Wagtail - en to pl translation catalogue (142 entries)

en: Wagtail images
pl: Obrazy Wagtail

en: Image is decorative
pl: Obrazek jest dekoracyjny

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Please add some alt text for your image or mark it as decorative
pl: Proszę dodaj tekst alternatywny do obrazka lub oznacz go jako dekoracyjny

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
pl: Obsługiwane formaty: %(supported_formats)s. Maksymalny rozmiar pliku: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
pl: Obsługiwane formaty: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
pl: Nieobsługiwany format obrazu. Obsługiwane formaty: %(supported_formats)s.

en: Not a valid .%(extension)s image. The extension does not match the file format (%(image_format)s)
pl: Nieprawidłowy .%(extension)s obraz. Rozszerzenie nie pasuje do formatu pliku (%(image_format)s)

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
pl: Ten obraz jest za duży (%(file_size)s). Maksymalny rozmiar pliku %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
pl: Ten plik ma zbyt wiele pikesli: (%(num_pixels)s). Maksymalna dopuszczalna ilość pikseli to %(max_pixels_count)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
pl: Ten obraz jest za duży. Maksymalny rozmiar pliku %(max_filesize)s.

en: Full width
pl: Pełna szerokość

en: Left-aligned
pl: Wyrównanie do lewej

en: Right-aligned
pl: Wyrównanie do prawej

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Filter
pl: Filtr

en: Original size
pl: Oryginalny rozmiar

en: Resize to width
pl: Zmień rozmiar do szerokości

en: Resize to height
pl: Zmień rozmiar do wysokości

en: Resize to min
pl: Zmień rozmiar do min

en: Resize to max
pl: Zmień rozmiar do max

en: Resize to fill
pl: Zmień rozmiar do wypełnienia

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Closeness
pl: Bliskość

en: Add
pl: Dodaj

en: Add/edit images you own
pl: Dodaj/edytuj swoje obrazy

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit any image
pl: Edytuj dowolny obraz

en: Choose
pl: Wybierz

en: Select images in choosers
pl: Wybierz obrazki w listach

en: title
pl: tytuł

en: file
pl: plik

en: description
pl: opis

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: created at
pl: utworzono dnia

en: uploaded by user
pl: wgrane przez użytkownika

en: tags
pl: tagi

en: image
pl: Obraz

en: images
pl: Obrazy

en: Add tags to 1 image | Add tags to %(counter)s images
pl[0]: Dodaj tagi do 1 obrazu
pl[1]: Dodaj tagi do %(counter)s obrazów
pl[2]: Dodaj tagi do %(counter)s obrazów
pl[3]: Dodaj tagi do %(counter)s obrazów

en: Add tags to images
pl: Dodaj tagi do obrazów

en: Are you sure you want to tag the following image? | Are you sure you want to tag the following images?
pl[0]: Czy jesteś pewny że chcesz otagować ten obraz
pl[1]: Czy jesteś pewny że chcesz otagować te obrazy
pl[2]: Czy jesteś pewny że chcesz otagować te obrazy
pl[3]: Czy jesteś pewny że chcesz otagować te obrazy

en: You don't have permission to add tags to this image | You don't have permission to add tags to these images
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać tagi do tego obrazu
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać tagi do tych obrazów
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać tagi do tych obrazów
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać tagi do tych obrazów

en: Yes, add
pl: Tak, dodaj

en: No, don't add
pl: Nie, nie dodawaj

en: Add 1 image to new collection | Add %(counter)s images to new collection
pl[0]: Dodaj 1 obraz do nowej kolekcji
pl[1]: Dodaj %(counter)s obrazów do nowej kolekcji
pl[2]: Dodaj %(counter)s obrazów do nowej kolekcji
pl[3]: Dodaj %(counter)s obrazów do nowej kolekcji

en: Add images to collection
pl: Dodaj obrazy do kolekcji

en: Are you sure you want to add the following image to the selected collection? | Are you sure you want to add the following images to the selected collection?
pl[0]: Czy jesteś pewny że chcesz dodać ten obraz do wybranej kolekcji?
pl[1]: Czy jesteś pewny że chcesz dodać te obrazy do wybranej kolekcji?
pl[2]: Czy jesteś pewny że chcesz dodać te obrazy do wybranej kolekcji?
pl[3]: Czy jesteś pewny że chcesz dodać te obrazy do wybranej kolekcji?

