Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (7 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
sk_SK: Nemôžem nájsť na tomto URL embed.

en: URL
sk_SK: URL adresa

en: Please enter a valid URL
sk_SK: Prosím vyplňte validnú URL adresu

en: Insert embed
sk_SK: Vložiť embed

en: Insert
sk_SK: Vložiť

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
sk_SK: Vyzerá, že sa vyskytol problém s Vašim API kľúčom. Skontrolujte nastavenia prosím.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
sk_SK: Vyzerá, že nastala chyba s embed URL. Prosím skúste neskôr.
