Wagtail - en to cs translation catalogue (61 entries)

en: Wagtail documents
cs: Wagtail dokumenty

en: Collection
cs: Kolekce

en: Add
cs: Přidat

en: Add/edit documents you own
cs: Přidat/upravit své dokumenty

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit any document
cs: Upravit jakýkoliv dokument

en: Choose
cs: Vybrat

en: Select documents in choosers
cs: Vyberte dokumenty pomocí výběrových prvků

en: title
cs: název

en: file
cs: soubor

en: created at
cs: vytvořeno

en: uploaded by user
cs: nahráno uživatelem

en: tags
cs: štítky

en: document
cs: dokument

en: documents
cs: dokumenty

en: Yes, add
cs: Ano, přidat

en: No, don't add
cs: Ne, nepřidávat

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
cs[0]: Použito %(usage_count)sx
cs[1]: Použito %(usage_count)sx
cs[2]: Použito %(usage_count)sx
cs[3]: Použito %(usage_count)sx

en: Yes, delete
cs: Ano, smazat

en: No, don't delete
cs: Ne, nemazat

en: Latest documents
cs: Poslední dokumenty

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
cs: Zatím jste do kolekce nenahráli žádné dokumenty.

en: You haven't uploaded any documents.
cs: Zatím jste nenahráli žádné dokumenty.

en: Change document:
cs: Změnit dokument:

en: Add a document
cs: Přidat dokument

en: Uploading…
cs: Nahrávám…

en: Upload
cs: Nahrát

en: Filesize
cs: Velikost souboru

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: Usage
cs: Použití

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
cs: Bohužel, výrazu "<em>%(query_string)s</em>" neodpovídají žádné dokumenty

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
cs: V kolekci nebyly nalezeny žádné dokumenty. Nový dokument můžete přidat <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">zde</a>.

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
cs: Nebyly nalezeny žádné dokumenty. Nový dokument můžete přidat <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">zde</a>.

en: Add multiple documents
cs: Přidat více dokumentů

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
cs: Chcete-li nahrát dokumenty na server, přetáhněte je myší do této oblasti.

en: Or choose from your computer
cs: Nebo zvolte soubor ve vašem počítači

en: Add to collection:
cs: Přidat do kolekce:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
cs: Úspěšně nahráno. Níže můžete upravit titulky, je-li to třeba. Také můžete vybrané dokumenty úplně odstranit, jestliže byly nahrány omylem.

en: Sorry, upload failed.
cs: Nahrání na server selhalo.

en: Document updated.
cs: Dokument upraven.

en: You need a password to access this document.
cs: Pro přístup k tomuto dokumentu potřebujete heslo.

en: Document permissions
cs: Oprávnění dokumentu

en: Add a document permission
cs: Přidat oprávnění dokumentu

en: Tags
cs: Tagy

en: Delete
cs: Smazat

en: File
cs: Soubor

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Choose a document
cs: Zvolit dokument

en: Choose another document
cs: Zvolit jiný dokument

en: Edit this document
cs: Upravit tento dokument

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Title
cs: Název

en: Document '%(document_title)s' added.
cs: Dokument '%(document_title)s' byl přidán.

en: The document could not be saved due to errors.
cs: Dokument nelze uložit, zkontrolujte správné vyplnění polí.

en: Document '%(document_title)s' updated
cs: Dokument '%(document_title)s' byl upraven

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
cs: Zdrojový soubor dokumentu není možné nalézt. Prosím změňte zdroj nebo dokument smažte.

en: Delete document
cs: Smazat dokument

en: Document '%(document_title)s' deleted.
cs: Dokument '%(document_title)s' byl smazán.

en: Add documents
cs: Přidat dokumenty

en: Document
cs: Dokument

en: %(count)s document | %(count)s documents
cs[0]: %(count)s dokument
cs[1]: %(count)s dokumenty
cs[2]: %(count)s dokumentů
cs[3]: %(count)s dokumentů
