Wagtail - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Wagtail table block
cs: Wagtail tabulkový blok

en: Row header
cs: Záhlaví řádku

en: Column header
cs: Záhlaví sloupce

en: Table caption
cs: Titulek tabulky

en: Table
cs: Tabulka
