Wagtail - en to mn translation catalogue (90 entries)

en: Wagtail core
mn: Вэгтэйл цөм

en: The minimum number of items is %(min_num)d
mn: Хамгийн багадаа %(min_num)d хэсэг байна

en: The maximum number of items is %(max_num)d
mn: Хамгийн ихдээ %(max_num)d хэсэг байна

en: Move up
mn: Дээшээ зөөх

en: Move down
mn: Доошоо зөөх

en: Drag
mn: Чирэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Add
mn: Нэмэх

en: %(label)s: this block has no options.
mn: %(label)s сонголтгүй блок

en: This block has no options.
mn: Статик блок нь ямар нэг сонголтгүй.

en: This field is required.
mn: Энэ талбарыг заавал бөглөх шаардлагатай.

en: Password
mn: Нууц үг

en: The password you have entered is not correct. Please try again.
mn: Таны оруулсан нууц үг буруу байна. Дахин оролдоно уу.

en: Locked
mn: Түгжигдсэн

en: Unlocked
mn: Түгжигдээгүй

en: live
mn: нийтлэгдсэн

en: has unpublished changes
mn: нийтлэгдэж амжаагүй өөрчлөлтүүд

en: first published at
mn: анх нийтлэгдсэн

en: last published at
mn: сүүлд нийтлэгдсэн

en: go live date/time
mn: нийтлэгдэх өдөр/цаг

en: expiry date/time
mn: хаагдах өдөр/цаг

en: expired
mn: хугацаа нь дууссан

en: scheduled
mn: төлөвлөгдсөн

en: draft
mn: ноорог

en: live + scheduled
mn: нийтлэгдсэн + төлөвлөгдсөн

en: live + draft
mn: нийтлэгдсэн + ноорог

en: Default
mn: Өгөгдмөл

en: locked
mn: түгжигдсэн

en: Add/edit pages you own
mn: Өөрийн хуудсаа нэмэх/засах

en: Bulk delete
mn: Бөөнөөр нь устгах

en: Delete pages with children
mn: Дэд хуудсуудтай нь устгах

en: Edit
mn: Засах

en: Edit any page
mn: Ямар ч хуудсыг засах

en: Lock
mn: Түгжих

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Publish any page
mn: Ямар ч хуудсыг нийтлэх

en: Unlock
mn: Түгжээг тайлах

en: title
mn: гарчиг

en: The page title as you'd like it to be seen by the public
mn: Нийтэд харагдах хуудасны гарчиг

en: slug
mn: слаг

en: content type
mn: контентын төрөл

en: URL path
mn: URL зам

en: owner
mn: эзэмшигч

en: show in menus
mn: цэсэнд харуулах

en: latest revision created at
mn: сүүлийн засвар үүссэн

en: page
mn: хуудас

en: pages
mn: хуудсууд

en: created at
mn: үүссэн

en: user
mn: хэрэглэгч

en: content JSON
mn: контент JSON

en: approved go live at
mn: нийтлэхээр зөвшөөрөгдсөн

en: group
mn: бүлэг

en: permission
mn: эрх

en: page view restriction
mn: хуудас харах хязгаарлалт

en: page view restrictions
mn: хуудас харах хязгаарлалтууд

en: name
mn: нэр

en: groups
mn: бүлгүүд

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: collection
mn: цуглуулга

en: collection view restriction
mn: цуглуулга харах хязгаарлалт

en: collection view restrictions
mn: цуглуулга харах хязгаарлалтууд

en: collections
mn: цуглуулгууд

en: group collection permission
mn: бүлэг цуглуулгын эрх

en: group collection permissions
mn: бүлэг цуглуулгын эрх

en: uploaded by user
mn: хэрэглэгчийн хуулсан

en: hostname
mn: хост

en: port
mn: порт

en: site name
mn: сайтын нэр

en: Human-readable name for the site.
mn: Хүмүүст харагдах сайтын нэр.

en: root page
mn: үндэс хуудас

en: is default site
mn: өгөгдмөл сайт уу

en: site
mn: сайт

en: sites
mn: сайтууд

en: default
mn: өгөгдмөл

en: %(hostname)s is already configured as the default site. You must unset that before you can save this site as default.
mn: %(hostname)s өгөгдмөл сайтаар тохируулагдсан байна. Энэ сайтыг өгөгдмөл сайт болгохоос урьтаж өгөгдмөл сайтыг хасах хэрэгтэй.

en: Public
mn: Нийтэд нээлттэй

en: Private, accessible to users in specific groups
mn: Хувийн, тодорхой бүлгийн гишүүд хандах боломжтой

en: view restriction
mn: хязгаарлалтуудыг харах

en: view restrictions
mn: хязгаарлалтуудыг харах

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Your username and password didn't match. Please try again.
mn: Хэрэглэгчийн нэр болон нууц үг тохирохгүй байна. Дахин оролдоно уу.

en: Your account doesn't have access to this page. To proceed, please log in with an account that has access.
mn: Та энэ хуудсанд хандах боломжгүй. Хандах эрхтэй өөр хэрэглэгчийн эрхээр нэвтэрнэ үү.

en: Password required
mn: Нууц үг шаардлагатай

en: You need a password to access this page.
mn: Энэ хуудсанд хандахын тулд нууц үг оруулах хэрэгтэй.

en: Continue
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Edited
mn: Засагдсан

en: Unpublish
mn: Нийтлэхгүй

en: Reject
mn: Татгалзах

en: Copy
mn: Хуулах

en: Move
mn: Зөөх
