Wagtail - en to sl translation catalogue (773 entries)

en: Publish
sl: Objavi

en: Submit for moderation
sl: Oddaj v potrditev

en: Resubmit to %(task_name)s
sl: Ponovno pošljite na %(task_name)s

en: Submit to %(workflow_name)s
sl: Pošlji na %(workflow_name)s

en: Restart workflow
sl: Znova zaženite potek dela

en: Cancel workflow
sl: Prekliči potek dela

en: Unpublish
sl: Umakni iz objave

en: Save Draft
sl: Shrani osnutek

en: Page locked
sl: Stran je zaklenjena

en: %(label)s and Publish
sl: %(label)s in Objavi

en: Wagtail admin
sl: Administrativni vmesnik Wagtail

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
sl: Žal nimate dovoljenja za dostop do tega območja.

en: You do not have permission to access the admin
sl: Nimate dovoljenja za dostop do administracije

en: None
sl: Brez

en: Date from
sl: Datum od

en: Date to
sl: Datum do

en: Locale
sl: Jezik in območje

en: All
sl: Vse

en: Collection
sl: Zbirka

en: Tag
sl: Oznaka

en: Filter by up to ten most popular tags.
sl: Filtrirajte po največ desetih najbolj priljubljenih oznakah.

en: Preferred language
sl: Želeni jezik

en: Current time zone
sl: Trenutni časovni pas

en: First Name
sl: Ime

en: Last Name
sl: Priimek

en: Email
sl: E-pošta

en: Upload a profile picture
sl: Naloži profilno sliko

en: Enter password
sl: Vnesite geslo

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
sl: Vaše %(username_field)s in geslo se ne ujemata. Prosimo poizkusite znova.

en: Enter your %(username_field_name)s
sl: Vnesite %(username_field_name)s

en: Enter your email address to reset your password
sl: Vnesite vaš e-naslov za ponastavitev gesla

en: Search term
sl: Iskalni niz

en: Search
sl: Iskanje

en: All collections
sl: Vse zbirke

en: Parent
sl: Nadrejeni

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
sl: Izberite hierarhični položaj. Opomba: zbirka ne more postati podrejena sama sebi ali enemu od svojih potomcev.

en: Please select another parent
sl: Prosim izberite drugega starša

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
sl: Za isto zbirko ne morate imeti več kot enega zapisa dovoljenj.

en: Add
sl: Dodaj

en: Add collections
sl: Dodajte zbirke

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit collections
sl: Uredite zbirke

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete collections
sl: Izbrišite zbirke

en: You cannot edit another user's comment.
sl: Ne morete urejati komentarja drugega uporabnika.

en: Go live date/time must be before expiry date/time
sl: Datum začetka objave mora biti pred datumom poteka.

en: Expiry date/time must be in the future
sl: Datum poteka objave mora biti v prihodnosti

en: New title
sl: Nov naziv

en: New slug
sl: Nov ključ

en: New parent page
sl: Nova nadrejena stran

en: This copy will be a child of this given parent page.
sl: Ta kopija bo podrejena stran tej nadrejeni strani.

en: Copy subpages
sl: Kopiraj podstrani

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
sl[0]: Kopirana bo%(count)s podstran.
sl[1]: Kopirani bosta %(count)s podstrani.
sl[2]: Kopirane bodo %(count)s podstrani.
sl[3]: Kopiranih bo %(count)s podstrani.

en: Publish copied page
sl: Objavi kopirano stran

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
sl: Stran je v objavi. Želite objaviti tudi kopijo strani?

en: Publish copies
sl: Objavi kopije

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
sl[0]: %(count)s kopirana stran je objavljena. Želite objaviti tudi njeno kopijo.
sl[1]: %(count)s kopirani strani sta objavljeni. Želite objaviti tudi njuni kopiji.
sl[2]: %(count)s kopirane strani so objavljene. Želite objaviti tudi njihove kopije.
sl[3]: %(count)s kopiranih strani je objavljenih. Želite objaviti tudi njihove kopije.

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Keep the new pages updated with future changes
sl: Nove strani naj bodo posodobljene s prihodnjimi spremembami

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
sl: Nimate dovoljenja za kopiranje v stran "%(page_title)s"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
sl: Ključ je že v uporabi znotraj konteksta nadrejene strani "%(parent_page_title)s"

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
sl: Pri kopiranju podstrani strani ne morete kopirate same vase

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
sl: Ključ '%(page_slug)s'  je že v uporabi na nadrejeni strani

en: Select a new parent for this page.
sl: Izberite novega starša za to stran.

en: Parent page
sl: Nadrejena stran

en: The new page will be a child of this given parent page.
sl: Nova stran bo podrejena tej nadrejeni strani.

en: You do not have permission to create a page under "%(page_title)s".
sl: Nimate dovoljenja za ustvarjanje strani pod "%(page_title)s".

en: You cannot create a page of type "%(page_type)s" under "%(page_title)s".
sl: Strani tipa " 1%(page_type)s " ne morete ustvariti pod " 2%(page_title)s ".

en: Search…
sl: Iskanje…

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
sl: Značka(e) %(value_too_long)s so preko %(max_tag_length)dznakov

en: Visibility
sl: Vidnost

en: This field is required.
sl: Polje je obvezno.

en: Please select at least one group.
sl: Izberite vsaj eno skupino

en: All types
sl: Vse vrste

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
sl: Ta stran ima že dodeljen potek dela '%(workflow_name)s' .

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
sl: Tega poteka dela ne morete večkrat dodeliti isti strani.

en: Snippet '%(content_type)s' already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
sl: Delec '%(content_type)s' že ima dodeljen dodeljen potek dela '%(workflow_name)s'

en: Give your workflow a name
sl: Poimenujte svoj potek dela

en: Add tasks to your workflow
sl: Dodajte opravila svojemu poteku dela

en: Task
sl: Naloga

en: 1 page selected
sl: Izbrana je 1 stran

en: %(objects)s pages selected
sl: %(objects)s strani izbranih

en: All %(objects)s pages on this screen selected
sl: Vse %(objects)s strani na zaslonu izbrane

en: All pages in listing selected
sl: Izbrane so vse strani na seznamu

en: 1 document selected
sl: Izbran je 1 dokument

en: %(objects)s documents selected
sl: %(objects)s dokumentov izbranih

en: All %(objects)s documents on this screen selected
sl: Vsi  %(objects)s dokumenti na tem zaslonu so izbrani

en: All documents in listing selected
sl: Izbrani so vsi dokumenti na seznamu

en: 1 image selected
sl: 1 slika izbrana

en: %(objects)s images selected
sl: %(objects)s slik izbranih

en: All %(objects)s images on this screen selected
sl: Izbranih je vseh %(objects)s slik na tem zaslonu

en: All images in listing selected
sl: Izbrane so vse slike na seznamu

en: 1 user selected
sl: 1 uporabnik izbran

en: %(objects)s users selected
sl: %(objects)s uporabnikov izbranih

en: All %(objects)s users on this screen selected
sl: Izbranih je vseh %(objects)s uporabnikov na tem zaslonu

en: All users in listing selected
sl: Izbrani so vsi uporabniki na seznamu

en: 1 snippet selected
sl: Izbran je 1 delček

en: %(objects)s snippets selected
sl: %(objects)s delec izbran

en: All %(objects)s snippets on this screen selected
sl: Vsi %(objects)s delci na tem zaslonu so izbrani

en: All snippets in listing selected
sl: Izbrani so vsi delčki na seznamu

en: 1 item selected
sl: 1 element je izbran

en: %(objects)s items selected
sl: %(objects)s elementov izbranih

en: All %(objects)s items on this screen selected
sl: Izbranih je vseh %(objects)s elementov na tem zaslonu

en: All items in listing selected
sl: Izbrani so vsi elementi na seznamu

en: Can access Wagtail admin
sl: Lahko dostopa do upravitelja Wagtail

en: Content
sl: Vsebina

en: Promote
sl: Promocija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Title
sl: Naziv

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Error 404: Page not found
sl: Napaka 404: strani ni bilo mogoče najti

en: Error 404
sl: Napaka 404

en: The requested page could not be found.
sl: Zahtevane strani ni bilo mogoče najti.

en: Go to Wagtail admin
sl: Pojdite v Wagtail admin

en: More actions
sl: Več dejanj

en: Reset password
sl: Ponastavi geslo

en: Password change successful
sl: Sprememba gesla je bila uspešna

en: Login
sl: Prijava

en: Set your new password
sl: Nastavite novo geslo

en: Invalid password reset link
sl: Neveljavna povezava za ponastavitev gesla

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
sl: Povezava za ponastavitev gesla je neveljavna, morda zato, ker je že bila uporabljena.

en: Request a new password reset
sl: Zahtevajte novo ponastavitev gesla

en: Check your email
sl: Preverite vašo e-pošto.

