Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (84 entries)

en: Wagtail documents
hr_HR: Wagtail dokumenti

en: Collection
hr_HR: Zbirka

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Add/edit documents you own
hr_HR: Dodaj/uredi vlastite dokumente

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Edit any document
hr_HR: Uređivanje bilo kojeg dokumenta

en: Choose
hr_HR: Odaberi

en: Select documents in choosers
hr_HR: Odaberi dokumente u izborniku

en: title
hr_HR: naslov

en: file
hr_HR: datoteka

en: created at
hr_HR: Stvoreno u

en: uploaded by user
hr_HR: Prenio korisnik

en: tags
hr_HR: oznake

en: document
hr_HR: dokument

en: documents
hr_HR: dokumenti

en: Add tags to 1 document | Add tags to %(counter)s documents
hr_HR[0]: Označi 1 dokument
hr_HR[1]: Označi %(counter)s dokumenta
hr_HR[2]: Označi %(counter)s dokumenata

en: Add tags to documents
hr_HR: Dodaj oznake dokumentima

en: Are you sure you want to tag the following document? | Are you sure you want to tag the following documents?
hr_HR[0]: Jeste li sigurni da želite označiti sljedeći dokument?
hr_HR[1]: Jeste li sigurni da želite označiti sljedeće dokumente?
hr_HR[2]: Jeste li sigurni da želite označiti sljedeće dokumente?

en: You don't have permission to add tags to this document | You don't have permission to add tags to these documents
hr_HR[0]: Nemate dozvolu za dodavanje oznake ovom dokumentu
hr_HR[1]: Nemate dozvolu za dodavanje oznaka ovim dokumentima
hr_HR[2]: Nemate dozvolu za dodavanje oznaka ovim dokumentima

en: Yes, add
hr_HR: Da, dodaj

en: No, don't add
hr_HR: Ne, nemoj dodati

en: Add 1 document to new collection | Add %(counter)s documents to new collection
hr_HR[0]: Dodaj 1 dokument u novu zbirku
hr_HR[1]: Dodaj %(counter)s dokumenta u novu zbirku
hr_HR[2]: Dodaj %(counter)s dokumenta u novu zbirku

en: Add documents to collection
hr_HR: Dodaj dokumente u zbirku

en: Are you sure you want to add the following document to the selected collection? | Are you sure you want to add the following documents to the selected collection?
hr_HR[0]: Jeste li sigurni da želite dodati sljedeći dokument u odabranu zbirku?
hr_HR[1]: Jeste li sigurni da želite dodati sljedeće dokumente u odabranu zbirku?
hr_HR[2]: Jeste li sigurni da želite dodati sljedeće dokumente u odabranu zbirku?

en: You don't have permission to add this document to a collection | You don't have permission to add these documents to a collection
hr_HR[0]: Nemate dozvolu za dodavanje ovog dokumenta u zbirku
hr_HR[1]: Nemate dozvolu za dodavanje ovih dokumenata u zbirku
hr_HR[2]: Nemate dozvolu za dodavanje ovih dokumenata u zbirku

en: Delete 1 document | Delete %(counter)s documents
hr_HR[0]: Izbriši 1 dokument
hr_HR[1]: Izbriši %(counter)s dokumenata
hr_HR[2]: Izbriši %(counter)s dokumenata

en: Delete documents
hr_HR: Izbriši dokumente

en: Are you sure you want to delete this document? | Are you sure you want to delete these documents?
hr_HR[0]: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj dokument?
hr_HR[1]: Jeste li sigurni da želite izbrisati ove dokumente?
hr_HR[2]: Jeste li sigurni da želite izbrisati ove dokumente?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
hr_HR[0]: Korišteno %(usage_count)s put
hr_HR[1]: Korišteno %(usage_count)s puta
hr_HR[2]: Korišteno %(usage_count)s puta

en: You don't have permission to delete this document | You don't have permission to delete these documents
hr_HR[0]: Nemate dozvolu za brisanje dokumenta
hr_HR[1]: Nemate dozvolu za brisanje ovih dokumenata
hr_HR[2]: Nemate dozvolu za brisanje ovih dokumenata

en: Yes, delete
hr_HR: Da, izbriši

en: No, don't delete
hr_HR: Ne, nemoj izbrisati

en: Latest documents
hr_HR: Najnoviji dokumenti

en: Sorry, no documents match "<em>%(search_query)s</em>"
hr_HR: Nažalost nisu pronađeni dokumenti koji odgovaraju "<em>%(search_query)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection.
hr_HR: Nemate dokumenata u ovoj zbirci.

