Wagtail - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
hu: Beágyazások

en: Cannot find an embed for this URL.
hu: Ehhez a linkhez nincs megfelelő beágyazás

en: Please enter a valid URL
hu: Kérjük adjon meg egy érvényes linket

en: embed
hu: beágyazás

en: embeds
hu: beágyazások

en: Insert embed
hu: Beágyazás beszúrása

en: Insert
hu: Beszúrás

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
hu: Probléma adódott az embedly API kulccsal. Kérjük ellenőrizze a beállításokat.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
hu: Probléma történt az Embedly szolgáltatással, miközben a rendszer megpróbálta beszúrni ezt a linket. Kérjük próbálja újra később.

en: Embed
hu: Beágyazás
