Wagtail - en to gl translation catalogue (145 entries)

en: Wagtail images
gl: Imaxes de Wagtail

en: Image is decorative
gl: A imaxe é decorativa

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Please add some alt text for your image or mark it as decorative
gl: Por favor, engade un texto alternativo para a imaxe ou márcaa como decorativa

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
gl: Formatos soportados: %(supported_formats)s. Tamaño de arquivo máximo: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
gl: Formatos soportados: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
gl: Formato de imaxe non soportado. Formatos soportados: %(supported_formats)s.

en: Not a valid .%(extension)s image. The extension does not match the file format (%(image_format)s)
gl: Non é unha imaxe .%(extension)s válida. A extensión non concorda co formato do archivo (%(image_format)s)

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
gl: Este arquivo é demasiado grande (%(file_size)s). Tamaño máximo de arquivo %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
gl: Este arquivo ten demasiados píxeles (%(num_pixels)s). O máximo son %(max_pixels_count)s píxeles.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
gl: Este arquivo é demasiado grande. Tamaño máximo de arquivo %(max_filesize)s.

en: Full width
gl: Ancho completo

en: Left-aligned
gl: Aliñado á esquerda

en: Right-aligned
gl: Aliñado á dereita

en: Collection
gl: Colección

en: Format
gl: Formato

en: Filter
gl: Filtro

en: Original size
gl: Tamaño orixinal

en: Resize to width
gl: Redimensionar á anchura

en: Resize to height
gl: Redimensionar á altura

en: Resize to min
gl: Redimensionar ao mín

en: Resize to max
gl: Redimensionar ao máx

en: Resize to fill
gl: Redimensionar para encher

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Closeness
gl: Proximidade

en: Add
gl: Engadir

en: Add/edit images you own
gl: Engadir/editar imáxenes que posúes

en: Edit
gl: Editar

en: Edit any image
gl: Editar calquera imaxe

en: Choose
gl: Seleccionar

en: Select images in choosers
gl: Escoller imaxes nos selectores

en: title
gl: título

en: file
gl: arquivo

en: description
gl: descripción

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: created at
gl: creado en

en: uploaded by user
gl: subido por usuario

en: tags
gl: etiquetas

en: image
gl: Imaxe

en: images
gl: imaxes

en: Add tags to 1 image | Add tags to %(counter)s images
gl[0]: Engadir etiquetas a 1 imaxe
gl[1]: Engadir etiquetas a %(counter)s imaxes

en: Add tags to images
gl: Engadir etiquetas a imaxes

en: Are you sure you want to tag the following image? | Are you sure you want to tag the following images?
gl[0]: Seguro que queres etiquetar a seguinte imaxe?
gl[1]: Seguro que queres etiquetar as seguintes imaxes?

en: You don't have permission to add tags to this image | You don't have permission to add tags to these images
gl[0]: Non tes permiso para engadirlle etiquetas a esta imaxe
gl[1]: Non tes permiso para engadirlle etiquetas a estas imaxes

en: Yes, add
gl: Sí, engadir

en: No, don't add
gl: Non, non engadir

en: Add 1 image to new collection | Add %(counter)s images to new collection
gl[0]: Engadir 1 imaxe a nova colección
gl[1]: Engadir %(counter)s imaxes a nova colección

en: Add images to collection
gl: Engadir imaxes a colección

en: Are you sure you want to add the following image to the selected collection? | Are you sure you want to add the following images to the selected collection?
gl[0]: Seguro que queres engadir a seguinte imaxe á coleccion seleccionada?
gl[1]: Seguro que queres engadir as seguintes imaxes á coleccion seleccionada?

en: You don't have permission to add this image to a collection | You don't have permission to add these images to a collection
gl[0]: Non tes permiso para engadir esta imaxe a unha colección
gl[1]: Non tes permiso para engadir estas imaxes a unha colección

en: Delete 1 image | Delete %(counter)s images
gl[0]: Eliminar 1 imaxe
gl[1]: Eliminar %(counter)s imaxes

en: Delete images
gl: Eliminar imaxes

en: Are you sure you want to delete this image? | Are you sure you want to delete these images?
gl[0]: Seguro que queres eliminar esta imaxe?
gl[1]: Seguro que queres eliminar estas imaxes?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
gl[0]: Usado %(usage_count)s vez
gl[1]: Usado %(usage_count)s veces

en: You don't have permission to delete this image | You don't have permission to delete these images
gl[0]: Non tes permiso para eliminar esta imaxe
gl[1]: Non tes permiso para eliminar estas imaxes

en: Yes, delete
gl: Si, eliminar

en: No, don't delete
gl: Non, non eliminar.

en: Popular tags
gl: Etiquetas populares

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of an existing image. You may delete it if it wasn't required.
gl: Subida exitosa. Aínda así, a túa nova imaxe parece ser un duplicado dunha imaxe que xa había. Podes eliminala se non facía falta.

en: Existing
gl: Xa existen

en: New
gl: Nova

en: Use new image
gl: Usar a nova imaxe

en: Use existing and delete new
gl: Usar a existente e eliminar a nova.

en: Latest images
gl: Últimas imaxes

en: Select %(title)s
gl: Seleccionar %(title)s

en: You haven't uploaded any images in this collection.
gl: Non subiches ningunha imaxe nesta colección.

en: You haven't uploaded any images.
gl: Non subiches ningunha imaxe.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
gl: Por qué non <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>subir un agora</a>?

