Wagtail - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Wagtail embeds
ug: Wagtail سىڭدۈرمە

en: Cannot find an embed for this URL.
ug: بۇ تور ئادرېسىنىڭ سىڭدۈرمىسىنى تاپالمىدى

en: URL
ug: تور ئادرېسى

en: Please enter a valid URL
ug: ئىناۋەتلىك تور ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ.

en: embed
ug: سىڭدۈرمە

en: embeds
ug: سىڭدۈرمە

en: Insert embed
ug: سىڭدۈرمە قىستۇر

en: Insert
ug: قىستۇر

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
ug: سىڭدۈرمە API ئاچقۇچىڭىزدا مەسىلە باردەك قىلىدۇ. تەڭشەكلىرىڭىزنى تەكشۈرۈڭ.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
ug: بۇ تور ئادرېسىنى قىستۇرماقچى بولغاندا سىڭدۈرمىدە خاتالىق باردەك قىلىدۇ. سەل تۇرۇپ قايتا سىناڭ.

en: Embed
ug: سىڭدۈرمە
