieuwe opmerkingen:

en: Resolved comments:
nl: Opgeloste opmerkingen:

en: Deleted comments:
nl: Verwijderde opmerkingen:

en: New replies:
nl: Nieuwe reacties:

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
nl: %(editor)sheeft opmerkingen op '%(title)s' gewijzigd

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
nl: De pagina '%(title)s' is goedgekeurd in workflow '%(workflow)s'.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is goedgekeurd in workflow '%(workflow)s'.

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
nl: De pagina '%(title)s' is goedgekeurd in '%(workflow)s'.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is goedgekeurd in '%(workflow)s'.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
nl: De pagina '%(title)s' is afgekeurd in '%(task)s' in workflow '%(workflow)s' door %(rejector)s.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
nl: De pagina '%(title)s' is afgekeurd in '%(task)s' in workflow '%(workflow)s'.

en: The following comment was left: "%(comment)s"
nl: De volgende reactie is toegevoegd: "%(comment)s"

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
nl: %(model_name)s '%(title)s' is afgewezen tijdens '%(task)s' in workflow '%(workflow)s' door %(rejector)s.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is afgewezen tijdens '%(task)s' in workflow '%(workflow)s'.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
nl: De pagina '%(title)s' is afgekeurd in '%(workflow)s'.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is afgewezen tijdens '%(workflow)s'.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
nl: De pagina '%(title)s' is ingediend ter goedkeuring in workflow '%(workflow)s' door %(requester)s.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
nl: De pagina '%(title)s' is ingediend ter goedkeuring in workflow '%(workflow)s'.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
nl: %(model_name)s '%(title)s' is ingediend ter goedkeuring in workflow '%(workflow)s' door %(requester)s.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
nl: %(model_name)s '%(title)s' is ingediend ter goedkeuring in workflow '%(workflow)s'.

en: The page "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
nl: De pagina '%(title)s' is ingediend in workflow '%(workflow)s'

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
nl: %(model_name)s '%(title)s' is ingediend in workflow '%(workflow)s'

en: Changing the privacy for this page has been disabled.
nl: Wijzigingen aan de pagina-privacy zijn uitgeschakeld.

en: Publishing…
nl: Bezig met publiceren...

en: Publish this version
nl: Publiceer deze versie

en: Saving…
nl: Bezig met opslaan…

en: Replace current draft
nl: Vervang huidig concept

en: Save draft
nl: Bewaar concept

en: Create a page in %(title)s
nl: Maak een pagina in %(title)s

en: Create a page in
nl: Maak een pagina in

en: Choose which type of page you'd like to create.
nl: Kies wat voor type pagina je wilt maken.

en: Sorry, you cannot create a page at this location.
nl: Sorry, je kan geen pagina aanmaken op deze locatie.

en: Pages using %(page_type)s
nl: Pagina's van het type '%(page_type)s'

en: Delete 1 page | Delete %(counter)s pages
nl[0]: Verwijder 1 pagina
nl[1]: Verwijder %(counter)s pagina's

en: Are you sure you want to delete these pages?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina's wilt verwijderen?

en: This will also delete one more subpage. | This will also delete %(counter)s more subpages.
nl[0]: 1 onderliggende pagina zal ook verwijderd worden.
nl[1]: %(counter)s onderliggende pagina's zullen ook verwijderd worden.

en: You don't have permission to delete this page | You don't have permission to delete these pages
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om deze pagina te verwijderen
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om deze pagina's te verwijderen

en: Move 1 page | Move %(counter)s pages
nl[0]: Verplaats 1 pagina
nl[1]: Verplaats %(counter)s pagina's

en: Move
nl: Verplaats

en: Are you sure you want to move these pages?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina's wilt verplaatsen?

en: This page has one child page | This page has %(counter)s child pages
nl[0]: Deze pagina heeft 1 onderliggende pagina.
nl[1]: Deze pagina heeft %(counter)s onderliggende pagina's.

en: You don't have permission to move this page | You don't have permission to move these pages
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om deze pagina te verplaatsen
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om deze pagina's te verplaatsen

en: The following page cannot be moved to %(dest_title)s | The following pages cannot be moved to %(dest_title)s
nl[0]: De volgende pagina kan niet naar %(dest_title)s verplaatst worden
nl[1]: De volgende pagina's kunnen niet naar %(dest_title)s verplaatst worden

en: The following page cannot be moved due to duplicate slug | The following pages cannot be moved due to duplicate slugs
nl[0]: Deze pagina kan niet verplaatst worden vanwege een dubbele slug
nl[1]: Deze pagina's kunnen niet verplaatst worden vanwege een dubbele slug

en: There is no valid destination page for these pages
nl: Er bestaat geen geldige bestemmingspagina voor deze pagina's

en: Yes, move these pages
nl: Ja, verplaats deze pagina's

en: No, don't move
nl: Nee, niet verplaatsen

en: Publish 1 page | Publish %(counter)s pages
nl[0]: Publiceer 1 pagina
nl[1]: Publiceer %(counter)s pagina's

en: Are you sure you want to publish these pages?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina's wilt publiceren?

en: This page has one unpublished subpage | This page has %(counter)s unpublished subpages
nl[0]: Deze pagina heeft 1 onderliggende pagina die niet gepubliceerd is
nl[1]: Deze pagina heeft %(counter)s onderliggende pagina's die niet gepubliceerd zijn

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om deze pagina te publiceren
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om deze pagina's te publiceren

en: Yes, publish
nl: Ja, publiceer

en: No, don't publish
nl: Nee, niet publiceren

en: Unpublish 1 page | Unpublish %(counter)s pages
nl[0]: Publicatie intrekken van 1 pagina
nl[1]: Publicatie intrekken van %(counter)s pagina's

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
nl: Weet je zeker dat je de publicatie van deze pagina's ongedaan wil maken?

en: This page has one subpage | This page has %(counter)s subpages
nl[0]: Deze pagina heeft 1 onderliggende pagina
nl[1]: Deze pagina heeft %(counter)s onderliggende pagina's

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
nl[0]: Je hebt niet de juiste rechten om de publicatie van deze pagina ongedaan te maken
nl[1]: Je hebt niet de juiste rechten om de publicatie van deze pagina's ongedaan te maken

en: Yes, unpublish
nl: Ja, trek de publicatie in

en: Convert alias %(title)s
nl: Converteer alias %(title)s

en: Convert alias
nl: Converteer alias

en: Are you sure you want to convert this alias into an ordinary page?
nl: Weet je zeker dat je deze alias naar een gewone pagina wilt converteren?

