Wagtail - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
nb: Wagtail-stilguide

en: Save
nb: Lagre

en: Delete image
nb: Slett bilde

en: Styleguide
nb: Stilguide

en: Success message
nb: Positiv tilbakemeldning

en: View live
nb: Se publisert

en: Edit
nb: Rediger

en: Warning message
nb: Advarsel

en: Error message
nb: Feilmelding