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
sl: Povezava za ponastavitev gesla je bila poslana na vaš e-naslov, če ta e-naslov obstaja.

en: Please follow the link below to reset your password:
sl: Sledite spodnji povezavi za ponastavitev gesla:

en: Your username (in case you've forgotten):
sl: Vaše uporabniško ime (če ste ga morda pozabili):

en: Password reset
sl: Geslo ponastavljeno

en: Reset your password
sl: Ponastavi geslo

en: Reset to default
sl: Ponastavi na privzeto

en: Default avatar
sl: Privzeti avatar

en: Upload a profile picture:
sl: Naloži profilno sliko:

en: Sidebar
sl: Stranska vrstica

en: Go back
sl: Pojdi nazaj

en: Bulk actions
sl: Množična dejanja

en: Select
sl: Izberite

en: Select row
sl: Izberite vrstico

en: Select all
sl: Izberi vse

en: Internal link
sl: Interna povezava

en: External link
sl: Zunanja povezava

en: Email link
sl: Povezava na e-naslov

en: Phone link
sl: Povezava na telefon

en: Anchor link
sl: Povezava na element

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
sl[0]: %(counter)s zadetek
sl[1]: %(counter)s zadetka
sl[2]: %(counter)s zadetkov
sl[3]: %(counter)s zadetkov

en: Add an anchor link
sl: Dodaj povezavo na element

en: Insert anchor
sl: Vstavite sidro

en: Choose
sl: Izberite

en: Choose a page
sl: Izberite stran

en: Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types. | Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
sl[0]: Samo strani tipa "%(type)s" lahko izberete za to polje. Rezultati iskanja bodo izključili strani drugih tipov.
sl[1]: Samo naslednje vrste strani je mogoče izbrati za to polje: %(type)s. Rezultati iskanja bodo izključili strani drugih vrst.
sl[2]: Samo naslednje vrste strani je mogoče izbrati za to polje: %(type)s. Rezultati iskanja bodo izključili strani drugih vrst.
sl[3]: Samo naslednje vrste strani je mogoče izbrati za to polje: %(type)s. Rezultati iskanja bodo izključili strani drugih vrst.

en: Confirm selection
sl: Potrdite izbiro

en: Convert to internal link
sl: Pretvori v interno povezavo

en: The URL you entered, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, looks like it matches the internal page %(page)s, which has the URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.
sl: URL, ki ste ga vnesli, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, izgleda, da se ujema z notranjo stranjo %(page)s, ki ima URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.

en: Converting this to an internal link to %(page)s would make the link automatically update if the underlying page changes its URL. Would you like to do this?
sl: Če to pretvorite v notranjo povezavo do %(page)s, bi sprememba URL-ja osnovne strani to povezavo samodejno posodobilo. Želite uveljaviti spremembe?

en: Use external link
sl: Uporabite zunanjo povezavo

en: Add an email link
sl: Dodaj povezavo na e-naslov

en: Insert link
sl: Vstavi povezavo

en: Add an external link
sl: Dodaj zunanjo povezavo

en: Add a phone link
sl: Dodaj telefonsko povezavo

en: Select %(title)s
sl: Izberite %(title)s

en: Explore subpages of '%(title)s'
sl: Razišči podstrani od '%(title)s'

en: Explore
sl: Razišči

en: This collection has been made private by a parent collection.
sl: To zbirko je nadrejena zbirka naredila zasebno.

en: You can edit the privacy settings on:
sl: Nastavitve zasebnosti lahko uredite tukaj:

en: Save
sl: Shrani

en: Change privacy
sl: Spremeni zasebnost

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
sl: Nastavitve zasebnosti določajo, kdo si lahko ogleda dokumente v tej zbirki.

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Set collection privacy. Current status: Public
sl: Nastavite zasebnost zbirke. Trenutno stanje: Javno

en: Public
sl: Javno

en: Set collection privacy. Current status: Private
sl: Nastavite zasebnost zbirke. Trenutno stanje: Zasebno

en: Private
sl: Zasebno

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
sl: Zbirke ni mogoče izbrisati, ker ni prazna. Vsebuje sledeče:

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
sl: Dodana ni še nobena zbirka. Zakaj je ne bi <a href="%(add_collection_url)s">dodali</a>?

en: Sorry, there are no matches for "<em>%(search_query)s</em>"
sl: Žal ni zadetkov za "<em>%(search_query)s</em>"

en: There are no results.
sl: Ni rezultatov.

en: Yes, delete
sl: Da, izbriši

en: No, don't delete
sl: Ne, ne izbriši

en: Are you sure you want to unpublish this %(model_name)s?
sl: Ali ste prepričani, da želite preklicati objavo %(model_name)s?

en: Yes, unpublish it
sl: Da, umakni jo

en: No, don't unpublish
sl: Ne, ne prekliči objave

en: Publish %(model_name)s
sl: Objavi %(model_name)s

en: This %(model_name)s was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
sl: Ta %(model_name)s je bil označen kot potrebna sprememb pri <strong>%(task)s</strong> v <strong>%(workflow)s</strong>.

en: This %(model_name)s is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
sl: Ta %(model_name)s je trenutno na <strong>%(task)s</strong> v <strong>%(workflow)s</strong>.

en: Publishing this %(model_name)s will cancel the current workflow.
sl: Objava tega %(model_name)s bo preklica trenutni potek dela.

en: Would you still like to publish this %(model_name)s?
sl: Bi še vedno želeli objaviti ta %(model_name)s?

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Actions
sl: Dejanja

en: Comment
sl: Komentar

en: Update
sl: Posodbi

en: Preview not available
sl: Predogled ni na voljo

en: Preview cannot display due to validation errors. <br /> Click save to highlight the relevant fields.
sl: Predogleda ni mogoče prikazati zaradi napak pri preverjanju. <br /> Kliknite Shrani, da označite ustrezna polja.

en: Fields
sl: Polja

en: Changes
sl: Spremembe

en: Moved down 1 place. | Moved down %(counter)s places.
sl[0]: Premaknjeno navzdol za 1 mesto.
sl[1]: Premaknjeno navzdol za %(counter)s mesti.
sl[2]: Premaknjeno navzdol za %(counter)s mest.
sl[3]: Premaknjeno navzdol za %(counter)s mest.

en: Moved up 1 place. | Moved up %(counter)s places.
sl[0]: Premaknjeno za 1 mesto navzgor.
sl[1]: Premaknjeno za %(counter)s mesti navzgor.
sl[2]: Premaknjeno za %(counter)s mest navzgor.
sl[3]: Premaknjeno za %(counter)s mest navzgor.

en: There are no differences between these two versions
sl: Med tema dvema različicama ni razlik

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
sl: To je vaša nadzorna plošča, kjer boste našli prikazane koristne informacije o vaših vsebinah.

en: Account
sl: Račun

en: Your locked pages
sl: Vaše zaklenjene strani

en: Language
sl: Jezik

en: Locked at
sl: Zaklenjeno na

en: Edit this page
sl: Uredi stran

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Draft
sl: Osnutek

en: Live
sl: Objavljeno

en: Your most recent edits
sl: Zadnja urejanja vsebine

en: Date
sl: Datum

en: Site summary
sl: Povzetek spletnega mesta

en: Read the release notes.
sl: Preberite opombe ob izdaji.