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Yes, convert it
nl: Ja, converteer het

en: No, leave it as an alias
nl: Nee, laat het een alias blijven

en: Delete %(title)s
nl: Verwijder %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina wilt verwijderen?

en: Deleting this page will also delete %(descendant_count)s child page. | Deleting this page will also delete %(descendant_count)s more child pages.
nl[0]: Deze pagina verwijderen zal ook %(descendant_count)s onderliggende pagina verwijderen.
nl[1]: Deze pagina verwijderen zal ook %(descendant_count)s onderliggende pagina's verwijderen.

en: It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
nl[0]: Er zal ook 1 vertaling van deze pagina en %(translation_descendant_count)s onderliggende vertaalde pagina verwijderd worden.
nl[1]: Er zal ook 1 vertaling van deze pagina en %(translation_descendant_count)s onderliggende vertaalde pagina's verwijderd worden.

en: It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
nl[0]: Er zullen ook %(translation_count)s vertalingen van deze pagina en %(translation_descendant_count)s onderliggende vertaalde pagina verwijderd worden.
nl[1]: Er zullen ook %(translation_count)s vertalingen van deze pagina en %(translation_descendant_count)sonderliggende vertaalde pagina's verwijderd worden.

en: It will also delete %(translation_count)s translation. | It will also delete %(translation_count)s translations.
nl[0]: Er zal ook %(translation_count)s vertaling verwijderd worden
nl[1]: Er zullen ook %(translation_count)s vertalingen verwijderd worden

en: Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
nl[0]: Deze pagina verwijderen zal ook 1 vertaling en %(translation_descendant_count)s onderliggende vertaalde pagina verwijderen
nl[1]: Deze pagina verwijderen zal ook 1 vertaling en %(translation_descendant_count)s onderliggende vertaalde pagina's verwijderen

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
nl[0]: Deze pagina verwijderen zal ook %(translation_count)s vertalingen en %(translation_descendant_count)s onderliggende vertaalde pagina verwijderen
nl[1]: Deze pagina verwijderen zal ook %(translation_count)s vertalingen en %(translation_descendant_count)s onderliggende vertaalde pagina's verwijderen

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translation of this page. | This will also delete %(descendant_count)s more child pages. Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations of this page.
nl[0]: Er zal ook %(translation_count)s vertaling van deze pagina verwijderd worden.
nl[1]: Er zullen ook %(descendant_count)s onderliggende pagina's verwijderd worden. Ook zullen %(translation_count)s vertalingen van deze pagina worden verwijderd.

en: This action will delete total <b>%(total_pages)s</b> pages.
nl: Deze actie zal in totaal <b>%(total_pages)s</b> pagina's verwijderen.

en: Please type <b>%(wagtail_site_name)s</b> to confirm.
nl: Typ alsjeblieft <b>%(wagtail_site_name)s</b> om te bevestigen.

en: Yes, delete it
nl: Ja, verwijderen

en: No, don't delete it
nl: Nee, niet verwijderen

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
nl: Je kunt de publicatie van deze pagina ook <a href="%(unpublish_url)s">intrekken</a>. Dit zorgt ervoor dat de pagina niet meer publiekelijk zichtbaar is en u kunt de pagina later bewerken of opnieuw publiceren.

en: Move %(title)s
nl: Verplaats %(title)s

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina wilt verplaatsen naar '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
nl: Weet je zeker dat je deze en alle onderliggende pagina's wilt verplaatsen naar '%(title)s'?

en: This will also move one translation of this page and its child pages | This will also move %(translations_to_move_count)s translations of this page and their child pages
nl[0]: Er zal ook één vertaling en onderliggende pagina's verplaatst worden
nl[1]: Er zullen ook %(translations_to_move_count)s vertalingen en onderliggende pagina's verplaatst worden

en: Yes, move this page
nl: Ja, verplaats deze pagina

en: Are you sure you want to unpublish this page?
nl: Weet je zeker dat je de publicatie van deze pagina wilt intrekken?

en: This will also unpublish one translation of the page. | This will also unpublish all %(translation_count)s translations of the page.
nl[0]: De publicatie van één vertaling van deze pagina zal worden ingetrokken.
nl[1]: De publicatie van %(translation_count)s vertalingen van deze pagina zullen worden ingetrokken.

en: This page has one subpage and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too
nl[0]: Deze pagina heeft één onderliggende pagina en de vertalingen hiervan hebben in totaal één onderliggende pagina. Publicatie van deze pagina's ook intrekken?
nl[1]: Deze pagina heeft %(live_descendant_count)s onderliggende pagina's en de vertalingen hiervan hebben in totaal één onderliggende pagina. Publicatie van deze pagina's ook intrekken?

en: This page has one child page and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too
nl[0]: Deze pagina heeft één onderliggende pagina en de vertalingen hiervan hebben in totaal %(translation_descendant_count)s onderliggende vertaalde pagina's. Publicatie van deze pagina's ook intrekken?
nl[1]: Deze pagina heeft %(live_descendant_count)s onderliggende pagina's en de vertalingen hiervan hebben in totaal %(translation_descendant_count)s onderliggende vertaalde pagina's. Publicatie van deze pagina's ook intrekken?

en: This page has one subpage. Unpublish this too | This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
nl[0]: Deze pagina heeft 1 onderliggende pagina. Hiervan ook de publicatie intrekken?
nl[1]: Deze pagina heeft %(live_descendant_count)s onderliggende pagina's. Hiervan ook de publicatie intrekken?

en: Publish page
nl: Publiceer pagina

en: This page was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
nl: Deze pagina behoeft wijzigingen, volgens <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.

en: This page is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
nl: Deze pagina is momenteel op <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
nl: Deze pagina publiceren zal de huidige workflow annuleren.

en: Would you still like to publish this page?
nl: Wil je nog altijd deze pagina publiceren?

en: Copy %(title)s
nl: Kopieer %(title)s

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy this page
nl: Kopieer deze pagina

en: This page is an alias of another page.
nl: Deze pagina is een alias van een andere pagina.

