Wagtail - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
cy: Canllaw arddull Wagtail

en: Minimap
cy: Map fychan

en: Save
cy: Cadw

en: Delete image
cy: Dileu delwedd

en: Styleguide
cy: Canllaw arddull

en: Success message
cy: Neges llwyddiant

en: View live
cy: Gweld in fyw

en: Edit
cy: Golygu

en: Warning message
cy: Neges rhybuddio

en: Error message
cy: Neges gwall
