Wagtail - en to ug translation catalogue (852 entries)

en: Publish
ug: تارقات

en: Submit for moderation
ug: تەستىقلاشقا تاپشۇر

en: Resubmit to %(task_name)s
ug: %(task_name)s غا قايتا تاپشۇر

en: Submit to %(workflow_name)s
ug: %(workflow_name)s غا تاپشۇر

en: Restart workflow
ug: خىزمەت ئېقىمىنى قايتا قوزغات

en: Cancel workflow
ug: خىزمەت ئېقىمىنى بىكار قىل

en: Unpublish
ug: تارقاتما

en: Save Draft
ug: دەسلەپكى نۇسخا ساقلا

en: Page locked
ug: بەت قۇلۇپلاندى

en: %(label)s and Publish
ug: %(label)s ۋە تارقات

en: Wagtail admin
ug: Wagtail باشقۇرۇش سەھىپىسى

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
ug: كەچۈرۈڭ، بۇ رايوننى زىيارەت قىلىش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: You do not have permission to access the admin
ug: سىزنىڭ باشقۇرۇش سەھىپىسىگە كىرىش ئىجازىتىڭىز يوق

en: None
ug: يوق

en: Date from
ug: باشلانغان چېسلا

en: Date to
ug: ئاخىرلىشىدىغان چېسلا

en: Locale
ug: يەرلىك تىل

en: All
ug: ھەممىسى

en: Collection
ug: توپلام

en: Tag
ug: بەلگە

en: Filter by up to ten most popular tags.
ug: ئالقىشلىق بەلگىدىن كۆپ بولغاندا ئونغىچە سۈزىدۇ.

en: Preferred language
ug: تىل مايىللىقى

en: Current time zone
ug: ھازىرقى ۋاقىت رايونى

en: First Name
ug: ئىسىم

en: Last Name
ug: تەگئات

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Upload a profile picture
ug: تەرجىمىھال رەسىمى يۈكلەيدۇ

en: Enter password
ug: ئىم كىرگۈزۈلىدۇ

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
ug: سىز كىرگۈزگەن %(username_field)s ۋە ئىم ماس كەلمىدى. قايتا سىناڭ.

en: Enter your %(username_field_name)s
ug: %(username_field_name)s نى كىرگۈزۈڭ

en: Enter your email address to reset your password
ug: ئىم ئەسلىگە قايتۇرۇش ئۈچۈن ئېلخەت ئادرېسىڭىزنى كىرگۈزۈڭ

en: URL
ug: تور ئادرېسى

en: Search term
ug: ئىزدەش ئاتالغۇسى

en: Search
ug: ئىزدە

en: All collections
ug: ھەممە توپلام

en: Parent
ug: ئانا تۈر

en: Select hierarchical position. Note: a collection cannot become a child of itself or one of its descendants.
ug: قاتلاملىق ئورۇن تاللىنىدۇ. ئەسكەرتىش: بىر توپلام ئۆزىنىڭ تارمىقى ياكى ئۆزىنىڭ داۋامى بولالمايدۇ.

en: Please select another parent
ug: باشقا ئانا تۈرىنى تاللاڭ

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
ug: سىز ئوخشاش بىر توپلامنىڭ بىر نەچچە ئىجازەت خاتىرىسىگە ئىگە بولالمايسىز..

en: Add
ug: قوش

en: Add collections
ug: توپلام قوش

en: Edit
ug: تەھرىر

en: Edit collections
ug: توپلام تەھرىر

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Delete collections
ug: توپلام ئۆچۈر

en: You cannot edit another user's comment.
ug: باشقا بىر ئىشلەتكۈچىنىڭ ئىنكاسىنى تەھرىرلىيەلمەيسىز.

en: Go live date/time must be before expiry date/time
ug: بىۋاسىتە تارقىتىدىغان چېسلا/ۋاقىت قەرەلى توشىدىغان چېسلا/ۋاقىتتىن ئىلگىرى بولۇشى كېرەك

en: Expiry date/time must be in the future
ug: قەرەلى توشىدىغان چېسلا/ۋاقىت چوقۇم كەلگۈسىدە بولۇشى كېرەك

en: New title
ug: يېڭى ماۋزۇ

en: New slug
ug: يېڭى قىسقارتىلما

en: New parent page
ug: يېڭى ئانا بەت

en: This copy will be a child of this given parent page.
ug: بۇ نۇسخا بېرىلگەن ئانا بەتنىڭ بالا بېتى بولىدۇ.

en: Copy subpages
ug: تارماق بەتنى كۆچۈر

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
ug[0]: %(count)s تارماق بەتنى كۆچۈرىدۇ.
ug[1]: %(count)s تارماق بەتنى كۆچۈرىدۇ.

en: Publish copied page
ug: كۆچۈرگەن بەتنى تارقات

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
ug: بۇ بەت توردا. ئۇنىڭ كۆچۈرۈلمىسىنىمۇ تارقىتامسىز؟

en: Publish copies
ug: كۆچۈرۈلمىسىنى تارقات

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
ug[0]: %(count)s بەتنىڭ كۆچۈرۈلمىسى توردا. ئۇنىڭ كۆچۈرۈلمىسىنى تارقىتامسىز؟
ug[1]: %(count)s بەتنىڭ كۆچۈرۈلمىسى توردا. ئۇنىڭ كۆچۈرۈلمىسىنى تارقىتامسىز؟

en: Alias
ug: تەخەللۇس

en: Keep the new pages updated with future changes
ug: يېڭى بەتنى كەلگۈسىدىكى ئۆزگىرىش بىلەن يېڭىلاپ تۇرىدۇ

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
ug: سىزنىڭ «%(page_title)s» بەتكە كۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%(parent_page_title)s"
ug: بۇ قىسقارتىلما ئۆزىنىڭ ئانا بېتى «%(parent_page_title)s» نىڭ مەزمۇنىدا ئىشلىتىلىۋاتىدۇ

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
ug: تارماق بەتنى كۆچۈرۈۋاتقاندا بەتنى ئۆزىنىڭ ئىچىگە كۆچۈرەلمەيسىز

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use within the parent page
ug: بۇ قىسقارتىلما «%(page_slug)s» ئانا بەتتە ئىشلىتىلىۋاتىدۇ

en: Select a new parent for this page.
ug: بۇ بەتنىڭ يېڭى ئانا بېتى تاللىنىدۇ.

en: Parent page
ug: ئانا بەت

en: The new page will be a child of this given parent page.
ug: بۇ يېڭى بەت بېرىلگەن مەزكۇر ئانا بەتنىڭ بالا بېتى بولىدۇ.

en: You do not have permission to create a page under "%(page_title)s".
ug: «%(page_title)s» نىڭ ئاستىدا بەت قۇرۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: You cannot create a page of type "%(page_type)s" under "%(page_title)s".
ug: «%(page_title)s» نىڭ ئاستىدا «%(page_type)s» تىپتىكى بەت قۇرۇش ئىجازىتىڭىز يوق.

en: Search…
ug: ئىزدە…

en: Tag(s) %(value_too_long)s are over %(max_tag_length)d characters
ug: %(value_too_long)s بەلگە %(max_tag_length)d ھەرپتىن ئېشىپ كەتتى

en: Visibility
ug: كۆرۈشچانلىقى

en: This field is required.
ug: بۇ بۆلەك زۆرۈر.

en: Please select at least one group.
ug: كەم دېگەندە بىر گۇرۇپپا تاللاڭ.

en: All types
ug: بارلىق تىپ

en: This page already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
ug: بۇ بەتكە «%(workflow_name)s» خىزمەت ئېقىمى تەقسىملەنگەن.

en: You cannot assign this workflow to the same page multiple times.
ug: بۇ خىزمەت ئېقىمىنى ئوخشاش بىر بەتكە كۆپ قېتىم تەقسىملىيەلمەيسىز.

en: Snippet '%(content_type)s' already has workflow '%(workflow_name)s' assigned.
ug: «%(content_type)s» پۇرۇچقا «%(workflow_name)s» خىزمەت ئېقىمى تەقسىملەنگەن.

en: Give your workflow a name
ug: خىزمەت ئېقىمىڭىزغا ئات قويۇڭ

en: Add tasks to your workflow
ug: خىزمەت ئېقىمىزغا ۋەزىپە قوشىدۇ

en: Task
ug: ۋەزىپە

en: 1 page selected
ug: 1 بەت تاللاندى

en: %(objects)s pages selected
ug: %(objects)s بەت تاللاندى

en: All %(objects)s pages on this screen selected
ug: بۇ ئېكراندىكى %(objects)s بەتنىڭ ھەممىسى تاللاندى

en: All pages in listing selected
ug: تىزىمدىكى ھەممە بەت تاللاندى

en: 1 document selected
ug: 1 پۈتۈك تاللاندى

en: %(objects)s documents selected
ug: %(objects)s پۈتۈك تاللاندى

en: All %(objects)s documents on this screen selected
ug: بۇ ئېكراندىكى %(objects)s پۈتۈكنىڭ ھەممىسى تاللاندى

en: All documents in listing selected
ug: تىزىمدىكى ھەممە پۈتۈك تاللاندى

en: 1 image selected
ug: 1 سۈرەت تاللاندى

en: %(objects)s images selected
ug: %(objects)s سۈرەت تاللاندى

en: All %(objects)s images on this screen selected
ug: بۇ ئېكراندىكى %(objects)s سۈرەتنىڭ ھەممىسى تاللاندى

en: All images in listing selected
ug: تىزىمدىكى ھەممە سۈرەت تاللاندى

en: 1 user selected
ug: 1 ئىشلەتكۈچى تاللاندى

en: %(objects)s users selected
ug: %(objects)s ئىشلەتكۈچى تاللاندى

en: All %(objects)s users on this screen selected
ug: بۇ ئېكراندىكى %(objects)s سۈرەتنىڭ ھەممىسى تاللاندى

en: All users in listing selected
ug: تىزىمدىكى ھەممە ئىشلەتكۈچى تاللاندى

en: 1 snippet selected
ug: 1 پۇرۇچ تاللاندى

en: %(objects)s snippets selected
ug: %(objects)s پۇرۇچ تاللاندى

en: All %(objects)s snippets on this screen selected
ug: بۇ ئېكراندىكى %(objects)s پۇرۇچنىڭ ھەممىسى تاللاندى

en: All snippets in listing selected
ug: تىزىمدىكى ھەممە پۇرۇچ تاللاندى

en: 1 item selected
ug: 1 تۈر تاللاندى

en: %(objects)s items selected
ug: %(objects)s تۈر تاللاندى

en: All %(objects)s items on this screen selected
ug: بۇ ئېكراندىكى %(objects)s تۈرنىڭ ھەممىسى تاللاندى

en: All items in listing selected
ug: تىزىمدىكى ھەممە تۈر تاللاندى

en: Can access Wagtail admin
ug: Wagtail باشقۇرغۇچىنى زىيارەت قىلالايدۇ

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Promote
ug: ئۆستۈر

en: Settings
ug: تەڭشەك

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Page title
ug: بەت ماۋزۇسى

en: Error 404: Page not found
ug: 404 خاتالىق: بەت تېپىلمىدى

en: Error 404
ug: 404 خاتالىق

en: The requested page could not be found.
ug: ئىلتىماس قىلغان بەت تېپىلمىدى.

en: Go to Wagtail admin
ug: Wagtail باشقۇرغۇچىغا يۆتكەل

en: More actions
ug: تېخىمۇ كۆپ مەشغۇلات

en: Reset password
ug: ئىمنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Password change successful
ug: ئىم مۇۋەپپەقىيەتلىك ئۆزگەردى

en: Login
ug: تىزىمغا كىرىڭ

en: Set your new password
ug: يېڭى ئىمنى تەڭشەڭ

en: Invalid password reset link
ug: ئىناۋەتسىز ئىم ئەسلىگە قايتۇرۇش ئۇلانمىسى

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
ug: ئىم ئەسلىگە قايتۇرۇش ئۇلانمىسى ئىناۋەتسىز ئىكەن، سەۋەبى ئۇ ئىشلىتىلىپ بوپتۇ.