en: Your pages and snippets in a workflow
sl: Vaše strani in delci v procesu dela

en: Task started
sl: Naloga se je začela

en: Changes requested at
sl: Zahtevane spremembe na

en: Awaiting
sl: Čakanje

en: Close
sl: Zapri

en: Things in Wagtail %(version)s have changed!
sl: Stvari v Wagtail %(version)s so se spremenile!

en: Don't worry, we've got your back. Check out the <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtail Editor Guide</a> to get the low down on what's changed and some exciting new features!
sl: Ne skrbite, varujemo vas. Oglejte si <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtailov vodnik po urejevalniku</a> če želite izvedeti, kaj se je spremenilo, in nekaj vznemirljivih novih funkcij!

en: Awaiting your review
sl: Čakam na vaš pregled

en: Tasks
sl: Naloge

en: Task submitted by
sl: Nalogo je poslal

en: Preview
sl: Predogled

en: Compare with live version
sl: Primerjaj z objavljeno različico

en: Compare with previous version
sl: Primerjaj s prejšnjo različico

en: Sign in
sl: Prijava

en: Sign in to Wagtail
sl: Prijava v Wagtail

en: Forgotten password?
sl: Ste pozabili geslo?

en: Remember me
sl: Zapomni se me

en: Signing in…
sl: Prijava…

en: The page "%(title)s" has been approved.
sl: Stran "%(title)s" je bila potrjena.

en: You can view the page here:
sl: Stran si lahko ogledate tukaj:

en: The page "%(title)s" has been approved
sl: Stran "%(title)s" je bila potrjena

en: Hello %(username)s,
sl: Pozdravljeni %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
sl: Nastavitve obveščanja uredite tukaj:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
sl: Stran "%(title)s" je bila zavrnjena.

en: You can edit the page here:
sl: Stran lahko uredite tukaj:

en: The page "%(title)s" has been rejected
sl: Stran "%(title)s" je bila zavrnjena

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
sl: Ta stran "%(title)s" je bilo odobreno v moderatorki fazi "%(task)s".

en: You can edit the %(model_name)s here:
sl: Model %(model_name)s lahko uredite tu:

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
sl: Stran '%(title)s' je bila odobrena v '%(task)s'.

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
sl: Stran "%(title)s" je bila zavrnjena v fazi moderiranja "%(task)s".

en: You can preview the page here:
sl: Predogled strani so lahko ogledate tukaj:

en: You can preview the %(model_name)s here:
sl: Predogled %(model_name)s lahko izvedete tu:

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
sl: %(editor)s ima posodobljene komentarje o "%(title)s".

en: New comments
sl: Nov komentar

en: Resolved comments
sl: Rešeni komentarji

en: Deleted comments
sl: Izbrisani komentarji

en: New replies
sl: Novi odgovori

en: New replies to:
sl: Novi odgovori na:

en: New comments:
sl: Novi komentarji:

en: Resolved comments:
sl: Rešeni komentarji:

en: Deleted comments:
sl: Izbrisani komentarji:

en: New replies:
sl: Novi odgovori:

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
sl: %(editor)s je posodobil komentar na "%(title)s"

en: The following comment was left: "%(comment)s"
sl: Puščen je bil naslednji komentar: "%(comment)s"

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
sl: Stran "%(title)s" je bila poslana v potek dela "%(workflow)s".

en: Changing the privacy for this page has been disabled.
sl: Spreminjanje zasebnosti za to stran je bilo onemogočeno.

en: Publishing…
sl: Objavljanje…

en: Publish this version
sl: Objavi to različico

en: Saving…
sl: Shranjevanje ...

en: Replace current draft
sl: Nadomesti trenutni osnutek

en: Save draft
sl: Shrani osnutek

en: Create a page in %(title)s
sl: Ustvari stran v %(title)s

en: Create a page in
sl: Ustvari stran v

en: Choose which type of page you'd like to create.
sl: Izberite kateri tip strani želite ustvariti.

en: Sorry, you cannot create a page at this location.
sl: Žal ne morete ustvariti strani na tej lokaciji.

en: Pages using %(page_type)s
sl: Strani tipa %(page_type)s

en: Delete 1 page | Delete %(counter)s pages
sl[0]: Izbriši 1 stran
sl[1]: Izbriši %(counter)s strani
sl[2]: Izbriši %(counter)s strani
sl[3]: Izbriši %(counter)s strani

en: Are you sure you want to delete these pages?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te strani?

en: This will also delete one more subpage. | This will also delete %(counter)s more subpages.
sl[0]: S tem boste izbrisali tudi eno podstran.
sl[1]: S tem boste izbrisali tudi %(counter)s podstrani.
sl[2]: S tem boste izbrisali tudi %(counter)s podstrani.
sl[3]: S tem boste izbrisali tudi %(counter)s podstrani.

en: You don't have permission to delete this page | You don't have permission to delete these pages
sl[0]: Nimate dovoljenja za brisanje te strani
sl[1]: Nimate dovoljenja za brisanje teh strani
sl[2]: Nimate dovoljenja za brisanje teh strani
sl[3]: Nimate dovoljenja za brisanje teh strani

en: Move 1 page | Move %(counter)s pages
sl[0]: Premakni 1 stran
sl[1]: Premakni%(counter)s strani
sl[2]: Premakni%(counter)s strani
sl[3]: Premakni%(counter)s strani

en: Move
sl: Premakni

en: Are you sure you want to move these pages?
sl: Ali ste prepričani, da želite premakniti te strani?

en: This page has one child page | This page has %(counter)s child pages
sl[0]: Ta stran ima eno podrejeno stran
sl[1]: Ta stran ima %(counter)s podrejeni strani
sl[2]: Ta stran ima %(counter)s podrejene strani
sl[3]: Ta stran ima %(counter)s podrejene strani

en: You don't have permission to move this page | You don't have permission to move these pages
sl[0]: Nimate dovoljenja za premikanje te strani
sl[1]: Nimate dovoljenja za premikanje teh strani
sl[2]: Nimate dovoljenja za premikanje teh strani
sl[3]: Nimate dovoljenja za premikanje teh strani

en: The following page cannot be moved to %(dest_title)s | The following pages cannot be moved to %(dest_title)s
sl[0]: Naslednje strani ni mogoče premakniti %(dest_title)s
sl[1]: Naslednjih strani ni mogoče premakniti %(dest_title)s
sl[2]: Naslednjih strani ni mogoče premakniti %(dest_title)s
sl[3]: Naslednjih strani ni mogoče premakniti %(dest_title)s

en: The following page cannot be moved due to duplicate slug | The following pages cannot be moved due to duplicate slugs
sl[0]: Naslednje strani ni mogoče premakniti zaradi podvojenega ključa
sl[1]: Naslednjih strani ni mogoče premakniti zaradi podvojenih ključev
sl[2]: Naslednjih strani ni mogoče premakniti zaradi podvojenih ključev
sl[3]: Naslednjih strani ni mogoče premakniti zaradi podvojenih ključev

en: There is no valid destination page for these pages
sl: Za te strani ni veljavne ciljne strani

en: Yes, move these pages
sl: Da, premakni te strani

en: No, don't move
sl: Ne, ne premakni

en: Publish 1 page | Publish %(counter)s pages
sl[0]: Objavi 1 stran
sl[1]: Objavi %(counter)s strani
sl[2]: Objavi %(counter)s strani
sl[3]: Objavi %(counter)s strani

en: Are you sure you want to publish these pages?
sl: Ali ste prepričani, da želite objaviti te strani?

en: This page has one unpublished subpage | This page has %(counter)s unpublished subpages
sl[0]: Ta stran ima eno neobjavljeno podstran
sl[1]: Ta stran ima %(counter)s neobjavljeni podstrani
sl[2]: Ta stran ima %(counter)s neobjavljenih podstrani
sl[3]: Ta stran ima %(counter)s neobjavljenih podstrani

