Wagtail - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail style guide
th: Wagtail แนะนำสไตล์

en: Save
th: เซฟ

en: Delete image
th: ลบรูปภาพ

en: Styleguide
th: แนะนำสไตล์

en: Success message
th: ข้อความที่สำเร็จ

en: View live
th: ดูถ่ายทอดสด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Warning message
th: ข้อความการเตือน

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
