Wagtail - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
es: Embebidos Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
es: No se puede encontrar un embed para esta URL.

en: Please enter a valid URL
es: Por favor introduce una URL válida

en: embed
es: embebido

en: embeds
es: embebidos

en: Insert embed
es: Insertar embed

en: Insert
es: Insertar

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
es: Parece que hay un problema con tu clave de API de embedly. Por favor comprueba tu configuración.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
es: Parece que hay un error con Embedly mientras se intenta incrustar esta URL. Por favor inténtalo de nuevo más tarde.

en: Embed
es: Incrustar
