Wagtail - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
ht: Anchasman Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
ht: Pa ka jwenn yon anchasman pou URL sa a.

en: Please enter a valid URL
ht: Silvouplè antre yon URL ki valid

en: embed
ht: anchasman

en: embeds
ht: anchasman

en: Insert embed
ht: Ensere anchasman

en: Insert
ht: Ensere

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
ht: Sanble gen yon pwoblèm avèk kle API Embedly ou a. Silvouplè reverifye konfigirasyon ou yo.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
ht: Sanble gen yon erè avèk Embedly pandan esè pou enchase URL sa a. Silvouplè reeseye pita.

en: Embed
ht: Anchasman
