Wagtail - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Delete image
fa: حذف تصویر

en: Styleguide
fa: راهنمای نگارش

en: Success message
fa: پیام موفقیت

en: View live
fa: دیدن زنده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Error message
fa: پیغام خطا
