Wagtail - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Wagtail embeds
it: Incorporazioni Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
it: Impossibile trovare un embed per questa URL.

en: Please enter a valid URL
it: Inserire una URL valida

en: embeds
it: embed

en: Insert embed
it: Inserisci embed

en: Insert
it: Inserisci

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
it: Sembra che ci siano problemi con la tua embedly API key. Verifica le impostazioni.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
it: Sembra che ci siano problemi con Embedly. Prova di nuovo più tardi.