en: Request a new password reset
ug: يېڭى ئىم ئەسلىگە قايتۇرۇش ئىلتىماسى

en: Check your email
ug: ئېلخەتىڭىزنى تەكشۈرۈڭ

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
ug: ئەگەر بۇ ئادرېستىكى ھېسابات مەۋجۇت بولسا ئىمنى ئەسلىگە قايتۇرىدىغان ئۇلانما بار ئېلخەت يوللاندى.

en: Please follow the link below to reset your password:
ug: ئىمنى ئەسلىگە قايتۇرۇش ئۈچۈن تۆۋەندىكى ئۇلانمىغا ئەگىشىڭ:

en: Your username (in case you've forgotten):
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتىڭىز (سىز ئۇنۇتقاندا):

en: Password reset
ug: ئىمنى ئەسلىگە قايتۇر

en: Reset your password
ug: ئىمنى ئەسلىگە قايتۇرىدۇ

en: Reset to default
ug: كۆڭۈلدىكىگە قايتۇر

en: Default avatar
ug: كۆڭۈلدىكى سىما

en: Upload a profile picture:
ug: تەرجىمىھال رەسىمى يۈكلەش:

en: Sidebar
ug: يان بالداق

en: Go back
ug: كەينىگە

en: Bulk actions
ug: توپ مەشغۇلات

en: Select
ug: تاللا

en: Select row
ug: قۇر تاللا

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللا

en: Internal link
ug: ئىچكى ئۇلانما

en: External link
ug: سىرتقى ئۇلانما

en: Email link
ug: ئېلخەت ئۇلانمىسى

en: Phone link
ug: تېلېفون ئۇلانمىسى

en: Anchor link
ug: لەڭگەر ئۇلانمىسى

en: There is %(counter)s match | There are %(counter)s matches
ug[0]: ماسلاشقاندىن %(counter)s بار
ug[1]: ماسلاشقاندىن %(counter)s بار

en: Add an anchor link
ug: بىر لەڭگەر ئۇلانمىسى قوش

en: Insert anchor
ug: لەڭگەر قىستۇر

en: Choose
ug: تاللا

en: Choose a page
ug: بەت تاللىنىدۇ

en: Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types. | Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
ug[0]: بۇ بۆلەككە پەقەت «%(type)s» تىپتىكى بەتنىلا تاللىغىلى بولۇشى مۇمكىن. ئىزدەش نەتىجىسى باشقا تىپتىكى بەتنى ئۆز ئىچىگە ئالمايدۇ.
ug[1]: بۇ بۆلەككە پەقەت تۆۋەندىكىدەك «%(type)s» تىپتىكى بەتنىلا تاللىغىلى بولۇشى مۇمكىن. ئىزدەش نەتىجىسى باشقا تىپتىكى بەتنى ئۆز ئىچىگە ئالمايدۇ.

en: Confirm selection
ug: تاللاش جەزملە

en: Convert to internal link
ug: ئىچكى ئۇلانمىغا ئايلاندۇر

en: The URL you entered, <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a>, looks like it matches the internal page %(page)s, which has the URL <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a>.
ug: سىز كىرگۈزگەن تور ئادرېسى، <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(submitted_url)s">%(submitted_url)s</a> تور ئادرېسى <a target="_blank" rel="noreferrer" href="%(internal_url)s">%(internal_url)s</a> بار ئىچى بەت %(page)s غا ماس كېلىدىغاندەك قىلىدۇ.

en: Converting this to an internal link to %(page)s would make the link automatically update if the underlying page changes its URL. Would you like to do this?
ug: ئەگەر ئاستىنقى بەت ئۆزىنىڭ تور ئادرېسىنى ئۆزگەرتسە، بۇنى ئىچكى ئۇلانمىغا ئايلاندۇرىدۇ %(page)s ئۇلانمىنى ئۆزلۈكىدىن يېڭىلىشى مۇمكىن. شۇنداق قىلامسىز؟

en: Use external link
ug: سىرتقى ئۇلانما ئىشلەت

en: Add an email link
ug: ئېلخەت ئۇلانمىسى قوش

en: Insert link
ug: ئۇلانما قىستۇر

en: Add an external link
ug: سىرتقى ئۇلانما قوش

en: Add a phone link
ug: تېلېفون ئۇلانمىسى قوش

en: Select %(title)s
ug: %(title)s تاللىنىدۇ

en: Explore subpages of '%(title)s'
ug: «%(title)s» نىڭ تارماق بەتلىرىنى كۆرسىتىدۇ

en: Explore
ug: كۆرسەت

en: This collection has been made private by a parent collection.
ug: بۇ توپلامنى ئانا توپلىمى شەخسىيلەشتۈرگەن.

en: You can edit the privacy settings on:
ug: شەخسىيەت تەڭشىكىنى تەھرىرلىيەلەيسىز:

en: Save
ug: ساقلا

en: Change privacy
ug: شەخسىيەت ئۆزگەرت

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
ug: شەخسىيەت تەڭشىكى بۇ توپلامدىكى پۈتۈكلەرنى كىملەرنىڭ كۆرەلەيدىغانلىقىنى بەلگىلەيدۇ.

en: Privacy
ug: شەخسىيەت

en: Set collection privacy. Current status: Public
ug: توپلام شەخسىيەت تەڭشىكى. نۆۋەتتىكى ھالىتى: ئاشكارا

en: Public
ug: ئاشكارا

en: Set collection privacy. Current status: Private
ug: توپلام شەخسىيەت تەڭشىكى. نۆۋەتتىكى ھالىتى: شەخسىي

en: Private
ug: شەخسىي

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
ug: بۇ توپلامنى ئۆچۈرگىلى بولمايدۇ، چۈنكى ئۇ بوش ئەمەس. ئۇنىڭدا:

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
ug: ھېچقانداق توپلام قۇرۇلمىغان. نېمىشقا <a href="%(add_collection_url)s"> بىرنى قوش</a>مايسىز؟

en: Sorry, there are no matches for "<em>%(search_query)s</em>"
ug: كەچۈرۈڭ، «<em>%(search_query)s</em>» غا ھېچنېمە ماس كەلمىدى

en: There are no results.
ug: نەتىجە يوق.

en: Yes, delete
ug: ھەئە، ئۆچۈر

en: No, don't delete
ug: ياق، ئۆچۈرمە

en: Are you sure you want to unpublish this %(model_name)s?
ug: بۇ %(model_name)s نى راستتىنلا تارقاتمامسىز؟

en: Yes, unpublish it
ug: ھەئە، تارقاتما

en: No, don't unpublish
ug: ياق، تارقات

en: Publish %(model_name)s
ug: %(model_name)s تارقات

en: This %(model_name)s was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
ug: بۇ %(model_name)s غا <strong>%(workflow)s</strong> دىكى <strong>%(task)s</strong> نى ئۆزگەرتىش كېرەك دەپ بەلگە قويۇلغان.

en: This %(model_name)s is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
ug: بۇ  %(model_name)s نۆۋەتتە <strong>%(workflow)s</strong> دىكى <strong>%(task)s</strong>.

en: Publishing this %(model_name)s will cancel the current workflow.
ug: بۇ %(model_name)s تارقىتىلسا نۆۋەتتىكى خىزمەت ئېقىمىنى بىكار قىلىدۇ.

en: Would you still like to publish this %(model_name)s?
ug: بۇ %(model_name)s نى ئېلان قىلىۋېرەمسىز؟

en: Cancel
ug: ۋاز كەچ

en: Actions
ug: مەشغۇلات

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: There are no %(model_name)s to display. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ug: كۆرسىتىدىغان ھېچقانداق %(model_name)s يوق. نېمىشقا <a href="%(add_url)s">بىرنى قوش</a>مايسىز؟

en: Update
ug: يېڭىلا

en: Preview not available
ug: ئالدىن كۆزىتەلمەيدۇ

en: Preview cannot display due to validation errors. <br /> Click save to highlight the relevant fields.
ug: دەلىللەش خاتالىقى سەۋەبىدىن ئالدىن كۆزىتەلمەيدۇ. <br /> ساقلا چېكىلسە مۇناسىۋەتلىك بۆلەكنى يورۇتىدۇ.

en: Fields
ug: بۆلەك

en: Changes
ug: ئۆزگىرىش

en: Moved down 1 place. | Moved down %(counter)s places.
ug[0]: ئاستىغا 1 ئورۇن يۆتكىدى.
ug[1]: ئاستىغا %(counter)s ئورۇن تۆۋەنلىتىدۇ.

en: Moved up 1 place. | Moved up %(counter)s places.
ug[0]: ئۈستىگە 1 ئورۇن يۆتكىدى.
ug[1]: ئۈستىگە %(counter)s ئورۇن يۆتكىدى.

en: There are no differences between these two versions
ug: ئىككى تۈزىتىلمە ئارىسىدا ھېچقانداق پەرق يوق

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
ug: بۇ سىز قۇرغان مەزمۇن توغرىسىدىكى پايدىلىق ئۇچۇرلار كۆرسىتىلىدىغان باشقۇرۇش تاختىڭىز.

en: Account
ug: ھېسابات

en: Wagtail %(current_version)s editor guide
ug: Wagtail %(current_version)s تەھرىرلىگۈچ يېتەكچىسى

en: Your locked pages
ug: قۇلۇپلانغان بېتىڭىز

en: Language
ug: تىل

en: Privacy and access
ug: شەخسىيەت ۋە زىيارەت

en: Status
ug: ھالەت

en: Locked at
ug: قۇلۇپلانغان ۋاقتى

en: Edit this page
ug: بەت تەھرىرلەيدۇ

en: Unlock
ug: قۇلۇپ ئاچ

en: Draft
ug: دەسلەپكى نۇسخا

en: Live
ug: نەق مەيدان

en: Your most recent edits
ug: يېقىنقى تەھرىرلىگەنلىرىڭىز

en: Date
ug: چېسلا

en: Site summary
ug: بېكەت قىسقىچە مەزمۇنى

en: %(total)s Page <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | %(total)s Pages <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
ug[0]: %(total)s بەت <span class="w-sr-only">%(site_name)s دا قۇرۇلدى</span>
ug[1]: %(total)s بەت %(site_name)s دا قۇرۇلدى</span>

en: Wagtail upgrade available
ug: Wagtail نى يۈكسەلتكىلى بولىدۇ

en: Your version: <strong>%(current_version)s</strong>. New version: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.
ug: نەشرىڭىز: <strong>%(current_version)s</strong>. يېڭى نەشرى: <strong data-w-upgrade-target="latestVersion"></strong>.

en: Read the release notes.
ug: تارقىتىش باياناتىنى ئوقۇڭ.

en: Your pages and snippets in a workflow
ug: خىزمەت ئېقىمىدىكى بەت ۋە پۇرۇچلىرىڭىز

en: Task started
ug: ۋەزىپە قوزغىتىلدى

en: Changes requested at
ug: ئۆزگەرتىش ئىلتىماس قىلىنغان ۋاقىت

en: Awaiting
ug: كۈتۈۋاتىدۇ

en: Close
ug: ياپ

en: Things in Wagtail %(version)s have changed!
ug: Wagtail %(version)s دىكى ئىشلار ئۆزگەردى!

en: Don't worry, we've got your back. Check out the <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer">Wagtail Editor Guide</a> to get the low down on what's changed and some exciting new features!
ug: ئەنسىرىمەڭ، بىز قايتىپ كەلدۇق. <a class="w-whats-new__link" href="%(editor_guide_link)s" target="_blank" rel="noreferrer"> Wagtail تەھرىرلىگۈچ قوللانمىسى </a> نى تەكشۈرۈڭ. كىشىنى ھاياجانغا سالىدىغان يېڭى ئىقتىدارلار!

en: Awaiting your review
ug: باھايىڭىزنى كۈتۈۋاتىدۇ

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Task submitted by
ug: ۋەزىپە تاپشۇرغۇچى

en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

en: Compare with live version
ug: توردىكى نەشرى بىلەن سېلىشتۇر

en: Compare with previous version
ug: ئالدىنقى نەشرى بىلەن سېلىشتۇر

en: Sign in
ug: تىزىمغا كىرىڭ

en: Sign in to Wagtail
ug: Wagtail غا تىزىمغا كىرىڭ

en: Forgotten password?
ug: ئىم ئۇنتۇلۇش؟

en: Remember me
ug: مېنى ئەستە ساقلىسۇن

en: Signing in…
ug: تىزىمغا كىرىۋاتىدۇ…

en: The page "%(title)s" has been approved.
ug: «%(title)s» بەت تەستىقلاندى.

