Wagtail - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Wagtail forms
gl: Formularios de Wagtail

en: Date from
gl: Data dende

en: Date to
gl: Data ata

en: There is another field with the label %(label_name)s, please change one of them.
gl: Hai outro campo ca etiqueta %(label_name)s, por favor cambia un deles.

en: Single line text
gl: Liña de texto simple

en: Multi-line text
gl: Texto de múltiples liñas

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Number
gl: Número

en: Checkbox
gl: Casilla de verificación

en: Checkboxes
gl: Casillas de verificación

en: Drop down
gl: Desplegable

en: Multiple select
gl: Selección múltiple

en: Radio buttons
gl: Botóns de opción

en: Date
gl: Data

en: Date/time
gl: Data/hora

en: Hidden field
gl: Campo oculto

en: submit time
gl: hora de envío

en: form submission
gl: formulario de envío

en: form submissions
gl: formularios de envío

en: name
gl: nome

en: Safe name of the form field, the label converted to ascii_snake_case
gl: Nome seguro do campo do formulario, a etiqueta converteuse a ascii_snake_case

en: label
gl: etiqueta

en: The label of the form field
gl: A etiqueta do campo do formulario

en: field type
gl: tipo de campo

en: required
gl: obrigatorio

en: choices
gl: seleccións

en: Comma or new line separated list of choices. Only applicable in checkboxes, radio and dropdown.
gl: Lista de opcións separadas por comas ou liñas. So se pode aplicar en caixas de opción única, de opción múltiple, e desplegables.

en: default value
gl: valor por defecto

en: Default value. Comma or new line separated values supported for checkboxes.
gl: Valor por defecto. Valores separados por comas ou liñas, válido para caixas de opción múltiple.

en: help text
gl: texto de axuda

en: Submission date
gl: Data de envío

en: Form
gl: Formulario

en: Landing page
gl: Páxina de entrada

en: to address
gl: á dirección

en: Optional - form submissions will be emailed to these addresses. Separate multiple addresses by comma.
gl: Opcional - os formularios enviados enviaránse a estas direccións. Separa con comas as direccións múltiples.

en: from address
gl: dende a dirección

en: subject
gl: Asunto

en: %(model_name)s submissions
gl: %(model_name)s envíos

en: Delete form data %(title)s
gl: Eliminar datos do formulario %(title)s

en: Delete form data
gl: Eliminar datos do formulario

en: Are you sure you want to delete this form submission? | Are you sure you want to delete these form submissions?
gl[0]: Seguro que queres eliminar este envío de formulario?
gl[1]: Seguro que queres eliminar estes envíos de formulario?

en: Delete
gl: Eliminar

en: Delete selected submissions
gl: Eliminar os envíos seleccionados

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
gl: Non houbo envíos do formulario '%(title)s'.

en: Total submissions
gl: Envíos totales

en: Latest submission
gl: Último envío

en: Submissions of %(form_title)s
gl: Envíos de %(form_title)s

en: Page type
gl: Tipo de páxina

en: Forms
gl: Formularios

en: Title
gl: Título

en: Origin
gl: Orixe

en: Pages
gl: Páxinas

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
gl[0]: Eliminouse un envío
gl[1]: Elimináronse %(count)d envíos

en: Form data
gl: Datos de formulario