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
sl[0]: Nimate dovoljenja za objavo te strani
sl[1]: Nimate dovoljenja za objavo dveh teh strani
sl[2]: Nimate dovoljenja za objavo teh strani
sl[3]: Nimate dovoljenja za objavo teh strani

en: Yes, publish
sl: Da, objavi

en: No, don't publish
sl: Ne, ne objavi

en: Unpublish 1 page | Unpublish %(counter)s pages
sl[0]: Prekliči objavo 1 strani
sl[1]: Prekliči objavo %(counter)s strani
sl[2]: Prekliči objavo %(counter)s strani
sl[3]: Prekliči objavo %(counter)s strani

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
sl: Ali ste prepričani, da želite preklicati objavo teh strani?

en: This page has one subpage | This page has %(counter)s subpages
sl[0]: Ta stran ima 1 podstran
sl[1]: Ta stran ima %(counter)s podstrani
sl[2]: Ta stran ima %(counter)s podstrani
sl[3]: Ta stran ima %(counter)s podstrani

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
sl[0]: Nimate dovoljenja za preklic objave te strani
sl[1]: Nimate dovoljenja za preklic objave teh strani
sl[2]: Nimate dovoljenja za preklic objave teh strani
sl[3]: Nimate dovoljenja za preklic objave teh strani

en: Yes, unpublish
sl: Da, prekliči objavo

en: Convert alias %(title)s
sl: Pretvori vzdevek %(title)s

en: Convert alias
sl: Pretvori vzdevek

en: Are you sure you want to convert this alias into an ordinary page?
sl: Ali ste prepričani, da želite ta vzdevek pretvoriti v običajno stran?

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Yes, convert it
sl: Da, pretvori ga

en: No, leave it as an alias
sl: Ne, pusti kot vzdevek

en: Delete %(title)s
sl: Izbriši %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
sl: Ali ste prepričani, da želite stran izbrisati?

en: It will also delete %(translation_count)s translation. | It will also delete %(translation_count)s translations.
sl[0]: Izbrisal bo tudi %(translation_count)s prevod.
sl[1]: Izbrisal bo tudi %(translation_count)s prevoda.
sl[2]: Izbrisalo bo tudi %(translation_count)s prevodov.
sl[3]: Izbrisalo bo tudi %(translation_count)s prevodov.

en: Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
sl[0]: Z izbrisom te strani se izbriše tudi 1 prevod in skupaj %(translation_descendant_count)s prevedenih podrejenih strani.
sl[1]: Z izbrisom te strani se izbriše tudi 1 prevod in skupaj %(translation_descendant_count)s prevedenih podrejenih strani.
sl[2]: Z izbrisom te strani se izbriše tudi 1 prevod in skupaj %(translation_descendant_count)s prevedenih podrejenih strani.
sl[3]: Z izbrisom te strani se izbriše tudi 1 prevod in skupaj %(translation_descendant_count)s prevedenih podrejenih strani.

en: This action will delete total <b>%(total_pages)s</b> pages.
sl: To dejanje bo izbrisalo skupno <b>%(total_pages)s</b> strani.

en: Please type <b>%(wagtail_site_name)s</b> to confirm.
sl: Prosimo vpišite <b>%(wagtail_site_name)s</b> za potrditev.

en: Yes, delete it
sl: Da, izbriši ga

en: No, don't delete it
sl: Ne, ne izbriši

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
sl: Lahko pa prekličete <a href="%(unpublish_url)s"> objavo strani </a>. S tem stran odstranite iz javnega pogleda in jo lahko pozneje znova uredite ali objavite.

en: Move %(title)s
sl: Premakni %(title)s

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
sl: Ali ste prepričano, da želite premakniti stran pod '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
sl: Ali ste prepričani, da želite premakniti stran in vse podrejene strani v '%(title)s'?

en: Yes, move this page
sl: Da, premakni stran

en: Are you sure you want to unpublish this page?
sl: Ali ste prepričano, da želite stran umaknit iz objave?

en: This will also unpublish one translation of the page. | This will also unpublish all %(translation_count)s translations of the page.
sl[0]: S tem boste preklicali tudi objavo enega prevoda strani.
sl[1]: S tem boste preklicali tudi objavo %(translation_count)s prevodov strani.
sl[2]: S tem boste preklicali tudi objavo vseh %(translation_count)s prevodov strani.
sl[3]: S tem boste preklicali tudi objavo vseh %(translation_count)s prevodov strani.

en: This page has one subpage. Unpublish this too | This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
sl[0]: Ta stran ima eno podstran. Prekliči objavo tudi te
sl[1]: Ta stran ima %(live_descendant_count)s podstrani. Prekliči objavo tudi teh
sl[2]: Ta stran ima %(live_descendant_count)s podstrani. Prekliči objavo tudi teh
sl[3]: Ta stran ima %(live_descendant_count)s podstrani. Prekliči objavo tudi teh

en: Publish page
sl: Objavi stran

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
sl: Objava te strani bo preklicala trenutni potek dela.

en: Would you still like to publish this page?
sl: Ali še vedno želite objaviti to stran?

en: Copy %(title)s
sl: Kopiraj %(title)s

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy this page
sl: Kopiraj to stran

en: This page is an alias of another page.
sl: Ta stran je vzdevek drugi strani.

en: Edit original page
sl: Uredi izvirno stran

en: Convert this alias into an ordinary page
sl: Pretvorite ta vzdevek v običajno stran

en: The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
sl: Na korenski ravni lahko svoji namestitvi Wagtail dodate nova mesta. Tu ustvarjene strani ne bodo dostopne na nobenem URL-ju, dokler niso povezane s spletnim mestom.

en: Configure a site now.
sl: Nastavite spletno mesto sedaj.

en: If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
sl: Če želite samo dodati strani obstoječemu mestu, jih namesto tega ustvarite kot podrejene strani domače strani.

en: Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
sl: Tu ustvarjene strani ne bodo dostopne na nobenem URL-ju. Če želite dodati strani obstoječemu spletnemu mestu, jih ustvarite kot podrejene domače strani.

en: There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
sl: Za to lokacijo ni nastavljeno nobeno spletno mesto. Tu ustvarjene strani ne bodo dostopne na nobenem URL-ju, dokler spletno mesto ni povezano s to lokacijo.

en: There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
sl: Ta lokacija nima nastavljenega spletnega mesta. Strani, ustvarjene tukaj, ne bodo dostopne na nobenem URL-ju.

en: Select all pages in listing
sl: Izberite vse strani na seznamu

en: This page is locked, by you, to further editing
sl: To stran ste zaklenili za nadaljnje urejanje

en: This page is locked to further editing
sl: Stran je zaklenjena, urejanje ni mogoče

en: Explore child pages of '%(title)s'
sl: Razišči podrejene strani od '%(title)s'

en: Add a child page to '%(title)s'
sl: Dodaj podrejeno stran v '%(title)s'

en: Drag
sl: Povleci

en: Item %(index)s of %(total)s
sl: Element %(index)s od %(total)s

en: Disable ordering of child pages
sl: Izklopi sortiranje podrejenih strani

en: Sort
sl: Razvrsti

en: Enable ordering of child pages
sl: Vklopi sortiranje podrejenih strani

en: No results across entire site.
sl: Na celotnem spletnem mestu ni rezultatov.

en: Search in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'
sl: Išči v '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'

en: No results in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
sl: Ni rezultatov v '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.

en: Search the whole site
sl: Iskanje po celotnem spletnem mestu

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s
sl: %(start_index)s - %(end_index)s od %(items_count)s

en: Sites menu
sl: Meniji strani

en: Pagination
sl: Paginacija

en: Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
sl: Stran %(page_number)s od %(num_pages)s.

en: Previous
sl: Prejšnja

en: Next
sl: Naslednja

en: This page is protected from public view
sl: Ta stran je obvarovana pred javnimi ogledi.