en: You can view the page here:
ug: بۇ جايدا بەتنى كۆرەلەيسىز:

en: The page "%(title)s" has been approved
ug: «%(title)s» بەت تەستىقلاندى

en: Hello %(username)s,
ug: سالام %(username)s،

en: Edit your notification preferences here:
ug: بۇ جايدا ئۇقتۇرۇش مايىللىقىڭىزنى تەھرىرلىيەلەيسىز:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
ug: «%(title)s» بەت رەت قىلىندى.

en: You can edit the page here:
ug: بۇ جايدا بەتنى تەھرىرلىيەلەيسىز:

en: The page "%(title)s" has been rejected
ug: «%(title)s» بەت رەت قىلىندى

en: The page "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىدا تەستىقلانغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in moderation stage "%(task)s".
ug: «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىدا  %(model_name)s دىكى «%(title)s» تەستىقلانغان.

en: You can edit the %(model_name)s here:
ug: بۇ جايدا %(model_name)s نى تەھرىرلىيەلەيسىز:

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(task)s» دا تەستىقلانغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(task)s".
ug: «%(task)s» دا  %(model_name)s دىكى «%(title)s» تەستىقلانغان.

en: The page "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىدا رەت قىلىنغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected in moderation stage "%(task)s".
ug: «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىدا  %(model_name)s دىكى «%(title)s» رەت قىلىنغان.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(task)s» دا رەت قىلىنغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s".
ug: «%(task)s» دا  %(model_name)s دىكى «%(title)s» رەت قىلىنغان.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىغا تەستىقلاش ئۈچۈن تاپشۇرۇلغان.

en: You can preview the page here:
ug: بۇ جيادا بەتنى ئالدىن كۆزىتەلەيسىز:

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s".
ug: %(model_name)s دىكى «%(title)s» نى «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىغا تەستىقلاش ئۈچۈن تاپشۇرغان.

en: You can preview the %(model_name)s here:
ug: بۇ جايدا %(model_name)s نى ئالدىن كۆزىتەلەيسىز:

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىغا تەستىقلاش ئۈچۈن تاپشۇرۇلغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval to moderation stage "%(task)s".
ug: %(model_name)s دىكى «%(title)s» نى «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىغا تەستىقلاش ئۈچۈن تاپشۇرغان.

en: The page "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
ug: «%(title)s» بەت «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىغا تەستىقلاش ئۈچۈن تاپشۇرۇلغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for approval in moderation stage "%(task)s"
ug: %(model_name)s دىكى «%(title)s» نى «%(task)s» تەستىقلاش باسقۇچىغا تەستىقلاش ئۈچۈن تاپشۇرغان.

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s".
ug: %(editor)s «%(title)s» دىكى  ئىنكاسنى يېڭىلىدى.

en: New comments
ug: يېڭى ئىنكاس

en: Resolved comments
ug: ھەل قىلىنغان ئىنكاس

en: Deleted comments
ug: ئۆچۈرۈلگەن ئىنكاس

en: New replies
ug: يېڭى جاۋاب

en: New replies to:
ug: يېڭى جاۋاب:

en: New comments:
ug: يېڭى ئىنكاس:

en: Resolved comments:
ug: ھەل قىلىنغان ئىنكاس:

en: Deleted comments:
ug: ئۆچۈرۈلگەن ئىنكاس:

en: New replies:
ug: يېڭى جاۋاب:

en: %(editor)s has updated comments on "%(title)s"
ug: %(editor)s «%(title)s» دىكى  ئىنكاسنى يېڭىلىدى.

en: The page "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىدا تەستىقلانغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in workflow "%(workflow)s".
ug: «%(workflow)s» دا  %(model_name)s دىكى «%(title)s» تەستىقلانغان.

en: The page "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(workflow)s» دا تەستىقلانغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been approved in "%(workflow)s".
ug: «%(workflow)s» دا  %(model_name)s دىكى «%(title)s» تەستىقلانغان.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
ug: «%(title)s» بەت «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىدىكى «%(task)s» جەريانىدا %(rejector)s رەت قىلغان.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىدىكى «%(task)s» جەريانىدا رەت قىلغان.

en: The following comment was left: "%(comment)s"
ug: تۆۋەندىكى ئىنكاس قالدۇرۇلغان: «%(comment)s»

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s" by %(rejector)s.
ug: %(model_name)s دىكى «%(title)s» نى «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىدىكى «%(task)s» جەريانىدا %(rejector)s رەت قىلغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(task)s" in workflow "%(workflow)s".
ug: %(model_name)s دىكى «%(title)s» نى «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىدىكى «%(task)s» جەريانىدا رەت قىلغان.

en: The page "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمى جەريانىدا رەت قىلىنغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been rejected during "%(workflow)s".
ug: %(model_name)s دىكى «%(title)s» نى «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمى جەريانىدا رەت قىلىنغان.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
ug: «%(title)s» بەت «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىغا تەستىقلاشقا يوللانغاندا %(requester)s رەت قىلغان.

en: The page "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
ug: «%(title)s» بەت «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىغا تەستىقلاشقا يوللانغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s" by %(requester)s.
ug: %(model_name)s دىكى «%(title)s» نى «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىغا %(requester)s تەستىقلاشقا يوللىغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted for moderation to workflow "%(workflow)s".
ug: %(model_name)s دىكى «%(title)s» نى «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىغا تەستىقلاشقا يوللانغان.

en: The page "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
ug: «%(title)s» بەت «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىغا يوللانغان.

en: The %(model_name)s "%(title)s" has been submitted to workflow "%(workflow)s"
ug: %(model_name)s دىكى «%(title)s» نى «%(workflow)s» خىزمەت ئېقىمىغا يوللانغان.

en: Changing the privacy for this page has been disabled.
ug: بۇ بەتنىڭ شەخسىيىتىنى ئۆزگەرتىش چەكلەنگەن.

en: Publishing…
ug: تارقىتىلىۋاتىدۇ…

en: Publish this version
ug: بۇ نەشرىنى تارقات

en: Saving…
ug: ساقلاۋاتىدۇ…

en: Replace current draft
ug: نۆۋەتتىكى دەسلەپكى نۇسخىنى ئالماشتۇر

en: Save draft
ug: دەسلەپكى نۇسخا ساقلا

en: Create a page in %(title)s
ug: %(title)s دا يېڭى بەت قۇرىدۇ

en: Create a page in
ug: بەتتىن بىرنى قۇر

en: Choose which type of page you'd like to create.
ug: قۇرماقچى بولغان بەت تۈرىڭىز تاللىنىدۇ.

en: Sorry, you cannot create a page at this location.
ug: كەچۈرۈڭ، بۇ جايدا بەت قۇرالمايسىز.

en: Pages using %(page_type)s
ug: بەت %(page_type)s نى ئىشلىتىدۇ

en: Delete 1 page | Delete %(counter)s pages
ug[0]: 1 بەت ئۆچۈر
ug[1]: %(counter)s بەت ئۆچۈر

en: Are you sure you want to delete these pages?
ug: بۇ بەتلەرنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: This will also delete one more subpage. | This will also delete %(counter)s more subpages.
ug[0]: بىر تارماق بەتنىمۇ ئۆچۈرىدۇ.
ug[1]: %(counter)s تارماق بەتنىمۇ ئۆچۈرىدۇ.

en: You don't have permission to delete this page | You don't have permission to delete these pages
ug[0]: بۇ  بەتنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ  بەتنى ئۆچۈرۈش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Move 1 page | Move %(counter)s pages
ug[0]: 1 بەت يۆتكە
ug[1]: %(counter)s  بەت يۆتكە

en: Move
ug: يۆتكە

en: Are you sure you want to move these pages?
ug: بۇ بەتلەرنى راستتىنلا يۆتكەمسىز؟

en: This page has one child page | This page has %(counter)s child pages
ug[0]: بۇ بەتنىڭ بىر بالا بېتى بار
ug[1]: بۇ بەتنىڭ %(counter)s بالا بېتى بار

en: You don't have permission to move this page | You don't have permission to move these pages
ug[0]: بۇ  بەتنى يۆتكەش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ  بەتنى يۆتكەش ئىجازىتىڭىز يوق

en: The following page cannot be moved to %(dest_title)s | The following pages cannot be moved to %(dest_title)s
ug[0]: تۆۋەندىكى بەتنى %(dest_title)s غا يۆتكىيەلمەيدۇ
ug[1]: تۆۋەندىكى بەتنى %(dest_title)s غا يۆتكىيەلمەيدۇ

en: The following page cannot be moved due to duplicate slug | The following pages cannot be moved due to duplicate slugs
ug[0]: تەكرار قىسقارتىلما سەۋەبىدىن تۆۋەندىكى بەتنى يۆتكىيەلمەيدۇ
ug[1]: تەكرار قىسقارتىلما سەۋەبىدىن تۆۋەندىكى بەتنى يۆتكىيەلمەيدۇ

en: There is no valid destination page for these pages
ug: بۇ بەتلەرنىڭ ئىناۋەتلىك نىشان بېتى يوق

en: Yes, move these pages
ug: ھە، بەتنى يۆتكە

en: No, don't move
ug: ياق، يۆتكىمە

en: Publish 1 page | Publish %(counter)s pages
ug[0]: 1 بەتنى تارقات
ug[1]: %(counter)s بەتنى تارقات

en: Are you sure you want to publish these pages?
ug: بۇ بەتلەرنى راستتىنلا تارقىتامسىز؟

en: This page has one unpublished subpage | This page has %(counter)s unpublished subpages
ug[0]: بۇ بەتنىڭ تېخى تارقىتىلمىغان بىر تارماق بېتى بار
ug[1]: بۇ بەتنىڭ تېخى تارقىتىلمىغان %(counter)s تارماق بېتى بار

en: You don't have permission to publish this page | You don't have permission to publish these pages
ug[0]: بۇ  بەتنى تارقىتىش ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ  بەتنى تارقىتىش ئىجازىتىڭىز يوق

en: Yes, publish
ug: ھەئە، تارقات

en: No, don't publish
ug: ياق، تارقاتما

en: Unpublish 1 page | Unpublish %(counter)s pages
ug[0]: تارقىتىلمىغان 1 بەت
ug[1]: تارقىتىلمىغان %(counter)s بەت

en: Are you sure you want to unpublish these pages?
ug: بۇ بەتلەرنى راستتىنلا تارقاتمامسىز؟

en: This page has one subpage | This page has %(counter)s subpages
ug[0]: بۇ بەتنىڭ بىر تارماق بېتى بار
ug[1]: بۇ بەتنىڭ %(counter)s تارماق بېتى بار

en: You don't have permission to unpublish this page | You don't have permission to unpublish these pages
ug[0]: بۇ بەتنى تارقاتماسلىق ئىجازىتىڭىز يوق
ug[1]: بۇ بەتنى تارقاتماسلىق ئىجازىتىڭىز يوق

en: Yes, unpublish
ug: ھەئە، تارقاتما

en: Convert alias %(title)s
ug: باشقا ئىسىمغا ئايلاندۇر %(title)s

en: Convert alias
ug: باشقا ئىسىمغا ئايلاندۇر

en: Are you sure you want to convert this alias into an ordinary page?
ug: بۇ باشقا ئىسىمنى ئادەتتىكى بەتكە ئايلاندۇرامسىز؟

en: This action cannot be undone.
ug: بۇ مەشغۇلاتنى ئەسلىگە كەلتۈرگىلى بولمايدۇ.

en: Yes, convert it
ug: ھەئە، ئايلاندۇر

en: No, leave it as an alias
ug: ياق، باشقا ئات سۈپىتىدە قالدۇر

en: Delete %(title)s
ug: %(title)s نى ئۆچۈر

en: Are you sure you want to delete this page?
ug: بۇ بەتنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Deleting this page will also delete %(descendant_count)s child page. | Deleting this page will also delete %(descendant_count)s more child pages.
ug[0]: بۇ بەت ئۆچۈرۈلسە %(descendant_count)s بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.
ug[1]: بۇ بەت ئۆچۈرۈلسە %(descendant_count)s بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.

