Wagtail - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Wagtail search promotions
tr: Wagtail arama tanıtımları (search promotions)

en: Search term(s)/phrase
tr: Terim/kelime ara

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
tr: Eşleşme için tam arama kelimelerini girin. Tanıtılan Sonuçlar için tam eşleşme olması gerekiyor, özel sembollere (wildcards) izin verilmiyor.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
tr: Arama terimi için lütfen en az bir öneri belirleyin.

en: Query Daily Hits
tr: Sorgu Günlük Tıklanması

en: page
tr: sayfa

en: description
tr: açıklama

en: search promotion
tr: arama tanıtımı

en: Delete %(query)s
tr: %(query)s sil

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
tr: Bu arama terimi için tüm tanıtım sonuçlarını silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Move up
tr: Yukarı çıkar

en: Move down
tr: Aşağı indir

en: Drag
tr: Sürükle

en: Delete
tr: Sil

en: Promoted search results
tr: Tanıtılan arama sonuçları

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
tr: Üzgünüm, "<em>%(query_string)s</em>" ile eşleşen sonuç yok

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
tr: Hiçbir tanıtılan sonuç oluştuurlmadı. Neden <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">bir tane eklemiyorsunuz</a>?

en: Popular search terms
tr: Yaygın arama terimleri

en: Search
tr: Ara

en: Terms
tr: Terimler

en: Views (past week)
tr: Görüntülenme (geçen hafta)

en: No results found
tr: Sonuç bulunamadı

en: Choose from popular search terms
tr: Yaygın arama terimlerinden seçin

en: External link
tr: Dış bağlantı

en: None
tr: Yok

en: Date
tr: Tarih

en: Search term(s)
tr: Arama terimi(leri)

en: Add new promoted result
tr: Yeni tanıtılan sonuç ekle

en: Promoted results
tr: Tanıtılan sonuçlar

en: Promoted search result
tr: Tanıtılan arama sonucu

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
tr: '%(query)s' için editörün seçimi oluşturuldu.

en: Recommendations have not been created due to errors
tr: Hata nedeniyle öneriler oluşturulamadı

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
tr: '%(query)s' için editörün seçimi güncellendi.

en: Recommendations have not been saved due to errors
tr: Hata nedeniyle öneriler kaydedilemedi

en: Editor's picks deleted.
tr: Editörün seçimi silindi.
