Wagtail - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Wagtail search promotions
ca: Promocions de cerca de Wagtail

en: Search term(s)/phrase
ca: Cerca paraula(es)/frase

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
ca: Introduïu la cadena de cerca completa per trobar la coincidència. Es requereix una coincidència per a que els Resultats Promocionats siguin mostrats. L'ús de comodins NO està permès.

en: You must enter an external link text if you enter an external link URL.
ca: Heu d'escriure un text d'enllaç extern si introduïu una URL d'enllaç extern.

en: You must recommend a page OR an external link.
ca: Heu de recomanar una pàgina O un enllaç extern.

en: Please only select a page OR enter an external link.
ca: Seleccioneu només una pàgina O un enllaç extern.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
ca: Especifiqueu com a mínim una recomanació per a aquest terme de cerca.

en: Query Daily Hits
ca: Consultar Visites Diàries

en: page
ca: pàgina

en: Choose an internal page for this promotion
ca: Trieu una pàgina interna per aquesta promoció

en: External link URL
ca: URL d'enllaç extern

en: Alternatively, use an external link for this promotion
ca: Alternativament, podeu fer servir un enllaç extern per aquesta promoció

en: description
ca: descripció

en: Applies to internal page or external link
ca: S'aplica a una pàgina interna o un enllaç extern

en: search promotion
ca: promoció de cerca

en: <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages or external links that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
ca: <p>Els resultats de cerca promocionats són un mitjà per recomanar pàgines específiques o enllaços externs que potser no apareixen orgànicament als resultats de la cerca. Per exemple, recomanar la teva pàgina de donació principal a un usuari que cerqui amb el terme menys comú "<em>aportació</em>".</p>

en: <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
ca: <p>El camp "Terme(s)/frase de cerca" que hi ha a continuació ha de contenir la cerca completa i exacta per a la qual voleu proporcionar resultats recomanats, <em>incloent</em> qualsevol error ortogràfic o d'usuari. Per ajudar-vos, podeu triar entre termes de cerca que han estat populars entre els usuaris del vostre lloc.</p>

en: Delete %(query)s
ca: Esborra %(query)s

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
ca: Segur que voleu eliminar tots els resultats promocionats per a aquest terme de cerca?

en: Move up
ca: Puja

en: Move down
ca: Baixa

en: Drag
ca: Agafa

en: Delete
ca: Esborra

en: Recommended search result
ca: Resultat de cerca recomanat

en: Promoted search results
ca: Resultats de cerca promocionada

en: Add a recommended result
ca: Afegir un resultat recomanat

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
ca: No s'han trobat resultats promocionats que coincideixin amb "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
ca: No s'ha creat cap resultat promocionat. per què no n'<a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">afegiu un</a>?

en: No promoted results have been created.
ca: No s'ha creat cap resultat promocionat.

en: Popular search terms
ca: Termes de cerca populars

en: Search
ca: Cercar

en: Terms
ca: Termes

en: Views (past week)
ca: Vistes(la setmana pasada)

en: No results found
ca: No s'han trobat resultats

en: Choose from popular search terms
ca: Trieu entre els termes de cerca populars

en: External link
ca: Enllaç extern

en: None
ca: Cap

en: Date
ca: Data

en: Search terms
ca: Termes de cerca

en: Search term(s)
ca: Cerca paraula(es)

en: Views
ca: Visualitzacions

en: Add new promoted result
ca: Afegir un nou resultat promocionat

en: Promoted results
ca: Resultats promocionats

en: Promoted search result
ca: Resultat de carca promocionada

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
ca: Selecció de l'editor per a '%(query)s' creada.

en: Recommendations have not been created due to errors
ca: No s'han creat les recomanacions a causa d'errors

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
ca: Selecció de l'editor per '%(query)s' actualitzada.

en: Recommendations have not been saved due to errors
ca: No s'han desat les recomanacions a causa d'errors

en: Editor's picks deleted.
ca: Selecció de l'editor esborrada.