en: You don't have permission to add this image to a collection | You don't have permission to add these images to a collection
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać ten obraz do kolekcji
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać te obrazy do kolekcji
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać te obrazy do kolekcji
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień, żeby dodać te obrazy do kolekcji

en: Delete 1 image | Delete %(counter)s images
pl[0]: Usuń 1 obraz
pl[1]: Usuń %(counter)s obrazów
pl[2]: Usuń %(counter)s obrazów
pl[3]: Usuń %(counter)s obrazów

en: Delete images
pl: Usuń obrazy

en: Are you sure you want to delete this image? | Are you sure you want to delete these images?
pl[0]: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć ten obraz?
pl[1]: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć te obrazy?
pl[2]: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć te obrazy?
pl[3]: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć te obrazy?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
pl[0]: Użyto %(usage_count)s raz
pl[1]: Użyto %(usage_count)s razy
pl[2]: Użyto %(usage_count)s razy
pl[3]: Użyto %(usage_count)s razy

en: You don't have permission to delete this image | You don't have permission to delete these images
pl[0]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tego obrazu
pl[1]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych obrazów
pl[2]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych obrazów
pl[3]: Nie posiadasz uprawnień do usunięcia tych obrazów

en: Yes, delete
pl: Tak, usuń

en: No, don't delete
pl: Nie usuwaj

en: Popular tags
pl: Popularne tagi

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of an existing image. You may delete it if it wasn't required.
pl: Przesłano pomyślnie, jednak nowy obraz wygląda jak duplikat istniejącego obrazu. Możesz go usunąć, jeżeli nie jest on konieczny.

en: Existing
pl: Istniejący

en: New
pl: Nowy

en: Use new image
pl: Użyj nowego obrazu

en: Use existing and delete new
pl: Użyj istniejącego i usuń nowy

en: Latest images
pl: Najnowsze obrazy

en: Select %(title)s
pl: Wybierz %(title)s

en: You haven't uploaded any images in this collection.
pl: Nie przesłano żadnych obrazów do tej kolekcji

en: You haven't uploaded any images.
pl: Nie przesłałeś żadnych obrazów.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
pl: Dlaczego nie <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>wgrać jednego teraz</a>?

en: Choose a format
pl: Wybierz format

en: Insert image
pl: Wstaw obraz

en: Change image file:
pl: Zmień plik obrazu:

en: Add an image
pl: Dodaj obraz

en: Uploading…
pl: Wgrywanie…

en: Upload
pl: Prześlij

en: Keep new image
pl: Zachowaj nowy obraz

en: Delete new image
pl: Usuń nowy obraz

en: Image focal point
pl: Punkt ogniskowy zdjęcia

en: URL Generator
pl: Generator adresu URL

en: Focal point
pl: Punkt ogniskowy

en: (optional)
pl: (opcjonalne)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
pl: Aby zaznaczyć najważniejszy fragment tego obrazka, przeciągnij zaznaczenie w odpowiednie miejsce.

en: Current focal point shown
pl: Pokazano obecny punkt ogniskowy

en: Remove focal area
pl: Usuń obszar centralny

en: Max dimensions
pl: Maksymalne wymiary

en: Filesize
pl: Rozmiar pliku

en: File not found
pl: Plik nie został odnaleziony

en: Usage
pl: Użycie

en: Sort by
pl: Sortuj przez

en: Select all images in listing
pl: Zaznacz wszystkie dobrazy na liście

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
pl: Przepraszamy, żaden obraz nie pasuje do "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
pl: Nie przesłałeś żadnych obrazów do tej kolekcji. Czemu nie <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">dodać jednego teraz</a>?

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
pl: Nie przesłałeś żadnych obrazów. Czemu nie <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">dodać jednego teraz</a>?

en: Preview
pl: Podgląd

en: Image URL
pl: URL obrazu

en: Copy URL
pl: Kopiuj URL

en: Copied to clipboard
pl: Skopiowano do schowka

en: Copying to clipboard failed
pl: Kopiowanie do schowka nie powiodło się

en: Add multiple images
pl: Dodaj wiele obrazów

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
pl: Przeciągnij i upusć obrazki w to miejsce żeby je natychmiast przesłać

en: Or choose from your computer
pl: Lub wybierz z komputera

en: Add to collection:
pl: Dodaj do kolekcji:

en: Please provide an image description to comply with best practices for accessibility.
pl: Prosimy podaj opis obrazu, by spełniać warunki dostępności.

