Wagtail - en to et translation catalogue (200 entries)

en: Wagtail core
et: Wagtail südamik

en: Add Comment
et: Lisage kommentaar

en: The minimum number of items is %(min_num)d
et: Minimaalne üksuste arv on %(min_num)d

en: The maximum number of items is %(max_num)d
et: Maksimaalne üksuste arv on %(max_num)d

en: Move up
et: Üles liikuma

en: Move down
et: Mine alla

en: Drag
et: Vedama

en: Delete
et: Kustuta

en: Add
et: Lisama

en: %(label)s: this block has no options.
et: %(label)s sellel plokil pole valikuid.

en: This block has no options.
et: Sellel plokil pole valikuid.

en: This field is required.
et: Selle välja täitmine on kohustuslik.

en: Password
et: Parool

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
et: Sisestatud parool pole õige. Palun proovi uuesti.

en: Comment
et: Kommentaar

en: Locked
et: Lukustatud

en: Unlocked
et: Lukustamata

en: latest revision
et: uusim redaktsioon

en: live
et: elama

en: has unpublished changes
et: on avaldamata muudatusi

en: first published at
et: esmakordselt avaldatud aadressil

en: last published at
et: viimati avaldatud aadressil

en: live revision
et: otseülekanne

en: go live date/time
et: mine otse kuupäev / kellaaeg

en: expiry date/time
et: aegumiskuupäev / kellaaeg

en: expired
et: aegunud

en: scheduled
et: ajastatud

en: draft
et: mustand

en: live + scheduled
et: otse + plaanitud

en: live + draft
et: otse + mustand

en: Default
et: Vaikimisi

en: locked
et: lukus

en: locked at
et: lukustatud kell

en: locked by
et: lukustatud

en: in moderation
et: mõõdukalt

en: live + in moderation
et: live + mõõdukalt

en: Add/edit pages you own
et: Lisage / muutke omatavaid lehti

en: Bulk delete
et: Hulgi kustutamine

en: Delete pages with children
et: Kustutage lastega lehed

en: Edit
et: Muuda

en: Edit any page
et: Muutke suvalist lehte

en: Lock
et: Lukusta

en: Lock/unlock pages you've locked
et: Lukustage / avage lukustatud lehed

en: Publish
et: Avalda

en: Publish any page
et: Avaldage mis tahes leht

en: Unlock
et: Ava

en: Unlock any page
et: Avage mis tahes leht

en: title
et: pealkiri

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
et: Lehe pealkiri sellisena, nagu soovite, et avalikkus seda näeks

en: slug
et: nälkjas

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
et: Lehe nimi sellisena, nagu see URL-ides ilmub, nt http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: content type
et: sisu tüüp

en: URL path
et: URL-i tee

en: owner
et: omanik

en: show in menus
et: saade menüüdes

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
et: Kas link sellele lehele kuvatakse automaatselt loodud menüüdes

en: latest revision created at
et: viimane redaktsioon loodud aadressil

en: page
et: lehele

en: pages
et: lehekülgi

en: created at
et: loodud aadressil

en: user
et: kasutaja

en: content JSON
et: sisu JSON

en: approved go live at
et: heakskiidetud otseülekanne kell

en: revision
et: redaktsioon

en: revisions
et: redaktsioonid

en: group
et: Grupp

en: permission
et: luba

en: group page permission
et: grupilehe luba

en: group page permissions
et: grupilehe load

en: page view restriction
et: lehevaatamise piirang

en: page view restrictions
et: lehevaatamise piirangud

en: workflow
et: töövoog

en: workflow page
et: töövoo leht

en: workflow pages
et: töövoo lehed

en: workflow_tasks
et: töövoo_ülesanded

en: task
et: ülesanne

en: workflow task order
et: töövoo ülesannete järjekord

en: workflow task orders
et: töövoo ülesannete tellimused

en: name
et: nimi

en: active
et: aktiivne

en: Active tasks can be added to workflows. Deactivating a task does not remove it from existing workflows.
et: Töövoogudesse saab lisada aktiivseid ülesandeid. Ülesande desaktiveerimine ei eemalda seda olemasolevatest töövoogudest.

