Wagtail - en to mn translation catalogue (45 entries)

en: Wagtail forms
mn: Формууд

en: Date from
mn: Эхлэх огноо

en: Date to
mn: Дуусах огноо

en: Single line text
mn: Нэг мөртэй тескт

en: Multi-line text
mn: Олон мөртэй текст

en: Email
mn: Имейл

en: Number
mn: Цифр

en: URL
mn: URL хаяг

en: Checkbox
mn: Чекбокс

en: Checkboxes
mn: Чекбоксууд

en: Drop down
mn: Унадаг сонголт

en: Multiple select
mn: Олон сонголт

en: Radio buttons
mn: Радио товч

en: Date
mn: Огноо

en: Date/time
mn: Өдөр/Цаг

en: Hidden field
mn: Нуугдмал талбарууд

en: submit time
mn: илгээсэн цаг

en: form submission
mn: формын үр дүн

en: name
mn: нэр

en: label
mn: текст

en: The label of the form field
mn: Форм талбарын нэр

en: field type
mn: талбарын төрөл

en: required
mn: заавал бөглөх

en: choices
mn: сонголтууд

en: default value
mn: өгөгдмөл утга

en: help text
mn: тусламж текст

en: Submission date
mn: Илгээсэн өдөр

en: Form
mn: Форм

en: to address
mn: хаяг руу

en: from address
mn: хаягаас

en: subject
mn: сэдэв

en: %(model_name)s submissions
mn: %(model_name)s хянуулахаар илгээсэн

en: Delete form data %(title)s
mn: %(title)s формын мэдээллийг устгах

en: Delete form data
mn: Формын мэдээллийг устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Delete selected submissions
mn: Бөглөсөн мэдээллийг устгах

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
mn: '%(title)s' форм огт бөглөгдөөгүй байна.

en: Total submissions
mn: Нийт бөглөсөн тоо

en: Latest submission
mn: Сүүлийн бөглөсөн мэдээлэл

en: Submissions of %(form_title)s
mn: Бөглөсөн %(form_title)s

en: Forms
mn: Формууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Origin
mn: Үүсэл

en: Pages
mn: Хуудсууд

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
mn[0]: Бөглөгдсөн формын мэдээлэл устлаа?
mn[1]: %(count)d бөглөгдсөн формын мэдээллүүд устлаа?