en: It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
ug[0]: 1 تەرجىمە ۋە بىرلەشتۈرۈلگەن %(translation_descendant_count)s تەرجىمە قىلىنغان بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.
ug[1]: 1 تەرجىمە ۋە بىرلەشتۈرۈلگەن %(translation_descendant_count)s تەرجىمە قىلىنغان بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.

en: It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | It will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
ug[0]: %(translation_count)s تەرجىمە ۋە بىرلەشتۈرۈلگەن %(translation_descendant_count)s تەرجىمە قىلىنغان بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.
ug[1]: %(translation_count)s تەرجىمە ۋە بىرلەشتۈرۈلگەن %(translation_descendant_count)s تەرجىمە قىلىنغان بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.

en: It will also delete %(translation_count)s translation. | It will also delete %(translation_count)s translations.
ug[0]: %(translation_count)s تەرجىمىمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.
ug[1]: %(translation_count)s تەرجىمىمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.

en: Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete 1 translation and its combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
ug[0]: بۇ بەت ئۆچۈرۈلسە 1 تەرجىمە ۋە بىرلەشتۈرۈلگەن %(translation_descendant_count)s تەرجىمە قىلىنغان بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.
ug[1]: بۇ بەت ئۆچۈرۈلسە 1 تەرجىمە ۋە بىرلەشتۈرۈلگەن %(translation_descendant_count)s تەرجىمە قىلىنغان بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child page. | Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations and their combined %(translation_descendant_count)s translated child pages.
ug[0]: بۇ بەت ئۆچۈرۈلسە %(translation_count)s تەرجىمە ۋە بىرلەشتۈرۈلگەن %(translation_descendant_count)s تەرجىمە قىلىنغان بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.
ug[1]: بۇ بەت ئۆچۈرۈلسە %(translation_count)s تەرجىمە ۋە بىرلەشتۈرۈلگەن %(translation_descendant_count)s تەرجىمە قىلىنغان بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.

en: Deleting this page will also delete %(translation_count)s translation of this page. | This will also delete %(descendant_count)s more child pages. Deleting this page will also delete %(translation_count)s translations of this page.
ug[0]: بۇ بەت ئۆچۈرۈلسە مەزكۇر بەتنىڭ %(translation_count)s تەرجىمىسىمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.
ug[1]: %(descendant_count)s بالا بەتمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ. بۇ بەت ئۆچۈرۈلسە مەزكۇر بەتنىڭ %(translation_count)s تەرجىمىسىمۇ ئۆچۈرۈلىدۇ.

en: This action will delete total <b>%(total_pages)s</b> pages.
ug: بۇ مەشغۇلات جەمئىي <b>%(total_pages)s</b> بەتنى ئۆچۈرىدۇ.

en: Please type <b>%(wagtail_site_name)s</b> to confirm.
ug: <b>%(wagtail_site_name)s</b> نى كىرگۈزۈپ جەزملەڭ.

en: Yes, delete it
ug: ھەئە، ئۆچۈر

en: No, don't delete it
ug: ياق، ئۆچۈرمە

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
ug: ئۇنىڭدىن باشقا <a href="%(unpublish_url)s">بەتنى تارقاتما</a>سلىقنى ئىجرا قىلالايسىز. بۇنداق بولغاندا بۇ بەت ئاشكارا كۆرۈنۈشتىن چىقىرىۋېتىلىدۇ ھەمدە ئۇنى تەھرىرلەپ ياكى كېيىن قايتا تارقىتالايسىز.

en: Move %(title)s
ug: %(title)s نى يۆتكە

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
ug: بۇ بەتنى راستتىنلا «%(title)s» غا يۆتكەمسىز؟

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
ug: بۇ بەت ۋە ئۇنىڭ بارلىق بالا بەتلىرىنى راستتىنلا «%(title)s» غا يۆتكەمسىز؟

en: This will also move one translation of this page and its child pages | This will also move %(translations_to_move_count)s translations of this page and their child pages
ug[0]: بۇ بەتنىڭ بىر تەرجىمىسى ۋە ئۇنىڭ بالا بەتلىرىنىمۇ يۆتكەيدۇ
ug[1]: بۇ بەتنىڭ %(translations_to_move_count)s تەرجىمىسى ۋە ئۇنىڭ بالا بەتلىرىنىمۇ يۆتكەيدۇ

en: Yes, move this page
ug: ھەئە، بۇ بەتنى يۆتكە

en: Are you sure you want to unpublish this page?
ug: راستتىنلا بۇ بەتنى تارقاتمامسىز؟

en: This will also unpublish one translation of the page. | This will also unpublish all %(translation_count)s translations of the page.
ug[0]: بۇ بەتنىڭ بىر تەرجىمىسىنىمۇ تارقاتمايدۇ.
ug[1]: بۇ بەتنىڭ بارلىق %(translation_count)s تەرجىمىسىنىمۇ تارقاتمايدۇ.

en: This page has one subpage and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined one translated child page. Unpublish these too
ug[0]: بۇ بەتنىڭ بىر بالا بېتى بار ۋە ئۇنىڭ تەرجىمىسى تەرجىمە قىلىنغان بىر بالا بەتكە بىرلەشتۈرۈلىدۇ. ئۇلارنىمۇ تارقاتمايدۇ
ug[1]: بۇ بەتنىڭ %(live_descendant_count)s بالا بېتى بار ۋە ئۇنىڭ تەرجىمىسى تەرجىمە قىلىنغان بىر بالا بەتكە بىرلەشتۈرۈلىدۇ. ئۇلارنىمۇ تارقاتمايدۇ

en: This page has one child page and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too | This page has %(live_descendant_count)s child pages and its translations have a combined %(translation_descendant_count)s translated child pages. Unpublish these too
ug[0]: بۇ بەتنىڭ بىر بالا بېتى بار ۋە ئۇنىڭ تەرجىمىسى تەرجىمە قىلىنغان %(translation_descendant_count)s بالا بەتكە بىرلەشتۈرۈلىدۇ. ئۇلارنىمۇ تارقاتمايدۇ
ug[1]: بۇ بەتنىڭ %(live_descendant_count)s بالا بېتى بار ۋە ئۇنىڭ تەرجىمىسى تەرجىمە قىلىنغان %(translation_descendant_count)s بالا بەتكە بىرلەشتۈرۈلىدۇ. ئۇلارنىمۇ تارقاتمايدۇ

en: This page has one subpage. Unpublish this too | This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
ug[0]: بۇ بەتنىڭ بىر تارماق بېتى بار. بۇ بەتنىمۇ تارقاتمايدۇ
ug[1]: بۇ بەتنىڭ %(live_descendant_count)s تارماق بېتى بار. بۇ بەتنىمۇ تارقاتمايدۇ

en: Publish page
ug: بەتنى تارقات

en: This page was marked as needing changes at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
ug: بۇ بەتكە <strong>%(workflow)s</strong> دىكى <strong>%(task)s</strong> دا ئۆزگەرتىش كېرەك دەپ بەلگە قويۇلغان.

en: This page is currently at <strong>%(task)s</strong> in <strong>%(workflow)s</strong>.
ug: بۇ بەت ھازىر <strong>%(workflow)s</strong> دىكى <strong>%(task)s</strong> دا.

en: Publishing this page will cancel the current workflow.
ug: بۇ بەت تارقىتىلسا نۆۋەتتىكى خىزمەت ئېقىمى بىكار قىلىنىدۇ.

en: Would you still like to publish this page?
ug: بۇ بەتنى يەنىلا تارقىتىۋېرەمسىز؟

en: Copy %(title)s
ug: %(title)s نى كۆچۈر

en: Copy
ug: كۆچۈر

en: Copy this page
ug: بۇ بەتنى كۆچۈر

en: This page is an alias of another page.
ug: بۇ بەت يەنە بىر بەتنىڭ باشقىچە ئاتىلىشى.

en: Edit original page
ug: ئەسلى بەتنى تەھرىرلەيدۇ

en: Convert this alias into an ordinary page
ug: باشقا ئاتنى ئادەتتىكى بىر بەتكە ئايلاندۇرىدۇ

en: The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
ug: غول دەرىجە Wagtail ئورنىتىشىدا قوشقان يېڭى تور بېكەتنى كۆرسىتىدۇ. بۇ جايدا قۇرۇلغان بەتلەرنى بىر بېكەت بىلەن مۇناسىۋەتلىك بولماي تۇرۇپ ھەر قانداق تور ئادرېسى بىلەن زىيارەت قىلغىلى بولمايدۇ.

en: Configure a site now.
ug: ھازىر تور بېكەتنى سەپلەيدۇ.

en: If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
ug: ئەگەر بەتنى مەۋجۇت تور بېكەتكە قوشماقچى بولسىڭىز، ئۇنىڭ ئورنىغا باش بەتنىڭ بالا بېتى سۈپىتىدە قۇرۇڭ.

en: Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
ug: بۇ جايدا قۇرۇلغان بەتنى ھەر قانداق تور ئادرېسى ئارقىلىق زىيارەت قىلغىلى بولمايدۇ. بەتنى مەۋجۇت تور بېكەتكە قوشۇشتا، ئۇلارنى باش بەتنىڭ بالا بېتى سۈپىتىدە قۇرۇش كېرەك.

en: There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
ug: بۇ ئورۇنغا ھېچقانداق تور بېكەت تەڭشەلمىگەن. بۇ جايغا قۇرۇلغان بەت بىرەر تور بېكەتكە تەۋە بولمىغۇچە بۇ جاينى ھەر قانداق تور ئادرېسى ئارقىلىق زىيارەت قىلغىلى بولمايدۇ.

en: There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
ug: بۇ جايغا ھېچقانداق تور بېكەت خاتىرىلەنمىگەن. بۇ جايدا قۇرۇلغان بەتنى ھەر قانداق تور ئادرېسى ئارقىلىق زىيارەت قىلغىلى بولمايدۇ.

en: Select all pages in listing
ug: تىزىمدىكى ھەممە بەتنى تاللا

en: This page is locked, by you, to further editing
ug: بۇ بەتنى تەھرىرلەش ئۈچۈن سىز قۇلۇپلىغان

en: This page is locked to further editing
ug: بۇ بەت تەھرىرلەش ئۈچۈن قۇلۇپلانغان

en: Explore child pages of '%(title)s'
ug: «%(title)s» نىڭ بالا بېتىنى ئىزدەيدۇ

en: Add a child page to '%(title)s'
ug: «%(title)s» غا بالا بەتتىن بىرنى قوشىدۇ

en: Drag
ug: سۆرە

en: Item %(index)s of %(total)s
ug: %(index)s/%(total)s تۈر

en: Disable ordering of child pages
ug: بالا بەت تەرتىپلەشنى چەكلە

en: Sort
ug: تەرتىپلە

en: Enable ordering of child pages
ug: بالا بەت تەرتىپلەشنى چەكلە

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s across entire site.
ug: پۈتكۈل تور بېكەتتە %(start_index)s-%(end_index)s / %(items_count)s.

en: No results across entire site.
ug: پۈتكۈل تور بېكەتتە ھېچقانداق نەتىجە يوق.

en: Search in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'
ug: «<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>» دىن ئىزدە

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
ug: «<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>» دىكى %(start_index)s-%(end_index)s / %(items_count)s.

en: No results in '<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>'.
ug: «<span class="w-title-ellipsis">%(title)s</span>» دا ھېچقانداق نەتىجە يوق.

en: Search the whole site
ug: پۈتكۈل تور بېكەتنى ئىزدە

en: %(start_index)s-%(end_index)s of %(items_count)s
ug: %(start_index)s-%(end_index)s / %(items_count)s

en: Sites menu
ug: بېكەت تىزىملىك

en: Pagination
ug: بەتكە ئايرىش

en: Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
ug: %(page_number)s / %(num_pages)s بەت.