en: Choose a format
gl: Selecciona un formato

en: Insert image
gl: Insertar imaxe

en: %(total)s Image <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | %(total)s Images <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
gl[0]: %(total)s Imaxes <span class="w-sr-only">creadas en %(site_name)s</span>
gl[1]: %(total)s Imaxes <span class="w-sr-only">creadas en %(site_name)s</span>

en: Change image file:
gl: Cambiar arquivo de imaxe:

en: Add an image
gl: Engadir unha imaxe

en: Uploading…
gl: Subindo…

en: Upload
gl: Subir

en: Keep new image
gl: Manter a nova imaxe

en: Delete new image
gl: Eliminar a nova imaxe

en: Image focal point
gl: Punto focal da imaxe

en: URL Generator
gl: Xerador de URL

en: Focal point
gl: Punto focal

en: (optional)
gl: (opcional)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
gl: Para definir a rexión máis importante da imaxe, debuxa un cadro sobre a imaxe de enriba.

en: Current focal point shown
gl: Actual punto focal mostrado

en: Remove focal area
gl: Eliminar área focal

en: Max dimensions
gl: Dimensións máx

en: Filesize
gl: Tamaño do arquivo

en: File not found
gl: Arquivo non atopado

en: Usage
gl: Uso

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Select all images in listing
gl: Seleccionar tódalas imaxes no listado

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
gl: Sentímolo, ningunha imaxe contén "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
gl: Non subiches ningunha imaxe nesta colección. ¿Por que non <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">subes unha agora</a>?

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
gl: Non subiches ningunha imaxe. ¿Por que non <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">subes unha agora</a>?

en: Preview
gl: Previsualizar

en: Image URL
gl: URL da imaxe

en: Copy URL
gl: Copiar URL

en: Copied to clipboard
gl: Copiado ó portapapéis

en: Copying to clipboard failed
gl: Fallóu a copia ó portapapéis

en: Add multiple images
gl: Engadir múltiples imaxes

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
gl: Arrastrar e soltar imaxes nesta área para subir inmediatamente

en: Or choose from your computer
gl: Ou selecciona dende o teu ordenador

en: Add to collection:
gl: Engadir á colección:

en: Please provide an image description to comply with best practices for accessibility.
gl: Por favor engada unha descripción da imaxe para cumprir coas boas prácticas de accesibilidade.

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
gl: Subido correctamente. Por favor, actualiza esta imaxe cun título máis apropiado, se é necesario. Podes tamén eliminar a imaxe completamente se a subida non era necesaria.

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of this existing image. You may delete it if it wasn't required.
gl: Subida exitosa. Aínda así, a túa nova imaxe parece ser un duplicado desta imaxe que xa había. Podes eliminala se non facía falta.

en: Sorry, upload failed.
gl: Síntoo, a subida fallou.

en: Server Error
gl: Erro do Servidor

en: Report this error to your website administrator with the following information:
gl: Informar deste erro ó teu administrador da web ca seguinte información:

en: Image updated.
gl: Imaxe actualizada.

en: Image permissions
gl: Permisos da imaxe

en: Add an image permission
gl: Engadir un permiso á imaxe

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Add tags to the selected images
gl: Engadir etiquetas ás imaxes seleccionadas

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d image | New tags have been added to %(num_parent_objects)d images
gl[0]: Engadíronse novas etiquetas a %(num_parent_objects)d imaxe
gl[1]: Engadíronse novas etiquetas a %(num_parent_objects)d imaxes

en: Add to collection
gl: Engadir a colección

en: Add selected images to collection
gl: Engadir imaxes seleccionadas a colección

en: %(num_parent_objects)d image has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d images have been added to %(collection)s
gl[0]: Engadiuse %(num_parent_objects)d imaxe a %(collection)s
gl[1]: Engadíronse %(num_parent_objects)d imaxes a %(collection)s

en: Delete
gl: Eliminar

en: Delete selected images
gl: Eliminar as imaxes seleccionadas

en: %(num_parent_objects)d image has been deleted | %(num_parent_objects)d images have been deleted
gl[0]: Eliminouse %(num_parent_objects)d imaxe
gl[1]: Elimináronse %(num_parent_objects)d imaxes

en: Choose an image
gl: Seleccionar unha imaxe

en: Choose another image
gl: Seleccionar outra imaxe

en: Edit this image
gl: Editar esta imaxe

en: Newest
gl: Máis nova

en: Oldest
gl: Máis vella

en: Title: (A -> Z)
gl: Título: (A -> Z)

en: Title: (Z -> A)
gl: Título: (Z -> A)

en: File size: (low to high)
gl: Tamaño do arquivo: (menor a maior)

en: File size: (high to low)
gl: Tamaño do arquivo: (maior a menor)

en: Images
gl: Imaxes

en: The image could not be saved due to errors.
gl: A imaxe non puido ser gardada debido a erros

en: Image '%(image_title)s' updated.
gl: Imaxe '%(image_title)s' actualizada.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
gl: O imaxe fonte non puido ser atopado. Por favor, cambia a fonte ou elimina a imaxe.

en: Generate URL
gl: Xerar URL

en: Delete image
gl: Eliminar imaxe

en: Image '%(image_title)s' deleted.
gl: Imaxe '%(image_title)s' eliminada.

en: The image could not be created due to errors.
gl: A imaxe non puido ser creada debido a erros.

en: Image '%(image_title)s' added.
gl: Imaxe '%(image_title)s' engadida.

en: Add images
gl: Engadir imaxes

en: Image
gl: Imaxe

en: %(count)s image | %(count)s images
gl[0]: %(count)s imaxe
gl[1]: %(count)s imaxes

en: Change image
gl: Cambiar imaxe
