Wagtail - en to be translation catalogue (58 entries)

en: Wagtail documents
be: Wagtail дакументы

en: Collection
be: Калекцыя

en: Add
be: Дадаць

en: Add/edit documents you own
be: Дадаць/рэдагаваць дакументы, якімі вы валодаеце

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Edit any document
be: Рэдагаваць любы дакумент

en: Choose
be: Выбраць

en: title
be: Назва

en: file
be: Файл

en: created at
be: створана

en: uploaded by user
be: Запампована карыстальнікам

en: tags
be: Тэгі

en: document
be: дакумент

en: documents
be: дакументы

en: Yes, add
be: Так, дадаць

en: No, don't add
be: Не, не дадаваць

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
be[0]: Выкарыстоўваецца %(usage_count)s раз
be[1]: Выкарыстоўваецца %(usage_count)s разы
be[2]: Выкарыстоўваецца %(usage_count)s разоў
be[3]: Выкарыстоўваецца %(usage_count)s разоў

en: Yes, delete
be: Так, выдаліць

en: No, don't delete
be: Не, не выдаляць

en: Latest documents
be: Апошнія дакументы

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
be: Вы не загрузілі дакументы ў гэтую калекцыю.

en: You haven't uploaded any documents.
be: Вы не загрузілі ніякіх дакументаў.

en: Change document:
be: Змяніць дакумент:

en: Add a document
be: Дадаць дакумент

en: Uploading…
be: Запампоўваецца...

en: Upload
be: Запампаваць

en: Filesize
be: Памер файла

en: File not found
be: Файл не знойдзены

en: Usage
be: Выкарыстоўванне

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
be: Выбачайце, падыходных дакументаў не знойдзена "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
be: Вы яшчэ не загрузілі ніводнага дакумента ў гэтую калекцыю. Чаму б не <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">зрабіць гэта зараз</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
be: Вы яшчэ не загрузілі ніводнага дакумента. Чаму б не <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">зрабіць гэта зараз</a>?

en: Add multiple documents
be: Дадаць некалькі дакументаў

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
be: Перацягні дакументы ў гэтую вобласць для неадкладнай загрузкі.

en: Or choose from your computer
be: Або абярыце на вашым кампутары

en: Add to collection:
be: Дадаць да калекцыі:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
be: Паспяховая загрузка. Калі ласка, абновіце загаловак для гэтага дакумента на больш прыдатны, калі гэта неабходна. Таксама вы можаце цалкам выдаліць дакумент, калі яго запампоўка не патрэбна.

en: Sorry, upload failed.
be: На жаль, не атрымалася запампаваць.

en: You need a password to access this document.
be: Патрэбны пароль, каб атрымаць доступ да гэтага дакумента.

en: Document permissions
be: Доступ да дакумента

en: Add a document permission
be: Дадаць правы доступу да дакумента

en: Delete
be: Выдаліць

en: File
be: Файл

en: Created
be: Створаны

en: Choose a document
be: Абраць дакумент

en: Choose another document
be: Абраць іншы дакумент

en: Edit this document
be: Рэдагаваць гэты дакумент

en: Documents
be: Дакументы

en: Title
be: Назва

en: Document '%(document_title)s' added.
be: Дакумент '%(document_title)s' даданы.

en: The document could not be saved due to errors.
be: Дакумент на можа быць захаваны з-за памылак.

en: Document '%(document_title)s' updated
be: Дакумент '%(document_title)s' абноўлены

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
be: Файл не знойдзены. Калі ласка, змяніце крыніцу ці выдаліце дакумент.

en: Delete document
be: Выдаліць дакумент

en: Document '%(document_title)s' deleted.
be: Дакумент '%(document_title)s' выдалены.

en: Add documents
be: Дадаць дакументы

en: Document
be: Дакумент

en: %(count)s document | %(count)s documents
be[0]: %(count)s дакумент
be[1]: %(count)s дакументы
be[2]: %(count)s дакументаў
be[3]: %(count)s дакументаў
