Wagtail - en to lt translation catalogue (134 entries)

en: Wagtail core
lt: Wagtail branduolys

en: Add Comment
lt: Pridėti komentarą

en: The minimum number of items is %(min_num)d
lt: Mažiausias vienetų kiekis %(min_num)d

en: The maximum number of items is %(max_num)d
lt: Didžiausias vienetų kiekis %(max_num)d

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Drag
lt: Tempti

en: Duplicate
lt: Dubliuoti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Add
lt: Pridėti

en: This block has no options.
lt: Šis blokas neturi jokių nustatymų.

en: This field is required.
lt: Šis laukas yra privalomas.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
lt: Slaptažodis kurį suvedėte yra neteisingas. Bandykite dar kartą.

en: Comment
lt: Komentaras

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Unlocked
lt: Atrakinta

en: live
lt: veikiantis

en: has unpublished changes
lt: turi nebepublikuojamų pakeitimų

en: first published at
lt: pirmą kartą publikuotas

en: last published at
lt: paskutinį kartą publikuota

en: go live date/time
lt: veikimo įjungimo data/laikas

en: expiry date/time
lt: galiojimo pabaigos data/laikas

en: expired
lt: baigė galioti

en: scheduled
lt: planuotas

en: draft
lt: juodraštis

en: live + scheduled
lt: veikiantis + suplanuotas

en: live + draft
lt: veikiantis + juodraštis

en: Default
lt: Numatytasis

en: locked
lt: Užrakintas

en: Add/edit pages you own
lt: Pridėti/redaguoti puslapius kurie jums priklauso

en: Bulk delete
lt: Masinis trynimas

en: Delete pages with children
lt: Trinti puslapius su vidiniais puslapiais

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit any page
lt: Redaguoti bet kurį puslapį

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Publish
lt: Publikuoti

en: Publish any page
lt: Publikuoti bet kurį puslapį

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Unlock any page
lt: Atrakinti bet kurį puslapį

en: title
lt: pavadinimas

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
lt: Puslapio pavadinimas kuris bus atvaizduojamas viešai

en: slug
lt: Adreso trumpinys

en: The name of the page as it will appear in URLs e.g http://domain.com/blog/[my-slug]/
lt: Puslapio pavadinimas, kuris bus atvaizduojamas URL, pvz. http://domain.com/blog/[my-slug]/

en: content type
lt: turinio tipas

en: URL path
lt: URL kelias

en: owner
lt: valdytojas

en: title tag
lt: pavadinimo žymė

en: The name of the page displayed on search engine results as the clickable headline.
lt: Puslapio pavadinimas, atvaizduojamas paieškos variklių rezultatuose kaip antraštė, kurią galima paspausti.

en: show in menus
lt: rodyti meniu elementuose

en: Whether a link to this page will appear in automatically generated menus
lt: Ar nuoroda į šį puslapį bus atvaizduojama automatiškai sugeneruotose meniu

en: meta description
lt: metaduomenų aprašymas

en: The descriptive text displayed underneath a headline in search engine results.
lt: Aprašymo tekstas, atvaizduojamas po paieškos variklio rezultatų antrašte.

en: latest revision created at
lt: paskutinė revizija sukurta

en: For search engines
lt: Paieškos varikliams

en: For site menus
lt: Tinklalapio meniu

en: page
lt: puslapis

en: pages
lt: puslapiai

en: created at
lt: sukurta

en: user
lt: vartotojas

en: content JSON
lt: turinys JSON

en: approved go live at
lt: patvirtintas įjungimas

en: group
lt: grupė

en: permission
lt: leidimai

en: group page permission
lt: grupės puslapio leidimas

en: group page permissions
lt: grupės puslapio leidimai

en: page view restriction
lt: puslapio peržiūros apribojimas

en: page view restrictions
lt: puslapio peržiūros apribojimai

en: name
lt: pavadinimas

en: groups
lt: grupės

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Approve with comment
lt: Patvirtinti su komentaru