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Add child page
sl: Dodaj podrejeno stran

en: Page types
sl: Vrsta strani

en: There is one matching page | There are %(counter)s matching pages
sl[0]: Obstaja 1 ujemajoča stran
sl[1]: Obstajata %(counter)s ujemajoči se strani
sl[2]: Obstaja %(counter)s ujemajočih se strani
sl[3]: Obstaja %(counter)s ujemajočih se strani

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
sl: Žal se nobena stran ne ujema z <em>%(query_string)s</em>

en: Enter a search term above
sl: Vnesite iskalni niz v zgornje polje

en: Add %(label)s
sl: Dodaj %(label)s

en: Move up
sl: Premakni navzgor

en: Move down
sl: Premakni navzdol

en: Choose when this %(model_name)s should go live and/or expire
sl: Izberite, kdaj naj bo ta %(model_name)s aktiven in/ali poteče

en: Choose when this page should go live and/or expire
sl: Izberite, kdaj naj bo ta stran objavljena in/ali poteče

en: This publishing schedule will only take effect after you select the "Publish" option
sl: Ta urnik objave bo začel veljati šele, ko izberete možnost »Objavi«.

en: Anyone with editing permissions can create schedules
sl: Vsakdo z dovoljenji za urejanje lahko načrtuje objavo

en: But only those with publishing permissions can make them effective.
sl: Toda le tisti z dovoljenji za objavo jih lahko aktivirajo.

en: Set publishing schedule
sl: Nastavite urnik objave

en: Save schedule
sl: Shrani urnik

en: Collection management permissions
sl: Dovoljenja za upravljanje zbirke

en: Add a collection permission
sl: Dodajte dovoljenje za zbirko

en: Last published
sl: Nazadnje objavljeno

en: Last published by
sl: Nazadnje objavil

en: Type
sl: Tip

en: No pages found.
sl: Najdena ni nobena stran.

en: No pages match this report's criteria.
sl: Nobena stran ne ustreza merilom tega poročila.

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: App
sl: Aplikacija

en: Pages
sl: Strani

en: Last edited page
sl: Nazadnje urejena stran

en: Last edit
sl: Zadnje urejanje

en: Locking status
sl: Status zaklepanja

en: Locked by <b>you</b> at <b>%(locking_date)s</b>
sl: Zaklenil <b>Vi</b> ob <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked by <b>%(locked_by)s</b> at <b>%(locking_date)s</b>
sl: Zaklenil <b>%(locked_by)s</b> ob <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked at <b>%(locking_date)s</b>
sl: Zaklenjeno ob <b>%(locking_date)s</b>

en: Locked
sl: Zaklenjeno

en: No locked pages found.
sl: Zaklenjene strani niso bile najdene.

en: No page types found.
sl: Najdena ni bila nobena vrsta strani.

en: Name
sl: Ime

en: Action
sl: Dejanje

en: User
sl: Uporabnik

en: Date / Time
sl: Datum/čas

en: Edit this item
sl: Uredi element

en: No log entries found.
sl: Najden ni bil noben vnos v dnevnik.

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Page/Snippet
sl: Stran/Delec

en: Requested by
sl: Zahtevano od

en: Started at
sl: Začeto ob

en: Incomplete task
sl: Nedokončana naloga

en: No pages/snippets have been submitted for moderation yet
sl: Nobena stran/izrezek še ni bil poslan v moderiranje

en: Completed at
sl: Zaključeno ob

en: Clear
sl: Počisti

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
sl: Stran %(page_num)s od %(total_pages)s.

en: Toggle breadcrumbs
sl: Preklop navigacijske sledi

en: Breadcrumb
sl: Drobtina

en: Close dialog
sl: Zapri pogovorno okno

en: You saved a new version in another window
sl: Novo različico ste shranili v drugem oknu

en: System
sl: Sistem

en: %(user_name)s saved a new version
sl: %(user_name)s shranil novo različico

en: Refresh
sl: Osveži

en: You have unsaved changes in another window
sl: V drugem oknu imate ne shranjene spremembe.

en: %(user_name)s has unsaved changes
sl: %(user_name)s ima neshranjene spremembe

en: Currently viewing
sl: Trenutno si ogleduje

en: One other user is currently viewing | %(num_user)s other users are currently viewing
sl[0]: En drug uporabnik si trenutno ogleduje
sl[1]: %(num_user)s druga uporabnika si trenutno ogledujeta
sl[2]: %(num_user)s drugi uporabniki si trenutno ogledujejo
sl[3]: %(num_user)s drugi uporabniki si trenutno ogledujejo

en: Proceeding will overwrite the changes you made in that window. Refreshing the page will show you the new changes, but you will lose any of your unsaved changes in the current window.
sl: Nadaljevanje bo prepisalo spremembe, ki ste jih naredili v tem oknu. Če stran osvežite, se bodo prikazale nove spremembe, vendar boste izgubili vse neshranjene spremembe v trenutnem oknu.

en: Refreshing the page means you will lose any unsaved changes
sl: Osvežitev strani pomeni, da boste izgubili vse neshranjene spremembe.

en: Refresh page
sl: Osvežitev strani

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Refresh the page
sl: Osveži stran

en: Download XLSX
sl: Prenesi XLSX

en: Download CSV
sl: Prenesi CSV

en: Apply filters
sl: Uporabi filter

en: Add comment
sl: Dodaj komentar

en: Show filters
sl: Prikaži filtre

en: Filter by
sl: Filtriraj po

en: Back
sl: Nazaj

en: History
sl: Zgodovina

en: Keyboard shortcuts
sl: Bližnjice na tipkovnici

en: All keyboard shortcuts
sl: Vse bližnjice na tipkovnici

en: Section
sl: Sekcija

en: Keyboard shortcut
sl: Bližnjica na tipkovnici

en: Current page status:
sl: Trenutno stanje strani:

en: Visit the live page
sl: Obiščite stran v živo

en: Visible to all. Visit the live page
sl: Vidno vsem. Obiščite stran v živo

en: Visible to all
sl: Vidno vsem

en: Private. Visit the live page
sl: Zasebno. Obiščite stran v živo

en: Toggle section
sl: Preklop razdelka

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
sl: Ali ste prepričani, da želite preklicati to revizijo?

en: Yes, unschedule
sl: Da, ne načrtuj

en: No, don't unschedule
sl: Ne, načrtuj

en: Other searches
sl: Ostala iskanja

en: Side panels
sl: Stranske plošče

en: Toggle side panel
sl: Preklopi stransko ploščo

en: Side panel width
sl: Širina stranske vrstice

en: Show issue
sl: Prikaži težavo

en: Content metrics
sl: Meritve vsebine

en: Words
sl: Besede

en: Reading time
sl: Čas branja

en: Issues found
sl: Najdene težave

en: Comment notifications
sl: Obvestila o komentarjih

en: Locale:
sl: Jezik:

en: Available in %(translations_total)s locales
sl: Na voljo v %(translations_total)s jezikih

en: No other translations
sl: Ni drugih prevodov

en: Switch locales
sl: Preklopite jezik

en: Locking:
sl: Zaklepanje:

en: Unlocked
sl: Odklenjeno

en: Anyone can edit this %(model_name)s – lock it to prevent others from editing
sl: Vsakdo lahko ureja ta %(model_name)s – zaklenite, da drugim preprečite urejanje

en: Anyone can edit this %(model_name)s
sl: Vsakdo lahko ureja ta %(model_name)s

en: Lock
sl: Zakleni

en: Page visibility:
sl: Vidljivost strani:

en: Once live anyone can view
sl: Enkrat v živo si lahko ogleda vsak

en: Not visible to the public
sl: Ni vidno javnosti

en: Choose who can view the live version of this page
sl: Izberite, kdo si lahko ogleda različico te strani v živo

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
sl: Nastavitve zasebnosti veljajo tudi za vse podrejene strani.