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: This page is protected from public view
ug: بۇ بەت ئاشكارا كۆرۈنۈشتىن قوغدالغان

en: Confirm
ug: جەزملە

en: Add child page
ug: بالا بەت قوش

en: Page types
ug: بەت تۈرى

en: There is one matching page | There are %(counter)s matching pages
ug[0]: ماس كەلگەن بىر بەت بار
ug[1]: ماس كەلگەن %(counter)s بەت بار

en: Sorry, no pages match <em>%(query_string)s</em>
ug: كەچۈرۈڭ، <em>%(query_string)s</em> غا ھېچقانداق بەت ماس كەلمىدى

en: Enter a search term above
ug: ئىزدىمەكچى بولغان ئاتالغۇ ئۈستىدە كىرگۈزۈلىدۇ

en: Add %(label)s
ug: %(label)s قوش

en: Move up
ug: يۇقىرىغا

en: Move down
ug: تۆۋەنگە

en: Choose when this %(model_name)s should go live and/or expire
ug: بۇ %(model_name)s بىۋاسىتە تارقىتىلغاندا ۋە ياكى ۋاقتى ئۆتكەندە تاللىنىدۇ

en: Choose when this page should go live and/or expire
ug: بۇ بەت بىۋاسىتە تارقىتىلغاندا ۋە ياكى ۋاقتى ئۆتكەندە تاللىنىدۇ

en: This publishing schedule will only take effect after you select the "Publish" option
ug: بۇ تارقىتىش كۈنتەرتىپى پەقەت «تارقات» تاللانمىسى تاللانغاندىن كېيىن ئاندىن كۈچكە ئىگە بولىدۇ

en: Anyone with editing permissions can create schedules
ug: تەھرىرلەش ئىجازىتى بار ھەر كىم كۈنتەرتىپ قۇرالايدۇ

en: But only those with publishing permissions can make them effective.
ug: ئەمما تارقىتىش ئىجازىتى بارلارلا ئۇلارنى ئۈنۈملۈك قىلالايدۇ.

en: Set publishing schedule
ug: تارقىتىش كۈنتەرتىپ تەڭشىكى

en: Save schedule
ug: كۈنتەرتىپنى ساقلا

en: Collection management permissions
ug: توپلام باشقۇرۇش ئىجازىتى

en: Add a collection permission
ug: توپلام ئىجازىتى قوش

en: Last published
ug: ئاخىرقى تارقىتىلغان ۋاقىت

en: Last published by
ug: ئاخىرقى تارقاتقۇچى

en: Type
ug: تۈرى

en: No pages found.
ug: ھېچقانداق بەت تېپىلمىدى.

en: No pages match this report's criteria.
ug: ھېچقانداق بەت بۇ دوكلاتنىڭ ئۆلچىمىگە ماس كەلمەيدۇ.

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: App
ug: ئەپ

en: Pages
ug: بەت

en: Last edited page
ug: ئاخىرقى قېتىم تەھرىرلەنگەن بەت

en: Last edit
ug: ئاخىرقى تەھرىرلەنگىنى

en: Locking status
ug: قۇلۇپ ھالىتى

en: Locked by <b>you</b> at <b>%(locking_date)s</b>
ug: <b>%(locking_date)s</b> دا <b>سىز</b> قۇلۇپلىغان

en: Locked by <b>%(locked_by)s</b> at <b>%(locking_date)s</b>
ug: <b>%(locking_date)s</b> دا <b>%(locked_by)s</b> قۇلۇپلىغان

en: Locked at <b>%(locking_date)s</b>
ug: <b>%(locking_date)s</b> دا قۇلۇپلانغان

en: Locked
ug: قۇلۇپلانغان

en: No locked pages found.
ug: ھېچقانداق قۇلۇپلانغان بەت تېپىلمىدى.

en: No page types found.
ug: ھېچقانداق بەت تۈرى تېپىلمىدى.

en: Name
ug: ئاتى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: User
ug: ئىشلەتكۈچى

en: Date / Time
ug: چېسلا/ۋاقىت

en: Edit this item
ug: بۇ تۈرنى تەھرىرلەيدۇ

en: No log entries found.
ug: ئۇزۇن خاتىرە تېپىلمىدى.

en: Workflow
ug: خىزمەت ئېقىمى

en: Page/Snippet
ug: بەت/پۇرۇچ

en: Requested by
ug: ئىلتىماس قىلغۇچى

en: Started at
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: Incomplete task
ug: تاماملانمىغان ۋەزىپە

en: No pages/snippets have been submitted for moderation yet
ug: تەستىقلاشقا ھېچقانداق بەت/پۇرۇچ تاپشۇرۇلمىغان

en: Completed at
ug: تاماملانغان ۋاقىت

en: Clear
ug: تازىلا

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
ug: %(page_num)s / %(total_pages)s بەت.

en: Edit account avatar
ug: ھېسابات سىماسىنى تەھرىرلەيدۇ

en: Toggle breadcrumbs
ug: بەلگە ئىزىنى ئالماشتۇر

en: Breadcrumb
ug: بەلگە ئىزى

en: Close dialog
ug: سۆزلەشكۈنى ياپ

en: You saved a new version in another window
ug: يېڭى نەشرىنى باشقا كۆزنەكتە ساقلىدىڭىز

en: System
ug: سىستېما

en: %(user_name)s saved a new version
ug: %(user_name)s يېڭى نەشرىنى ساقلىدى

en: Refresh
ug: يېڭىلا

en: You have unsaved changes in another window
ug: باشقا كۆزنەكتە ساقلىمىغان ئۆزگەرتىشلىرىڭىز بار

en: %(user_name)s has unsaved changes
ug: %(user_name)s ساقلىمىغان ئۆزگەرتىشى بار

en: Currently viewing
ug: ھازىر كۆرۈۋاتىدۇ

en: One other user is currently viewing | %(num_user)s other users are currently viewing
ug[0]: ھازىر باشقا بىر ئىشلەتكۈچى كۆرۈۋاتىدۇ
ug[1]: ھازىر باشقا %(num_user)s ئىشلەتكۈچى كۆرۈۋاتىدۇ

en: Proceeding will overwrite the changes you made in that window. Refreshing the page will show you the new changes, but you will lose any of your unsaved changes in the current window.
ug: داۋاملاشتۇرۇش ئۇ كۆزنەكتە قىلغان ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى قاپلىۋېتىدۇ. بەتنى يېڭىلاش سىزگە يېڭى ئۆزگىرىشلەرنى كۆرسىتىپ بېرىدۇ ئەمما نۆۋەتتىكى كۆزنەكتىكى تېخى ساقلانمىغان ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى يوقىتىسىز.

en: Proceeding will overwrite the changes made by %(user_name)s. Refreshing the page will show you the new changes, but you will lose any of your unsaved changes.
ug: داۋاملاشتۇرۇش ئۇ كۆزنەكتە %(user_name)s قىلغان ئۆزگەرتىشلەرنى قاپلىۋېتىدۇ. بەتنى يېڭىلاش سىزگە يېڭى ئۆزگىرىشلەرنى كۆرسىتىپ بېرىدۇ ئەمما نۆۋەتتىكى كۆزنەكتىكى تېخى ساقلانمىغان ئۆزگەرتىشلىرىڭىزنى يوقىتىسىز.

en: Refreshing the page means you will lose any unsaved changes
ug: بەتنى يېڭىلاش ساقلانمىغان ئۆزگەرتىشلەرنى يوقىتىدىغانلىقىڭىزنى بىلدۈرىدۇ

en: Refresh page
ug: بەتنى يېڭىلا

en: Continue
ug: داۋاملاشتۇر

en: Refresh the page
ug: بۇ بەتنى يېڭىلا

en: Download XLSX
ug: XLSX نى چۈشۈر

en: Download CSV
ug: CSV نى چۈشۈر

en: Filter
ug: سۈزگۈچ

en: Apply filters
ug: سۈزگۈچ قوللان

en: Add comment
ug: ئىنكاس قوش

en: Show filters
ug: سۈزگۈچنى كۆرسەت

en: Filter by
ug: سۈزگۈچى

en: Back
ug: قايت

en: History
ug: تارىخ

en: Keyboard shortcuts
ug: ھەرپتاختا تېزلەتمىسى

en: All keyboard shortcuts
ug: بارلىق ھەرپتاختا تېزلەتمىسى

en: Section
ug: دائىرە

en: Keyboard shortcut
ug: ھەرپتاختا تېزلەتمىسى

en: Current page status:
ug: نۆۋەتتىكى بەت ھالىتى:

en: Visit the live page
ug: شۇئان بەت زىيارىتى

en: Visible to all. Visit the live page
ug: ھەممەيلەن كۆرەلەيدۇ. شۇئان بەت زىيارىتى

en: Visible to all
ug: ھەممەيلەن كۆرەلەيدۇ

en: Private. Visit the live page
ug: شەخسىي. شۇئان بەت زىيارىتى

en: Toggle section
ug: بۆلەك ئالماشتۇر

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
ug: بۇ تۈزىتىلمىنى كۈنتەرتىپكە راستىنلا تىزمامسىز؟

en: Yes, unschedule
ug: ھەئە، كۈنتەرتىپكە تىزما

en: No, don't unschedule
ug: ياق، كۈنتەرتىپكە تىز

en: Other searches
ug: باشقا ئىزدەش

en: Minimap
ug: كىچىك خەرىتە

en: Side panels
ug: يان  تاختا

en: Toggle side panel
ug: يان تاختىنى ئالماشتۇر

en: Side panel width
ug: يان تاختا كەڭلىكى

en: Show issue
ug: مەسىلىنى كۆرسەت

en: Content metrics
ug: نۆۋەتتىكى ئۆلچەم

en: Words
ug: سۆز

en: Reading time
ug: ئوقۇش ۋاقتى

en: Issues found
ug: تېپىلغان مەسىلە

en: Comment notifications
ug: ئىنكاس ئۇقتۇرۇشى

en: Locale:
ug: يەرلىك تىل:

en: Available in %(translations_total)s locales
ug: %(translations_total)s يەرلىك تىلدا ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: No other translations
ug: باشقا تەرجىمە يوق

en: Switch locales
ug: يەرلىك تىلنى ئالماشتۇر

en: Locking:
ug: قۇلۇپلانغان ۋاقتى:

en: Unlocked
ug: قۇلۇپ ئېچىلغان

en: Anyone can edit this %(model_name)s – lock it to prevent others from editing
ug: ھەر قانداق ئادەم بۇ %(model_name)s نى تەھرىرلىيەلەيدۇ - قۇلۇپلانسا باشقىلارنىڭ تەھرىرلىشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ

en: Anyone can edit this %(model_name)s
ug: ھەر قانداق ئادەم بۇ %(model_name)s نى تەھرىرلىيەلەيدۇ

en: Lock
ug: قۇلۇپلا

en: Page visibility:
ug: بەت كۆرۈنۈشچانلىقى:

en: Once live anyone can view
ug: نەق مەيدان تارقىتىلسىلا ھەر قانداق ئادەم كۆرەلەيدۇ

en: Not visible to the public
ug: ئاممىغا كۆرۈنمەيدۇ

en: Choose who can view the live version of this page
ug: بۇ بەتنىڭ نەق مەيدان نۇسخىسىنى كىم كۆرەلەيدىغانلىقى تاللىنىدۇ

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
ug: شەخسىيەت ئۆزگىرىشى بۇ بەت ۋە ئۇنىڭ بارلىق بالا بەتلىرىگە قوللىنىلىدۇ.