en: tasks
et: ülesandeid

en: workflows
et: töövood

en: groups
et: rühmadesse

en: Request changes
et: Taotle muudatusi

en: Approve
et: Kinnita

en: Approve with comment
et: Kinnitage kommentaariga

en: Members of the chosen Wagtail Groups can approve this task
et: Valitud Wagtail Groupsi liikmed saavad selle ülesande heaks kiita

en: Group approval task
et: Grupi kinnitamise ülesanne

en: Group approval tasks
et: Grupi kinnitamise ülesanded

en: In progress
et: Pooleli

en: Approved
et: Heaks kiidetud

en: Needs changes
et: Vajab muudatusi

en: Cancelled
et: Tühistatud

en: status
et: staatus

en: requested by
et: nõutud

en: current task state
et: praegune ülesande olek

en: Not started
et: Alustamata

en: Workflow state
et: Töövoo olek

en: Workflow states
et: Töövoo olekud

en: Rejected
et: Tagasi lükatud

en: Skipped
et: Jäeti vahele

en: workflow state
et: töövoo olek

en: started at
et: algas kell

en: finished at
et: valmis kell

en: finished by
et: valmis

en: Task state
et: Ülesande olek

en: Task states
et: Ülesande seisud

en: page log entry
et: lehelogi kirje

en: page log entries
et: lehelogi kirjed

en: Draft saved
et: Mustand on salvestatud

en: timestamp (UTC)
et: ajatempel (UTC)

en: log entry
et: logikanne

en: log entries
et: logikirjed

en: system
et: süsteemi

en: Unknown %(action)s
et: Tundmatu %(action)s

en: collection
et: kollektsioon

en: collection view restriction
et: kogu vaatamise piirang

en: collection view restrictions
et: kogu vaatamise piirangud

en: collections
et: kollektsioonid

en: group collection permission
et: grupi kogumise luba

en: group collection permissions
et: grupikogude load

en: uploaded by user
et: kasutaja üles laaditud

en: hostname
et: hostinimi

en: port
et: sadam

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
et: Kui vajate URL-ides kuvamiseks konkreetset pordinumbrit (nt pordi 8000 arendus), määrake see millekski muuks kui 80. See ei mõjuta päringute käsitlemist (nii et pordi edastamine töötab endiselt).

en: site name
et: saidi nimi

en: Human-readable name for the site.
et: Inimloetav saidi nimi.

en: root page
et: juurleht

en: is default site
et: on vaikesait

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
et: Kui see on tõsi, käsitleb see sait taotlusi kõigi teiste hostinimede kohta, millel pole oma saidikirjet

en: site
et: sait

en: sites
et: saite

en: default
et: vaikimisi

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
et: %(hostname)s on juba vaikesaidina konfigureeritud. Enne selle saidi vaikesalvestamist peate selle tühistama.

en: Public
et: Avalik

en: Private, accessible to users in specific groups
et: Privaatne, juurdepääsetav teatud gruppide kasutajatele

en: view restriction
et: vaatamise piiramine

en: view restrictions
et: vaatamise piirangud

en: Log in
et: Logi sisse

en: Your username and password didn't match. Please try again.
et: Teie kasutajanimi ja parool ei klappinud. Palun proovi uuesti.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
et: Teie kontol pole juurdepääsu sellele lehele. Jätkamiseks logige sisse kontoga, millel on juurdepääs.

en: Password required
et: Nõutav parool

en: You need a password to access this page.
et: Sellele lehele pääsemiseks vajate parooli.