en: Usage
sl: Uporaba

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
sl[0]: Uporabljeno %(usage_count)s krat
sl[1]: Uporabljeno %(usage_count)s krat
sl[2]: Uporabljeno %(usage_count)s krat
sl[3]: Uporabljeno %(usage_count)s krat

en: Status:
sl: Stanje:

en: Expiry:
sl: Potek:

en: Edit schedule
sl: Uredite urnik

en: In Moderation
sl: V moderiranju

en: View details
sl: Ogled podrobnosti

en: by %(user)s
sl: avtor %(user)s

en: View history
sl: Ogled zgodovine

en: Invalid schedule
sl: Neveljaven urnik

en: Go-live:
sl: Objava v živo:

en: Once published:
sl: Ko je objavljeno:

en: No publishing schedule set
sl: Razpored objave ni nastavljen

en: Set schedule
sl: Nastavite urnik

en: Preview in new tab
sl: Predogled v novem zavihku

en: Loading
sl: Nalaganje

en: Preview is out of date
sl: Predogled je zastarel

en: Correct the validation errors to resume preview (saving will highlight errors)
sl: Za nadaljevanje predogleda, popravite napake (shranjevanje bo označilo napake)

en: Preview mode
sl: Način predogleda

en: First published
sl: Prvič objavljeno

en: You have <span>unsaved edits</span>
sl: Imate <span>neshranjene spremembe</span>

en: You have <span>unsaved comments</span>
sl: Imate <span>neshranjen komentar</span>

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
sl: Imate <span>neshranjene spremembe</span> in <span>komentarje</span>

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
sl: Zahteval <b>%(modified_by)s</b>

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
sl: Začeto ob <b>%(started_at)s</b>

en: Status %(status)s
sl: Stanje %(status)s

en: Timeline
sl: Časovnica

en: Initial Revision
sl: Začetna revizija

en: Edited
sl: Urejeno

en: %(action)s by <b>%(who)s</b> at <b>%(at)s</b>
sl: %(action)s avtorja<b>%(who)s</b> ob<b>%(at)s</b>

en: %(action)s at <b>%(at)s</b>
sl: %(action)s ob<b>%(at)s</b>

en: with comment:
sl: s komentarjem:

en: Workflow started
sl: Potek dela se je začel

en: Workflow completed
sl: Potek dela končan

en: %(action)s by <b>%(who)s</b>
sl: %(action)s ob<b>%(who)s</b>

en: Approved task
sl: Odobrena naloga

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
sl: Ta stran še ni bila poslana v moderiranje

en: This %(model_name)s hasn't been submitted for moderation yet
sl: Ta %(model_name)s še ni bil posredovan v moderiranje

en: JavaScript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br /> Here are the <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
sl: Za uporabo Wagtail-a je potreben JavaScript, vendar je trenutno onemogočen. <br />Tukaj so <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">navodila, kako omogočiti JavaScript v svojem spletnem brskalniku</a>.

en: Skip to main content
sl: Preskoči na glavno vsebino

en: View Wagtail quick actions
sl: Oglejte si hitra dejanja Wagtail

en: Accessibility
sl: Dostopnost

en: Warnings
sl: Opozorila

en: Add a child page
sl: Dodaj podrejeno stran

en: Show in Explorer
sl: Prikaži v Raziskovalcu

en: No
sl: Ne

en: Are you sure you want to disable this workflow?
sl: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti ta potek dela?

en: Yes, disable
sl: Da, onemogoči

en: Are you sure you want to disable this task?
sl: Ali ste prepričani, da želite onemogočiti to opravilo?

en: Assign your workflow to pages
sl: Strani dodelite potek dela

en: Assign your workflow to snippets
sl: Dodelite svoj potek dela delcem

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
sl: Poteki dela veljajo tudi za podrejene strani. Če tukaj izberete nadrejeno stran, bodo tudi njene podrejene strani uporabljale ta potek dela. Oglejte si <a href="%(workflow_pages_url)s">seznam strani</a>, na katere se nanaša vaš potek dela

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
sl: Ta delovni proces je onemogočen, zato ga ni mogoče dodeliti nobeni strani.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any snippets.
sl: Ta potek dela je onemogočen, zato ga ni mogoče dodeliti nobenemu izrezku.

en: Used on the following active workflows
sl: Uporablja se v naslednjih aktivnih potekih dela

en: Not used
sl: Ni uporabljeno

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
sl[0]: +%(counter)s več
sl[1]: +%(counter)s več
sl[2]: +%(counter)s več
sl[3]: +%(counter)s več

en: Assigned pages
sl: Dodeljene strani

en: Page
sl: Stran

en: Assign to another page
sl: Dodeli na drugo stran

en: Step %(step_number)s
sl: Korak%(step_number)s

en: 1 page | %(counter)s pages
sl[0]: 1 stran
sl[1]: %(counter)s strani
sl[2]: %(counter)s strani
sl[3]: %(counter)s strani

en: 1 snippet type | %(counter)s snippet types
sl[0]: 1 vrsta delec
sl[1]: %(counter)s vrsti delcev
sl[2]: %(counter)s vrst delcev
sl[3]: %(counter)s vrst delcev

en: Choose which type of task you'd like to create.
sl: Izberite vrsto naloge, ki jo želite ustvariti.

en: Choose a task
sl: Izberite nalogo

en: New
sl: Nov

en: Existing
sl: Obstoječ

en: Choose a different task type
sl: Izberite drugo vrsto opravila

en: Creating…
sl: Ustvarjam...

en: Create
sl: Ustvari

en: Task type
sl: Vrsta naloge

en: Used on
sl: Uporabljen na

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
sl: Žal se nobena naloga ne ujema z "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any tasks.
sl: Niste ustvarili nobene naloge.

en: Why not <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>create one now</a>?
sl: Zakaj ne <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>ustvarite enega sedaj</a>?

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
sl: Ustvarjena ni bila nobena naloga. Zakaj nebi <a href="%(add_url)s">ustvarili nove </a>?

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
sl: Omogočenih nalog ni. Zakaj ne bi dodali <a href="%(add_url)s">eno nalogo</a>?

en: Submitted
sl: Oddano

en: Not started
sl: Ni začeto

en: Changes requested by %(requested_by)s
sl: Spremembo zahteval %(requested_by)s

en: Changes requested
sl: Zahtevane spremembe

en: Approved by %(approved_by)s
sl: Odobril %(approved_by)s

en: Published
sl: Objavljeno

en: See full history
sl: Oglejte si celotno zgodovino

en: More
sl: Več

en: More bulk actions
sl: Več množičnih dejanj

en: 0 minutes
sl: 0 minut

en: just now
sl: Ravnokar

en: %(time_period)s ago
sl: %(time_period)s nazaj

en: at %(time)s by %(user_display_name)s
sl: ob %(time)s avtor %(user_display_name)s

en: at %(time)s
sl: ob %(time)s

en: %(time)s by %(user_display_name)s
sl: %(time)s avtorja %(user_display_name)s

en: %(time_period)s ago by %(user_display_name)s
sl: %(time_period)s nazaj od %(user_display_name)s

en: Log out
sl: Odjava

en: Changes requested %(finished_at)s
sl: Zahtevane spremembe %(finished_at)s

en: Sent to %(task_name)s %(started_at)s
sl: Poslano na %(task_name)s %(started_at)s

en: Common actions
sl: Pogosti ukrepi

en: Cut
sl: Izreži

en: Paste
sl: Prilepi

en: Paste and match style
sl: Prilepi in uskladi slog

en: Paste without formatting
sl: Prilepi brez oblikovanja

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo
sl: Ponovi

en: Save changes
sl: Shrani spremembe

en: Text content
sl: Vsebina besedila

en: Insert or edit a link
sl: Vstavljanje ali urejanje povezave

en: Text formatting
sl: Oblikovanje besedila

en: Bold
sl: Krepko

en: Italic
sl: Ležeče

en: Underline
sl: Podčrtovanje

en: Monospace (code)
sl: Monospace (koda)

en: Strike-through
sl: Prebijanje

en: Subscript
sl: Podpis

en: Toggle status
sl: Preklopi stanje

en: Referenced %(count)s time | Referenced %(count)s times
sl[0]: Omenjeno %(count)s-krat
sl[1]: Omenjeno %(count)s-krat
sl[2]: Omenjeno %(count)s-krat
sl[3]: Omenjeno %(count)s-krat

en: Toggle comments
sl: Preklopi komentarje

en: Comments
sl: Komentrarji

en: Toggle checks
sl: Preklopi preverjanja

en: Checks
sl: Preverjanja

en: Toggle preview
sl: Preklopi predogled

en: Sort by '%(label)s' in ascending order.
sl: Razvrsti po '%(label)s' v naraščajočem vrstnem redu.