en: Usage
ug: ئىشلىتىلىشى

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
ug[0]: %(usage_count)s قېتىم ئىشلىتىلدى
ug[1]: %(usage_count)s قېتىم ئىشلىتىلدى

en: Status:
ug: ھالەت:

en: Expiry:
ug: مۇددىتى:

en: Edit schedule
ug: كۈنتەرتىپ تەھرىر

en: In Moderation
ug: تەستىق كۈتۈۋاتىدۇ

en: View details
ug: تەپسىلاتىنى كۆرسەت

en: by %(user)s
ug: %(user)s ئىشلەتكۈچى

en: View history
ug: تارىخ كۆرسەت

en: Invalid schedule
ug: ئىناۋەتسىز كۈنتەرتىپ

en: Go-live:
ug: نەق مەيدانغا يۆتكەل:

en: Once published:
ug: تارقىتىلغان:

en: No publishing schedule set
ug: تارقىتىش كۈنتەرتىپى تەڭشەلمىگەن

en: Set schedule
ug: كۈنتەرتىپ تەڭشىكى

en: Preview in new tab
ug: يېڭى بەتتە ئالدىن كۆزەت

en: Loading
ug: يۈكلەۋاتىدۇ

en: Refreshing…
ug: يېڭىلاۋاتىدۇ…

en: Preview is out of date
ug: ئالدىن كۆزىتىشنىڭ ۋاقتى ئۆتتى

en: Correct the validation errors to resume preview (saving will highlight errors)
ug: ئالدىن كۆزىتىش ئەسلىگە كەلتۈرۈش ئۈچۈن دەلىللەش خاتالىقىنى تۈزىتىش كېرەك (ساقلاش خاتالىقلارنى گەۋدىلەندۈرىدۇ)

en: Preview mode
ug: ئالدىن كۆزىتىش ھالىتى

en: First published
ug: تۇنجى تارقىتىلغان ۋاقىت

en: Save your changes before leaving
ug: ئايرىلىشتىن ئىلگىرى ئۆزگەرتىشىڭىزنى ساقلايدۇ

en: You have <span>unsaved edits</span>
ug: <span>ساقلىمىغان تەھرىرلەش</span>لىرىڭىز بار

en: You have <span>unsaved comments</span>
ug: <span>ساقلىمىغان ئىنكاس</span>لىرىڭىز بار

en: You have <span>unsaved edits</span> and <span>comments</span>
ug: <span>ساقلىمىغان تەھرىرلەش</span> ۋە <span>ئىنكاس</span>لىرىڭىز بار

en: This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s time. | This %(model_name)s is referenced %(usage_count)s times.
ug[0]: بۇ %(model_name)s جەمئىي %(usage_count)s قېتىم نەقىل ئېلىندى.
ug[1]: بۇ %(model_name)s جەمئىي %(usage_count)s قېتىم نەقىل ئېلىندى.

en: One or more references to this %(model_name)s prevent it from being deleted.
ug: بۇ %(model_name)s نىڭ بىر ياكى بىر قانچە نەقىلى ئۇنىڭ ئۆچۈرۈلۈشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.

en: Requested by <b>%(modified_by)s</b>
ug: ئىلتىماس قىلغۇچى <b>%(modified_by)s</b>

en: Started at <b>%(started_at)s</b>
ug: باشلانغان ۋاقتى <b>%(started_at)s</b>

en: Status %(status)s
ug: ھالىتى %(status)s

en: Timeline
ug: ۋاقىت سىزىقى

en: Initial Revision
ug: دەسلەپكى تۈزىتىلمە

en: Edited
ug: تەھرىرلەنگەن

en: %(action)s by <b>%(who)s</b> at <b>%(at)s</b>
ug: <b>%(at)s</b> دا <b>%(who)s</b> %(action)s

en: %(action)s at <b>%(at)s</b>
ug: <b>%(at)s</b> %(action)s

en: with comment:
ug: ئىنكاس بىلەن:

en: Workflow started
ug: خىزمەت ئېقىمى باشلاندى

en: Workflow completed
ug: خىزمەت ئېقىمى تاماملاندى

en: %(action)s by <b>%(who)s</b>
ug: <b>%(who)s</b> %(action)s

en: Approved task
ug: تەستىقلانغان ۋەزىپە

en: This page hasn't been submitted for moderation yet
ug: بۇ بەت تېخى تەستىقلاشقا يوللانمىدى

en: This %(model_name)s hasn't been submitted for moderation yet
ug: بۇ %(model_name)s تېخى تەستىقلاشقا يوللانمىدى

en: JavaScript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br /> Here are the <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
ug: Wagtail ئىشلىتىش ئۈچۈن JavaScript زۆرۈر ئەمما نۆۋەتتە چەكلەنگەن.<br />بۇ جايدا <a href="https://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noreferrer">توركۆرگۈڭىزدە JavaScript نى قانداق قوزغىتىش كۆرسەتمىسى</a> بار.

en: Skip to main content
ug: ئاساسىي مەزمۇنغا ئاتلا

en: View Wagtail quick actions
ug: Wagtail تېز مەشغۇلاتىنى كۆرسىتىدۇ

en: Accessibility
ug: قوشۇمچە ئىقتىدار

en: Warnings
ug: ئاگاھلاندۇرۇش

en: Add a child page
ug: بالا بەت قوش

en: Show in Explorer
ug: مەنبە باشقۇرغۇچتا كۆرسەت

en: This workflow is currently in progress on %(workflow_states_in_progress)s pages. Deleting this workflow will cancel moderation on these page. Are you sure you want to delete this workflow?
ug: بۇ خىزمەت ئېقىمى نۆۋەتتە %(workflow_states_in_progress)s بەتتە داۋاملىشىۋاتىدۇ. بۇ خىزمەت ئېقىمى ئۆچۈرۈلسە بۇ بەتتىكى تەستىقلاش ئەمەلدىن قالدۇرۇلىدۇ. بۇ خىزمەت ئېقىمىنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: No
ug: ياق

en: Are you sure you want to disable this workflow?
ug: بۇ خىزمەت ئېقىمىنى راستتىنلا چەكلەمسىز؟

en: Yes, disable
ug: ھەئە، چەكلە

en: Are you sure you want to disable this task?
ug: بۇ  ۋەزىپىنى راستتىنلا چەكلەمسىز؟

en: Assign your workflow to pages
ug: خىزمەت ئېقىمىڭىزنى بەتكە تەقسىملەيدۇ

en: Assign your workflow to snippets
ug: خىزمەت ئېقىمىڭىزنى پۇرۇچقا تەقسىملەيدۇ

en: Workflows apply to child pages too. If you select a parent page here, its child pages will also use this workflow. See <a href="%(workflow_pages_url)s">the list of the pages</a> your workflow applies to.
ug: خىزمەت ئېقىمى بالا بەتكىمۇ قوللىنىلىدۇ. ئەگەر بۇ يەردىن ئانا بەتنى تاللىسىڭىز، ئۇنىڭ بالا بېتىمۇ بۇ خىزمەت ئېقىمىنى ئىشلىتىدۇ. خىزمەت ئېقىمىڭىزغا ماس كېلىدىغان <a href="%(workflow_pages_url)s"> بەت تىزىمى </a> غا قاراڭ.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any pages.
ug: بۇ خىزمەت ئېقىمى چەكلەنگەن، شۇڭا ئۇنى ھېچقانداق بەتكە تەقسىملىگىلى بولمايدۇ.

en: This workflow is disabled so it cannot be assigned to any snippets.
ug: بۇ خىزمەت ئېقىمى چەكلەنگەن، شۇڭا ئۇنى ھېچقانداق پۇرۇچقا تەقسىملىگىلى بولمايدۇ.

en: Used on the following active workflows
ug: تۆۋەندىكى ئاكتىپ خىزمەت ئېقىمىغا ئىشلىتىلىدۇ

en: Not used
ug: ئىشلىتىلمىگەن

en: Disabled
ug: چەكلەنگەن

en: +%(counter)s more | +%(counter)s more
ug[0]: +%(counter)s تېخىمۇ كۆپ
ug[1]: +%(counter)s تېخىمۇ كۆپ

en: Assigned pages
ug: تەقسىملەنگەن بەت

en: Page
ug: بەت

en: Assign to another page
ug: باشقا بەتكە تەقسىملىنىدۇ

en: Step %(step_number)s
ug: %(step_number)s-قەدەم

en: 1 page | %(counter)s pages
ug[0]: 1 بەت
ug[1]: %(counter)s بەت

en: 1 snippet type | %(counter)s snippet types
ug[0]: 1 پۇرۇچ تۈرى
ug[1]: %(counter)s پۇرۇچ تۈرى

en: No workflows have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ug: ھېچقانداق خىزمەت ئېقىمى قۇرۇلمىدى. نېمىشقا <a href="%(add_url)s">بىرنى قوش</a>مايسىز؟

en: There are no enabled workflows. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ug: قوزغىتىلغان خىزمەت ئېقىمى يوق. نېمىشقا <a href="%(add_url)s">بىرنى قوش</a>مايسىز؟

en: Choose which type of task you'd like to create.
ug: قۇرماقچى بولغان ۋەزىپە تۈرىڭىز تاللىنىدۇ.

en: Choose a task
ug: بىر ۋەزىپە تاللىنىدۇ

en: New
ug: يېڭى

en: Existing
ug: مەۋجۇت

en: Choose a different task type
ug: پەرقلىق ۋەزىپە تۈرى تاللىنىدۇ

en: Creating…
ug: قۇرۇۋاتىدۇ…

en: Create
ug: قۇر

en: Task type
ug: ۋەزىپە تۈرى

en: Used on
ug: ئىشلىتىلگەن

en: Sorry, no tasks match "<em>%(query_string)s</em>"
ug: كەچۈرۈڭ، ھېچقانداق ۋەزىپە «<em>%(query_string)s</em>» غا ماس كەلمىدى

en: You haven't created any tasks.
ug: سىز ھېچقانداق ۋەزىپە قۇرمىدىڭىز.

en: Why not <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>create one now</a>?
ug: نېمىشقا <a class="create-one-now" href="#tab-new" data-tab-trigger>ھازىر بىرنى قۇر</a>مايسىز؟

en: No tasks have been created. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ug: ھېچقانداق ۋەزىپە قۇرۇلمىدى. نېمىشقا <a href="%(add_url)s">بىرنى قوش</a>مايسىز؟

en: There are no enabled tasks. Why not <a href="%(add_url)s">add one</a>?
ug: قوزغىتىلغان ۋەزىپە يوق. نېمىشقا <a href="%(add_url)s">بىرنى قوش</a>مايسىز؟

en: Submitted
ug: تاپشۇرۇلدى

en: Not started
ug: باشلىمىدى

en: Changes requested by %(requested_by)s
ug: %(requested_by)s  ئۆزگەرتىشنى ئىلتىماس قىلدى

en: Changes requested
ug: ئۆزگەرتىش ئىلتىماس قىلىندى

en: Approved by %(approved_by)s
ug: %(approved_by)s تەستىقلىدى

en: Published
ug: يوللانغان ۋاقىت

en: See full history
ug: تولۇق تارىخىنى كۆرسەت

en: More
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: More bulk actions
ug: تېخىمۇ كۆپ توپ مەشغۇلات

en: 0 minutes
ug: 0 مىنۇت

en: just now
ug: ھازىرلا

en: %(time_period)s ago
ug: %(time_period)s ئىلگىرى

en: at %(time)s by %(user_display_name)s
ug: %(time)s دا %(user_display_name)s

en: at %(time)s
ug: %(time)s

en: %(time)s by %(user_display_name)s
ug: %(time)s دا %(user_display_name)s

en: %(time_period)s ago by %(user_display_name)s
ug: %(time_period)s ئىلگىرى %(user_display_name)s

en: Log out
ug: تىزىمدىن چىقىڭ

en: Changes requested %(finished_at)s
ug: %(finished_at)s ئۆزگەرتىش ئىلتىماس قىلىندى

en: Sent to %(task_name)s %(started_at)s
ug: %(task_name)s %(started_at)s غا يوللا

en: Common actions
ug: ئادەتتىكى مەشغۇلات

en: Cut
ug: كەس

en: Paste
ug: چاپلا

en: Paste and match style
ug: چاپلاپ ئۇسلۇبقا ماسلاش

en: Paste without formatting
ug: پىچىمسىز چاپلا

en: Undo
ug: يېنىۋال

en: Redo
ug: قايتىلا

en: Save changes
ug: ئۆزگەرتكەننى ساقلا

en: Text content
ug: تېكىست مەزمۇن

en: Insert or edit a link
ug: ئۇلانما  قىستۇر ياكى تەھرىر

en: Text formatting
ug: تېكىست پىچىمى

en: Bold
ug: توم

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Underline
ug: ئاستى سىزىق

en: Monospace (code)
ug: تەڭ كەڭلىكتىكى بوشلۇق (كود)

en: Strike-through
ug: ئۆچۈرۈش سىزىقى

en: Superscript
ug: يۇقىرى ئىندېكىس

en: Subscript
ug: تۆۋەنكى ئىندېكىس

en: Toggle status
ug: ھالەتنى ئالماشتۇر

en: Referenced %(count)s time | Referenced %(count)s times
ug[0]: %(count)s قېتىم نەقىل ئېلىنغان
ug[1]: %(count)s قېتىم نەقىل ئېلىنغان

en: Toggle comments
ug: ئىنكاس ئالماشتۇر

en: Comments
ug: ئىنكاس

en: Toggle checks
ug: تەكشۈرۈشنى ئالماشتۇر

en: Checks
ug: "تەكشۈرۈش

en: Toggle preview
ug: ئالدىن كۆزىتىشنى ئالماشتۇر

en: Sort by '%(label)s' in ascending order.
ug: «%(label)s» بويىچە ئۆسكۈچى تەرتىپتە تەرتىپلەيدۇ.

