Wagtail - en to mi translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
mi: Ka whakararau a Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
mi: Ehara he whakararau mō tēnei URL

en: Please enter a valid URL
mi: Tāuru he URL pono

en: embed
mi: Whakararau

en: embeds
mi: Whakararau(tia)

en: Insert embed
mi: Komo te whakararau

en: Insert
mi: Komo

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
mi: He mate nei me tō API kī, tirohia ki ō tautuhinga

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
mi: He mate nei me Embedly, whakamātau koa auina iho

en: Embed
mi: Whakararau