en: Continue
et: Jätka

en: Create
et: Loo

en: Created
et: Loodud

en: Edited
et: Redigeeritud

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Publish scheduled draft
et: Ajakava mustandi avaldamine

en: Published scheduled draft
et: Avaldatud kavandatud mustand

en: Unpublish
et: Tühista avaldamine

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Unpublish scheduled draft
et: Ajastatud mustandi avaldamise tühistamine

en: Unpublished scheduled draft
et: Ajakavandi avaldamata avaldamine

en: Reject
et: Keeldu

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Renamed from '%(old)s' to '%(new)s'
et: Nimetati '%(old)s' ümber '%(new)s'

en: Renamed
et: Ümbernimetatud

en: Revert
et: Tagasi

en: Reverted to previous revision with id %(revision_id)s from %(created_at)s
et: Tagasi eelmisele versioonile lülitumine, mille ID on %(revision_id)sloodud %(created_at)s

en: Reverted to previous revision
et: Tagasi eelmise redaktsiooni juurde

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copied from %(title)s
et: Kopeeritud asukohast %(title)s

en: Copied
et: Kopeeritud

en: Move
et: Liiguta

en: Moved from '%(old_parent)s' to '%(new_parent)s'
et: Teisaldatud kaustast '%(old_parent)s' kausta '%(new_parent)s'

en: Moved
et: Liigutatud

en: Schedule publication
et: Ajakava avaldamine

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s scheduled for publishing at %(go_live_at)s.
et: Versiooni %(revision_id)s plaaniline %(created_at)s avaldamine %(go_live_at)s.

en: Page scheduled for publishing at %(go_live_at)s
et: Lehe avaldamine on kavandatud kell %(go_live_at)s

en: Page scheduled for publishing
et: Lehe avaldamine on kavandatud

en: Unschedule publication
et: Väljaandmise ajagraafik

en: Revision %(revision_id)s from %(created_at)s unscheduled from publishing at %(go_live_at)s.
et: Versiooni %(revision_id)s  plaaniväline %(created_at)s avaldamine %(go_live_at)s asemel.

en: Page unscheduled for publishing at %(go_live_at)s
et: Lehe avaldamine on ajakavas %(go_live_at)s

en: Page unscheduled from publishing
et: Lehe avaldamine on ajastatud

en: Add view restrictions
et: Lisage vaate piirangud

en: Added the '%(restriction)s' view restriction
et: Lisati vaatamise piirang '%(restriction)s'

en: Added view restriction
et: Lisatud vaatamispiirang

en: Update view restrictions
et: Vaate piirangute värskendamine

en: Updated the view restriction to '%(restriction)s'
et: Vaatamispiirang värskendati väärtusele '%(restriction)s'

en: Updated view restriction
et: Uuendatud vaatamispiirang

en: Remove view restrictions
et: Eemaldage vaate piirangud

en: Removed view restriction
et: Vaatamispiirang on eemaldatud

en: Workflow: start
et: Töövoog: algus

en: '%(workflow)s' started. Next step '%(task)s'
et: '%(workflow)s' algas. Järgmine samm '%(task)s'

en: Workflow started
et: Töövoog algas

en: Workflow: approve task
et: Töövoog: kinnitage ülesanne

en: Approved at '%(task)s'. Next step '%(next_task)s'
et: Heaks kiidetud '%(task)s'. Järgmine samm '%(next_task)s'

en: Approved at '%(task)s'. '%(workflow)s' complete
et: Kinnitatud "%(task)s". "%(workflow)s" lõpetatud.

en: Workflow task approved
et: Töövoo ülesanne on kinnitatud

en: Workflow: reject task
et: Töövoog: lükake ülesanne tagasi

en: Rejected at '%(task)s'. Changes requested
et: Tagasi lükatud ''%(task)s". Nõutud on muudatusi

en: Workflow task rejected. Workflow complete
et: Töövoo ülesanne lükati tagasi. Töövoog on lõpule viidud

en: Workflow: resume task
et: Töövoog: ülesande jätkamine

en: Workflow task resubmitted. Workflow resumed
et: Töövoo ülesanne on uuesti esitatud. Töövoog jätkus

en: Workflow: cancel
et: Töövoog: tühista

en: Cancelled '%(workflow)s' at '%(task)s'
et: Tühistatud "%(workflow)s" "%(task)s"

en: Workflow cancelled
et: Töövoog on tühistatud
