Wagtail - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Wagtail search promotions
gl: Buscas promocionadas de Wagtail

en: Search term(s)/phrase
gl: Termo(s)/frase de busca

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
gl: Introduce a cadea completa de procura a atopar. É necesaria unha coincidencia exacta para que as túas Seleccións do Editor sexan mostradas, os comodines NON están permitidos.

en: You must enter an external link text if you enter an external link URL.
gl: Debes introducir un texto de enlace externo se introduces unha URL de enlace externo.

en: You must recommend a page OR an external link.
gl: Deber recomendar unha páxina OU un enlace externo.

en: Please only select a page OR enter an external link.
gl: Por favor, selecciona una páxina OU introduce un enlace externo.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
gl: Por favor especifica polo menos unha recomendación para este termo de procura.

en: Query Daily Hits
gl: Consultas Diarias Exitosas

en: page
gl: páxina

en: Choose an internal page for this promotion
gl: Elixe unha páxina interna para esta promoción

en: External link URL
gl: URL de enlace externo

en: Alternatively, use an external link for this promotion
gl: Alternativamente, usa un enlace externo para esta promoción

en: description
gl: descripción

en: Applies to internal page or external link
gl: Aplícase a páxinas internas ou enlaces externos

en: search promotion
gl: promoción de procura

en: <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages or external links that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
gl: <p>Os resultados de búsqueda promocionados son un xeito de recomentar páxinas específicas ou enlaces externos que poderían non aparecer entre os primeiros resultados da búsqueda. P.ex. recomendar a túa páxina principal de doacións a un usuario que busca polo termo menos común "<em>dar</em>"-</p>

en: <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
gl: <p>O campo de "termo(s)/frase de Busca" debe conter a busca completa e exacta pola que desexas que se proporcionen os resultados recomendados, <em>incluíndo</em> calquera erro de ortografía do usuario. Para axudarche, podes elixir entre os termos de busca máis populares entre os usuarios do teu sitio.</p>

en: Delete %(query)s
gl: Eliminar %(query)s

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
gl: ¿Seguro que queres eliminar todos os resultados para este termo de procura?

en: Move up
gl: Subir

en: Move down
gl: Baixar

en: Drag
gl: Levar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Recommended search result
gl: Resultado de búsqueda recomendado

en: Promoted search results
gl: Resultados de procura promocionada

en: Add a recommended result
gl: Engadir resultado recomendado

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
gl: Síntoo, non existen resultados promocinados que coincidan con "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
gl: Non se creou ningún resultado promocionado. ¿Por que non <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">engadir un</a>?

en: No promoted results have been created.
gl: Non se crearon resultados promocionados.

en: Popular search terms
gl: Termos de busca popular

en: Search
gl: Procurar

en: Terms
gl: Termos

en: Views (past week)
gl: Vistas (semana pasada)

en: No results found
gl: Non hai resultados

en: Choose from popular search terms
gl: Selecciona dende os termos de procura populares

en: External link
gl: Ligazón externa

en: None
gl: Ningunha

en: Date
gl: Data

en: Search terms
gl: Termos de búsqueda

en: Search term(s)
gl: Termos(s) de busca

en: Views
gl: Vistas

en: Add new promoted result
gl: Engadir novo resultado promocionado

en: Promoted results
gl: Resultados promocionados

en: Promoted search result
gl: Resultado de procura promocionada

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
gl: Seleccións do editor para '%(query)s' creadas.

en: Recommendations have not been created due to errors
gl: As recomendaciones non foron creadas debido a erros

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
gl: Seleccións do editor para '%(query)s' actualizadas.

en: Recommendations have not been saved due to errors
gl: As recomendaciones non foron gardadas debido a erros

en: Editor's picks deleted.
gl: Seleccións do editor eliminadas.