en: current task state
lt: dabartinė užduoties būsena

en: Draft saved
lt: Juodraštis išsaugotas

en: comment
lt: komentaras

en: comments
lt: komentarai

en: collection
lt: kolekcija

en: collection view restriction
lt: žiūrėti kolekcijos apribojimą

en: collection view restrictions
lt: žiūrėti kolekcijos apribojimus

en: collections
lt: kolekcijos

en: group collection permission
lt: grupės kolekcijos leidimas

en: uploaded by user
lt: įkelta vartotojo

en: hostname
lt: svetainės kompiuterio vardas

en: port
lt: prievadas

en: Set this to something other than 80 if you need a specific port number to appear in URLs (e.g. development on port 8000). Does not affect request handling (so port forwarding still works).
lt: Nustatykite į ką nors kitko nei 80 jei reikia specifinio prievado numerio, kuris būtų atvaizduojamas URLs (pvz. vystymas 8000 prievade). Neįtakoja užklausų apdorojimo (prievadų peradresavimas vis dar veikia).

en: site name
lt: tinklalapio pavadinimas

en: Human-readable name for the site.
lt: Skaitymui/atvaizdavimui skirtas tinklalapio pavadinimas.

en: root page
lt: šakninis puslapis

en: is default site
lt: yra numatytasis tinklalapis

en: If true, this site will handle requests for all other hostnames that do not have a site entry of their own
lt: Jei taip, šis tinklalapis apdoros visų kitų svetainės kompiuterio vardų užklausas kurios turi suvestus tinklalapius

en: site
lt: tinklalapis

en: sites
lt: tinklalapiai

en: default
lt: numatytasis

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
lt: %(hostname)s jau nustatytas kaip numatytasis tinklalapis. Reikia panaikinti tą nustatymą kad galėtumėte išsaugoti ši tinklalapį kaip numatytąjį.

en: Public
lt: Viešas

en: Private, accessible to users in specific groups
lt: Privatu, pasiekiama specifinėse grupėse esantiems vartotojams

en: view restriction
lt: žiūrėti apribojimą

en: view restrictions
lt: žiūrėti apribojimus

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Your username and password didn't match. Please try again.
lt: Jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis nesutampa. Prašome bandyti dar kartą.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
lt: Jūsų vartotojas neturi leidimo pasiekti šio puslapio. Kad tęsti, prašome prisijungti su vartotoju kuris turi priėjimo teisę.

en: Password required
lt: Reikalingas slaptažodis

en: You need a password to access this page.
lt: Jums reikia slaptažodžio kad pasiekti šį puslapį.

en: Continue
lt: Tęsti

en: Create
lt: Sukurti

en: Created
lt: Sukurtas

en: Edited
lt: Redaguotas

en: Published
lt: Publikuotas

en: Unpublish
lt: Nebepublikuoti

en: Reject
lt: Atmesti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Add comment
lt: Pridėti komentarą

en: Added a comment on field %(field)s: "%(text)s"
lt: Pridėjo %(field)s laukelio komentarą: "%(text)s"

en: Added a comment
lt: Pridėjo komentarą

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Edited a comment on field %(field)s: "%(text)s"
lt: Redagavo %(field)s laukelio komentarą: "%(text)s"

en: Edited a comment
lt: Redagavo komentarą

en: Delete comment
lt: Ištrinti komentarą

en: Deleted a comment on field %(field)s: "%(text)s"
lt: Ištrynė %(field)s laukelio komentarą: "%(text)s"

en: Deleted a comment
lt: Ištrynė komentarą

en: Resolve comment
lt: Išspręsti komentarą

en: Resolved a comment on field %(field)s: "%(text)s"
lt: Išsprendė „%(field)s“ laukelio komentarą: „%(text)s“

en: Resolved a comment
lt: Išsprendė komentarą

en: Reply to comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Replied to comment on field %(field)s: "%(text)s"
lt: Atsakė į %(field)s laukelio komentarą: "%(text)s"

en: Replied to a comment
lt: Atsakė į komentarą

en: Edit reply to comment
lt: Redaguoti atsakymą į komentarą

en: Edited a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
lt: Redagavo %(field)s laukelio atsakymą į komentarą: "%(text)s"

en: Edited a reply
lt: Redagavo atsakymą

en: Delete reply to comment
lt: Ištrinti atsakymą į komentarą

en: Deleted a reply to a comment on field %(field)s: "%(text)s"
lt: Ištrynė %(field)s laukelio atsakymą į komentarą: "%(text)s"

en: Deleted a reply
lt: Ištrynė atsakymą