en: Edit original page
nl: Originele pagina bewerken

en: Convert this alias into an ordinary page
nl: Converteer deze alias naar een normale pagina

en: The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
nl: Het hoofdniveau is waar u nieuwe sites aan uw Wagtail-installatie kunt toevoegen. Pagina's die hier aangemaakt zijn zullen pas bereikbaar zijn wanneer ze aan een site zijn toegevoegd.

en: Configure a site now.
nl: Stel nu een site in.

en: If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
nl: Als je aan een bestaande site pagina's wilt toevoegen kan je die het beste als onderliggende pagina van de homepage aanmaken.

en: Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
nl: Pagina's die hier aangemaakt worden zullen niet bereikbaar zijn. Om een pagina aan een bestaande site toe te voegen kunt u deze het beste als onderliggende pagina van de homepage aanmaken.

en: There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
nl: Er is geen site ingesteld voor deze locatie. Pagina's die hier aangemaakt worden zijn niet toegankelijk voordat er een site voor deze locatie is ingesteld.

en: There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
nl: Er is geen site ingesteld voor deze locatie. Pagina's die hier aangemaakt worden zijn niet toegankelijk.

en: Select all pages in listing
nl: Selecteer alle pagina's in lijst

en: This page is locked, by you, to further editing
nl: Deze pagina is door jou vergrendeld voor verdere bewerking.

en: This page is locked to further editing
nl: Deze pagina is vergrendeld om verdere wijzigingen te voorkomen.

en: Explore child pages of '%(title)s'
nl: Bekijk de onderliggende pagina's van '%(title)s'

en: Add a child page to '%(title)s'
nl: Voeg een onderliggende pagina toe aan '%(title)s'

en: Drag
nl: Sleep

en: Item %(index)s of %(total)s
nl: Item %(index)s van %(total)s

en: Disable ordering of child pages
nl: Schakel ordening van onderliggende pagina's uit

en: Sort
nl: Sorteer

en: Enable ordering of child pages
nl: Schakel ordening van onderliggende pagina's in

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s across entire site.
nl: %(start_index)s-%(end_index)s van %(items_count)s over de hele site.

en: No results across entire site.
nl: Geen resultaten in site

en: Search in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'
nl: Zoeken in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
nl: %(start_index)s-%(end_index)s van %(items_count)s in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: No results in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
nl: Geen resultaten in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: Search the whole site
nl: Zoek door de hele site

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s
nl: %(start_index)s-%(end_index)s van %(items_count)s

en: Pagination
nl: Pagineren

en: Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
nl: Pagina %(page_number)s van %(num_pages)s.

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: This page is protected from public view
nl: Deze pagina is beveiligd voor het publiek

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Add child page
nl: Voeg onderliggende pagina toe

en: Page types
nl: Pagina types

en: There is one matching page | There are %(counter)s matching pages
nl[0]: Er is één overeenkomstige pagina
nl[1]: Er zijn %(counter)s overeenkomstige pagina's

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
nl: Helaas, geen pagina-overeenkomst <em>%(query_string)s</em>

en: Enter a search term above
nl: Voer hierboven een zoekterm in.

en: Add %(label)s
nl: Voeg %(label)s toe

en: Move up
nl: Verplaats naar boven

en: Move down
nl: Verplaats naar beneden

en: Choose when this %(model_name)s should go live and/or expire
nl: Kies wanneer '%(model_name)s' gepubliceerd moet worden en/of verloopt

en: Choose when this page should go live and/or expire
nl: Kies wanneer deze pagina live moet gaan en/of moet verlopen

en: This publishing schedule will only take effect after you select the "Publish" option
nl: Dit publicatieschema wordt pas van kracht nadat je op 'publiceren' hebt geklikt

en: Anyone with editing permissions can create schedules
nl: Iedereen met bewerkingsrechten kan schema's maken

en: But only those with publishing permissions can make them effective.
nl: Maar alleen degenen met publicatie-permissies kunnen ze effectief maken.

en: Set publishing schedule
nl: Schema voor publicatie vaststellen

en: Save schedule
nl: Schema opslaan

en: Collection management permissions
nl: Collectie beheer machtigingen

en: Add a collection permission
nl: Voeg een collectie-machtiging toe

en: Last published
nl: Voor het laatst gepubliceerd

en: Last published by
nl: Voor het laatst gepubliceerd door

en: No pages found.
nl: Geen pagina's gevonden.

en: No pages match this report's criteria.
nl: Geen pagina's komen overeen met de rapport-criteria.

en: Updated
nl: Gewijzigd

en: Pages
nl: Pagina's

en: Last edited page
nl: Laatst bewerkte pagina

en: Last edit
nl: Laatste bewerking

en: Locking status
nl: Vergrendelingsstatus

en: Locked by <b>you</b> at <b>%(locking_date)s</b>
nl: Vergrendeld door <b>jou</b> op <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked by <b>%(locked_by)s</b> at <b>%(locking_date)s</b>
nl: Vergrendeld door <b>%(locked_by)s</b> op <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked at <b>%(locking_date)s</b>
nl: Vergrendeld op <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: No locked pages found.
nl: Geen vergrendelde pagina's gevonden.

en: No page types found.
nl: Geen pagina types gevonden.

en: Name
nl: Naam

en: Action
nl: Actie

en: User
nl: Gebruiker

en: Date / Time
nl: Datum / tijd

en: Edit this item
nl: Wijzig item

en: No log entries found.
nl: Geen logboekvermeldingen gevonden.

en: Page/Snippet
nl: Pagina/Snippet

en: Requested by
nl: Aangevraagd door

en: Started at
nl: Gestart op

en: Incomplete task
nl: Incomplete taak

en: No pages/snippets have been submitted for moderation yet
nl: Er zijn nog geen pagina's/snippets ingediend ter goedkeuring

en: Completed at
nl: Afgerond op

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
nl: Pagina %(page_num)s van %(total_pages)s.

