Wagtail - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
fi: Wagtailin upotteet

en: Cannot find an embed for this URL.
fi: Osoitteelle ei löytynyt upotetta.

en: Please enter a valid URL
fi: Syötä kelvollinen URL-osoite

en: embed
fi: upote

en: embeds
fi: upotetta

en: Insert embed
fi: Lisää upote

en: Insert
fi: Lisää

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
fi: Embedly-API-avaimesi kanssa näyttäisi olevan ongelma. Ole hyvä ja tarkista asetukset.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
fi: Embedly-palvelun kanssa vaikuttaisi olevan ongelma. Kokeile myöhemmin uudelleen

en: Embed
fi: Upote
