Wagtail - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
be: Кіраўніцтва па стылі Wagtail

en: Minimap
be: Міні-карта

en: Save
be: Захаваць

en: Delete image
be: Выдаліць выяву

en: Styleguide
be: Кіраўніцтва па стылі

en: Success message
be: Паведамленне аб поспеху

en: View live
be: Глядзець на сайце

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Warning message
be: Папераджальнае паведамленне

en: Error message
be: Паведамленне аб памылцы