en: Sort by '%(label)s' in descending order.
sl: Razvrsti po '%(label)s' v padajočem vrstnem redu.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
sl: Razvrsti vrstni red podrejenih strani znotraj '%(parent)s'  po '%(label)s' v  naraščajočem vrstnem redu.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
sl: Razvrsti vrstni red podrejenih strani znotraj '%(parent)s' po '%(label)s' v padajočem vrstnem redu.

en: Button text is empty
sl: Besedilo gumba je prazno

en: Use meaningful text for screen reader users
sl: Uporabite smiselno besedilo za uporabnike bralnika zaslona

en: Empty heading found
sl: Najden prazen naslov

en: Table header text is empty
sl: Besedilo v glavi tabele je prazno

en: Empty frame title found
sl: Najden naslov praznega okvirja

en: Use a meaningful title for screen reader users
sl: Uporabite smiseln naslov za uporabnike bralnika zaslona

en: Incorrect heading hierarchy
sl: Nepravilna hierarhija naslovov

en: Avoid skipping levels
sl: Izogibajte se preskakovanju ravni

en: Input button text is empty
sl: Besedilo vhodnega gumba je prazno

en: Link text is empty
sl: Besedilo povezave je prazno

en: Misusing paragraphs as headings
sl: Zloraba odstavkov kot naslovov

en: Use proper heading tags
sl: Uporabite pravilne oznake naslovov

en: Image alt text has inappropriate pattern
sl: Besedilo slike ima neustrezen vzorec

en: Use meaningful text
sl: Uporaba smiselnega besedila

en: Profile
sl: Profil

en: Notifications
sl: Obvestila

en: Name and Email
sl: Ime in elektronski naslov

en: Profile picture
sl: Profilna slika

en: Theme preferences
sl: Nastavitve teme

en: Password
sl: Geslo

en: Your account settings have been changed successfully!
sl: Vaše nastavitve računa so bile uspešno spremenjene!

en: You have been successfully logged out.
sl: Uspešno ste bili odjavljeni.

en: Collections
sl: Zbirke

en: Add a collection
sl: Dodajte zbirko

en: Add collection
sl: Dodaj zbirko

en: Collection '%(object)s' created.
sl: Zbirka '%(object)s' ustvarjena.

en: Collection '%(object)s' updated.
sl: Zbirka '%(object)s' posodobljena.

en: The collection could not be saved due to errors.
sl: Zbirke ni bilo mogoče shraniti zaradi napake.

en: Collection '%(object)s' deleted.
sl: Zbirka '%(object)s' izbrisana.

en: Delete collection
sl: Izbriši zbirko

en: Are you sure you want to delete this collection?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati to zbirko?

en: Home
sl: Domov

en: No %(model_name)s match your query.
sl: Noben %(model_name)s ne ustreza vaši poizvedbi.

en: There are no %(model_name)s to display.
sl: Ni %(model_name)s za prikaz.

en: Live version
sl: Različica v živo

en: Current draft
sl: Trenutni osnutek

en: Review this version
sl: Preglejte to različico

en: Compare with current version
sl: Primerjaj s trenutno različico

en: Cancel scheduled publish
sl: Prekliči načrtovano objavo

en: Workflow history
sl: Zgodovina poteka dela

en: Workflow progress
sl: Napredek poteka dela

en: Edit / Review
sl: Uredi / Pregled

en: %(model_name)s '%(title)s' is now unlocked.
sl: %(model_name)s '%(title)s' je sedaj odklenjen.

en: The %(model_name)s could not be saved as it is locked
sl: %(model_name)s ni bilo mogoče shraniti, ker je zaklenjen

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
sl: %(model_name)s '%(object)s' posodobljen.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
sl: %(model_name)s '%(object)s' ustvarjen.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and published.
sl: %(model_name)s '%(object)s' ustvarjen in objavjen.

en: You are viewing a previous version of this %(model_name)s from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
sl: Gledate prejšnjo različico tega %(model_name)s od <b>%(created_at)s</b> avtorja %(user)s

en: %(model_name)s '%(object)s' has been replaced with version from %(timestamp)s.
sl: %(model_name)s '%(object)s' je bila nadomeščen z različico od %(timestamp)s

en: Edit '%(title)s'
sl: Uredi '%(title)s'

en: Copy '%(title)s'
sl: Kopiraj '%(title)s'

en: Inspect
sl: Preglejte

en: Inspect '%(title)s'
sl: Preglejte '%(title)s'

en: Delete '%(title)s'
sl: Izbriši '%(title)s'

en: More options for '%(title)s'
sl: Več možnosti za '%(title)s'

en: Add %(model_name)s
sl: Dodaj %(model_name)s

en: The %(model_name)s could not be created due to errors.
sl: %(model_name)s ni bilo mogoče ustvariti zaradi napak.

en: New: %(model_name)s
sl: Nov: %(model_name)s

en: Editing
sl: Urejanje

en: The %(model_name)s could not be saved due to errors.
sl: %(model_name)s ni bilo mogoče shraniti zaradi napak.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
sl: %(model_name)s '%(object)s' izbrisan.

en: Are you sure you want to delete this %(model_name)s?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta %(model_name)s?

en: Earliest
sl: Najzgodnejši

en: Latest
sl: Najnovejše

en: '%(object)s' unpublished.
sl: '%(object)s' iz objave.

en: Version %(revision_id)s of "%(object)s" unscheduled.
sl: Verzija %(revision_id)s od "%(object)s" ni več načrtovana.

en: Unschedule
sl: Prekliči urnik

en: revision %(revision_id)s of "%(object)s"
sl: Revizija %(revision_id)s od "%(object)s"

en: If you confirm deletion
sl: Če potrdite izbris

en: Field
sl: Polje

en: (Private %(object)s)
sl: (Zasebno%(object)s)

en: Edit this %(object)s
sl: Uredi %(object)s

en: Dashboard
sl: Nadzorna plošča

en: Delete selected pages
sl: Izbriši izbrane strani

en: Select a new parent page
sl: Izberite novo nadrejeno stran

en: Move selected pages
sl: Premaknite izbrane strani

en: %(num_pages)d page has been moved | %(num_pages)d pages have been moved
sl[0]: %(num_pages)d stran je bila premaknjena
sl[1]: %(num_pages)d strani sta bili premaknjeni
sl[2]: %(num_pages)d strani so bile premaknjene
sl[3]: %(num_pages)d strani so bile premaknjene

en: Publish selected pages
sl: Objavi izbrane strani

en: Unpublish selected pages
sl: Prekliči objavo izbranih strani

en: Choose parent
sl: Izberite starša

en: Create a new %(model_name)s
sl: Ustvarite nov %(model_name)s

en: Page '%(page_title)s' has been converted into an ordinary page.
sl: Stran '%(page_title)s' je bila spremenjena v običajno stran.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
sl: Stran '%(page_title)s' in %(subpages_count)s podstrani kopiranih.

en: Page '%(page_title)s' copied.
sl: Stran '%(page_title)s' kopirana.

en: View draft
sl: Poglej osnutek

en: View live
sl: Ogled v živo

en: Page '%(page_title)s' created.
sl: Stran '%(page_title)s' ustvarjena.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
sl: Stran '%(page_title)s' ustvarjena in načrtovana za objavo.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
sl: Stran '%(page_title)s' ustvarjena in objavljena.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
sl: Stran '%(page_title)s' ustvarjena in oddana v potrditev.

en: The page could not be created due to validation errors
sl: Strani, zaradi na neveljavnih vrednosti polj, ni bilo možno ustvariti

en: Page '%(page_title)s' deleted.
sl: Stran '%(page_title)s' izbrisana.

