Wagtail - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Wagtail forms
ca: Formularis de Wagtail

en: Date from
ca: Data d'inici

en: Date to
ca: Data de fi

en: There is another field with the label %(label_name)s, please change one of them.
ca: Hi ha un altre camp amb l'etiqueta %(label_name)s, canvieu una d'elles.

en: Single line text
ca: Text d'una sola línia

en: Multi-line text
ca: Text multi-ĺínia

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Number
ca: Número

en: Checkbox
ca: Casella de selecció

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Drop down
ca: Desplegable

en: Multiple select
ca: Selecció múltiple

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Date
ca: Data

en: Date/time
ca: Data/hora

en: Hidden field
ca: Camp ocult

en: submit time
ca: Hora de l'enviament

en: form submission
ca: enviament de formulari

en: form submissions
ca: enviaments de formulari

en: name
ca: nom

en: Safe name of the form field, the label converted to ascii_snake_case
ca: Nom segur del camp de formulari, etiqueta convertida a ascii_snake_case

en: label
ca: etiqueta

en: The label of the form field
ca: L'etiqueta del camp del formulari

en: field type
ca: tipus de camp

en: required
ca: necessari

en: choices
ca: opcions

en: Comma or new line separated list of choices. Only applicable in checkboxes, radio and dropdown.
ca: Llista d'opcions separades per coma o salt de línia. Només s'aplica a caselles de selecció, botons d'opció i desplegables.

en: default value
ca: valor per defecte

en: Default value. Comma or new line separated values supported for checkboxes.
ca: Valor per defecte. Les caselles de selecció admeten valors separats per coma o salt de línia.

en: help text
ca: text d'ajuda

en: Submission date
ca: Data d'enviament

en: Form
ca: Formulari

en: Landing page
ca: Pàgina inicial

en: to address
ca: a l'adreça

en: Optional - form submissions will be emailed to these addresses. Separate multiple addresses by comma.
ca: Opcions - les trameses de formularis seran enviades mitjançant correu electrònic a aquestes adreces. Separeu les diferents adreces amb una coma.

en: from address
ca: adreça d'origen

en: subject
ca: assumpte

en: %(model_name)s submissions
ca: %(model_name)s enviats

en: Delete form data %(title)s
ca: Esborrar dades del formulari %(title)s

en: Delete form data
ca: Esborrar dades del formulari

en: Are you sure you want to delete this form submission? | Are you sure you want to delete these form submissions?
ca[0]: Voleu esborrar aquesta tramesa de formulari?
ca[1]: Voleu esborrar aquestes trameses de formularis?

en: Delete
ca: Esborrar

en: Delete selected submissions
ca: Esborrar els enviaments seleccionats

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
ca: No hi ha enviaments del formulari '%(title)s'.

en: Total submissions
ca: Enviaments totals

en: Latest submission
ca: Últim enviament

en: Submissions of %(form_title)s
ca: Enviaments de %(form_title)s

en: Page type
ca: Tipus de pàgina

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: Origin
ca: Orígen

en: Pages
ca: Pàgines

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
ca[0]: S'ha eliminat un enviament.
ca[1]: S'han eliminat %(count)d.

en: Form data
ca: Dades de formulari
