Wagtail - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
lt: Wagtail įterpiniai

en: Cannot find an embed for this URL.
lt: Nepavyko rasti įterpinio šiuo adresu.

en: Please enter a valid URL
lt: Prašome įvesti teisingą URL

en: embed
lt: įterpinys

en: embeds
lt: įterpiniai

en: Insert embed
lt: Įterpti įterpinį

en: Insert
lt: Įterpti

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
lt: Yra problemų su jūsų Embedly API raktu. Prašome patikrinti savo nustatymus.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
lt: Įvyko klaida bandant pridėti Embedly įterpinį iš šio URL. Prašome pabandyti vėliau.

en: Embed
lt: Įterpinys