en: Editing %(page_type)s
sl: Urejanje%(page_type)s

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
sl: Stran '%(page_title)s' je posodobljena.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
sl: Stran '%(page_title)s' je objavljena, ta različica je bila načrtovana za objavo.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
sl: Stran '%(page_title)s' je načrtovana za objavo.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
sl: Stran '%(page_title)s' je objavljena.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
sl: Stran '%(page_title)s' je bila oddana v potrditev.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
sl: Delovni tok na strani '%(page_title)s' se je ponovno začel.

en: The page could not be saved as it is locked
sl: Strani ni bilo možno shraniti, ker je zaklenjena

en: The page could not be saved due to validation errors
sl: Strani, zaradi na neveljavnih vrednosti polj, ni bilo možno shraniti

en: Is commenting action
sl: Ali je akcija komentiranja

en: Date updated
sl: Datum posodobljen

en: Owner
sl: Lastnik

en: Edited by
sl: Uredil

en: Site
sl: Spletno mesto

en: Has child pages
sl: Ima podrejene strani

en: Any
sl: Katerikoli

en: Yes
sl: Da

en: Page type
sl: Vrsta strani

en: Exploring
sl: Raziskovanje

en: Focus on the drag button and press up or down arrows to move the item, then press enter to submit the change.
sl: Osredotočite se na gumb za vlečenje in pritisnite puščici navzgor ali navzdol, da premaknete element, nato pa pritisnite enter, da pošljete spremembo.

en: '%(page_title)s' has been moved successfully.
sl: '%(page_title)s'  je bil uspešno premaknjen.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
sl: Stran '%(page_title)s' je sedaj odklenjena.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
sl: Ključ '%(page_slug)s' je že v uporabi na izbrani nadrejeni strani. Prepričajte se, da je ključ edinstven in poskusite znova

en: Page '%(page_title)s' moved.
sl: Stran '%(page_title)s' premaknjena.

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
sl: Ogledate si prejšnjo različico te strani iz <b>%(created_at)s</b> od %(user)s

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
sl: Stran '%(page_title)s' umaknjena iz objave.

en: Pages using
sl: Strani tipa

en: Page types usage
sl: Uporaba tipov strani

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
sl: Stran '%(page_title)s' trenutno ne čaka na potrditev.

en: Last published before
sl: Nazadnje objavljeno pred

en: Aging pages
sl: Zgodovina strani

en: Last published at
sl: Nazadnje objavljeno ob

en: Site history
sl: Zgodovina mesta

en: Action type
sl: Vrsta dejanja

en: Date/Time
sl: Datum/čas

en: Locked pages
sl: Zaklenjene strani

en: Show
sl: Pokaži

en: Awaiting my review
sl: Čaka na moj pregled

en: Workflows
sl: Poteki dela

en: Page/Snippet ID
sl: ID strani/delca

en: Page/Snippet Type
sl: Vrsta strani/delca

en: Page/Snippet Title
sl: Naslov strani/delca

en: By task
sl: Po nalogi

en: Workflow tasks
sl: Naloge poteka dela

en: Requested By
sl: Zahtevano od

en: By workflow
sl: Po delovnem toku

en: Show disabled
sl: Prikaži onemogočene

en: Add a workflow
sl: Dodajte potek dela

en: Used by
sl: Uporablja

en: New workflow
sl: Nov potek dela

en: Workflow '%(object)s' created.
sl: Potek dela '%(object)s' ustvarjen.

en: Editing workflow
sl: Urejanje poteka dela

en: Workflow '%(object)s' updated.
sl: Potek dela '%(object)s' posodobljen.

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Enable
sl: Omogoči

en: Disable workflow
sl: Onemogoči potek dela

en: Workflow '%(object)s' disabled.
sl: Potek dela '%(object)s' onemogočen.

en: This workflow is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this workflow will cancel moderation on this page/snippet. | This workflow is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this workflow will cancel moderation on these pages/snippets.
sl[0]: Ta delovni tok je v teku na %(states_in_progress)d strani/odseku. Onemogočanje tega delovnega toka bo preklicalo moderiranje na tej strani/odseku.
sl[1]: Ta delovni tok je v teku na %(states_in_progress)d straneh/odsekih. Onemogočanje tega delovnega toka bo preklicalo moderiranje na teh straneh/odsekih.
sl[2]: Ta delovni tok je v teku na %(states_in_progress)d straneh/odsekih. Onemogočanje tega delovnega toka bo preklicalo moderiranje na teh straneh/odsekih.
sl[3]: Ta delovni tok je v teku na %(states_in_progress)d straneh/odsekih. Onemogočanje tega delovnega toka bo preklicalo moderiranje na teh straneh/odsekih.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
sl: Potek dela '%(workflow_name)s' omogočen.

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
sl: Delovni tok odstranjen s strani '%(page_title)s'.

en: New workflow task
sl: Nova naloga poteka dela

en: Task '%(object)s' created.
sl: Naloga '%(object)s' ustvarjena.

en: Editing workflow task
sl: Urejanje nalog poteka dela

en: Task '%(object)s' updated.
sl: Naloga '%(object)s' posodobljena.

en: Editing %(task_type)s
sl: Urejanje %(task_type)s

en: Disable task
sl: Onemogoči opravilo

en: Task '%(object)s' disabled.
sl: Naloga '%(object)s' onemogočena.

en: This task is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow. | This task is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow.
sl[0]: Ta naloga je v teku na %(states_in_progress)d stranei/delčku. Če onemogočite to opravilo, bo preskočeno v poteku dela moderiranja in ne bo navedeno za izbiro pri urejanju poteka dela.
sl[1]: Ta naloga je v teku na %(states_in_progress)d straneh/delčkih. Če onemogočite to opravilo, bo preskočeno v poteku dela moderiranja in ne bo navedeno za izbiro pri urejanju poteka dela.
sl[2]: Ta naloga je v teku na %(states_in_progress)d straneh/delčkih. Če onemogočite to opravilo, bo preskočeno v poteku dela moderiranja in ne bo navedeno za izbiro pri urejanju poteka dela.
sl[3]: Ta naloga je v teku na %(states_in_progress)d straneh/delčkih. Če onemogočite to opravilo, bo preskočeno v poteku dela moderiranja in ne bo navedeno za izbiro pri urejanju poteka dela.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
sl: Naloga '%(task_name)s' omogočena.

en: Choose another
sl: Izberite drugega

en: Preview draft version of '%(title)s'
sl: Predogled osnutka različice '%(title)s'

en: View live version of '%(title)s'
sl: Poglej objavljeno različico '%(title)s'

en: Move page '%(title)s'
sl: Premakni stran '%(title)s'

en: Copy page '%(title)s'
sl: Kopiraj stran '%(title)s'

en: Delete page '%(title)s'
sl: Izbriši stran '%(title)s'

en: Unpublish page '%(title)s'
sl: Prekliči objavo strani '%(title)s'

en: View page history for '%(title)s'
sl: Poglej zgodovino strani od  '%(title)s'

en: Sort menu order
sl: Vrstni red menija

en: Change ordering of child pages of '%(title)s'
sl: Spremenite vrstni red podrejenih strani '%(title)s'

en: Heading %(level)d
sl: Naslovnica%(level)d

en: Bulleted list
sl: Označen seznam

en: Numbered list
sl: Oštevilčen seznam

en: Link
sl: Povezava

en: Strikethrough
sl: Prečrtano

en: Code
sl: Koda

en: Reports
sl: Poročila

en: What's new in Wagtail %(version)s
sl: Kaj je novega v Wagtail %(version)s

en: Editor Guide
sl: Vodič po urejevalniku

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Help
sl: Pomoč

en: Choose an item
sl: Izberite element

en: Choose another item
sl: Izberite drug element

en: Clear choice
sl: Počisti izbiro

en: Choose another page
sl: Izberite drugo stran

en: Multi-word tags with spaces will automatically be enclosed in double quotes (").
sl: Večbesedne oznake s presledki bodo samodejno obdane z dvojnimi narekovaji (").

en: Tags can only consist of a single word, no spaces allowed.
sl: Oznake so lahko sestavljene samo iz ene besede, presledki niso dovoljeni.

en: Choose another task
sl: Izberite drugo nalogo

en: Edit this task
sl: Uredite to nalogo
