Wagtail - en to mi translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
mi: Wagtail tāera kaiwhakaatu

en: Save
mi: Puritia

en: Delete image
mi: Muku whakaahua

en: Styleguide
mi: Tāera kaiwhakaatu

en: Success message
mi: Piki karere

en: View live
mi: Mātaki mataora

en: Edit
mi: Whakarerekē

en: Warning message
mi: Karere whakatūpato

en: Error message
mi: Karere hē
