Wagtail - en to sl translation catalogue (54 entries)

en: Wagtail forms
sl: Obrazci Wagtail

en: Date from
sl: Datum od

en: Date to
sl: Datum do

en: There is another field with the label %(label_name)s, please change one of them.
sl: Obstaja še eno polje z oznako %(label_name)s, spremenite eno od njih.

en: Single line text
sl: Enovrstično besedilo

en: Multi-line text
sl: Več vrstično besedilo

en: Email
sl: E-pošta

en: Number
sl: Število

en: Checkbox
sl: Kljukica

en: Checkboxes
sl: Kljukice

en: Drop down
sl: Izbirnik

en: Multiple select
sl: Večkratna izbira

en: Radio buttons
sl: Izbirni gumbi

en: Date
sl: Datum

en: Date/time
sl: Datum/čas

en: Hidden field
sl: Skrito polje

en: submit time
sl: čas oddaje

en: form submission
sl: oddani obrazci

en: form submissions
sl: oddaje obrazcev

en: name
sl: ime

en: Safe name of the form field, the label converted to ascii_snake_case
sl: Varno ime polja obrazca, oznaka pretvorjena v ascii_snake_case

en: label
sl: oznaka

en: The label of the form field
sl: Oznaka polja obrazca

en: field type
sl: tip polja

en: required
sl: obvezno

en: choices
sl: izbire

en: Comma or new line separated list of choices. Only applicable in checkboxes, radio and dropdown.
sl: Seznam možnosti, ločen z vejico ali novo vrstico. Uporablja se samo v potrditvenih poljih, radiu in spustnem meniju.

en: default value
sl: privzeta vrednost

en: Default value. Comma or new line separated values supported for checkboxes.
sl: Privzeta vrednost. Vrednosti, ločene z vejico ali novo vrstico, podprte za potrditvena polja.

en: help text
sl: besedilo pomoči

en: Submission date
sl: Datum oddaje

en: Form
sl: Obrazec

en: Landing page
sl: Začetna stran

en: to address
sl: naslov prejemnika

en: Optional - form submissions will be emailed to these addresses. Separate multiple addresses by comma.
sl: Izbirno – oddani obrazci bodo poslani po e-pošti na te naslove. Več naslovov ločite z vejico.

en: from address
sl: naslov pošiljatelja

en: subject
sl: zadeva

en: %(model_name)s submissions
sl: %(model_name)s stališča

en: Delete form data %(title)s
sl: Izbrišite podatke obrazca %(title)s

en: Delete form data
sl: Izbriši podatke obrazca

en: Are you sure you want to delete this form submission? | Are you sure you want to delete these form submissions?
sl[0]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta oddani obrazec?
sl[1]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta oddana obrazca?
sl[2]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te oddane obrazce?
sl[3]: Ali ste prepričani, da želite izbrisati te oddane obrazce?

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete selected submissions
sl: Izbriši izbrane oddaje

en: There have been no submissions of the '%(title)s' form.
sl: Ni bilo nobenih predložitev '%(title)s' obrazca.

en: Total submissions
sl: Skupaj prispevkov

en: Latest submission
sl: Najnovejša oddaja

en: Submissions of %(form_title)s
sl: Oddani obrazci %(form_title)s

en: Page type
sl: Vrsta strani

en: Forms
sl: Obrazci

en: Title
sl: Naziv

en: Origin
sl: Izvor

en: Pages
sl: Strani

en: One submission has been deleted. | %(count)d submissions have been deleted.
sl[0]: Ena oddaja je bila izbrisana.
sl[1]: %(count)d prispevka sta bila izbrisana.
sl[2]: %(count)d prispevkov je bilo izbrisanih.
sl[3]: %(count)d prispevkov je bilo izbrisanih.

en: Form data
sl: Podatki obrazca
