Wagtail - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Wagtail table block
ca: Bloc de taula de Wagtail

en: Row header
ca: Capçalera de fila

en: Table headers
ca: Capçaleres de taules

en: Display the first row as a header
ca: Mostrar la primera fila com a capçalera

en: Display the first column as a header
ca: Mostrar la primera columna com a capçalera

en: Column header
ca: Capçalera de columna

en: Display the first row AND first column as headers
ca: Mostrar la primera fila i la primera columna com a capçaleres

en: No headers
ca: Sense capçaleres

en: Which cells should be displayed as headers?
ca: Quines cel·les s'han de mostrar com a capçaleres?

en: Table caption
ca: Llegenda de taula

en: A heading that identifies the overall topic of the table, and is useful for screen reader users.
ca: Una capçalera que identifica el tema general de la taula i és útil per als usuaris de lectors de pantalla.

en: Table
ca: Taula