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
pl: Wgranie plików zakończone powodzeniem. Jeśli trzeba zaktualizuj tytuł tego obrazu. Możesz także usunąć ten obraz jeśli wgranie pliku nie było wymagane.

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of this existing image. You may delete it if it wasn't required.
pl: Przesłano pomyślnie, jednak nowy obraz wygląda jak duplikat istniejącego obrazu. Możesz go usunąć, jeżeli nie jest on konieczny.

en: Sorry, upload failed.
pl: Przepraszamy, przesyłanie się nie powiodło.

en: Server Error
pl: Błąd serwera

en: Report this error to your website administrator with the following information:
pl: Zgłoś ten błąd administratorowi strony wraz z poniższą informacją:

en: Image updated.
pl: Uaktualniono obraz.

en: Image permissions
pl: Uprawnienia obrazu

en: Add an image permission
pl: Dodaj uprawnienie obrazu

en: Tags
pl: Tagi

en: Add tags to the selected images
pl: Dodaj tagi do wybranych obrazów

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d image | New tags have been added to %(num_parent_objects)d images
pl[0]: Nowe tagi zostały dodane do %(num_parent_objects)d obrazu
pl[1]: Nowe tagi zostały dodane do %(num_parent_objects)d obrazów
pl[2]: Nowe tagi zostały dodane do %(num_parent_objects)d obrazów
pl[3]: Nowe tagi zostały dodane do %(num_parent_objects)d obrazów

en: Add to collection
pl: Dodaj do kolekcji

en: Add selected images to collection
pl: Dodaj wybrane obrazy do kolekcji

en: %(num_parent_objects)d image has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d images have been added to %(collection)s
pl[0]: %(num_parent_objects)d obraz został dodany do %(collection)s
pl[1]: %(num_parent_objects)d obrazów zostało dodanych do %(collection)s
pl[2]: %(num_parent_objects)d obrazów zostało dodanych do %(collection)s
pl[3]: %(num_parent_objects)d obrazów zostało dodanych do %(collection)s

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete selected images
pl: Usuń wybrane obrazy

en: %(num_parent_objects)d image has been deleted | %(num_parent_objects)d images have been deleted
pl[0]: %(num_parent_objects)d obraz został usunięty
pl[1]: %(num_parent_objects)d obrazów zostało usunięte
pl[2]: %(num_parent_objects)d obrazów zostało usunięte
pl[3]: %(num_parent_objects)d obrazów zostało usunięte

en: Choose an image
pl: Wybierz obraz

en: Choose another image
pl: Wybierz inny obraz

en: Edit this image
pl: Edytuj obraz

en: Newest
pl: Najnowszy

en: Oldest
pl: Najstarszy

en: Title: (A -> Z)
pl: Tytuł: (A -> Z)

en: Title: (Z -> A)
pl: Tytuł: (Z -> A)

en: File size: (low to high)
pl: Rozmiar pliku: (mniejszy do większego)

en: File size: (high to low)
pl: Rozmiar pliku: (większy do mniejszego)

en: Images
pl: Obrazy

en: The image could not be saved due to errors.
pl: Obraz nie mógł zostać zapisany z powodu błędów.

en: Image '%(image_title)s' updated.
pl: Uaktualniono obraz '%(image_title)s'.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
pl: Plik źródłowy obrazu nie mógł zostać znaleziony. Proszę zmień źródło lub usuń obraz.

en: Generate URL
pl: Wygeneruj URL

en: Delete image
pl: Usuń obraz

en: Image '%(image_title)s' deleted.
pl: Usunięto obraz '%(image_title)s'.

en: The image could not be created due to errors.
pl: Obraz nie mógł zostać stworzony z powodu błędów.

en: Image '%(image_title)s' added.
pl: Dodano obraz '%(image_title)s'.

en: Add images
pl: Dodaj obrazki

en: Image
pl: Obraz

en: %(count)s image | %(count)s images
pl[0]: %(count)s obraz
pl[1]: %(count)s obrazów
pl[2]: %(count)s obrazów
pl[3]: %(count)s obrazów

en: Change image
pl: Zmień obraz
