Wagtail - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Wagtail style guide
it: Guida di stile Wagtail

en: Save
it: Salva

en: Delete image
it: Elimina immagine

en: Success message
it: Messaggio di successo

en: View live
it: Guarda live

en: Edit
it: Modifica

en: Warning message
it: Messaggio di warning

en: Error message
it: Messaggio di errore
