Wagtail - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Wagtail embeds
el: Ενσωματώσεις Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
el: Δε βρέθηκε τρόπος ενσωμάτωσης για τη διεύθυνση αυτή.

en: URL
el: Διεύθυνση

en: Please enter a valid URL
el: Παρακαλώ εισάγετε μια διεύθυνση

en: embed
el: ενσωμάτωση

en: embeds
el: ενσωματώσεις

en: Insert embed
el: Εισαγωγή ενσωμάτωσης

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
el: Φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα με το API key σας για το Embedly. Παρακαλώ ελέγξατε τις ρυθμίσεις.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
el: Φαίνεται να υπάρχει πρόβλημα με το Embedly - παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

en: Embed
el: Ενσωμάτωση
