Wagtail - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
sl: Vodnik po slogu Wagtail

en: Save
sl: Shrani

en: Delete image
sl: Izbriši sliko

en: Styleguide
sl: Oblikovni vodnik

en: Success message
sl: Primer sporočila o uspehu

en: View live
sl: Ogled v živo

en: Edit
sl: Uredi

en: Warning message
sl: Primer sporočila z opozorilom

en: Error message
sl: Primer sporočila z napako