en: Edit account avatar
nl: Bewerk account avatar

en: Toggle breadcrumbs
nl: Toon/verberg kruimelpad

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Close dialog
nl: Sluit dialoog

en: You saved a new version in another window
nl: Je hebt een nieuwere versie opgeslagen in een ander venster

en: System
nl: Systeem

en: %(user_name)s saved a new version
nl: %(user_name)s heeft een nieuwere versie opgeslagen

en: Refresh
nl: Herladen

en: You have unsaved changes in another window
nl: Je heb niet-opgeslagen wijzigingen in een ander venster

en: %(user_name)s has unsaved changes
nl: %(user_name)s heeft niet-opgeslagen wijzigingen

en: Currently viewing
nl: Momenteel actief

en: One other user is currently viewing | %(num_user)s other users are currently viewing
nl[0]: Een andere gebruiker is nu actief
nl[1]: %(num_user)s andere gebruikers zijn nu actief

en: Proceeding will overwrite the changes you made in that window. Refreshing the page will show you the new changes, but you will lose any of your unsaved changes in the current window.
nl: Je hebt wijzigingen opgeslagen in een ander venster. Als je verder gaat in dit venster worden deze wijzigingen overschreven. Je kunt de pagina herladen om nieuwe wijzigingen op te halen maar daarmee gaan wijzigingen die je hier gemaakt hebt verloren.

en: Proceeding will overwrite the changes made by %(user_name)s. Refreshing the page will show you the new changes, but you will lose any of your unsaved changes.
nl: %(user_name)s heeft wijzigingen opgeslagen. Deze wijzigingen worden overschreven als je verder gaat. Je kunt de pagina herladen om nieuwe wijzigingen op te halen maar daarmee gaan wijzigingen die je hier gemaakt hebt verloren.

en: Refreshing the page means you will lose any unsaved changes
nl: Als je de pagina herlaadt, gaan niet-opgeslagen wijzigingen verloren

en: Refresh page
nl: Herlaad pagina

en: Continue
nl: Verder

en: Refresh the page
nl: Herlaad de pagina

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Add comment
nl: Voeg opmerking toe

en: Show filters
nl: Toon filters

en: Filter by
nl: Filter op

en: Back
nl: Terug

en: History
nl: Geschiedenis

en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: All keyboard shortcuts
nl: Alle sneltoetsen

en: Section
nl: Sectie

en: Keyboard shortcut
nl: Sneltoets

en: Current page status:
nl: Huidige paginastatus:

en: Visit the live page
nl: Bezoek de live pagina

en: Visible to all. Visit the live page
nl: Zichtbaar voor iedereen. Bekijk de live-versie.

en: Visible to all
nl: Zichtbaar voor iedereen

en: Private. Visit the live page
nl: Afgeschermd. Bekijk de live-versie.

en: Toggle section
nl: Toon/verberg sectie

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
nl: Weet je zeker dat je deze versie niet meer wilt inplannen?

en: Yes, unschedule
nl: Ja, stop met planning

en: No, don't unschedule
nl: Nee, niet stoppen met plannen

en: Other searches
nl: Andere zoekacties

en: Side panels
nl: Zijpanelen

en: Toggle side panel
nl: Toon/verberg zijbalk

en: Side panel width
nl: Breedte van linkerkolom

en: Show issue
nl: Toon probleem

en: Content metrics
nl: Content statistieken

en: Words
nl: Woorden

en: Reading time
nl: Geschatte leestijd

en: Issues found
nl: Problemen gevonden

en: Comment notifications
nl: Opmerkingen notificaties

en: Locale:
nl: Taalregio:

en: Available in %(translations_total)s locales
nl: Beschikbaar in %(translations_total)s taalregio's

en: No other translations
nl: Geen andere vertalingen

en: Switch locales
nl: Taal wijzigen

en: Locking:
nl: Vergrendelen:

en: Unlocked
nl: Ontgrendeld

en: Anyone can edit this %(model_name)s – lock it to prevent others from editing
nl: %(model_name)s kan door iedereen bewerkt worden. Vergrendel om te voorkomen dat anderen wijzigingen kunnen maken.

en: Anyone can edit this %(model_name)s
nl: %(model_name)s kan door iedereen bewerkt worden

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Page visibility:
nl: Paginazichtbaarheid

en: Once live anyone can view
nl: Eenmaal live kan iedereen deze bekijken

en: Not visible to the public
nl: Niet openbaar

en: Choose who can view the live version of this page
nl: Kies wie de live versie van deze pagina kan bekijken

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
nl: Wijzigingen in de zichtbaarheid hebben ook effect op alle onderliggende pagina's van deze pagina.

en: Usage
nl: Gebruik

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
nl[0]: %(usage_count)s keer gebruikt
nl[1]: %(usage_count)s keer gebruikt

en: Expiry:
nl: Vervaldatum:

en: Edit schedule
nl: Schema bewerken

en: In Moderation
nl: ter beoordeling

en: View details
nl: Bekijk details

en: by %(user)s
nl: door %(user)s

en: View history
nl: Bekijk historie

en: Invalid schedule
nl: Publicatieschema is niet geldig

en: Go-live:
nl: Live-gang:

en: Once published:
nl: Eenmaal gepubliceerd:

en: No publishing schedule set
nl: Geen schema voor publicatie vastgesteld

en: Set schedule
nl: Stel schema in

en: Preview in new tab
nl: Voorvertoning in een nieuw tabblad

en: Loading
nl: Laden

en: Refreshing…
nl: Herladen...

en: Preview is out of date
nl: Voorvertoning is verouderd

en: Correct the validation errors to resume preview (saving will highlight errors)
nl: Corrigeer de validatiefouten om door te gaan met voorvertoning (opslaan zal de fouten markeren)

en: Preview mode
nl: Voorvertoning modus

en: First published
nl: Voor het eerst gepubliceerd

en: Save your changes before leaving
nl: Sla je wijzigingen op voordat je deze pagina verlaat

en: You have <span>unsaved edits</span>
nl: Je hebt <span> niet-opgeslagen wijzigingen</span>

en: You have <span>unsaved comments</span>
nl: Je hebt <span>niet-opgeslagen opmerkingen</span>

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
nl: Je hebt <span>niet-opgeslagen wijzigingen</span> en <span>opmerkingen</span>

en: This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s time. | This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s times.
nl[0]: Er bestaat %(usage_count)s verwijzing naar %(model_name)s.
nl[1]: Er bestaan %(usage_count)s verwijzingen naar %(model_name)s.

en: One or more references to this %(model_name)s prevent it from being deleted.
nl: %(model_name)s kan niet verwijderd worden omdat er een of meer verwijzingen naar bestaan.