en: Sort by '%(label)s' in descending order.
ug: «%(label)s» بويىچە كېمەيگۈچى تەرتىپتە تەرتىپلەيدۇ.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in ascending order.
ug: «%(parent)s» نىڭ ئىچىدىكى بالا بەتلەرنى «%(label)s» بويىچە ئۆسكۈچى تەرتىپتە تەرتىپلەيدۇ.

en: Sort the order of child pages within '%(parent)s' by '%(label)s' in descending order.
ug: «%(parent)s» نىڭ ئىچىدىكى بالا بەتلەرنى «%(label)s» بويىچە كېمەيگۈچى تەرتىپتە تەرتىپلەيدۇ.

en: Button text is empty
ug: توپچە تېكىستى بوش

en: Use meaningful text for screen reader users
ug: ئېكران ئوقۇغۇچ ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن مەنىلىك تېكىست ئىشلىتىدۇ

en: Empty heading found
ug: بوش ماۋزۇ بايقالدى

en: Table header text is empty
ug: جەدۋەل ماۋزۇ تېكىستى بوش

en: Empty frame title found
ug: بوش رامكا ماۋزۇسى بايقالدى

en: Use a meaningful title for screen reader users
ug: ئېكران ئوقۇغۇچ ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن مەنىلىك ماۋزۇ ئىشلىتىدۇ

en: Incorrect heading hierarchy
ug: ناتوغرا ماۋزۇ قاتلىمى

en: Avoid skipping levels
ug: دەرىجە ئاتلاشتىن ساقلىنىدۇ

en: Input button text is empty
ug: كىرگۈزۈش توپچە تېكىستى بوش

en: Link text is empty
ug: ئۇلانما تېكىستى بوش

en: Misusing paragraphs as headings
ug: ماۋزۇ سۈپىتىدە خاتا ئىشلىتىلگەن ئابزاس

en: Use proper heading tags
ug: مۇۋاپىق ماۋزۇ بەلگىسى ئىشلىتىدۇ

en: Image alt text has inappropriate pattern
ug: سۈرەتنىڭ ئورنىغا ئالماشتۇرىدىغان تېكىستتە نامۇۋاپىق ئەندىزە بار

en: Use meaningful text
ug: مەنىلىك تېكىست ئىشلىتىلىدۇ

en: Profile
ug: تەرجىمىھال

en: Notifications
ug: ئۇقتۇرۇش

en: Name and Email
ug: ئىسىم ۋە ئېلخەت

en: Profile picture
ug: تەرجىمىھال رەسىمى

en: Theme preferences
ug: ئۆرنەك مايىللىقى

en: Password
ug: ئىم

en: Your account settings have been changed successfully!
ug: ھېسابات تەڭشىكىڭىز مۇۋەپپەقىيەتلىك ئۆزگەرتىلدى!

en: You have been successfully logged out.
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك تىزىمدىن چىقتىڭىز.

en: Collections
ug: توپلام

en: Add a collection
ug: بىر توپلام قوش

en: Add collection
ug: توپلام قوش

en: Collection '%(object)s' created.
ug: «%(object)s» توپلام قۇرۇلدى.

en: Collection '%(object)s' updated.
ug: «%(object)s» توپلام يېڭىلاندى.

en: The collection could not be saved due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن توپلامنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: Collection '%(object)s' deleted.
ug: «%(object)s» توپلام ئۆچۈرۈلدى.

en: Delete collection
ug: توپلامنى ئۆچۈر

en: Are you sure you want to delete this collection?
ug: بۇ توپلامنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Home
ug: باش بەت

en: No %(model_name)s match your query.
ug: سۈرۈشتۈرۈشىڭىزگە  %(model_name)s ماس كەلمىدى.

en: There are no %(model_name)s to display.
ug: كۆرسىتىدىغان ھېچقانداق %(model_name)s يوق.

en: Live version
ug: توردىكى نەشرى

en: Current draft
ug: نۆۋەتتىكى دەسلەپكى نۇسخا

en: Review this version
ug: بۇ نەشرىنى تەكشۈر

en: Compare with current version
ug: نۆۋەتتىكى نەشرى بىلەن سېلىشتۇر

en: Cancel scheduled publish
ug: كۈنتەرتىپتىكى تارقىتىشتىن ۋاز كەچ

en: Workflow history
ug: خىزمەت ئېقىمى تارىخى

en: Workflow progress
ug: خىزمەت ئېقىمى ئىلگىرىلىشى

en: Edit / Review
ug: تەھرىر / تەكشۈر

en: %(model_name)s '%(title)s' is now unlocked.
ug: ھازىر %(model_name)s دىكى «%(title)s» نىڭ قۇلۇپى ئېچىلدى.

en: The %(model_name)s could not be saved as it is locked
ug: قۇلۇپلانغانلىقتىن %(model_name)s نى ساقلىيالمايدۇ

en: %(model_name)s '%(object)s' updated.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» يېڭىلاندى.

en: %(model_name)s '%(object)s' created.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» قۇرۇلدى.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» تارقىتىش كۈنتەرتىپىگە تىزىلغان.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and scheduled for publishing.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» قۇرۇلۇپ ۋە تارقىتىش كۈنتەرتىپىگە تىزىلغان.

en: %(model_name)s '%(object)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» توردا ۋە بۇ نەشرى تارقىتىش كۈنتەرتىپىگە تىزىلغان.

en: %(model_name)s '%(object)s' updated and published.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» يېڭىلاندى ۋە تارقىتىلدى.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and published.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» قۇرۇلدى ۋە تارقىتىلدى.

en: %(model_name)s '%(object)s' has been submitted for moderation.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» تەستىقلاشقا يوللاندى.

en: %(model_name)s '%(object)s' created and submitted for moderation.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» قۇرۇلدى ۋە تەستىقلاشقا يوللاندى.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been restarted.
ug: %(model_name)s خىزمەت ئېقىمىدىكى «%(object)s» قايتا قوزغىتىلدى.

en: Workflow on %(model_name)s '%(object)s' has been cancelled.
ug: %(model_name)s خىزمەت ئېقىمىدىكى «%(object)s» بىكار قىلىندى.

en: You are viewing a previous version of this %(model_name)s from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
ug: كۆرۈۋاتقىنىڭىز %(model_name)s نىڭ %(user)s  <b>%(created_at)s</b> ئالدىنقى نەشرى

en: %(model_name)s '%(object)s' has been replaced with version from %(timestamp)s.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» نى %(timestamp)s دىكى نەشرى بىلەن ئالماشتۇردى.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been published.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» نىڭ %(timestamp)s دىكى نەشرى تارقىتىلغان.

en: Version from %(timestamp)s of %(model_name)s '%(object)s' has been scheduled for publishing.
ug: %(model_name)s دىكى «%(object)s» نىڭ %(timestamp)s دىكى نەشرى تارقىتىش ئۈچۈن كۈنتەرتىپكە تىزىلغان.

en: Edit '%(title)s'
ug: «%(title)s» تەھرىر

en: Copy '%(title)s'
ug: «%(title)s » نى كۆچۈر

en: Inspect
ug: تەكشۈر

en: Inspect '%(title)s'
ug: «%(title)s» نى تەكشۈر

en: Delete '%(title)s'
ug: «%(title)s» نى ئۆچۈر

en: More options for '%(title)s'
ug: «%(title)s» نىڭ تېخىمۇ كۆپ تاللانمىسى

en: Add %(model_name)s
ug: %(model_name)s قوش

en: The %(model_name)s could not be created due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن %(model_name)s نى قۇرغىلى بولمىدى.

en: New: %(model_name)s
ug: يېڭى: %(model_name)s

en: Editing
ug: تەھرىرلەش

en: The %(model_name)s could not be saved due to errors.
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن %(model_name)s نى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: %(model_name)s '%(object)s' deleted.
ug: %(model_name)s «%(object)s» ئۆچۈرۈلدى.

en: Are you sure you want to delete this %(model_name)s?
ug: بۇ %(model_name)s نى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Earliest
ug: ئەڭ بالدۇر

en: Latest
ug: ئەڭ ئاخىرقى

en: '%(object)s' unpublished.
ug: «%(object)s» تارقىتىلمىدى.

en: Version %(revision_id)s of "%(object)s" unscheduled.
ug: «%(object)s» نىڭ %(revision_id)s نەشرى كۈنتەرتىپتىن قالدۇرۇلدى.

en: Unschedule
ug: كۈنتەرتىپكە تىزىلمىغان

en: revision %(revision_id)s of "%(object)s"
ug: «%(object)s» نىڭ %(revision_id)s تۈزىتىلمىسى

en: If you confirm deletion
ug: ئەگەر ئۆچۈرۈشنى جەزملىسىڭىز

en: Field
ug: بۆلەك

en: (Private %(object)s)
ug: (شەخسىي %(object)s)

en: Edit this %(object)s
ug: %(object)s تەھرىر

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation.
ug: ھازىر %(model_name)s دىكى «%(title)s» تەستىق كۆتۈۋاتىدۇ.

en: The %(model_name)s '%(title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
ug: ھازىر %(model_name)s دىكى «%(title)s» «%(task_name)s» ۋەزىپىدە تەستىق كۆتمەيۋاتىدۇ.

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش تاختىسى

en: Search all pages…
ug: ھەممە بەتنى ئىزدە…

en: Privacy is inherited from the ancestor page - %(ancestor_page)s
ug: شەخسىيەتكە ئانا بەتتىن ۋارىسلىق قىلىدۇ - %(ancestor_page)s

en: Delete selected pages
ug: تاللانغان بەتنى ئۆچۈر

en: Select a new parent page
ug: يېڭى ئانا بەت تاللىنىدۇ

en: Move selected pages
ug: تاللانغان بەتنى يۆتكە

en: %(num_pages)d page has been moved | %(num_pages)d pages have been moved
ug[0]: %(num_pages)d بەت يۆتكەلدى
ug[1]: %(num_pages)d بەت يۆتكەلدى

en: Publish selected pages
ug: تاللانغان بەتنى تارقات

en: Unpublish selected pages
ug: تاللانغان بەتنى تارقاتما

en: Choose parent
ug: ئانا بەت تاللىنىدۇ

en: Create a new %(model_name)s
ug: يېڭىدىن %(model_name)s نى قۇرىدۇ

en: Page '%(page_title)s' has been converted into an ordinary page.
ug: «%(page_title)s» بەت ئادەتتىكى بەتكە ئۆزگەرتىلدى.

en: Page '%(page_title)s' and %(subpages_count)s subpages copied.
ug: «%(page_title)s» بەت ۋە %(subpages_count)s تاماق بەت كۆچۈرۈلدى.

en: Page '%(page_title)s' copied.
ug: «%(page_title)s» بەت كۆچۈرۈلدى.

en: View draft
ug: دەسلەپكى نۇسخىنى كۆرسەت

en: View live
ug: شۇئان كۆرسەت

en: Page '%(page_title)s' created.
ug: «%(page_title)s» بەت قۇرۈلدى.

en: Page '%(page_title)s' created and scheduled for publishing.
ug: «%(page_title)s» بەت قۇرۇلۇپ ۋە تارقىتىش كۈنتەرتىپىگە تىزىلدى.

en: Page '%(page_title)s' created and published.
ug: «%(page_title)s» بەت قۇرۇلۇپ ۋە تارقىتىلدى.

en: Page '%(page_title)s' created and submitted for moderation.
ug: «%(page_title)s» بەت قۇرۇلۇپ ۋە تەستىقلاشقا يوللاندى.

en: The page could not be created due to validation errors
ug: دەلىللەش خاتالىقى سەۋەبىدىن بەتنى قۇرغىلى بولمىدى

en: Page '%(page_title)s' deleted.
ug: «%(page_title)s» بەت ئۆچۈرۈلدى.

en: Editing %(page_type)s
ug: %(page_type)s تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Page '%(page_title)s' has been replaced with version from %(previous_revision_datetime)s.
ug: «%(page_title)s» بەتنى %(previous_revision_datetime)s دىكى نەشرى بىلەن ئالماشتۇردى.

