Wagtail - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Wagtail embeds
ar: Wagtail مضمنة

en: Cannot find an embed for this URL.
ar: لا يمكن العثور على تضمين لعنوان URL هذا.

en: URL
ar: الرابط

en: Please enter a valid URL
ar: أدخل رابط صحيح من فضلك

en: embed
ar: تضمين

en: embeds
ar: التضمينات

en: Insert embed
ar: أدخل راسخا

en: Insert
ar: أدخل

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
ar: يبدو أن هناك مشكلة في مفتاح واجهة برمجة التطبيقات المضمَّن. يرجى التحقق من الإعدادات الخاصة بك.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
ar: يبدو أن هناك خطأ في Embedly أثناء محاولة تضمين عنوان URL هذا. الرجاء معاودة المحاولة في وقت لاحق.

en: Embed
ar: تضمين