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
nl: Aangevraagd door <b>%(modified_by)s</b>

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
nl: Gestart op <b>%(started_at)s</b>

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Initial Revision
nl: Initiële revisie

en: Edited
nl: Gewijzigd

en: %(action)s by <b>%(who)s</b> at <b>%(at)s</b>
nl: %(action)sdoor <b>%(who)s</b> op <b>%(at)s</b>

en: %(action)s at <b>%(at)s</b>
nl: %(action)s op <b>%(at)s</b>

en: with comment:
nl: met opmerking:

en: Workflow started
nl: Workflow gestart

en: Workflow completed
nl: Workflow afgerond

en: %(action)s by <b>%(who)s</b>
nl: %(action)s door <b>%(who)s</b>

en: Approved task
nl: Goedgekeurde taak

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
nl: Deze pagina is nog niet ingediend voor beoordeling

en: This %(model_name)s hasn't been submitted for moderation yet
nl: %(model_name)s is nog niet ter goedkeuring ingediend

en: JavaScript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br /> Here are the <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
nl: Javascript is uitgeschakeld, maar om Wagtail te kunnen gebruiken dient JavaScript ingeschakeld te zijn. <br /><a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">De instructies om javascript in te schakelen zijn hier te vinden</a>.

en: Skip to main content
nl: Ga naar de inhoud

en: View Wagtail quick actions
nl: Bekijk Wagtail snel acties

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Add a child page
nl: Voeg een onderliggende pagina toe

en: Show in Explorer
nl: Toon in verkenner

en: This workflow is currently in progress on %(workflow_states_in_progress)s pages. Deleting this workflow will cancel moderation on these page. Are you sure you want to delete this workflow?
nl: Deze workflow is momenteel in gebruik voor %(workflow_states_in_progress)s pagina's. Het verwijderen van deze workflow zal voor deze pagina's het goedkeuringsproces annuleren. Weet je desondanks zeker dat je deze workflow wilt verwijderen?

en: No
nl: Nee

en: Are you sure you want to disable this workflow?
nl: Weet je zeker dat je deze workflow wilt uitschakelen?

en: Yes, disable
nl: Ja, uitschakelen

en: Are you sure you want to disable this task?
nl: Weet je zeker dat je deze taak wilt uitschakelen?

en: Assign your workflow to pages
nl: Ken je workflow toe aan pagina's

en: Assign your workflow to snippets
nl: Wijs je workflow toe aan snippets

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
nl: Workflows zijn ook van toepassing op onderliggende pagina's. Als je hier een pagina selecteert, dan gebruiken onderliggende pagina's dezelfde workflow. Zie <a href="%(workflow_pages_url)s">de lijst met pagina's</a> waarop de workflow van toepassing is.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
nl: Deze workflow is uitgeschakeld en kan daarom niet aan pagina's worden toegewezen.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any snippets.
nl: Deze workflow is uitgeschakeld en kan daarom niet aan snippets worden toegewezen.

en: Used on the following active workflows
nl: Gebruikt in de volgende actieve workflows

en: Not used
nl: Niet gebruikt

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
nl[0]: +%(counter)s meer
nl[1]: +%(counter)s meer

en: Assigned pages
nl: Toegewezen pagina's

en: Page
nl: Pagina

en: Assign to another page
nl: Wijs toe aan een andere pagina

en: Step %(step_number)s
nl: Stap %(step_number)s

en: 1 page | %(counter)s pages
nl[0]: 1 pagina
nl[1]: %(counter)s pagina's

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
nl: Er zijn nog geen workflows aangemaakt. <a href="%(add_url)s">Voeg toe</a>.

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
nl: Er zijn geen actieve workflows. <a href="%(add_url)s">Voeg toe</a>

en: Choose which type of task you'd like to create.
nl: Kies het type taak dat je wil aanmaken.

en: Choose a task
nl: Kies een taak

en: New
nl: Nieuw

en: Existing
nl: Bestaand

en: Choose a different task type
nl: Kies een ander type taak

en: Creating…
nl: Aanmaken...

en: Create
nl: Toevoegen

en: Task type
nl: Taak-type

en: Used on
nl: Gebruikt op

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
nl: Helaas, geen taken komen overeen met "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any tasks.
nl: Je hebt nog geen taken aangemaakt.

en: Why not <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>create one now</a>?
nl: <a class="create-one-now" href="#tab-new" role="tab">Maak er nu een aan!</a>.

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
nl: Er zijn nog geen taken aangemaakt. Waarom <a href="%(add_url)s">voeg je er niet één toe</a>?

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
nl: Er zijn ingeschakelde taken. <a href="%(add_url)s">Voeg toe</a> ?

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Not started
nl: Niet gestart

en: Changes requested by %(requested_by)s
nl: Wijzigingen aangevraagd door %(requested_by)s

en: Changes requested
nl: Wijzigingen gevraagd

en: Approved by %(approved_by)s
nl: Goedgekeurd door %(approved_by)s

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: See full history
nl: Zie volledige geschiedenis

en: More
nl: Meer

en: More bulk actions
nl: Meer bulkacties

en: 0 minutes
nl: 0 minuten

en: just now
nl: zojuist

en: %(time_period)s ago
nl: %(time_period)s geleden

en: at %(time)s by %(user_display_name)s
nl: om %(time)s door %(user_display_name)s

en: at %(time)s
nl: om %(time)s

en: %(time)s by %(user_display_name)s
nl: %(time)s door %(user_display_name)s

en: %(time_period)s ago by %(user_display_name)s
nl: %(time_period)s geleden door %(user_display_name)s

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Changes requested %(finished_at)s
nl: Wijzigingsverzoek %(finished_at)s

en: Sent to %(task_name)s %(started_at)s
nl: Verstuurd naar %(task_name)s %(started_at)s

en: %(status_display)s %(task_name)s %(started_at)s
nl: %(status_display)s%(task_name)s%(started_at)s

en: Common actions
nl: Veel gebruikte acties

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste and match style
nl: Plakken en opmaak overnemen

en: Paste without formatting
nl: Plakken zonder opmaak

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Redo
nl: Opnieuw doen

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Text content
nl: Binnen een tekstvak

en: Insert or edit a link
nl: Link invoegen of wijzigen

en: Text formatting
nl: Tekst opmaken

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Strike-through
nl: Doorstrepen

en: Toggle status
nl: Toon/verberg status

en: Referenced %(count)s time | Referenced %(count)s times
nl[0]: %(count)s verwijzing
nl[1]: %(count)s verwijzingen

en: Toggle comments
nl: Toon/verberg opmerkingen

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Toggle checks
nl: Checks aan/uitzetten

en: Toggle preview
nl: Toon/verberg voorvertoning

en: Sort by '%(label)s' in ascending order.
nl: Sorteer '%(label)s' op oplopende volgorde.

