Wagtail - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Move up
bg: Нагоре

en: Move down
bg: Надолу

en: Drag
bg: Плъзнете

en: Delete
bg: Изтрий

en: Password
bg: Парола

en: Edit
bg: Редакция

en: Publish
bg: Публикувай

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
bg: Заглавието на страницата както желаете да се вижда

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
bg: Името на страницата както ще изглежда в URL-ите. Например http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
bg: Дали линк към тази страница ще се появи в автоматично генерираните менюта

en: Approve
bg: Одобрете

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
bg: Задайте това като нещо различно от 80, в случай че имате нужда от определен порт да се появи в URL адресите ви (напр. код-разработка на порт 8000). Не се отнася за боравене със заявки (така Port Forwarding ще работи).

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
bg: Ако е Вярно, този сайт ще борави със заявки за всички останали хостове, които нямат собствен сайт.

en: Your username and password didn't match. Please try again.
bg: Вашето потребителско име и парола не съвпадат. Моля опитайте пак.

en: Unpublish
bg: Отмени публикуването

en: Reject
bg: Отхвърлете

en: Move
bg: Премести
