Wagtail - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
nb: Wagtail-innbygg

en: Cannot find an embed for this URL.
nb: Finner ingen innbygg for denne URLen

en: Please enter a valid URL
nb: Skriv inn en gyldig URL

en: embed
nb: innbygg

en: embeds
nb: innbygg

en: Insert embed
nb: Sett inn innbygg

en: Insert
nb: Sett inn

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
nb: Det ser ut til å være et problem med din API-nøkkel for Embedly. Sjekk innstillingene.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
nb: En feil oppsto med Embedly ved forsøk på å hente innbygg for denne URLen. Prøv igjen senere.

en: Embed
nb: Innbygg
