Wagtail - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Wagtail table block
ug: Wagtail جەدۋەل بۆلىكى

en: Row header
ug: قۇر ماۋزۇسى

en: Table headers
ug: جەدۋەل بەت قېشى

en: Display the first row as a header
ug: بىرىنچى قۇرنى بەت قاش سۈپىتىدە كۆرسىتىدۇ

en: Display the first column as a header
ug: بىرىنچى رەتنى بەت قاش سۈپىتىدە كۆرسىتىدۇ

en: Column header
ug: رەت بەت قېشى

en: Display the first row AND first column as headers
ug: بىرىنچى قۇر ۋە بىرىنچى رەتنى بەت قاش سۈپىتىدە كۆرسىتىدۇ

en: No headers
ug: بەت قاش يوق

en: Which cells should be displayed as headers?
ug: قايسى كاتەكچىلەر بەت قاش سۈپىتىدە كۆرسىتىلىشى كېرەك؟

en: Table caption
ug: جەدۋەل ماۋزۇسى

en: A heading that identifies the overall topic of the table, and is useful for screen reader users.
ug: جەدۋەلنىڭ ئومۇمىي تېمىسىنى پەرقلەندۈرىدىغان ۋە ئېكراندا ئوقۇيدىغان ئىشلەتكۈچىلەر ئۈچۈن پايدىلىق ماۋزۇ.

en: Table
ug: جەدۋەل