en: Page '%(page_title)s' has been updated.
ug: «%(page_title)s» بەت يېڭىلاندى.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been cancelled.
ug: «%(page_title)s» بەتتىكى خىزمەت ئېقىمى بىكار قىلىندى.

en: Version from %(previous_revision_datetime)s of page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
ug: «%(page_title)s» بەتنىڭ %(previous_revision_datetime)s دىكى نەشرى تارقىتىش ئۈچۈن كۈنتەرتىپكە تىزىلغان.

en: Page '%(page_title)s' is live and this version has been scheduled for publishing.
ug: «%(page_title)s» توردا ۋە بۇ نەشرى تارقىتىش كۈنتەرتىپىگە تىزىلغان.

en: Page '%(page_title)s' has been scheduled for publishing.
ug: «%(page_title)s» بەت تارقىتىش كۈنتەرتىپىگە تىزىلدى.

en: Version from %(datetime)s of page '%(page_title)s' has been published.
ug: «%(page_title)s» بەتنىڭ %(datetime)s دىكى نەشرى تارقىتىلدى.

en: Page '%(page_title)s' has been published.
ug: «%(page_title)s» بەت تارقىتىلدى.

en: Page '%(page_title)s' has been submitted for moderation.
ug: «%(page_title)s» بەت تەستىقلاشقا يوللاندى.

en: Workflow on page '%(page_title)s' has been restarted.
ug: «%(page_title)s» بەتتىكى خىزمەت ئېقىمى قايتا قوزغىتىلدى.

en: The page could not be saved as it is locked
ug: قۇلۇپلانغانلىقتىن بۇ بەتنى ساقلىغىلى بولمىدى

en: The page could not be saved due to validation errors
ug: دەلىللەش خاتالىقى سەۋەبىدىن بەتنى ساقلىغىلى بولمىدى

en: Is commenting action
ug: ئىنكاس مەشغۇلاتى

en: Date updated
ug: چېسلا يېڭىلاندى

en: Owner
ug: ئىگىدار

en: Edited by
ug: تەھرىرلىگۈچى

en: Site
ug: بېكەت

en: Has child pages
ug: بالا بېتى بار

en: Any
ug: خالىغان

en: Yes
ug: ھەئە

en: Page type
ug: بەت تۈرى

en: Exploring
ug: كۆرسىتىش

en: Focus on the drag button and press up or down arrows to move the item, then press enter to submit the change.
ug: سۆرەش توپچىغا دىققەتنى مەركەزلەشتۈرۈپ، ئاستى ياكى ئۈستى يا ئوقنى بېسىپ تۈرنى يۆتكىگىلى بولىدۇ، ئاندىن Enter نى بېسىپ ئۆزگەرتىشنى يوللىغىلى بولىدۇ.

en: '%(page_title)s' has been moved successfully.
ug: «%(page_title)s» مۇۋەپپەقىيەتلىك يۆتكەلدى.

en: Page '%(page_title)s' is now unlocked.
ug: ھازىر «%(page_title)s» نىڭ قۇلۇپى ئېچىلدى.

en: The slug '%(page_slug)s' is already in use at the selected parent page. Make sure the slug is unique and try again
ug: تاللانغان ئانا بەتتە «%(page_slug)s» قىسقارتىلما ئاللىقاچان ئىشلىتىلگەن. قىسقارتىلمىنىڭ بىردىنبىر ئىكەنلىكىنى جەزملەپ، قايتا سىناڭ

en: Page '%(page_title)s' moved.
ug: «%(page_title)s» بەت يۆتكەلدى.

en: You are viewing a previous version of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
ug: كۆرۈۋاتقىنىڭىز %(user)s قۇرغان <b>%(created_at)s</b> بەتنىڭ ئالدىنقى نەشرى

en: Page '%(page_title)s' unpublished.
ug: «%(page_title)s» بەت تارقىتىلمىدى.

en: Pages using
ug: بەت ئىشلىتىۋاتىدۇ

en: Page types usage
ug: بەت تۈرى ئىشلىتىلىشى

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation.
ug: ھازىر «%(page_title)s» بەت تەستىق كۆتمەيۋاتىدۇ.

en: The page '%(page_title)s' is not currently awaiting moderation in task '%(task_name)s'.
ug: ھازىر «%(task_name)s» ۋەزىپىدىكى «%(page_title)s» بەت تەستىق كۆتمەيۋاتىدۇ.

en: Last published before
ug: ئاخىرقى تارقىتىلغان ۋاقىتتىن ئىلگىرى

en: Aging pages
ug: كونىرىغان بەت

en: Last published at
ug: ئاخىرقى تارقىتىلغان ۋاقىت

en: Site history
ug: بېكەت تارىخى

en: ID
ug: كىملىك

en: Action type
ug: مەشغۇلات تۈرى

en: Date/Time
ug: چېسلا/ۋاقىت

en: Locked pages
ug: قۇلۇپلانغان بەت

en: Show
ug: كۆرسەت

en: Awaiting my review
ug: تەكشۈرۈشۈمنى كۈتۈۋاتىدۇ

en: Workflows
ug: خىزمەت ئېقىمى

en: Page/Snippet ID
ug: بەت/پۇرۇچ كىملىكى

en: Page/Snippet Type
ug: بەت/پۇرۇچ تۈرى

en: Page/Snippet Title
ug: بەت/پۇرۇچ ماۋزۇسى

en: By task
ug: ۋەزىپە بويىچە

en: Workflow tasks
ug: خىزمەت ئېقىمى ۋەزىپىسى

en: Requested By
ug: ئىلتىماس قىلغۇچى

en: By workflow
ug: خىزمەت ئېقىمى بويىچە

en: Show disabled
ug: كۆرسىتىش چەكلەنگەن

en: Add a workflow
ug: خىزمەت ئېقىمى قوش

en: Used by
ug: ئىشلەتكۈچى

en: New workflow
ug: يېڭى خىزمەت ئېقىمى

en: Workflow '%(object)s' created.
ug: «%(object)s» خىزمەت ئېقىمى قۇرۇلدى.

en: Editing workflow
ug: خىزمەت ئېقىمىنى تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Workflow '%(object)s' updated.
ug: «%(object)s» خىزمەت ئېقىمى يېڭىلاندى.

en: Disable
ug: چەكلە

en: Enable
ug: قوزغات

en: Disable workflow
ug: خىزمەت ئېقىمىنى چەكلە

en: Workflow '%(object)s' disabled.
ug: «%(object)s» خىزمەت ئېقىمى چەكلەندى.

en: This workflow is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this workflow will cancel moderation on this page/snippet. | This workflow is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this workflow will cancel moderation on these pages/snippets.
ug[0]: بۇ خىزمەت ئېقىمى %(states_in_progress)d بەت/پۇرۇچتا داۋاملىشىۋاتىدۇ. بۇ خىزمەت ئېقىمى چەكلەنسە مەزكۇر بەت/پۇرۇچنى تەستىقلاش بىكار قىلىنىدۇ.
ug[1]: بۇ خىزمەت ئېقىمى %(states_in_progress)d بەت/پۇرۇچتا داۋاملىشىۋاتىدۇ. بۇ خىزمەت ئېقىمى چەكلەنسە مەزكۇر بەت/پۇرۇچنى تەستىقلاش بىكار قىلىنىدۇ.

en: Workflow '%(workflow_name)s' enabled.
ug: «%(workflow_name)s» خىزمەت ئېقىمى قوزغىتىلدى.

en: Workflow removed from Page '%(page_title)s'.
ug: خىزمەت ئېقىمى «%(page_title)s» بەتتىن چىقىرىۋېتىلدى.

en: New workflow task
ug: يېڭى خىزمەت ئېقىمى ۋەزىپىسى

en: Task '%(object)s' created.
ug: «%(object)s» ۋەزىپە قۇرۇلدى.

en: Editing workflow task
ug: يېڭى خىزمەت ئېقىمى ۋەزىپىسىنى تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Task '%(object)s' updated.
ug: «%(object)s» ۋەزىپە يېڭىلاندى.

en: Editing %(task_type)s
ug: %(task_type)s تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Disable task
ug: ۋەزىپىنى چەكلە

en: Task '%(object)s' disabled.
ug: «%(object)s» ۋەزىپە چەكلەندى.

en: This task is in progress on %(states_in_progress)d page/snippet. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow. | This task is in progress on %(states_in_progress)d pages/snippets. Disabling this task will cause it to be skipped in the moderation workflow and not be listed for selection when editing a workflow.
ug[0]: بۇ ۋەزىپە %(states_in_progress)d بەت/پۇرۇچتا داۋاملىشىۋاتىدۇ. بۇ ۋەزىپە چەكلەنسە تەستىق كۈتۈۋاتقان خىزمەت ئېقىمىدىن ئاتلاپ كېتىدۇ ھەمدە خىزمەت ئېقىمىنى تەھرىرلىگەندە تاللاش ئۈچۈن تىزىلمايدۇ.
ug[1]: بۇ ۋەزىپە %(states_in_progress)d بەت/پۇرۇچتا داۋاملىشىۋاتىدۇ. بۇ ۋەزىپە چەكلەنسە تەستىق كۈتۈۋاتقان خىزمەت ئېقىمىدىن ئاتلاپ كېتىدۇ ھەمدە خىزمەت ئېقىمىنى تەھرىرلىگەندە تاللاش ئۈچۈن تىزىلمايدۇ.

en: Task '%(task_name)s' enabled.
ug: «%(task_name)s» ۋەزىپە قوزغىتىلدى.

en: Choose another
ug: باشقىسى تاللىنىدۇ

en: Preview draft version of '%(title)s'
ug: «%(title)s» نىڭ دەسلەپكى نۇسخىسىنى ئالدىن كۆزىتىدۇ

en: View live version of '%(title)s'
ug: «%(title)s» نىڭ توردىكى نەشرىنى كۆرسىتىدۇ

en: Move page '%(title)s'
ug: «%(title)s» بەتنى يۆتكە

en: Copy page '%(title)s'
ug: «%(title)s» بەتنى كۆچۈر

en: Delete page '%(title)s'
ug: «%(title)s» بەتنى ئۆچۈر

en: Unpublish page '%(title)s'
ug: «%(title)s» بەتنى تارقاتما

en: View page history for '%(title)s'
ug: %(title)s نىڭ بەت تارىخىنى كۆرسەت

en: Sort menu order
ug: تىزىملىك تەرتىپىنى تەرتىپلە

en: Change ordering of child pages of '%(title)s'
ug: «%(title)s» نىڭ بالا بېتىنىڭ تەرتىپىنى ئۆزگەرتىدۇ

en: Heading %(level)d
ug: %(level)d ماۋزۇ

en: Bulleted list
ug: بەلگە تىزىم

en: Numbered list
ug: رەقەملىك تىزىم

en: Blockquote
ug: بۆلەك نەقىل

en: Link
ug: ئۇلانما

en: Strikethrough
ug: ئۆچۈرۈش سىزىقى

en: Code
ug: كودى

en: Reports
ug: دوكلات

en: What's new in Wagtail %(version)s
ug: Wagtail %(version)s دىكى يېڭىلىق

en: Editor Guide
ug: تەھرىر قوللانمىسى

en: Shortcuts
ug: قىسقا يول

en: Help
ug: ياردەم

en: Choose an item
ug: تۈر تاللىنىدۇ

en: Choose another item
ug: باشقا تۈر تاللىنىدۇ

en: Clear choice
ug: تاللاشنى تازىلا

en: Choose another page
ug: باشقا بەت تاللىنىدۇ

en: Multi-word tags with spaces will automatically be enclosed in double quotes (").
ug: بوشلۇق بار كۆپ سۆزلۈك بەلگە ئاپتوماتىك ھالدا قوش تىرناق ئىچىگە ئېلىنىدۇ (").

en: Tags can only consist of a single word, no spaces allowed.
ug: بەلگە پەقەت يەككە سۆزدىن تەشكىل تاپىدۇ، بوش ئورۇنغا يول قويۇلمايدۇ.

en: Choose another task
ug: باشقا ۋەزىپە تاللىنىدۇ

en: Edit this task
ug: ۋەزىپە تەھرىرلەش
