Wagtail - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail style guide
fr: Guide typographique Wagtail

en: Minimap
fr: Sommaire

en: Save
fr: Sauvegarder

en: Delete image
fr: Supprimer l'image

en: Styleguide
fr: Guide typographique

en: Success message
fr: Message de réussite

en: View live
fr: Visualiser en direct

en: Edit
fr: Modifier

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Error message
fr: Message d'erreur