en: Sort by '%(label)s' in descending order.
nl: Sorteer '%(label)s' op aflopende volgorde.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
nl: Sorteer onderliggende pagina's van '%(parent)s' op '%(label)s' in oplopende volgorde.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
nl: Sorteer onderliggende pagina's van '%(parent)s' op '%(label)s' in aflopende volgorde.

en: Button text is empty
nl: Knop tekst is leeg

en: Use meaningful text for screen reader users
nl: Gebruik betekenisvolle tekst voor gebruikers met een schermlezer

en: Empty heading found
nl: Lege kop gevonden

en: Table header text is empty
nl: Tabel kop tekst is leeg

en: Empty frame title found
nl: Lege frame titel gevonden

en: Use a meaningful title for screen reader users
nl: Gebruik betekenisvolle tekst voor gebruikers met een schermlezer

en: Incorrect heading hierarchy
nl: Verkeerd gebruik kopniveaus

en: Avoid skipping levels
nl: Voorkom dat er niveaus worden overgeslagen

en: Input button text is empty
nl: Invoerknop tekst is leeg

en: Link text is empty
nl: Link tekst is leeg

en: Misusing paragraphs as headings
nl: Paragrafen gebruikt als koppen

en: Use proper heading tags
nl: Gebruik de daarvoor bedoelde kop-tags

en: Image alt text has inappropriate pattern
nl: Afbeelding alt tekst bevat een verdacht patroon

en: Use meaningful text
nl: Gebruik betekenisvolle tekst

en: Profile
nl: Profiel

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Name and Email
nl: Naam en e-mail

en: Profile picture
nl: Profielfoto

en: Theme preferences
nl: Thema voorkeuren

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Your account settings have been changed successfully!
nl: Je accountinstellingen zijn succesvol opgeslagen!

en: You have been successfully logged out.
nl: Je bent succesvol uitgelogd.

en: Collections
nl: Collecties

en: Add a collection
nl: Voeg een collectie toe

en: Add collection
nl: Voeg collectie toe

en: Collection '%(object)s' created.
nl: Collectie '%(object)s' is aangemaakt.

en: Collection '%(object)s' updated.
nl: Collectie '%(object)s' is gewijzigd.

en: The collection could not be saved due to errors.
nl: De collectie kon vanwege fouten niet worden opgeslagen.

en: Collection '%(object)s' deleted.
nl: Collectie '%(object)s' is verwijderd.

en: Delete collection
nl: Verwijder collectie

en: Are you sure you want to delete this collection?
nl: Weet je zeker dat je deze collectie wilt verwijderen?

en: No %(model_name)s match your query.
nl: Geen %(model_name)s matchen met je zoekopdracht

en: There are no %(model_name)s to display.
nl: Er zijn geen %(model_name)s om te tonen.

en: Live version
nl: Live versie

en: Current draft
nl: Huidig concept

en: Review this version
nl: Beoordeel deze versie

en: Compare with current version
nl: Vergelijk met huidige versie

en: Cancel scheduled publish
nl: Cancel geplande publicatie

en: Workflow history
nl: Workflow-geschiedenis

en: Workflow progress
nl: Workflow-voortgang

en: Edit / Review
nl: Bewerken / beoordelen

en: %(model_name)s '%(title)s' is now unlocked.
nl: %(model_name)s '%(title)s' is nu ontgrendeld.

en: The %(model_name)s could not be saved as it is locked
nl: %(model_name)s is vergrendeld en kan niet worden opgeslagen

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
nl: %(model_name)s '%(object)s' bijgewerkt.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
nl: %(model_name)s '%(object)s' aangemaakt.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
nl: %(model_name)s '%(object)s' is ingepland voor publicatie.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and scheduled for publishing.
nl: %(model_name)s '%(object)s' is aangemaakt en gepland om live te gaan.

en: %(model_name)s '%(object)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
nl: %(model_name)s '%(object)s' is live en deze versie is gepland voor publicatie.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated and published.
nl: %(model_name)s '%(object)s' gewijzigd en gepubliceerd.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and published.
nl: %(model_name)s '%(object)s' aangemaakt en gepubliceerd.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been submitted for moderation.
nl: %(model_name)s '%(object)s' is ingediend ter goedkeuring.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and submitted for moderation.
nl: %(model_name)s '%(object)s' is aangemaakt en ingediend ter goedkeuring.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been restarted.
nl: Workflow voor %(model_name)s '%(object)s' is opnieuw gestart.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been cancelled.
nl: Workflow voor %(model_name)s '%(object)s' is geannuleerd.

en: You are viewing a previous version of this %(model_name)s from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
nl: Je bekijkt de vorige versie van %(model_name)s op <b>%(created_at)s</b> door %(user)s

en: %(model_name)s '%(object)s' has been replaced with version from %(timestamp)s.
nl: %(model_name)s '%(object)s' is vervangen door de versie van %(timestamp)s.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been published.
nl: Versie van %(timestamp)s van %(model_name)s '%(object)s' is gepubliceerd.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
nl: Versie van %(timestamp)s van %(model_name)s '%(object)s' is gepland voor publicatie.

en: %(related_model_name)s %(field_label)s
nl: %(related_model_name)s%(field_label)s

en: Edit '%(title)s'
nl: Wijzig '%(title)s'

en: Copy '%(title)s'
nl: Kopieer '%(title)s'

en: Inspect
nl: Inspecteer

en: Inspect '%(title)s'
nl: Inspecteer '%(title)s'

en: Delete '%(title)s'
nl: Verwijder '%(title)s'

en: More options for '%(title)s'
nl: Meer opties voor '%(title)s'

en: Add %(model_name)s
nl: %(model_name)s toevoegen

en: The %(model_name)s could not be created due to errors.
nl: %(model_name)s kon niet worden aangemaakt vanwege fouten.

en: New: %(model_name)s
nl: Nieuw: %(model_name)s

en: Editing
nl: Wijzigen

en: The %(model_name)s could not be saved due to errors.
nl: %(model_name)s kon niet worden opgeslagen vanwege fouten.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
nl: %(model_name)s '%(object)s' verwijderd.

en: Are you sure you want to delete this %(model_name)s?
nl: %(model_name)s zal worden verwijdert. Weet u het zeker?

en: Compare
nl: Vergelijk

en: Earliest
nl: Eerste

en: Latest
nl: Laatste

en: '%(object)s' unpublished.
nl: Publicatie van '%(object)s' ingetrokken.

en: Version %(revision_id)s of "%(object)s" unscheduled.
nl: Versie %(revision_id)s van '%(object)s' planning ongedaan gemaakt.

en: Unschedule
nl: Stop publicatie planning

en: revision %(revision_id)s of "%(object)s"
nl: revisie %(revision_id)s van '%(object)s'

en: Preview for %(block_label)s (%(block_type)s)
nl: Voorbeeld van %(block_label)s (%(block_type)s)

en: If you confirm deletion
nl: Als je verwijdering bevestigt

en: Field
nl: Veld

en: (Private %(object)s)
nl: (Privé %(object)s)

en: Edit this %(object)s
nl: Wijzig %(object)s

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation.
nl: %(model_name)s '%(title)s' wacht momenteel niet op goedkeuring.

