Wagtail - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
ht: Gid estil Wagtail

en: Save
ht: Anrejistre

en: Delete image
ht: Siprime imaj

en: Styleguide
ht: Gid estil

en: Success message
ht: Mesaj siksè

en: View live
ht: Wè an dirèk

en: Edit
ht: Modifye

en: Warning message
ht: Mesaj avètisman

en: Error message
ht: Mesaj erè