en: You haven't uploaded any documents.
hr_HR: Nemate dokumenata.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
hr_HR: Zašto ne <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>dodate jedan</a>?

en: Change document:
hr_HR: Promijeni dokument:

en: Add a document
hr_HR: Dodaj dokument

en: Uploading…
hr_HR: Prijenos u tijeku...

en: Upload
hr_HR: Prijenos

en: Filesize
hr_HR: Veličina datoteke

en: File not found
hr_HR: Datoteka nije pronađena

en: Usage
hr_HR: Upotreba

en: Select all documents in listing
hr_HR: Odaberi sve dokumente iz popisa

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
hr_HR: Nažalost nisu pronađeni dokumenti koji odgovaraju "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
hr_HR: Nemate dokumenata u ovoj zbirci. Zašto ne <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">dodate jedan</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
hr_HR: Nemate dokumenata. Zašto ne <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">dodate jedan</a>?

en: Add multiple documents
hr_HR: Dodaj više dokumenata

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
hr_HR: Dovucite dokumente ovdje kako bi ih prenijeli.

en: Or choose from your computer
hr_HR: Ili odaberite sa vašeg računala

en: Add to collection:
hr_HR: Dodaj u zbirku:

en: Upload successful. Please update this document with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
hr_HR: Uspješan prijenos. Molimo preimenujte ovaj dokument ako je to potrebno. Također možete izbrisati dokument ako njegov prijenos nije bio potreban.

en: Sorry, upload failed.
hr_HR: Nažalost, prijenos nije uspio.

en: Document updated.
hr_HR: Dokument je ažuriran.

en: You need a password to access this document.
hr_HR: Potrebna je lozinka kako bi pristupili ovom dokumentu.

en: Document permissions
hr_HR: Dozvole dokumenta

en: Add a document permission
hr_HR: Dodaj dozvolu dokumenta

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: Tag
hr_HR: Oznaka

en: Add tags to the selected documents
hr_HR: Dodaj oznake odabranim dokumentima

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d document | New tags have been added to %(num_parent_objects)d documents
hr_HR[0]: Nove oznake su dodane %(num_parent_objects)d dokumentu,
hr_HR[1]: Nove oznake su dodane na %(num_parent_objects)d dokumenta
hr_HR[2]: Nove oznake su dodane na %(num_parent_objects)d dokumenta.

en: Add to collection
hr_HR: Dodaj u zbirku

en: Add selected documents to collection
hr_HR: Dodaj odabrane dokumente u zbirku

en: %(num_parent_objects)d document has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d documents have been added to %(collection)s
hr_HR[0]: %(num_parent_objects)d dokument je dodan u zbirku %(collection)s
hr_HR[1]: %(num_parent_objects)d dokumenata je dodano u zbirku %(collection)s
hr_HR[2]: %(num_parent_objects)d dokumenata je dodano u zbirku %(collection)s

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Delete selected documents
hr_HR: Izbriši odabrane dokumente

en: %(num_parent_objects)d document has been deleted | %(num_parent_objects)d documents have been deleted
hr_HR[0]: %(num_parent_objects)d dokument je izbrisan
hr_HR[1]: %(num_parent_objects)d dokumenata je izbrisano
hr_HR[2]: %(num_parent_objects)d dokumenata je izbrisano

en: File
hr_HR: Datoteka

en: Created
hr_HR: Stvoreno

en: Choose a document
hr_HR: Odaberi dokument

en: Choose another document
hr_HR: Odaberi drugi dokument

en: Edit this document
hr_HR: Uredi ovaj dokument

en: Documents
hr_HR: Dokumenti

en: Title
hr_HR: Naslov

en: Document '%(document_title)s' added.
hr_HR: Dokument '%(document_title)s' je dodan.

en: The document could not be saved due to errors.
hr_HR: Nije moguće sačuvati dokument zbog grešaka.

en: Document '%(document_title)s' updated
hr_HR: Dokument '%(document_title)s' je ažuriran

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
hr_HR: Datoteka nije pronađena. Molimo promijenite izvor ili izbrišite dokument.

en: Delete document
hr_HR: Izbriši dokument

en: Document '%(document_title)s' deleted.
hr_HR: Dokument '%(document_title)s' je izbrisan.

en: Add documents
hr_HR: Dodaj dokumente

en: Document
hr_HR: Dokument

en: %(count)s document | %(count)s documents
hr_HR[0]: %(count)s dokument
hr_HR[1]: %(count)s dokumenata
hr_HR[2]: %(count)s dokumenata
