Wagtail - en to sl translation catalogue (47 entries)

en: Wagtail search promotions
sl: Promocije iskanja Wagtail

en: Search term(s)/phrase
sl: Iskalni niz(i)/fraze

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
sl: Vnesite polni iskalni niz za ujemanje. Za uspešen prikaz priporočenih strani, je potrebno popolno ujemanje, nadomestni znaki (*) niso dovoljeni.

en: You must enter an external link text if you enter an external link URL.
sl: Če vnesete URL zunanje povezave, morate vnesti besedilo zunanje povezave.

en: You must recommend a page OR an external link.
sl: Priporočiti morate stran ALI zunanjo povezavo.

en: Please only select a page OR enter an external link.
sl: Izberite samo stran ALI vnesite zunanjo povezavo.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
sl: Prosim določite vsaj eno priporočilo za ta iskalni niz

en: Query Daily Hits
sl: Dnevni zadetki za iskalni niz

en: page
sl: stran

en: Choose an internal page for this promotion
sl: Izberite notranjo stran za to promocijo

en: External link URL
sl: URL zunanje povezave

en: Alternatively, use an external link for this promotion
sl: Za to promocijo lahko uporabite tudi zunanjo povezavo

en: description
sl: opis

en: Applies to internal page or external link
sl: Velja za notranjo stran ali zunanjo povezavo

en: search promotion
sl: promoviran rezultat

en: <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages or external links that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
sl: <p>Promovirani rezultati iskanja so način priporočanja določenih strani ali zunanjih povezav, ki morda niso organsko visoko v rezultatih iskanja. Npr. priporočanje vaše primarne strani za donacije uporabniku, ki išče z manj pogostim izrazom "<em>darovanje</em>".</p>

en: <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
sl: <p>Spodnje polje "Iskalni izraz(-i)/besedna zveza" mora vsebovati celotno in natančno iskanje, za katero želite zagotoviti priporočene rezultate, <em>vključno</em> z morebitnimi pravopisnimi napakami/uporabniško napako. V pomoč si lahko izberete iskalne izraze, ki so bili priljubljeni pri uporabnikih vašega spletnega mesta.</p>

en: Delete %(query)s
sl: Izbriši %(query)s

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati vse promovirane rezultati za iskalni niz?

en: Move up
sl: Premakni gor

en: Move down
sl: Premakni navzdol

en: Drag
sl: Povleci

en: Delete
sl: Izbriši

en: Recommended search result
sl: Priporočeni rezultat iskanja

en: Promoted search results
sl: Promovirani rezultati iskanja

en: Add a recommended result
sl: Dodajanje priporočenega rezultata

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
sl: Žal ni promoviranega rezultata, ki bi ustrezal nizu "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
sl: Dodan ni še noben promoviran rezultat. Zakaj ga ne bi a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">dodali</a>

en: No promoted results have been created.
sl: Ni bil ustvarjen noben promoviran rezultat.

en: Popular search terms
sl: Priljubljeni iskalni nizi

en: Search
sl: Iskanje

en: Terms
sl: Nizi

en: Views (past week)
sl: Ogledi (pretekli teden)

en: No results found
sl: Ni zadetkov

en: Choose from popular search terms
sl: Izberite med priljubljenimi iskalnimi nizi

en: External link
sl: Zunanja povezava

en: None
sl: /

en: Date
sl: Datum

en: Search term(s)
sl: Iskalni niz(i)

en: Add new promoted result
sl: Dodaj nov promoviran rezultat

en: Promoted results
sl: Promovirani rezultati

en: Promoted search result
sl: Promovirani rezultati iskanja

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
sl: Promoviran rezultat za '%(query)s' ustvarjen.

en: Recommendations have not been created due to errors
sl: Promoviranega rezultata, zaradi napak, ni bilo možno ustvariti.

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
sl: Promoviran rezultat za '%(query)s' posodobljen.

en: Recommendations have not been saved due to errors
sl: Promoviranega rezultata, zaradi napak, ni bilo možno shraniti.

en: Editor's picks deleted.
sl: Promoviran rezultat izbrisan.
