Wagtail - en to tet translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
tet: Wagtail matadalan stilu

en: Save
tet: Rai

en: Delete image
tet: Hamoos imagen

en: Styleguide
tet: Matadalan Stilu

en: Success message
tet: Mensagem diak

en: View live
tet: Haree iha situ

en: Edit
tet: Hadia

en: Warning message
tet: Mensagem avisu

en: Error message
tet: Mensagem Erru
