Wagtail - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Wagtail embeds
tr: Wagtail yerleştirmeleri (embeds)

en: Cannot find an embed for this URL.
tr: Bu URL için bir yerleştirme bulunamıyor.

en: Please enter a valid URL
tr: Lütfen geçerli bir adres (URL) girin

en: embed
tr: yerleştir

en: embeds
tr: yerleştirmeler

en: Insert embed
tr: Yerleştirme ekle

en: Insert
tr: Ekle

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
tr: Embedly API anahtarınızla ilgili bir sorun var gibi görünüyor. Lütfen ayarları kontrol edin.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
tr: Bu URL'yi yerleştirirken Embedly ile ilgili bir hata oluşmuş görünüyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

en: Embed
tr: Yerleştir