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
nl: %(model_name)s '%(title)s'  wacht momenteel niet op goedkeuring in taak '%(task_name)s'.

en: Search all pages…
nl: Doorzoek alle pagina's...

en: Privacy is inherited from the ancestor page - %(ancestor_page)s
nl: Privacy-status wordt overgenomen van een bovenliggende pagina - %(ancestor_page)s

en: Delete selected pages
nl: Verwijder geselecteerde pagina's

note: Translators: This forms a message such as "1 page and 3 child pages have been deleted"
en: %(parent_pages)s and %(child_pages)s have been deleted
nl: %(parent_pages)s en %(child_pages)s zijn verwijderd

en: %(num_parent_objects)d page has been deleted | %(num_parent_objects)d pages have been deleted
nl[0]: %(num_parent_objects)d pagina is verwijderd
nl[1]: %(num_parent_objects)d pagina's zijn verwijderd

en: Select a new parent page
nl: Kies een nieuwe bovenliggende pagina

en: Move selected pages
nl: Verplaats geselecteerde pagina's

en: %(num_pages)d page has been moved | %(num_pages)d pages have been moved
nl[0]: %(num_pages)d pagina is verplaatst
nl[1]: %(num_pages)d pagina's zijn verplaatst

en: %(num_parent_objects)d page | %(num_parent_objects)d pages
nl[0]: %(num_parent_objects)d pagina
nl[1]: %(num_parent_objects)d pagina's

en: %(num_child_objects)d child page | %(num_child_objects)d child pages
nl[0]: %(num_child_objects)d onderliggende pagina
nl[1]: %(num_child_objects)d onderliggende pagina's

en: Publish selected pages
nl: Publiceer geselecteerde pagina's

note: Translators: This forms a message such as "1 page and 3 child pages have been published"
en: %(parent_pages)s and %(child_pages)s have been published
nl: %(parent_pages)s en %(child_pages)s zijn gepubliceerd

en: %(num_parent_objects)d page has been published | %(num_parent_objects)d pages have been published
nl[0]: %(num_parent_objects)d pagina is gepubliceerd
nl[1]: %(num_parent_objects)d pagina's zijn gepubliceerd

en: Unpublish selected pages
nl: Publicatie van geselecteerd pagina's intrekken

note: Translators: This forms a message such as "1 page and 3 child pages have been unpublished"
en: %(parent_pages)s and %(child_pages)s have been unpublished
nl: Publicatie van %(parent_pages)s en %(child_pages)s ingetrokken

en: %(num_parent_objects)d page has been unpublished | %(num_parent_objects)d pages have been unpublished
nl[0]: Publicatie van %(num_parent_objects)d pagina ingetrokken
nl[1]:  Publicatie %(num_parent_objects)d pagina's ingetrokken

en: Choose parent
nl: Kies bovenliggende pagina

en: Create a new %(model_name)s
nl: %(model_name)s aanmaken

en: Page '%(page_title)s' has been converted into an ordinary page.
nl: Pagina '%(page_title)s' is naar een normale pagina geconverteerd.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
nl: Pagina '%(page_title)s' en %(subpages_count)s onderliggende pagina's gekopieerd.

en: Page '%(page_title)s' copied.
nl: Pagina '%(page_title)s' gekopieerd.

en: View draft
nl: Bekijk concept

en: View live
nl: Bekijk live

en: Page '%(page_title)s' created.
nl: Pagina '%(page_title)s' is aangemaakt.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
nl: De pagina '%(page_title)s' is aangemaakt en ingepland voor publicatie.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
nl: Pagina '%(page_title)s' aangemaakt en gepubliceerd.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
nl: Pagina '%(page_title)s' aangemaakt en ingediend voor controle.

en: The page could not be created due to validation errors
nl: De pagina kon niet aangemaakt worden vanwege validatiefouten.

en: Page '%(page_title)s' deleted.
nl: Pagina '%(page_title)s' verwijderd.

en: Editing %(page_type)s
nl: Bewerk %(page_type)s

en: Page '%(page_title)s' has been replaced with version from %(previous_revision_datetime)s.
nl: Pagina '%(page_title)s' is vervangen met de versie van %(previous_revision_datetime)s.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
nl: Pagina '%(page_title)s' is gewijzigd.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
nl: Workflow van pagina '%(page_title)s' is geannuleerd.

en: Version from %(previous_revision_datetime)s of page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
nl: De versie van %(previous_revision_datetime)s van de pagina '%(page_title)s' is ingepland voor publicatie.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
nl: Pagina '%(page_title)s' is live en de versie is gepland voor publicatie.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
nl: De pagina '%(page_title)s' is ingepland voor publicatie.

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
nl: Versie van %(datetime)s van pagina '%(page_title)s' is gepubliceerd.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
nl: Pagina '%(page_title)s' is gepubliceerd.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
nl: Pagina '%(page_title)s' is ter goedkeuring ingediend.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
nl: Workflow van pagina '%(page_title)s' is opnieuw gestart.

en: The page could not be saved as it is locked
nl: De pagina kan niet worden opgeslagen omdat deze is vergrendeld.

en: The page could not be saved due to validation errors
nl: Deze pagina kon niet opgeslagen worden vanwege validatiefouten.

en: Is commenting action
nl: Actie is commentaar

en: Date updated
nl: Datum bijgewerkt

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Edited by
nl: Gewijzigd door

en: Has child pages
nl: Heeft onderliggende pagina's

en: Any
nl: Alles

en: Yes
nl: Ja

en: Page type
nl: Pagina type

en: Exploring
nl: Verkennen

en: Focus on the drag button and press up or down arrows to move the item, then press enter to submit the change.
nl: Focus de versleep-knop en gebruik de pijltje omhoog en omlaag toetsen om het item de verplaatsen. Druk vervolgens op de entertoets om de wijziging op te slaan.

en: '%(page_title)s' has been moved successfully.
nl: '%(page_title)s' is met success verplaatst.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
nl: Pagina '%(page_title)s' is nu geopend.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
nl: De slug '%(page_slug)s' is al in gebruik bij de geselecteerde bovenliggende pagina. Zorg dat de slug uniek is en probeer het opnieuw.

en: Page '%(page_title)s' moved.
nl: Pagina '%(page_title)s' is verplaatst.

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
nl: Je bekijkt nu een vorige versie van deze pagina van <b>%(created_at)s</b> door %(user)s

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
nl: Publicatie van pagina '%(page_title)s' is ingetrokken.

en: Pages using
nl: Pagina's van het type

en: Page types usage
nl: Pagina type gebruik

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
nl: De pagina '%(page_title)s' wacht momenteel niet op goedkeuring.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
nl: Pagina '%(page_title)s' is nu niet in afwachting van content goedkeuring in taak '%(task_name)s'.

en: Last published before
nl: Gepubliceerd voor

en: Aging pages
nl: Verouderende pagina's

en: Last published at
nl: Voor het laatst gepubliceerd op

en: Site history
nl: Site geschiedenis

en: Action type
nl: Actietype

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Locked pages
nl: Vergrendelde pagina's

en: Show
nl: Toon

en: Awaiting my review
nl: Wachten op mijn beoordeling

en: Page/Snippet ID
nl: Pagina/Snippet ID

en: Page/Snippet Type
nl: Pagina/Snippet Type

en: Page/Snippet Title
nl: Pagina/Snippet titel

en: By task
nl: Op taak

en: Workflow tasks
nl: Workflow taken

en: Requested By
nl: Aangevraagd door

en: By workflow
nl: Op workflow

en: Show disabled
nl: Toon ook uitgeschakelde

en: Add a workflow
nl: Voeg een workflow toe

en: Used by
nl: Gebruikt door

en: New workflow
nl: Nieuwe workflow

en: Workflow '%(object)s' created.
nl: Workflow '%(object)s' aangemaakt.

en: Editing workflow
nl: Workflow bewerken

en: Workflow '%(object)s' updated.
nl: Workflow '%(object)s' is gewijzigd.

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable workflow
nl: Workflow uitschakelen

en: Workflow '%(object)s' disabled.
nl: Workflow '%(object)s' uitgeschakeld.

en: This workflow is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this workflow will cancel moderation on this page/snippet. | This workflow is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this workflow will cancel moderation on these pages/snippets.
nl[0]: Deze workflow is in gebruik bij %(states_in_progress)d pagina / snippet. Deze workflow uitschakelen zal moderatie annuleren bij deze pagina / snippet.
nl[1]: Deze workflow is in gebruik bij %(states_in_progress)d pagina's/snippets. Deze workflow uitschakelen zal het goedkeuringsproces annuleren bij deze pagina's/snippets.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
nl: Workflow '%(workflow_name)s' ingeschakeld.

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
nl: Workflow verwijderd van pagina '%(page_title)s'.

en: New workflow task
nl: Nieuwe workflow taak

en: Task '%(object)s' created.
nl: Taak '%(object)s' aangemaakt.

en: Editing workflow task
nl: Workflow taak bewerken

en: Task '%(object)s' updated.
nl: Taak '%(object)s' gewijzigd.

en: Editing %(task_type)s
nl: Bewerken %(task_type)s

en: Disable task
nl: Schakel taak uit

en: Task '%(object)s' disabled.
nl: Taak '%(object)s' uitgeschakeld.

en: This task is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow. | This task is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow.
nl[0]: Deze taak is in gebruik bij %(states_in_progress)d pagina/snippet. Deze taak uitschakelen zal er voor zorgen dat de taak wordt overgeslagen in de workflow moderatie en dat deze niet geselecteerd kan worden als je een workflow aanpast.
nl[1]: Deze taak is in gebruik bij %(states_in_progress)d pagina's/snippets. Deze taak uitschakelen zal er voor zorgen dat de taak wordt overgeslagen in de workflow en dat deze niet geselecteerd kan worden als je een workflow aanpast.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
nl: Taak '%(task_name)s' ingeschakeld.

en: Choose another
nl: Kies een ander

en: Preview draft version of '%(title)s'
nl: Voorvertoning van conceptversie '%(title)s'

en: View live version of '%(title)s'
nl: Toon de live versie van '%(title)s'

en: Move page '%(title)s'
nl: Verplaats pagina '%(title)s'

en: Copy page '%(title)s'
nl: Kopieer pagina '%(title)s'

en: Delete page '%(title)s'
nl: Verwijder pagina '%(title)s'

en: Unpublish page '%(title)s'
nl: Trek publicatie van pagina '%(title)s' in.

en: View page history for '%(title)s'
nl: Bekijk de versiegeschiedenis voor '%(title)s'

en: Sort menu order
nl: Sortering aanpassen

en: Change ordering of child pages of '%(title)s'
nl: Verander volgorde van onderliggende pagina's van '%(title)s'

en: Heading %(level)d
nl: Kop %(level)d

en: Bulleted list
nl: Lijst met opsommingstekens

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: Blockquote
nl: Blokquote

en: Strikethrough
nl: Doorgestreept

en: Reports
nl: Rapporten

en: What's new in Wagtail %(version)s
nl: Wat is er nieuw in Wagtail %(version)s

en: Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Choose an item
nl: Kies een item

en: Choose another item
nl: Kies een ander item

en: Clear choice
nl: Keuze leegmaken

en: Choose another page
nl: Kies een andere pagina

en: Multi-word tags with spaces will automatically be enclosed in double quotes (").
nl: Tags die uit meerdere woorden bestaan worden automatisch tussen aanhalingstekens (") geplaatst.

en: Tags can only consist of a single word, no spaces allowed.
nl: Een tag mag alleen uit een enkel woord bestaan, en mag geen spaties bevatten.

en: Choose another task
nl: Kies andere taak

en: Edit this task
nl: Bewerk deze taak
